Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

nanuskal
22. mar 2011

@vecernice Rituš, kedy sa mám skúsiť testnúť podľa teba??? 😕 😕 😕

vecernice
22. mar 2011

@nanuskal magnezko uz beru, o vikendu jsem si sama navysila davku 😉 ale s tema nohama a svym spanim v nemocnici zustat nemuzu 😀 to by nespal nikdo 😀
Nadi, testuj tak 12 DPO, to by melo byt uz jasne, driv to nemusi jeste zachytit a dyl se moc vydrzet neda 😀

nanuskal
22. mar 2011

@vecernice No na 12DPO by to malo byť vidno aj podľa LF...lebo to mi už zvykne klesnúť teplota a dostaviť sa MS... Takže ja to skúsim asi 11DPO 🙂
A ver tomu, že by sa to dlhšie vydržať nedalo 😔

mayerka
22. mar 2011

ahoj holčinky!
@nanuskal - co to čtu? Vy jste se s manžílkem trefili do ovu??? 😲 no to je zázrak!! 😀 tak to budu mooooc držet palečky!
@vecernice - držím taky palce, ať si tě tam nenechají a ať je vše v pořádku! A co žížaly, už se pořádně vrtěj? Nojo, koukám, 29tt 😲 toto letí, tak to vrtěj určitě dosti! Krása, moc ti to přeju!! 😉
A co petap a baru? Víte, jak se jim vede?
U nás dobrý, manžel se vrátil z lázní, a dnes mi na Rapi testu vyšly krásné //, tak na to dneska vlítnem 😀 , to bude přímo znásilnění... Už bych tak chtěla počítat tt! Domluvili jsme se s manžou, že tomu dáme čas do podzimu a pak, když se to nepovede, to zabalíme a zase nastoupím do procesu... Ale moc nerada... ne kvůli práci, ale protože vážně nechci jedináčka.. Ale manžovi bude už 40 a pozděj už by děti nechtěl... ☹
Tak nám držte dneska palce!! xixi

nanuskal
23. mar 2011

@mayerka Ahojky, no veru trafili...ani som o tom nevedela, lebo som hlien nespozorovala 😀 A zázrak to je fakt..lebo po dlhšej dobe sme sa zase trafili...ale tiež to nie je záruka ničoho...ja som teraz nejako pol na pol z toho...prvá polovica mi hovorí, aby som sa netešila zbytočne a druhá je celá nerovozna ako to dopadne....
Ale aj keď to nedopadne dobre, tak nič sa nedeje 😉

Dúfam ale, že vám to vyjde hneď teraz 😉 aby ste nemuseli to riešiť inak 😉

petap1
23. mar 2011

Dobré ranko 🙂

vecernice: Držím palce ať to vyřeší Magnesko. 20x za den je hodně, ale jak píšeš, může to být dráždivá děloha 🙂

nanuskal: Tedy už jsem napnutá jak kšanda 🙂 moc bych ti přála //..tak tfuj tfuj tfuj ať to vyjde 🙂 A kdy bude ten 11 den po Ovu ? A co stavba..už pracují ?

Mayerka: Super načasováno...tak držím palce t to vyjde 🙂

Já byla včera na kontrole..vše je v pořádku, jen jsme dostaly železo 🙂 Příští kontrolu mám 8.4. a to už asi bude moje poslední KO u Dr. a pak přejdu na BUlovku...tam bych ale měla taky chodit k němu, tak to asi ani nebude nějaká změna 🙂
Jinak od zítra asi začnu prát věcičky, ať je to hodovo a připraveno 🙂

vecernice
23. mar 2011

ahoj holcinky🙂 tak hlasim se z domova 😀 vaginalni nalez odpovida tydnu, tvrdnuti nejsou kontrakce, takze jsem byla propustena domu 😀 jupiiii!!! a jeste jsem na dnesek spala celou noc, zazraky se dejou 🙂

@nanuskal sleduju ti grafik, zatim dobry!!! jeste dva dny vydrzet ... uff

@mayerka drzime vsechny palecky, at to vyjde co nejdriv, idealne hend prvni cyklus!!!

@petap1 jaj ty chvatas do finale, to koukam ... 😲 🙂

nanuskal
23. mar 2011

@petap1 Ahoj Peťuš, a ja že už niekde perieš a perieš, že nemáš na nás čas 😀
Ale tak super...to už máte fakt za chviľočku...a bude to 😀 Kedy máš presne termín pôrodu???

Napnutá som aj ja 😀 nejako sa to začína u mňa viacej a viacej prejavovať....dúfam, že nebudem veľmi sklamaná, lebo som na negatívny výsledok aj pripravená z časti 😔
Stavba je na nervy...murár nám narobil problémy, zrušil nám prácu, tak sme hľadali nového na poslednú chvíľu...no paráda...ale zohnali sme našťastie

nanuskal
23. mar 2011

@vecernice Rituš, to sú skvelé správy...som myslela na teba včera 😉
Jojo...vydržať ešte dva dni aspoň...ufff 😔

petap1
23. mar 2011

vecernice: supeer, tak to jsou samé dobré zprávy 🙂 🙂 Jen tak dál 🙂

Nanuskal: Tak ještě dva dny...to už je za chvilku...moc bych ti to přála, a jak jsi psala,kdyby nic, tak stavíte nádherný domeček a to je taky veliká radost 🙂 Kde je ten grafík ? já ho nevidím ☹ Hlavně, že jste sehnali nového..ty dnešní řemeslníci si vůbec neváží práce..chjo jo ☹

Jinak začínám mít ani ne strach..nevím co napsat, ale takové ty pocity, hlavně aby Evka vykoukla v pořádku a bylo vše richtig. zatím to není panika, ale je to asi zase jeden ze strachů co v těhu jsou...už jen zvládnou ten finish a bude to 😀

nanuskal
23. mar 2011

@petap1 http://www.fertilityfriend.com/home/30b288
Dávala som ho o dve strany späť 😉
Ďakujem za podporu 😉 Včera som si písala s jednou doktorokou ohľadom mojich cyklov, tak ak sa to teraz nepodarí, tak si nasadzujem Sarapis na jej odporúčanie. Aj mi napísala dávkovanie...Ja som si ho raz kúpila, ale netušila som ako to mám brať, tak som sa na to vyprdla... A ešte mi dala jednu radu, že pred ovu cca týžden si mám dávať Hedelix sirup na riedenie hlienov...vraj to účinkuje aj dole...že ženy, ktoré brali antikoncepciu mávajú dosť hustý hlien a ten to potom sťažuje spermijkám....vraj v takom redšom aj vydržia dlhšie...tak sa pokus nič nedám 😉

Peťuš, žiaden strach...pozdri sa na cestu, ktorou si si prešla a už si vo finishi 😉 neboj, všetko bude dobréééé a krásne bábo bude o chvíľu s vami v náručí ... 😵

vecernice
23. mar 2011

@petap1 ja myslim, ze cele tehu je jeden velky strach 😀 treba ja netvrdim, ze si to nejak moc uzivam, porad se clovek hlida a boji ... takze jsem rada, ze mam hned dve zizalky 😀 protoze nevim nevim, zda pujdem do dalsiho 😉
ale neboj, ty obavy jsou prirozeny, je to smesice ocekavani, strachu z neznameho a radosti. ale za par tydnu uz budes hlasit ukazkove vahy a miry te vasi slecny 🙂

@nanuskal dva dny vydrzis kocko!!! moc bych ti to prala! jinak ten Sarapis je pry fakt ucinny, brala ho tu cizu, a krasne ji srovnal cyklus 🙂 takze v nejhorsim ten to jisti 🙂 anebo si budes rikat, co ted s nim v ty skrini, kdyz mam fazolku v brisku 😉

nanuskal
23. mar 2011

@vecernice 🙂 ďakujem Rituš za podporu 🙂 Ono tá doktorka mi písala, že LF sa jej zdá už na hranici...že ideálna je 12-16dní a ja ju mám väčšinou 11dňovú...tak hlavne kvôli tomu...no veď uvidíme, za pokus nič nedám...a čítala som, že veľa žien otehotnelo do 3cyklov...tak fakt uvidíme.... 🙂

vecernice
23. mar 2011

@nanuskal no tak to bude do leta zadelano 🙂

nanuskal
23. mar 2011

@vecernice Tak táto myšlienka sa mi páči 😀 😵 😵

petap1
23. mar 2011

Nanuskal: je super, že di Dr. takhle doporučila dobré přípravky 🙂 A jak ti vlastně dopadla ta moč ? Je ta bakterie pryč ?

Vecernice: JJ pořád se člověk něčeho bojí. No my uvidíme...já bych jedináčka nechtěla, ale nechám to osudu, jak vše dopadne a jak to budeme zvládat 🙂 Už aby jsem je hlásila...to už bude vše za námi a budeme v pořádku 🙂

nanuskal
23. mar 2011

@petap1 Každý deň tam zabudnem zavolať za výsledky 😀 takže ešte neviem...

petap1
23. mar 2011

nanuskal: tak jsem jukla na grafík a opravdu vypadá moc hezky 🙂

nanuskal
23. mar 2011

@petap1 Keby tak chcel zostať tak 😉

petap1
23. mar 2011

nanuskal: JJ budeme grafík držet zuby nehty nahoře 😀

nanuskal
23. mar 2011

@petap1 😵 😵 😵 Ďakujem baby, ste zlatééééééé 😵

petap1
23. mar 2011

nanuskal: však ty taky 😀

vecernice
23. mar 2011

@petap1 no hele pak se začneš bát nanovo 😀 z toho už se nevyhrabem 😀 jinak my jedináčka uroč ne 😀 ale jak jsem si na začátku říkala, že si bříško užiju možná jen jednou, tak teď po těch bezesných nocích, klidovém režimu a já nevím čím všem 😀 si říkám, že mi to tak chybět nebude. co mi bude chybět, je ten vlnící se pupík a řádící žížalky uvnitř 😉 ale tyto okamžiky jsou právě proto jedinečné, páč se větčinou neopakují, jako den seznámení, svatební den .... 🙂

mayerka
23. mar 2011

ahoj holky, díky moc za podporu, snad to vyšlo 😀 Manža je přesvědčenej, že ano, já jsem jak kovboj... 😎
@petap1 - kočko, tím porodem to vůbec nekončí, pak se budeš bát taky pořád, v noci jestli dýchá, když brečí jestli jí něco není, jestli dostatečně pije... Mě ten strach přešel kolem Járovýho roku, kdy už byl relativně samostatnej... Ale je to krásnej strach 😎 A už ti to letííííííí!
@vecernice týjo, s dvouma žížalama to musí být rodeo, mě stačila jedna ostružina a taky jsem se moc nevyspala 😉
@nanuskal no teda teda, dva dny, to jsem napnutá, mooooc držíme s Járou palce (8 palců, to přece musí vyjít 🙂 )

nanuskal
23. mar 2011

@mayerka Ahojky, ďakujem 🙂 ja som taký pesimista ale tak vo vnútri dúúúúúfam 🙂
Dúfam, že vám to vyšlo...bolo by to super 😉

petap1
23. mar 2011

vecernice, mayerka: JJ je mi jasné, že ten strach už nás neopuatí..jen mám pocit, že pak už to budu mít více pod kontrolou 🙂 Bude venku a budu moct více věcí ovlivnit 🙂 Rituš, máš recht, to vrtění je super, já už jsem ve stádiu kdy se mi to líbí, ale už bych ji chtěla mít venku u sebe 🙂 Já jsem taky chtěla dvojčátka, ať to máme jedním šmahem...no uvidíme..přeci jen i ten věk u nás hraje roly. Myslím si, že manža ale bude chtít ještě zkusit toho klučinu 😀

vecernice
23. mar 2011

@petap1 tim vekem nas zbytecne drazdi 😀 ja proste jsem mlada, at si muj doktor rika, co chce 😀

petap1
23. mar 2011

vecernice: JJ já se cítím taky mladá a jsem 🙂 Jen pokud počkám dva roky, což bych chtěla už tak mladá nebudu 🙂 Tvých 31 je úžasných to máš ještě apoustu času 🙂 Jak,ale říkám, nechám to osudu a uvidíme jak se to vyvrbí 😀

vecernice
23. mar 2011

@petap1 uz 32 😀

petap1
23. mar 2011

vecernice: pořád krásné čísílko 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre