Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

vecernice
26. feb 2010

ona sili! no a ja z toho silim 😀

vecernice
26. feb 2010

koukam, ze si tu povidam sama se sebou 😀 no tepic 😉
ale holky, dnes je fakt silnejsi nez vcera. sice jeste neni pozitivni, ale odpo uz urcite bude. nebo nejpozdeji vecer 🙂 kez by. ja bych mela radost jak male decko o vanocich 😀

cizu
26. feb 2010

tak velká gratulace, třeba si to fakt rozmyslí🙂)
A ty do ovu bereš nějaké hormony nebo prášky nebo něco takového nebo tělo pracuje samo silou vůle?
Neboj, na víkend budeš mít o zábavu postaráno🙂

vecernice
26. feb 2010

cizu, ja jsem jeden velkej chodici hormon 😀 na zacatku cyklu mam clostilbegyt na podporu rustu folikulu. po ovu (tedy teoreticky od 17DC) utrogestan, coz je progesteron 😉

tinkapn
26. feb 2010

Ahojte dámy 😉
Tak mne dnes isla teplota zase na 36,2...
Vecernice - ani nevies aku mam radost 😀 😵 😵 Tak ona si to konecne rozmyslela?To je najlepsia sprava dna 😉
Tak si uzi krasny vikendik 😵 😵 😵

vecernice
26. feb 2010

no holky, ja uz si dala na ff dnes pozitivni ovu test 😀 proste tomu verim. takze zitra ovu. no jedu na cely den do Brna, ale vecer sily jeste najdu 😉
tin, jdu mrknout na tvuj grafik

tinkapn
26. feb 2010

No u mna sa tej ovu nejak nechce prist, asi pride az po vikende, ale to spolu s drahym skoro vobec nebudeme ☹
tak uz sa zmierujem s tym, ze tento mesiac zase nic ☹

vecernice
26. feb 2010

tin -neves hlavu, treba dorazi o vikendu. navic i spermjky v tele chvili vydrzi, takze sance je tu vzdy, kdyz je ovu! 😀

tinkapn
26. feb 2010

Vecernice - kiez by si mala pravdu, ale sama tomu uz neverim ☹

vecernice
26. feb 2010

tin - neves hlavu, taky se dockas! urcite!

tinkapn
26. feb 2010

Prepacte, nejak mi to vsetko padlo na hlavu ☹ Aj ta ovulka, aj to ze potom nebudeme spolu, aj to, ze vonku prsi a je hnusne pocasie ☹ 😕

babe19
autor
26. feb 2010

dobrý den babenky!
onedlho idem zase do roboty,dnes mam poobednu,ale nevedela som odist tak,ze sa na vas nepozriem :D
ako sa mi máte? čo nového? vecernice tebe gratulujem k ovulácii,tak teraz ti to musí vyjst :D 😉 a tinka nebud smutna,vsetko bude zase ok! treba to riesit este dnes s muzíkom :D ani mne to urcite nevyslo,vsak akoby aj,ked ziadne dve ciarky neboli a uz cítim tu hroznu bolest v podbrušku. takže ani ja nic. inač som lev a kupila som si minule horoskop na cely rok a tam mi pisali,ze v marci sa dozviete novinu,dobru spravu,ktorej sa velmi budete tesit a v decembri čakáte prírastok do rodiny :D hihi od marca do decembra je presne 9 mesiacov. no ale ja neverím tomu,tak uz by som to aj cítila :( ale clovek nikdy nevie. mozno ze sa nam v marci podarí,to vie len Boh. ozaj,veríte v nom? veríte na zázraky?

tinkapn
26. feb 2010

Babe, ahoj! 😉
Ja na zazraky urcite verim a mne sa stalo nieco podobne...Moja buduca svokra bola minuly rok u jednej velmi dobrej vestici, a ta jej povedala, ze tiez v marci bude velka novina a budeme sa vsetci tesit a ze bude prirastok 😉
Potom mojho snubenca pri Tescu zastavila dalsia "vestica" 😀 a ta mu povedala, ze onedlho bude otcom 😀
Je to sranda, tak uvidime 😉
Utekam aj ja, ahojte

vecernice
26. feb 2010

na zazraky verim, a taky na osud. ac se mu musi nekdy pomoct 😉
a ja mela v horoskopu na rok 2010, ze bude decko 😀 takze temto peknym pak verim 😉 kdyz se mi to nehodi, tak jim neverim 🙂
ted sjem pribehla ze spinningu a jdu zas makat, at mi to utece do dalsiho testovani 😀

jinak babe - me posledni dny taky bolelo bricho skoro jak na ms, kdybych nevedela, ze je to nesmysl. a pak z toho clovek ma neco poznat .-D

tin - obcas to padne na kazdou z nas, ja musela vcera optimismus u sebe drzet zuby nehty, ale proste ten se ode me nesmi hnout 😉 odchod dobre nalady zakazan 😀 a ono pak staci drobnost, a zas je ten svet krasnej 🙂 kez bych ti ho mohla trosku prihrat 😉

tinkapn
26. feb 2010

Vecernice, dakujem, si zlata 😉 Uz je to lepsie... chi chi chi
pojdem aj ja o chvilku testovat, lebo som zase ako tava na pusti 😀 ale isto aj tak bude negativny 😔

vecernice
26. feb 2010

tin - to nemuzes vedet. ja mela vcera ducha pod drobnohledem, a rano uz vyraznejsi druhou, ted susim pusu a pak si jdu pro // 😀

tinkapn
26. feb 2010

Tak uz som tu. Vcera ciarka zosilnovala a dnes je ju ledva vidiet, ja to nechapem, toto sa mi este nestalo 😔 😢

vecernice
26. feb 2010

tin neves hlavicku. ja sem enkdy zkusim hodit svoji sbirku za poslednich par dni. ale bylo to asi tak: 14DC silnejsi druha, 15DC slabsi. 16DC slabsi, vcera (17DC) stova viditelna, a dnes poradne zesilila. takze jak vidis, dela si ten nas hormon LH co chce, ale nakonec tam proste ty dve budou, neboj 🙂

tinkapn
26. feb 2010

Vecernice, dakujem ti velmi pekne, no bodaj by si mala pravdu, ja som z toho mimo 😔 Keby aj mne tak zajtra zosilila, juuuj, bola by som najstastnejsia... A nie, ze tu vecer budes, pekne sa treba venovat manzelikovi 😀
Ale o chvilku si spravim radost, dosiel mi Femigard a pojdem na postu, tak aspon nieco 🙂

vecernice
26. feb 2010

no super! neboj, dnes tu nebudu 😀 a zitra taky asi ne, nebot pres den jsem v brne, a vecer radsi sup na manzu. chudak, pak si budem muset oddychnout. ale za chvili jdu znovu otestovat, tak doufam, ze uz tam budou jasny dve 😉
jen me na stridacku boli levy i pravy podbrisek, no bojim se vam holky dvojcat 😀 (ja se rouham, ja vim 😉

tinkapn
26. feb 2010

juuuj vecernice, velmi ti to prajem... 🙂 mna pre zmenu uz ani v podbrusku neboli ☹ no nic, idem si pre ten Femigardik konecne 😀
a pekne sa teda venuj manzelovi, my ti tu absenciu omluvime radi 😉 😀 😀

vecernice
26. feb 2010

holky tak nezesilila ☹ je o krapet slabsi nez rano ☹ ja uz tomu nerozumim 😲

cizu
26. feb 2010

Več: tak to je škoda...a tak nadějně to vypadalo ☹
Ale hlavu vzhůru, nasadíš utroš, za chvilku přijde MS a pak hurá do dalšího kola! 😉
Holky, taky u vás prší? Mě to celkem hatí plány na víkend☹(

tinkapn
26. feb 2010

Vecernice - tak to je skoda ☹ ale ona mozno este dorazi, ved ked bola rano silna, hm, neboj isto pride 😉
to tu moju nie je teraz ani vidiet skore ☹
Cizu - tu tiez prsi, je to o nicom :(
A uz mam konecne Femigardika 😀 Idem si hned aj dat a buduci cyklus tu bude ovulka ako na koni 😵 😵 😵

vecernice
26. feb 2010

diky holciny, jste zlate🙂

tinkapn
26. feb 2010

Vecernice nemas zac 😉 a uvidis, ked bola rano tmava, tak ovu isto pride 😵 Drzim veeeelmi palce!!! 🙂

makovicka53
26. feb 2010

cafte dnes mam 17D MC a robila som si prvy ovu test a vysla mi jedna slaba ciarka a ta druha silna...cize negativny test...mam pred alebo po ovulke?

tinkapn
26. feb 2010

Maku a merias BT? Prepac, ale nepamatam si.. :-/ Moze to zavisiet aj od toho, aky pravidelny mas cyklus... Kedy mavas ovulku atd... 😉

makovicka53
26. feb 2010

nie nemeriam mala som si ale dajak som lenivaaaa ....ja vieeem 😠 ....mavam ca 28-30 dnove MC...a neviem kedy mam ovulku...len som sa chcela opytat ze ake ciarky ukazuje po ovluacii ...alebo len jednu?

tinkapn
26. feb 2010

Maku - ak mas pravidelny cyklus, teda 28-dnovy, tak ovulka byva cca okolo 14 DC... ale moze byt kludne aj 17 DC, ked sa ovulka oneskori a da si nacas... po ovulke uz druha ciarka na ovu teste slabne... tak dufam, ze ste sa pre istotu snazili 😉 😵 Drzim palce 🙂
Ak to nevyjde, zacni merat BT a budes presne vediet, na com si a kedy bola ovulka 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre