Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

baru7
29. mar 2011

@babe19 moooooc gratuluju 🙂

babe19
autor
29. mar 2011

@gloria9 my sme dopadli skoro ako vy, tiez sme sa pokusali,nedarilo sa,BT na figu,ovu testy tiez,vybrali sme si v lete dovcu a vtedy sa to podarilo a dnes uz mam v postielke tyzdnového anjelika 🙂
@baru7 dakujemeeee 🙂 🙂 🙂

gloria9
29. mar 2011

@babe19 jeeej krasne no my sme este len v piatom tyzdni takze sa nacakame ale dufam ze to bude stat za to velmi sa na to malicke tesim hlavne nech je zdravucke.

babe19
autor
29. mar 2011

😉 @gloria9 neboj sa,bude vsetko v poriadku,uzivaj si tehotenstvo,mne strasne chyba aj brusko,vsetko proste,najkrajsie obdobie ale este krajsie len príde,uvidís 🙂 ten cas rychlo ubehne

gloria9
29. mar 2011

@babe19 vidim ze ty to uz mas za sebou je krasny juuj strasne sa bojim porodu ci to zvladnem......juuuuuuj...

nanuskal
30. mar 2011

@petap1 Ahoj Peťuš, no strecha sa začne tak o mesiac...musí to postáť 🙂
Inak, som fakt rada, že to nevyšlo a nie som tehu zatiaľ.... 🙂 Ale Sarapis som začala zobkať 🙂 a zobkám už 3deň 🙂
@baru7 Ahojky Baruš, tak konečne ťa tu na chviľočku vidíme 🙂 Super, že si spokojná, prajem ti, aby ti to tak aj vydržalo a bolo to to, čo si hľadala 😉

babe19
autor
30. mar 2011

@gloria9 urcite zvladnes,netreba sa bat,aj ja som inac taky bojko a porod bol zazitok! 🙂

petap1
31. mar 2011

Dobré ranko 🙂

Nanuskal: To je dobře, že jsi spokojená a jsi ráda, že je to tak jak to je 🙂 Uvidíme co udělá ten Sarapis s cyklem 🙂 Aha, tak to ju...je pravda, že si tomusí odpočinout, než se na to dá střecha, viď 🙂 Stejně je to ale fofr 😀

Baru: Tak vidíš, ani jsi si volna neužila a už zase makáš 😀 Tak ať se ti tam líbí a neužeň se 🙂

Babe19: Je to zážitek, ju...doufám, že je to tak a taky si to užiju 😀

kapibara
31. mar 2011

Ahoj Holky 🙂
Jdu se pochlubit....v pátek 25.3.2011 se nám narodila dcera, váha 3 350 g, míra 49 cm 😵 porod proběhl hladce 🙂 všem Vám tady přeju taky takové štěstí 😵

petap1
31. mar 2011

kapibara: Veliká gartulace 😀 Tedy vy už to máte taky za sebou...já chci takyyyyy 🙂

kapibara
31. mar 2011

@petap1 však bylo na čase, už jsem toho měla plné kecky 😝 neboj, brzo se dočkáš 😉

petap1
1. apr 2011

kapibara: On ten konec asi není nic moc, viď 🙂 Já jsem zatím v pohodě a nijak mě to nezatěžuje, ale je pravda, že ještě ten hlavní poslední měsíc máme před sebou 🙂

nanuskal
1. apr 2011

@kapibara GRATULUJEM Z CELEHO SRDIEČKA 😵 😵 😵 😵 a prajem veľa veľa zdravíčka 🙂

vecernice
1. apr 2011

@kapibara velika gratulace ka male princeznicce!!!!!

kapibara
1. apr 2011

@petap1 tak fyzicky už to bylo náročné, ale hlavně pak převažoval strach z porodu, nakonec porod byl úplně OK, kdybych to věděla, tak se tak nenervuju 😅
@nanuskal děkuju moc 😵
@vecernice děkuju 😵 Tobě to už pěkně naskákalo 😵

petap1
4. apr 2011

Kapibara: Ty jo, tak to ti závidím...pohodový porod by brala každá z nás 🙂 A měla jsi epidurál ?

vecernice
4. apr 2011

ahoj holkly, do fotoblogu jsem lupla profi fotky 🙂

nanuskal
4. apr 2011

@vecernice Rituš, ty si tak opeknela.... 😵 😵 😵 😵 tebe to tehotenstvo tak sluší ... nádherné sú tie fotečky.... to ste boli v nejakom štúdiu? 😵 😵 😵 😵 😵

vecernice
4. apr 2011

@nanuskal jojo nechali jsme se nafotit od profika, at mame pamatku 🙂

hanysek.hanysek
4. apr 2011

Ahoj holky, můžete mi poradit. Dneska je to 14dní, co jsem dostala menzes a dnes mě bolí břicho jako bych to měla každou chvíli dostat. Opravdu je to jako by měla přijít každou vteřinu mrcha, tak nevím. Včera mi bylo zle od žaludku - když jsem viděla manžela jak večeří, tak se udělala hrozně špatně, že se mi chtělo blinkat, ale ustála sem to. Takže mě to od včerejška ta nevolnost nějak drží a dneska se do toho přidalo ještě bolení břicha jako na menstruaci. Co by to mohlo být?

nanuskal
4. apr 2011

@hanysek.hanysek Ahojky....no ťažko povedať čo to je...môže to byť len nejaká nevoľnosť a môže to byť aj ovu....
Dobre som to pochopila, ty si teraz 14DC? Mávaš pravidelnú MS?

hanysek.hanysek
4. apr 2011

@nanuskal Ano přesně tak. Mám pravidelnou mentstruaci.

nanuskal
4. apr 2011

@hanysek.hanysek A doteraz si si nesledovala, že kedy mávaš ovu? Meranie BT alebo ovu testy?

hanysek.hanysek
4. apr 2011

@nanuskal Nene, ale myslím, že tohle není ovu, protože jindy v době ovu mám něco jako výtok, či hlen. A ten se teď nevyskytl. Ale asi je to ovu.

nanuskal
4. apr 2011

@hanysek.hanysek No na istom by si si bola buď s ovu testom alebo ešte lepšie meraním teploty....ja som sa takto naučila poznať svoje telo... 🙂

petap1
5. apr 2011

vecernice: Ty fotky jsou úchvatnéééé 😀 Moc vám to sluší 🙂

nanuskal
5. apr 2011

@vecernice @petap1 Ahojte dievčence, ako sa mi máte??? Ja som spokojnáááá...strašne unavená, ale všetko sa nám podarilo ako malo, tak sa tešíme 🙂 dúfam, že to nezakríknem 😔

vecernice
5. apr 2011

@nanuskal ahoj Nadi, mam se celkem dobre, zitra jdu na velky utz, tak jsem nervozni, snad se zatim nic nechysta 😀 jak pokracuje hnizdecko?

nanuskal
5. apr 2011

@vecernice 🙂 nebuď nervozna...aspoň uvidíš prckov 🙂 ozaj, už viete čo to vlastne bude????? Ja si myslím, že to budú chlapci 🙂 veľmi si opeknela 😵 😵 😵 😵 tak z toho usudzujem 😀
Domček v pohode...trošku to bol stres, ale stihli sme to... na FB mám aj fotečky z pokračovania 🙂 teraz sme si objednali krov na 18.4. a tiež nám budú robiť priečky v ten týždeň...tak dúfam, že to pôjde dobre 🙂

vecernice
5. apr 2011

@nanuskal ty jo, to roste jako z vody 🙂 FB teda omrknu 🙂
nevime co to bude, nezapomen, my chceme prekvapko 🙂 takze se nam predstavi az po vylodeni 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre