Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

betina1984
9. apr 2011

@vecernice ahojky. Ty si už 31.tt? Ako to letí... A ako to vyzerá? Nepovedali ti doktori, kedy by to mohlo byť?

sasena033
9. apr 2011

babule
prosim Vas prosim o radu ....moj cyklus teraz neviem som po vysadeni HAk a zacala som si robit ovu testy od posl mrchy som mala 14 dni 4 aprila teplota od vtedy 36,5 az do piatku...v piatok 36,8 dnes 36,7 ovu test dnes negativny predtym som nemala cas kupit tak neviem asi ovu uz prebehla mala som od utorka boelstia uz topomaly prechadza---len moja otazka znie to uz viem z eod pozit.testu nastane ovu od 12-48 hod..a s teplotou je to ako?? pred ovu je nizka a v case ovu s azvysi??? alebo ked uz je zvysea ako moja v piatok,a dnes tak uz mam po nej dakuje,m

nanuskal
10. apr 2011

@sasena033 Ahojky, ja si myslím, že ovu u teba už prebehla, takže test je preto negatívny....
Teplota je do ovulácie nízka a po ovu sa zvýši....ja mávam pred ovu teploty cca 36,4 - 36,5 a po ovu sa zvyšuje na 36,8 tak ako tebe...

sasena033
10. apr 2011

@nanuskal aho tak to asi tak bude...meszi 14-18 DC som mala ako ty 36,5 a na 19DC uz 36,8 kurnik sme to nestihli...alůe aj ta chcema v maji zacat tak uz rozumiem pocas ovu je nizka a az po ovu sa zvysi tak?? 😀

nanuskal
10. apr 2011

@sasena033 Ano presne tak, človek to pri meraní BT zistí až po ovu, že bola...keď stúpne teplotka 😉 ale je to najlepšia metóda ako spoznať svoje telo podľa mňa 🙂

vecernice
11. apr 2011

@betina1984 no bude to driv, ale kdy nevime. zatim jsme o dva tydny napred, jak vaginalnim nalezem, tak velilksoti deti, tak cekam nekdy v kvetnu 😀

@sasena033 ovu je posledni den nizkych teplot, pak stoupnou a mely by se aspon 10 dni drzet v celkove vyssi urovni 🙂

sasena033
11. apr 2011

@vecernice dikes a potom ked 10 dni po ovu je zvysena a pred mrchou klesne...a keby som ostala tehu tak ostava stale zvysena??takze ked som mala od 4-7 36,5 a 8.4-36,8 takze ovu prebehla medzi 4-8 vsak,??

vecernice
11. apr 2011

@sasena033 posledni den nizkych teplot 🙂 takze 7.4. dle tvych udaju. ale ona musi stoupnout a zustat nahore.
jinak za tehu sepovazji teploty zvysene dele nez 18 dni, ona ta faze po ovu byva ruzne dlouha (kazda zena ji ma ale stejne dlouhou, ale mezi zenami se to lisi). takze minimum je 10, maximum 18 dni. muze klesnout den pred mrchou, anebo az pri mrse, to je taky ruzne ....

zucana
11. apr 2011

caute baby ja sa chcem opytat ak mozem....ja mam cyklus ze 28 dnovy ale vzdy 2 dni pred 28 dnom mam trochu spinenie a potom den nic a potom 28den nabehne mrcha....takze asi mam 26 cyklus ...ale zacla som si robit ovu testy 9ty den a pasik bol velmi slaby (ten druhy co urcuje ovu) na 10ty den bol silnejsi ale stale slabsi ako ten druhy co sa objavuje (ale bol) no a dnes cize 11ty den uz nebol ziadny....test si robim rano....co vy na to? mala som uz ovu ten den vcera? alebo mam pokracovat v testovani....cca 15ty den cyklu mavam aj bolesti vajecnikov....
dik moc vy tu vyzerate take co sa v tom vyznaju... 😉

vecernice
11. apr 2011

@zucana zacatek noveho cylku je az s krvi, nikoliv se spinenim, takze cyklus mas 28 denni. ovu muze byt od 10 do 18 dne cyklu, takze jeste vydrz s testovanim, idealni pridat mereni BT: jinak ovu test musi mit o´be stejne silne, ci testovaci silnejsi, dela se z odpoledni moci, a predtim asi dve hodiny nepit, jinak muze byt zkresleny 😉

sasena033
11. apr 2011

😉 @vecernice zatial ostava hote od 8.4 mam36,8 a dnes 11 36,9.takze uvidime moc dakujem za radu

vecernice
11. apr 2011

@sasena033 neni zac 🙂

zucana
11. apr 2011

@sasena033 dik za odpoved...a podla teba si mam teda aj dnes poobede alebo ked rano nebolo tak staci zajtra poobede...
a my sme len min.mesiac zacali skusat len som to chcela trochu urychlit...zatial sa minule zadarilo na druhy krat tak snad aj tentokrat sa zadari....ked nie tak skusim aj tu teplotu...

mayerka
12. apr 2011

ahoj holky, zas po dlouhé době nakukuju... Večernice a Petap, moc vám přeju, abyste měly kráááásný porod a vše proběhlo hladce. A Nanuska, Babe a spol., přeju vám brzo //. Loučím se s váma, stěhuju se na emimino (jako už hromada ostatních... chjo... ☹ ), to co se tu děje, už nerozdejchávám, arogance adminů už překročila své meze.. Pa kočenky! Třeba se na emiminu někdy zase potkáme!

lu27la
15. apr 2011

Ahojte kocky,zacalo ma boliet brusko,tak som si spravila ovu test a bol slabunko pozitivny.Dalsi den trosku zosilnel a dnes je rovnako slaby.Tak neviem,brucho ma stale pobolieva ale ziadny tahavy hlien nie je...myslite ze este bude ovulka?

adrika25
15. apr 2011

Ahojte snažilky, potrebujem poradiť. Na 15 DC a 16DC mi vyšli pozitívne ovu testy, čiarka testovacia bola silnejšia ako kontrolná. Snažili sme sa hneď ako mi vyšli pozitívne ( aj pred tým) 😀 . Len sa chcem opýtať zajtra budem 17 DC máme to skúšať aj zajtra alebo to už bude neskoro?ďakujem moc bo priateľ už nevládze čo ho furt otravujem 😎

zucana
16. apr 2011

@adrika25 😀 😀 😀 ja neporadim ja mam tahavy soplovy hlien a ciatka vysla ale slabsia ako kontrolna tak neviem ci mam dat nejake sexy pradielko aj ja 😝

skvele
17. apr 2011

@lu27la ked je slabo pozitivny test je negativny, Testovacia ciarka musi byt silnejsia ako kontrolna.

skvele
17. apr 2011

@adrika25 s tym otravovanim to netreba prehanat, lebo potom rybicky nestihaju dozriet a je to zbytocne. Takze radsej menej ako viac. Najlepsie v prvy den pozitivneho testu.

petap1
18. apr 2011

Ahojte děvčátka 🙂

k OVU testům..pozitivní jsou jen když jsou obě // stejné či testovací silnější než kontrolní 🙂 Ovu by měla nastat tak do 48h po pozitivním ovu testu 😀 Přeji hodně štěstíčka 🙂

A co vy ostatní..kde jste ? Nanuskal, Vecernice, Baru... 😀

Jinak já byla v pátek na KO..vše je zatím jak má být a zatím se nic nechystá. Na další KO jdu zítra už do porodnice, ale zase k mému Dr. 🙂 Jinak opravdu nebudu přenášet, takže pokud se Evka nerozhodne, tak kolem čarodějnic to budeme řešit s Dr. ....doufám, že to půjde samo a nebudeme muset Evce pomáhat 🙂

vecernice
18. apr 2011

@petap1 tak to jsou dobre zparvy 🙂 ty uz to mas opravdu za chvilicku 🙂 no ja se chystam na KO ted ve stredu, a prisit stredu rovnou do porodky, treba se stane zazrak a becko se pretoci 😉

petap1
18. apr 2011

vecernice: JJ, už je to opravdu za pár 🙂 Obdivuju tě, že si jdeš za přirozeným porodem. Já vím, že přirozený porod je pro tělo nejlepší, ale přeci jen pořád v hlavě hlodá, že císař nebolí ...tedy aspoň ne v ten okamžik....za to po tom to asi bude stát za to 🙂

lucka_220809
18. apr 2011

Baby - chcela by som len k tym ovu testom.. moja skusenost napr. z posledneho mesiaca: od 11.dna mi vychadzali ciste testy - bez testovacej ciarky, 16 DC som teda sla k mojmu gyn, ktory mi omeral vajka a mala som tam 19 mm folik. V ten den som mala prvykrat nieco na ovu teste - bola tam slabunka ciarka (znama ako negativny vysledok).. druhy den som mala ciarku vyraznejsiu znacne, ale stale nie tak vyraznu,ako "by vraj mala byt" - teda nebola taka silna ako kontrolna. Dalsi den som mala ciarku zase slabsiu, to bol 18DC, kedy som opat bola na kontrole, kde mi gyn povedal, ze folik praskol a k ovu doslo a vsetko bolo v poriadku... a test som nemala ani raz tak silny, ako sa vravi,ze by mal byt. to len na margo, viem,ze kazdy tvrdi toto, ale pre mna je sono vysetrenie a folikulometria rozhodne presvedcivejsia aj napriek "zda-sa-ze negativnym ovu testom"...

vecernice
18. apr 2011

@petap1 no v ten okamzik ne, ale rozparou ti cele bricho, je to proste operace. a telo se pak srovnava mnohem dele, nez po prirozenem porodu, takze pokud bych mohla volit, chtela bych prirozeny

petap1
19. apr 2011

vecernice: JJ to máš pravdu..je to operace a tělo se pak dává do kupy pomaleji. Nu, u mě to bude pravděpodobně přirozeně, takže už o variantách nebudu přemýšlet a soustředím se na to, aby jsem to nějak zvládla 😀

nanuskal
19. apr 2011

@vecernice @petap1 Ahojte dievčence, mamulky za chviľočku....fakt to máte baby už za pár....človek si to uvedomuje fakt až takto, koľko času prešlo od vtedy....
Ja sa mám po starom....zobkám Sarapis od začiatku cyklu, teraz som 25DC a 9DPO....neviem, či je to z toho Sarapisu alebo z čoho, ale prsia mám také, že mi tuším chcú prasknúť alebo čo...bolievali ma pred MS ale takto teda nie...neviem čo to je, ale tak prežijem 🙂

petap1
19. apr 2011

nanuskal: Ahojky 🙂 To vypadá, jako by tělo fungovalo na 100% Já pokud měla MS ještě OK, tak jsem taky měla příznaky co tedy opravdu stály za to. ANT to pak dost zmírnila. Já bych to brala jako positivum, i když to určitě není nic příjemného 😀 A co baráček..zraje zraje 🙂 ?

nanuskal
19. apr 2011

@petap1 No uvidíme, chcem to brať nejaké 2-3cykly....dúfam, že sa to dá dokopy všetko...

Baráčik ide super....MM je doma tento týždeń a robia nám strechu 🙂 takže konečne to už začína vyzerať aké dom 🙂

petap1
19. apr 2011

nanuskal: JJ uvidí se jak to bude příští měsíc, viď 🙂 Jooo tak, MM je doma...tak to je dobře, že si ho můžeš zase užít 🙂 Už střechu...tak to už opravdu bude baráček...jakmile už tam neprší je to super 🙂 Pak by vám měli dělat okna, viď 🙂 ?

vecernice
19. apr 2011

@nanuskal teda baracek vesele roste 🙂 ona ta hrauba stavba vylitne strasne rychle, pak se ty vnitrky jakoby vlecou 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre