• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

14. apríla 2012 
autor
joooj,tinka to nemyslis vazne? a ako dlho je v práci? celu noc? či neskoro chodí domov? juj,je mi to strasne luto. inac na fertilityfriend sa musim zaregistrovat?
3. mar 2010 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babe, ano bohuzial je to tak a ja som sa uz tak tesila :cry:
Teraz je v praci od rana a bude tam este celu noc :frowning2: To nie je fer :frowning2:
Ano babe, tam sa musis zaregistrovat, ides na to? :wink:
3. mar 2010 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tin nevadi, neves hlavu i ten den pred ovu muze byt mega uspesny!
3. mar 2010 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
predstavte si nechce ma zaregistrovat na stránku. čo sa deje? však pekne zadám svoje meno a mail adresu :(
3. mar 2010 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Unfortunately your request for membership could not be processed favorably at this time.
If you have a friend who is already a member you may want to ask her to invite you using the FertilityFriend.com's referral program.

NOTE: This is not an error, please consult Membership Policy for more information. In addition please review the following important notes:

TOTO MI VYPISUJE VZDY
3. mar 2010 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vecernice - kiezby si mala pravdu :frowning2:
Babe, akoto? Viem, ze moze byt na jednom PC zaregistrovany len jeden clovek, ale nepredpokladam, ze na vasom pocitaci uz niekto robil s ff. Neviem ozaj kde moze byt chyba :frowning2: Ale neboj, mozno to bude vediet vecernice :wink:
3. mar 2010 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babe - tak ja te zkusim pozvat, ac nevim, jak se to dela. jdu juknout
3. mar 2010 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babe - potrebuju tvoji mailovou adresu, tak mi ji hod do IP :wink:
3. mar 2010 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No vidis babe, pojde ti to :wink: Vecernice je sikulka :wink: :dizzy_face:
3. mar 2010 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tin -jen to nezakrikni, jeste jsem to nezkousela :grinning:
3. mar 2010 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahaaa, tak oki, ale ty to isto zvladnes :wink: :dizzy_face:
3. mar 2010 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babe: a ktery den cyklu jsi ted ty? Ja mam krasnou jednicku - tak max pak budeme porovnavat testy spolu - i kdyz ja to nevidim jako hura akci,ale co, max to budou vyhozene penize, zkusit se ma kde co,ne?
Jo a s tim ff, ja jsem to tak mela par dni taky a nevim, kde se co zlomilo, zkusila jsem to pak nejak znova a fungovalo to...a pak jsem mela problem s heslem...musela jsem dat vzdycky jako ze jsem ho zapomela a oni me vygenerovali nahradni...apak jsem to nekde zase zmenila a ted uz to funguje :unamused:
Vecernice: pls, jak se da zmenitta koncovka v nazvu grafu?
Tin: neboj, dyt prinejhorsim toto neni posledni mozny termin na snazeni...cyklus mas jak hodinky, tak muzes byt v klidu...ono to prijde v ten pravy cas:slight_smile:
3. mar 2010 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cizu - ved hej, nevyjde teraz, vyjde nabuduce, tym sa utesujem stale :grinning: Tak uvidime... ale kedze sme ovu netrafili, tak tomu nedavam velke sance... ale co uz... :unamused:
Ale spolieham sa na to, ze ide jar - a to uz kočky musime otehotniet!!! :wink: :grinning:
3. mar 2010 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vecernice: no já si taky připadám krapátko už "ujetá", taky se už těším na ráno, abych už věděla, jaká že ta teplota dneska bude:slight_smile:))A po dnešku jsem opět v normálu, zase kolem 36,5C :wink:
4. mar 2010 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cizu - tak to ja jsem taky ujeta. i kdyz zas strasne klidna. prvni dny po se teplota bude drzet. horsi to bude se mnou nekdy po 10 DPO :grinning:

nazev grafu zmenis v Sharing - HOme Page - Change URL - tam si ji opravis, a asi je tam nekde save. a je to :slight_smile:
4. mar 2010 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte! :wink:
Tak mne dnes isla teplotka az na 36,7... doposial moj rekord! :grinning: pisala som s jednou kočkou a ta mi povedala, ze asi patrim k tym babam, co mavaju take nizke teploty.. len dufam, ze to neva :unamused:
No a vyznacilo mi to ovulku na pondelok, ale asi sa to zajtra posunie na utorok, no co uz :unamused:
Ako ste sa vyspali kočky moje? :slight_smile:
4. mar 2010 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja spala osm hodin a ted jsem zas zcela vyrizena. ale za to muze asi utros :grinning:

koukala jsem na grafik, vypada moc pekne!!!!!! a zda posune ovu bude zalezet na zitrejsi teplote. takze se nechme prekvapit.

jinak co jsem kde vycetla, absolutni vyse teploty neni podstatna, dulezita je ten bifazicky prubeh. ono zalezi i kdy meris. ja merim treba v 6:40, kdybych merila treba v 8:00, tak moje teploty budou asi o 0,1 vyssi :wink:
4. mar 2010 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vecernice: no diky, ale me to nefunguje,mozna se to casem umoudri:slight_smile:
A jak jsem se vyspala? Dokonale...pro vcerejsi noci, kdy jsem trpela bolesti jsem vcera po cviceni zalehla a ani nevim, kdy jsem usnula, probrala jsem se v 11h u TV a presunula jsem se do postele a spala jsem az do rana, takze super:slight_smile:
Tin: ja si taky myslim, ze celkove hodnoty jsou jedno, zalezi na prubehu a vyvoji :wink:
4. mar 2010 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veru ako vravite, nechame sa prekvapit :slight_smile:
Ja meriam vzdy o 7:00 :slight_smile: A aj ja som sa dnes vyyborne vyspala, po tej vcerajsej nocnej more :grinning: A ake mate plany na vikend? Ked uz sa nam pomalicky zvikendnieva.. Boze, to je ale slovo :grinning: :grinning: :grinning:
4. mar 2010 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
budeme montovat knihovnu a zas neco nekde objizdet. a do toho asi lenosit :grinning:
co vy?
4. mar 2010 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Več - ved tak treba - lenosit najma cez vikend :wink:
My pojdeme na chalupku, kupili sme nove hrnce a take veci do kuchyne, tak tie starsie idu tam :slight_smile: A planovala som aj, ze si tam spravim uz poriadok vo svojej zahradke, ale hlasia na vikend zle pocasie, dokonca ma vraj aj snezit :confused: A v noci strasne mrazy, tak asi z toho zase nic nebude :angry: :slight_smile:
4. mar 2010 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte!
som unavená ako kôň,ešte aj teraz by som spala. včera som si kupila teplomer :wink:
CIZU-ja mám 3 DC ale ovulku si teraz nebudem bohužial sledovať,došli mi testy a lauritka mi pisala ze si ich bude objednavat len na buduci tyzden,tak teraz to skusim s teplotou. nesmut,vsetko bude ok!
VECERNICE-hadam nik z mojej rodiny sa nezaregistroval uz,hihi :slight_smile: poslem ti mail adresu a zaroven ti aj dakujem za pomoc,si velmi mila
TINKA - veru hlasia zle pocasie,od vcera ma boil hlava a oči. je to zle. iba by som spala,hoci som teraz vstala. ale zato na chalupku sa dá ist,aj ked prsi,otvoríte si s muzíkom vinko a len tak budete popijat :D
4. mar 2010 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tin: tak pro mě s tím počasím supr zpráva, jedu na Vrátnou (SK) na víkend na lyže,tak ať sněží ať mrzne:slight_smile:))
Takže plán na víkend je jasný.......a už se moc těším....poslední víkend bez drahého (za týden se vrací po 10ti týdnech ze služební cesty v zahraničí), tak už počítám dny a hodiny:slight_smile:))))) A pak se asi země zachvěje...bez ohledu na ovu/neovu.....akorát doufám, že vydržím stále měřit, ať to má nějakou vypovídající schopnost:.-)))
A máme to podobné....taky stěhujeme když koupíme něco nového tak staré věci na chalupu....teď si chci kupovat domů novou pračku (na chalupě nějakou potřebuju, takže domů si koupím novou a tu co máme doma přesuneme na chaloupku )...teď jenom vymyslet, nějaký důvod pro novou žehličku (to mě drahý nesežere, že chci na chalupě žehlit, když i doma se tomu vyhýbám jako čert kříži:slight_smile:)))))
4. mar 2010 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojcek babe, tak gratulujem k teplomeru :wink: Aky si si napokon vybrala?
A neboj, kym bude mat prist ovulka, tak Lauritka urcite bude mat uz testiky a vsetko v pohodicke stihnes :wink:
Ano, da sa ist, ved aj pojdeme, ale skoda tej zahradky, no co uz, niekedy nabuduce :grinning:
4. mar 2010 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babe: já mám 2DC....a začnu s testama až cca 10 den - dřív si myslím, že to asi ani nemá smysl.....a kdybych to podle teplot propásla, budu chytřejší pro další cyklus,ne? tak nesmutni a uvidíš, ještě budeš ráda, že jsi ušetřila za testy:slight_smile:)))) a podle toho, to krásně vychází, že ten týden to bude v klidu a pak už budeš mít testíky....
holky, mě se tak už dneska zase nechce nic dělat :frowning2:
4. mar 2010 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ani mne sa nic nechce... to bude tym pocasim... dazdu tu len trcia paty... :unamused: a to musim este dnes aj poupratovat, juj, ako sa mi nechce, mohla som to spravit vcera, tak ale co uz :grinning:
Cizu a Babe - vy to mate ako vecernice a ja, aj my sme mali 1 DC rozdiel :wink: To je mileee :dizzy_face:
4. mar 2010 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
TINKA vybrala som si digitálny teplomer,mam doma ortutový ale aj ten sa pokazil?moze sa ortutový pokazit,hihi ? :slight_smile: vobec nemeria. nevadi,vyhodím ho,načo mi bude.
ako by som chcela mat aj ja chalupu,kde by sme si s manzelom sem-tam vyrazili,to by bola paráda.
ja ti hovorim tinka ze ty otehotnies naraz s vecernicou a ja s cizu :D ked uz mame take skoro rovnake cykly :D
CIZU aj ja som si robila minuly mesiac od 5DC testy,raz bola slaba ciarka,potom nic a potom zase,takze mne sa to tak kolisalo,ale pozitívny som ho vobec nemala :frowning2:
4. mar 2010 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babe - tak jsem te zkusila pres ff pozvat, tak kdyztak mi dej vedet, zda se to povedlo, ci ne :wink:

jinak te beru za slovo. ja s tin ted, a vy co nejdriv :grinning: krasne jsme se tu ale sesly :wink:
4. mar 2010 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vecernice díky moc,podarilo sa mi to :D som velmi rada :D este tomu az tak moc nerozumiem,ale naucim sa
4. mar 2010 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby toto je asi osud :grinning: Juj kiezby sa nam to co najskor podarilo :dizzy_face:
Babe, super, ze si uz na ff :wink: vravela som, ze vecernice je sikulka :dizzy_face:
4. mar 2010 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok