Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

vecernice
4. mar 2010

babe - tak super! kdyz budes mit jakykoliv dotaz, tak se klido ptej 🙂 aspon tu budeme mit vic grafiku na zkoumani 😉

babe19
autor
4. mar 2010

jéj,dakujem aj tebe tinka. ja by som sa velmi tesila keby sa nam to takto podarilo. 😉

vecernice
4. mar 2010

joj tin, taky uz si zvedava na zitrejsi teplotu? jeste ze mam spoustu prace, tak neni tolik casu nad tim dumat 😀

vecernice
4. mar 2010

jo a pro dokresleni toho, jak jsem trhla - mam rada jeste tuto stranku, sekci vypocty, cast tehotenstvi. tam se zada datum ovulace, a ono vam to predpovi, co by kdy bylo, kdyby to vyslo 😀
http://www.merenibt.xf.cz/index2.html

tinkapn
4. mar 2010

Juj Vecernice, ani mi nevrav, tiez som nedockava, ale nechcem, aby sa mi to prepisalo na utorok, ale ved co uz 😔
Ahaaaa, pozeram akurat tu stranku, teda to je ale sranda 😀 😀 😀

tinkapn
5. mar 2010

Ahojte kočky, dobre ranko vam prajem 🙂

Vecernice, kuk prosim ta moj graf.. Chcem sa ta spytat, ci sa uz neposunie den ovulky, ak by nahodou prisla este dalsia (este vyssia teplota), lebo dnes som mala 36,6... 🙂

http://www.fertilityfriend.com/home/2c86e6

Prajem krasny slnecny (aj ked chladny) piatok 😵

cizu
5. mar 2010

Dobré ránko,
tin: neboj, to už tak asi zůstane, pokud to bude teplota vyšší, tak to určo neposune🙂Klidně si už dneska zkus zadat zítřejší teplotu - jednou nižší, podruhé vyšší a uvidíš, co to udělá s grafem 😉
Ještě že je už pátek - a sníh taky připadl, tak hurá dneska na lyže, už se těším jako malé děcko 🙂 , jenom ještě přežit dnešek v práci ☹
A k teplotám - mě dneska vyskočila nahoru,a le myslím, že je to hlavně kvůli tomu, že jsem se v noci moc nevyspala a furt se budila - v noci moc foukalo a sněžilo a mě to nedalo spát....ono do ovu daleko, tak ať si teplota dělá co chce 😀

tinkapn
5. mar 2010

Ahoj Cizu - teda, u vas je tolko snehu? Tu vobec, ale na zajtra hlasia, tak mozno bude trosku poletovat 🙂
Tu lyzovacku ti teda zavidim, hned by som sla aj ja 😵 skus to v praci nejak vydrzat a uvidis, ono to rychlo prejde 😉
A dakujem ti, ze si mi poradila s tymi teplotami, idem skusit zadat aj na zajtra 😀

vecernice
5. mar 2010

ahoj holciny 🙂

koukam, ze cizu me predbehla 😉 to ja si taky otestuju dalsi dny, co na to muj grafik rekne (hlavne pri porovnani s ostatnimi grafy). no ja uz si pomalu zacinam pripadat, ze bych chtela digi teplomer, abych to videla na to desetinne misto presne 😀 tak jsem se rozhodla tolik neblbnout a dat tam to, co by clovek odecet standardne. no jsem zvedava, jak to bude probihat dal 😉

tinkapn
5. mar 2010

Ahojky vecernice 🙂
Tak skusala som si tam dat aj vyssiu aj nizsiu teplotku a ostala ovulka chvalabohu na toho prveho marca 😵 Takze dnes som 4 DPO 😀 Sranda...
Ozaj vecernice a to ti ortutovy teplomer ukazuje aj desatinne miesta, ci nie? 😅

vecernice
5. mar 2010

jasne ze ne. ale dnes bych to brala. bylo to lehce pod 37, ale zas vic bnez 36,95 (od oka 😀) no proste blbnu 😉

tinkapn
5. mar 2010

Juj, no ja by som sa v ortutovom veru nevyznala 😅 😀

tinkapn
5. mar 2010

Kočky, tak ja uz pomalicky odchadzam, ozvem sa vam v pondelok, dovtedy sa mi drzte, majte sa krasne a uzite si vikendik 😵 Ahojte, papa

babe19
autor
6. mar 2010

hm,nikto nikde? no tak v pondelok baby :D

vecernice
6. mar 2010

ahoj babe - my behali venku, po nakupech a tak ruzne. do toho jsem pekla, varila brokolicovou polevku a delala svoji prvni pizzu 😀
jak se mas?

cizu
8. mar 2010

Ahojky holky,
tak jak se máte? Jaký byl víkend? Já jsem se vrátila z lyžovačky, byla to paráda, akorát se dnes cítím nějaká "zlámaná".-))) Ale jinak super.............a teď už se nejvíc těším na pátek, vrátí se mi můj drahý, takže konečně už nebudu doma sama 😉
Tak zatím páček a krásný den 🙂

snow.angell
8. mar 2010

Ahoj holky, dneska jsem narazila na ovulační test clearblue digitální. Cena je teda dost vysoká 592Kč ale vypadá docela zajímavě. Holky máte s ním některá nějakou zkušenost??
Ještě sem šoupnu na ten test odkaz ať na něj můžete kouknouthttp://www.lekarna-zdravi.cz/eshop/detail-72868...

vecernice
8. mar 2010

ahoj holčiny 🙂

snow - digitalni jsem nikdy nemela, ani o nem zatim nic necetla, takze nevim ☹

jinak ja jsem dnes od ctyr zhruba vzhuru, pak uz jsem nemohla moc zabrat. takze to bude zas den 😀
ff mi neustale snizuje pravdepodobnost, ale ten mi naladu nezkazi 😀

jak vy holciny valcite?

cizu - lyzovacka super, ja jedu pristi patek na prodlouzeny vikend, tak se taky tesim 🙂

babe19
autor
8. mar 2010

krásny pondelkový dník vám prajem. ako sa mi máte? joj,mna bolí ale krk,zle som spala. nič nového u mna,dnes je tretí den co berem zase clostylbegyt,vsetko v pohode.
snow- este som nepocula o tom teste,ale kuknem na to
vecernice -ako sa más? čo nového u teba?
tinka - kde si ? 😉

vecernice
8. mar 2010

babe - ja cekam a cekam a cekam 😀
http://www.fertilityfriend.com/home/vecernice

ale treba se dockam 😀

babe - super. clostik zabere!!!! me se zamlouva, diky nemu mam uz pekny grafik 🙂 aspon tentokrat to vypada na vyladeny hormony

babe19
autor
8. mar 2010

fíha vecernice prekrásny graf. to zelené znamená,že vtedy bola ovulácia?
neboj sa teraz sa ti to podari. ja berem len druhy mesiac clostík,tak neviem ci zaberie? nie je na to priskoro? moze mat uz také pozitívne ucinky na ovulaciu? tak skoro?

babe19
autor
8. mar 2010

a čo znamená STATS? v grafe?

vecernice
8. mar 2010

ahoj babe 🙂 to zeleny je dle ff plodne obodbi. a ta stats - to odpocitava dny do testovani (neboli i do ocekavane ms) 😉

neboj - clostik zabira. ja mela hned pri prvnim cyklu s nim ovu potvrzenou i ovu testem. takze ty za chvili taky budes hlasit // 🙂
pokud vim, tak on vlastne zablokuje nejake receptory v mozku, tak, ze telo dostane pokyn, ze se netvori zadny estrogen. a tudiz ho zacne vyrabet ve zvysene mire. a ten prave ma na svedomi rust folikulu a i rust delozni sliznice.
tak doufam, ze jsem to nezmotala. na netu se mi to nejak nepodarilo presneji vypatrat 😉

cizu
8. mar 2010

ahoj holky,
vecernice: jj, lyzovacka super, taky mame v planu prodlouzeny vikend od 18.-21.3. , nepotkame se nahodou nekde🙂)))

vecernice
8. mar 2010

cizu - ja jedu na Kronplatz, kde budes ty? 😉 akorat je to s lidma z prace, a to mame zrovna prvni vyroci svatby 😲 😅

cizu
8. mar 2010

Teda, to se nekdo bude mit🙂)) Ja jsem byla tento vikend s kolegy s prace a za 14 dni jedu s drahym do Velkych Karlovic - takova trochu romantika po tom nasem odlouceni 😉
Neboj, vyroci svatby taky oslavis....my kdyz jsme meli prvni vyroci, tak jsme na to jaksi oba dva zapomeli 😀 , v ten den jsme totiz odjizdeli na lyze (v zari) a nejak jsme resili asi tisic jinych veci 😀

tinkapn
8. mar 2010

Ahojte kočky, tak som tu, len vas idem docitat 😉

tinkapn
8. mar 2010

No, tak pozeram, ze ste mali fajn vikendik, tesim sa 😵
Aj ja som sa mala super, bolo velmi fajn a sme konecne oddychnuti 😉

Vecernice, ako to, ze ti ff zmensuje tu pravdepodobnost? Kde to ukazuje?

Babe, neboj, isto tento mesiac budu na ovu testiku krasne // a nasledne aj na tehu teste, uz to musi vyjst kocky, ved je tu onedlho jar 😉 😵

tinkapn
8. mar 2010

Kočky, kde ste vsetky? 😅

tinkapn
8. mar 2010

Ozaj, aby som nezabudla, tu je aj moj grafik: 😉

http://www.fertilityfriend.com/home/2c86e6

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre