Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

cizu
9. mar 2010

holky, pridavam muj grafik....
http://www.fertilityfriend.com/home/2cb139
jak si vas tam muzu pridat, kdyz neznam vase mail adresy?

tinkapn
9. mar 2010

Tak, uz som ta potvrdila Vecernice - ale aj mna by zaujimalo, ako si mozem pridat Cizu a potom aj Babe? 🙂

vecernice
9. mar 2010

klikni na jeji graf a vlevo uprostred je Add to Friends. tak na to kliknes a pak to potvrdis 😉

a pak kdyz si na svem grafu, tak vlevo v tom vyberu je My Home Page na tu klitknout a tam je zalozka my firends 😉

zaviraj se mi ocka, tak jdu na kute 😀 papa kocky

cizu
9. mar 2010

tak ja tam nic nevidim...ani nemam co potvrdit.....
bud su slepa nebo na toto blba🙂)

tinkapn
9. mar 2010

Cizu ani ja som to nenasla, ved zajtra nam to ked tak Vecernice povie este raz 😅
Idem si aj ja lahnut kočky, tak dobru noc 🙂

tinkapn
9. mar 2010

Aha, tak cizu to nakoniec nasla, uz som ti potvrdila priatelstvo 😉
Tak ahojte, papa 😵

tinkapn
10. mar 2010

Ahojte dámy 😉
Tak kde ste, pilne pracujete? 🙂

vecernice
10. mar 2010

ahoj tin- mam nejak moc prace, tak vzdy jen hodim oko, co noveho, ale dnes tu skoro nebudu 😲

tinkapn
10. mar 2010

Vecernice - tak to je skoda 😒
Tak aspon hadz teda to oko 😉 😀

vecernice
10. mar 2010

zrovna hazu 😀 ale za chvilku bezim na jednani, a predtim jdu zbastit obidek 😉 jak ti utika cas? me nastesti diky mnoztsvi prace docela dobre. a to jsem ted jeste byla na spinningu .-D

tinkapn
10. mar 2010

Je fajn, ze hazdes 😀
Juj, mne cas uteka velmi pomaly, lepsie to bude buduci tyzden, ked budem od rana do vecera v skole, ale to uz asi budem vediet, na com som 😀 Mohla ta skola byt radsej tento tyzden 😀
A je super, ze aspon tebe to uteka rychlo 😉
Prajem dobru chut k obediku a prijemne jednanie 😉

babe19
autor
10. mar 2010

Ahojte baby!

Dakujem za milé príspevky,velmi ste ma potešili. Prave som dopiekla pagáčiky,nechcelo sa mi az tak moc,ale čo uz nespravíme my zeny pre našich muzov.
Konečne dnes posledný clostylbegyt,ledva sa spamatal moja tvaricka z vyrazok a zase su tu dalsie,asi mi tie hormony nerobia dobre,hehe.Ale ak sa mi podari byt od toho tehu,tak kaslem na vyrazky 😉 ale doteraz nič. Nevadí,budem si pekne merat BT!

Vecernice - ked som si teraz nemerala BT kazdy den,tak musim počkat na nasledujúci cyklus a zacat odznovu? Asi tak by to bolo najvhodnejsie,ze?

Tinka a ty moja uzivas ten femigrad? Nema ziadne vedlajsie ucinky? Mali ste uz s vecernicou ovulku? Nejako som to prepásla teraz,ale myslela som na vas.

Cizu no ked pride domov muzik,tak ho treba poriadne vybozkat,tulit sa k nemu. Ja by som tolko bez toho svojho nevydrzala,ako to zvladas? On je sofér na kamione? Vela sa vypytujem,ze?

Uz ste asi po obede,ale ja vam aj tak zelam dobru chut k obedu!

vecernice
10. mar 2010

babe - obe mame po ovu, ja 10 dni, tin 9 dni 😉

femigard by se nemel dohromady s clostikem, nekde jsem to vycetla

a ty teploty na zacatku nejsou tak podstatny. zacni ted merit pravidelne, a zadej vsechny teploty co mas 😉 hlavne ted pravidelnost, at pozname ovu (tu az zpetne, tak radsi, nez ji ff potvrdi, tak nepropasnout zadnou sanci 😉

tinkapn
10. mar 2010

Ahoj Babe 🙂

Tak ako vravi (pise) Vecernice: Vecernice je 10 DPO a ja 9 😉

Ja som pred ovulkou pila Femigard ale teraz mi nejak prestal chutit, tak ho zacnem zase popijat ked pride (bodaj by neprisla) mrcha. Ja som zase niekde citala, ze sa Femigard moze uzivat aj s inymi liekmi, ale neviem ci aj s tym clostikom, fakt neviem 😒

Hmm... pagaciky, veru dala by som si aj ja 😉

A k tym vyrazkam - keby ste ma videli, tak by ste sa zlakli 😀 Nikdy som vyrazky nemala, ale od piatku som ako nejaky pubertak 😀 Neviem co to, ale uz aby to zmizlo 😒

babe19
autor
10. mar 2010

tinka tak s tymi vyrazkami to bude asi tak,ze nieco je vo vzduchu.ani ja som nemala a teraz predsa. hm,takze uz o tyzden by ste mali vediet s vecernicou či ste v tom? ze?
inac ja nepijem ani nemam femigrad,len tak ma to napadlo.
poslem ti tinka cez mail pagaciky? hihi

tinkapn
10. mar 2010

Babe, no skus 😀 😀 😀
Veru veru, takto o tyzden by sme mali vediet, na com sme, ale sice Vecernice este skor, tusim v sobotu ocakava mrchu, takze som cela nedockava aj za nu 😀

babe19
autor
10. mar 2010

hu,to aj ja teraz uz. tiez cakam. joooj,to by bolo super,keby nam ohlasila,ze vecernice? aj ty by si sa velmi velmi velmi tesila 🙂 🙂 ja vam to tiez tak prajem. od tej doby čo som založila tuto diskusiu,ste mi velmi prirástli k srdcu.aj ked sa tu niekedy dlhsie neukázem,myslim na vas 🙂

tinkapn
10. mar 2010

Babe, sme na tom rovnako, tiez ste mi prirastli k srdcu a myslim na vas 😵

vecernice
10. mar 2010

holciny, vy jste kouzelny 🙂 vsak nam to vsem vyjde, a pak si budem probirat jine starosti 😀

jinak pupinky mi taky naskakaly 😀 nastesti nejsou na moc viditelnych mistech 😉 ted me z toho jednani zacala bolet hlava ☹ a musim jit zas makat, nejak nestiham 😲

tinkapn
10. mar 2010

chi chi chi, tak aj ty mas pupinky Vecernice? 😀 😀 😀 To je sranda toto 😀
Asi je ozaj nieco vo vzduchu 😕

vecernice
10. mar 2010

asi jaro 😀 a to je jednoznacne plodne obodbi 😀

tinkapn
10. mar 2010

Plodne urcite je, ale preco tie pupinky? 😀 To mi k tomu nejak nepasuje 😀 😀

vecernice
10. mar 2010

to jsou hormony 😀 anebo jsme holt proste jeste mladice 😀

tinkapn
10. mar 2010

Nooo, mladice - to sme urcite 😉 😀

vecernice
10. mar 2010

nojeje. kolik vam vlastne je holciny? ja oslavila ted v unoru 31 😉 takze mladice 😀

tinkapn
10. mar 2010

Vecernice - ja mam 22 😀 😀

vecernice
10. mar 2010

jaj. ja si rikala, ze tu mam uz nejvic rozumu 😀

tinkapn
10. mar 2010

😀 😀 😀

cizu
10. mar 2010

Ahoj Kočky, tak já opět nestíhám☹
Babe: začni měřit hned a dej tam všechny dostupné info...pokud nějaké máš, i když ne pravidelné...pokud by se stalo, že by si ovulka dala na čas a přišla třeba až za týden, tak to tam všechno ještě zachytíš...takže hup do toho...aspoň uvidíš, jestli se aspoň něco dělo...i když ff ovu nevyznačí, uvidíš, jak tělo reaguje už teď, fakt. Já jsem začala měřit po revizi až hodně pozdě a aspoň jsem chytřejíš...kukni na můj předchozí grafík🙂
Jo a jinak: můj drahý není v kamióně, jel dělat kariéru do zahraničí...primárně se školit, aby tady mohli rozjet jedno oddělení...je to vystudovany konstrukter...........kamionistu bych doma si nedala...toto byl vyjímečný stav, který se už nebude opakovat🙂))
Vecernice: já hlásím 28🙂
A musím holky, říct, že jsme se tady tak pěkně sešli.....sice je to taková menší diskuze, ale to stačí, stihneme probrat spolu všechno...a hlavně, řešíme stejné // - já sice zatím ovu, ale to není podstatné,ne?

tinkapn
10. mar 2010

Ahojky Cizu 🙂
Tak to mas pravdu, nezalezi, kolko nas je... a ked je nas tu takto menej, aspon to mame take osobnejsie 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre