• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

14. apríla 2012 
Jj, je to tady super:slight_smile: A holky jak se cítíte? Pokud nic, tak neházejte flintu do žita...já jsem to nepoznala až do 7tt:slight_smile:)))
10. mar 2010 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cizu vies co, ja som nafuknuta a sem tam ma boli dole v podbrusku, ale.... ani ma nebolia prsia, co ma inak bolia pred mrchou, tak neviem... :unamused: Je to 50 na 50 :confused:
10. mar 2010 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jj, tin, to je dobrá pravděpodobnost,ne?
Mě už dneska nic nebaví, já se už nemůžu dočkat pátku......ale kdo tuto práci za mě udělá.... :grinning: :cry:
10. mar 2010 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pekny večer prajem holky
vecernice ja mam 25,v juli budem mat 26. takze tinka je najmladsia :D ale to nevadi.
cizu nesmut,ovu príde,dufam,ze aj mne. ja si teraz uz nerobím tie testy. a diky za radu s tou teplotou.
tinka ako pises 50 na 50. o necely tyzden uz to budes vediet :wink: dufam,ze len a len dobre spravy nam napises
majte sa,krasne sny vam prajem
10. mar 2010 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cizu - no, ved uvidime :wink: Ale normalne mam strach si urobit test :confused:
Tak ked ta uz dnes nic nebavi, "vyprdni" :grinning: sa na to a chod si lahnut, ja uz pojdem tiez, aj ja som unavena..
Babe - uz nech je takto o tyzden, lebo toto cakanie ma zabija, ale ved koho nie, ze? :grinning:
Nebojte kočky, ovulka isto pride :wink: A 2 tyzdne na to snad aj tehu, treba len verit a pozitivne mysliet :wink:
Dobru noc vam prajem a pekne sny, ahojte, papa :dizzy_face:
10. mar 2010 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano holciny. ja test udelala, a negativni. ale nechtela jsem ho delat tak brzo, jen jsem potrebovala zkonzultovat s mym dr pripadne dalsi brani prasku. pak bude az v po. takze pokud se to nerozhodne do te doby samo, tak ja testuju v nedeli.
jo a fakt jsem tu nejstarsi. teda v mym veku byt nekde nejstarsi, to je prca :grinning:
krasny den. ja od rana makam, ted jsem mela jednani v nemcine, tak to me bavilo :wink:
11. mar 2010 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko,

ahojky Vecernice - teda ty si takato sikulka po nemecky? Ja skor anglictinu, nemcina ma nejak nebrala :grinning: :grinning:
A nic si nerob z toho negativneho testu, este je predsa skoro! V nedelu bude pozitivny, verim tomu!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Pekny dnik :wink:
11. mar 2010 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tin - me ten test vubec nerozhodil. asi jsem ho cekala. tak uvidime co dal :wink:

jinak ja vetsinou mam taky jednani v aj. toto byla vyjimka, tak proto se mi to tak zamlouvalo :wink:
co ty a teplota?
11. mar 2010 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juj, no ty si teda sikulka Vecernice :wink:
Vies co teplota sa drzi zatial hore, ale dnes som len 10 DPO, ozaj chcela som sa ta spytat, kedy asi zacne klesat ked ma prist mrcha :slight_smile:
11. mar 2010 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tin - vetsinou by mela treba den pred ms, ale ani to neni vzdy tak. muze i prvni dny ms zustat vysoka, pokud je tele prebytek progesteronu. takze bohuzel, pokles muze indikovat, ale vysoka teplota az po vynechani je klicova :wink:
11. mar 2010 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahaaa, tak dakujem :wink:
A co vy kočky, cizu, babe, kde ste? :wink:
11. mar 2010 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kočky kde ste? :unamused:
11. mar 2010 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kočky, tento týden mám v práci nabitý...nestíhám:frowning2: a hlavně, nechci aby mě zůstala jakákoliv práce na víkend, tak dělám co můžu....v pátek odpo totiž zavírám pc a nezapnu až do pondělí...takže jestli budu nezvěstná, víte proč:slight_smile:)
vec: a jake těhu testy máš? říká se, že mamatesty jsou nejcitlivější ...a to stojí cca 30 Kč/2 kusy
babe: tak kde je grafik?
tin:jak já bych chtěla být teď doma a vegetit a nic nedělat:slight_smile:
11. mar 2010 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cizu - mela jsem mamatest. ma citlivost 25, ale tem min proste neverim :grinning:
11. mar 2010 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vec: víš jak, ono už je stejně rozhodnuto a pokud to nevyjde teď tak snad brzy jo:slight_smile: Já chci taky dvě čárky a to nejpozděj do týdne nebo do 14 dnů...ale na ovu :frowning2:
11. mar 2010 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cizu - neboj, ony budou. a mas pravdu, mam stejny pristup. bud tam neco je nebo ne, ted uz to nezmenim :wink:

holky citim se jak na chripku :frowning2:
11. mar 2010 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vecernice - ja tiez, kycham a aj soplim, dufam, ze nebudeme chore :frowning2:
Inak ja mam tiez este jeden mamatest z minuleho mesiaca a zda sa mi, ze to je citlivost 20, nie? Ale ved koniec koncov - to je asi za jedno :slight_smile:
11. mar 2010 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja myslim 25. ale to nevadi. nejaky 14DPo by tam uz neco byt mohlo :wink:
11. mar 2010 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vsak? Tiez si myslim :dizzy_face: Tak sa nechame prekvapit teda :wink:
11. mar 2010 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
caves babenky!
konecne doma z roboty,uz len cakam na grilovane kura,mnam mna ale som hladna,zatial kym sa pecu ci griluju tak vam pisem :D
cizu mozem sem dat link na moj grafik,ale vravim,ze som si ju nemerala,tak to bude vypadat divne :D

http://www.fertilityfriend.com/ttc/index.php

tinka vecernice podla mna je jedno aky test pouzijete,nie? ukaze ked ste tehu aj ten najlacnejsi. citlivosti bohuzial neviem ani ja aké su rozdiely. vzdy som si kupovala zatial pepino tehotensky test,podla mna je velmi spolahlivy. skuste. tu na MK vravia ze mamatest,ten som este nemala,tak neviem.
11. mar 2010 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Babe :wink:

Ten link musis dat inak, lebo ten co si dala predtym, tak ukazuje nas graf :wink:
Skus to takto:
Na lavo v tom fialovom stlpceku mas Sharing - a v tom daj Home Page Setup a klikni tam. Hore ti vyskoci adresa a tu sem skopiruj potom :wink:
11. mar 2010 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
http://www.fertilityfriend.com/ttc/homepage_module.php

dakujem tinka za pomoc,som strasné nemehlo v tomto :/
dufam,ze to teraz uz pojde
11. mar 2010 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nemas zaco Babe, ved ani ja som to nevedela, ucime sa predsa, nie? :wink:
Ale nemyslela som tu adresu, co ti vypise hore, ale normalne na tej stranke...
Je tam napisane, ze:
Your Charting Home Page Web Address:
a tu adresu pod tym skopirujes :wink: :wink:
11. mar 2010 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kočky, nejak to tu zamrzlo :unamused:
Prajem vam dobru noc, ahojte :slight_smile:
11. mar 2010 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, dobre ranko :slight_smile:

Babe, skus este raz sem hodit ten grafik :wink:
Mne sa teplotka zatial drzi (tfuj tfuj tfuj) http://www.fertilityfriend.com/home/2c86e6
Kiezby to tak aj ostalo :dizzy_face:
12. mar 2010 o 07:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holciny, tak tin uz tusi - teplota se mi uplne propadla, tak zitra ci v nedeli je tu ms. testik aspon vydrzi do priste :wink:
http://www.fertilityfriend.com/home/vecernice

tin - diky. bohuzel dokud nema ms zpozdeni, tak grafy se muzou behem chvillky zmenit z nadejnych na ovulacni :wink: tvuj zatim vypada dobre, tak at se udrzi!
12. mar 2010 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vecernice: prostě jsi si naplanovala, že vánoční mimčo nebude, tak ono nechce ani na prosinec natrefit:slight_smile: ale jeden měsíc nic neznamená...u zdravých párů se říká, že průměrná doby otěhotnění je půl roku, takže pokud jsi vyladila cyklus, tak do půl roku nejpozděj je to tady :wink:
Mě se taky grafík zatím krásně drží......a podle teplot z minulého cyklu to vypadá,že se asi něco uvnitř děje, protože je blbost,aby přece se chvilku drželi krásně dole, pak zase chvilku krásně nahoře,ne?
Já dnes začínám testovat ovu - babe, jak jsi na tom ty?????
Tin: a co ty a testíky, nezkoušela jsi už těhu test?
Tak holčiny, já dnes jenom na skok, práce nad hlavu, ale možná ještě napíšu, zatím pa :wink:
12. mar 2010 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojky

hm,som ale ja nemehlo,ze? neviem si sem dat ani graf poriadne. dnes mam poobednu,tak som sem skočila na par slov

tinka,vecernice nezufajte,urcite vam to vyjde. a mozno ze aj ked MS dorazi,budete tehu,nie? videla som uz aj takú situáciu.
cizu ja nemam teraz testy kupene,mozno nabuduce,bola som zufala z toho minuleho,tak teraz si dam pauzu,vies nemala som asi ovulku,lebo vzdy som mala negativny vysledok.
12. mar 2010 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:

Babe - do IP som ti poslala este ten navod :wink: :dizzy_face:

Cizu - Nie, ja som este netestovala, velmi sa bojim a priznam sa, ze sa mi o tom sniva a potom sa zobudim a som smutna, ze to bol len sen :unamused: Drzim palce pri testovani :wink:

Vecernice - mrzi ma to, nemoze ta teplota este stupnut? A ked nie, neboj, ono sa zadari v dubnu :slight_smile:
12. mar 2010 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kedy by som podla vas mala testnut? :confused:
12. mar 2010 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok