Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

olusenka
26. jan 2010

Vecernice: ahoj, taky mám ovulační testy negativní. Podle teplot ovulace probíhá, ale několik dní před tím, než stoupne jsou testy negativní. Psala jsem dotaz tady, zatím mi nikdo neodpověděl. Ale doktor už mi nabral další krev, tak snad budu brzo vědět, jak to doopravdy je.

https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

soldi
26. jan 2010

ahoj dievcata, skuste kuknut do bt grafy, tam sa v tom dievcata celkom vyznaju. odpoved na tuto otazku je, ze vrchol ovulacie je len kratko a preto ste ho s ovu testami mohli presvihnut. to vtedy, ked sa vase lh v krvi meni rychlo, ze rychlo klesa aj stupa, tak ste nezachytili peek- vrchol.

vecernice
26. jan 2010

ahoj, díky moc. teplota stoupá, tak nevím. ale dle Dr. to může být anovulační cyklus, nebo ovu proběhla, nebo bude odsunuta (byla jsem včera na folikulometrii). v tom aby se čert vyznal 😠

soldi
26. jan 2010

vecernica, a graf nemas?

vecernice
26. jan 2010

http://www.fertilityfriend.com/home/29da65
dva mesice jsem brala clostilbegyt, toto je mesic bez. driv byvala ovulace 15Dc, minuly mesci 19dc, tento netusim. jinak hormony beru uz od cervence, predtim telo nefungovalo.
diky za nazor 😉

tinkapn
26. jan 2010

Presne ako vravi vecernica, cert aby sa v tom vyznal 🙂 Skuste pozriet moje testy, mam ich v albume. Vcera bola palicka tmavsia a dnes je bledsia. Pobolieva ma v podbrusku, dnes som 15 DC, uz by mohla prist 😵

soldi
26. jan 2010

vecernica, ja nie som taky prebornik na grafy, ale skus ho hodit do temy grafy bt, baby su tam, oni Ti poradia. specialne sa opytaj lauritky🙂

vecernice
26. jan 2010

tin -taky pekny. a co tvoje teploty? ja uz tomu nerozumim, cim vic jsem si nastudovala, tim min to umim interpretovat.
ja mela minuly mesic (stejny testy) 3 dny po sobe obe stejne silne. tento mesic zatim ani prd (tedy vzdy jinak silna druha).

tinkapn
26. jan 2010

Vecernice, ja si BT nemeriam, ale od buduceho cyklu sa na to chystam 😉
Snad uz ovu pride, konecne prva po vysadeni HAK 😒

vecernice
26. jan 2010

ton - tak drzim palce!!! ja bt merim par mesicu, ale obcas mi tedy prijde taky neco z toho vycist 😀
a pak na to koukne muj dr. a rekne:jo nevyrovnana hladina hormonu, musime upravit davky 😀

babe19
autor
26. jan 2010

baby pozrite si album jerrymony,tá má tam vyfotené ovu testy,kuknite,ze ona ma kolko dni pozitívnych,tiez zacinala s bledymi ciarkami a na 27 dc ma tmavé a tmavsie,zázraky sa deju 🙂 netreba sa vzdávat 😉

tinkapn
26. jan 2010

Dakujem Vecernica 🙂 ja tebe tiez drzim palce 🙂
Babe, ahoj 🙂 prave som pozerala tie testiky jerrymony, su peknucke 😀 Len ak trvaju viacej dni, ako sa ma potom vlastne clovek vyznat, kedy sa ma snazit???

lauritka
26. jan 2010

baby ak by niekto potreboval : 😉
https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...

tinkapn
26. jan 2010

Lauri 😉

babe19
autor
26. jan 2010

TINKA-vsak práve to? Kedy mala tu ovulku? To tolko dni trvá? Nemyslim si. Musí sa snazit asi kazdy den 😉

tinkapn
26. jan 2010

Babe, no ved, kto sa ma v tom vyznat 😀

babe19
autor
26. jan 2010

a čo poviete na to,ze po milovani preco zo mna vzdy vytecie nejake mnozstvo toho ejakulatu?

lauritka
26. jan 2010

babe, treba ostat lezat aspon 20 min. pripadne si podlozit zadok vankusom. ale je to normalne, ze nieco vytecie,a le neboj, ostane aj vo vnutri 😉

tinkapn
26. jan 2010

Tak tak, mala som ten isty problem... vzdy zo mna vsetko vytieklo... tak teraz po keksiku ostanem vzdy pekne v posteli, niekedy si zadok podlozim vankusom a niekedy spravim sviecu... a potom uz nevyteka, skus to 😉

babe19
autor
27. jan 2010

Skusala som babenky, aj sviecu,aj ten vankus 🙂 ale asi LAURITKA más pravdu,hádam vsetko toho nevytieklo 😉

lauritka
27. jan 2010

babe stale sa tam nejaky ten milion dostane 😉

olusenka
27. jan 2010

Lauritka: 20minut? Není to moc? Já všude četla, že 5 stačí. Mě taky vždycky omažitě všecko vytéká. 😉

vecernice
27. jan 2010

ja uz tedy taky zkousim nejruznejsi prostocivky, manzel z toho ma docela srandu (ani se mu nedivim). tak to treba pomuze 😉

babe19
autor
27. jan 2010

Jéj,som velmi rada,že s týmto problémom som nebola sama,dakujem vam velmi pekne snazilky moje. Dvadsat minut je vela,veru 🙂

babe19
autor
28. jan 2010

ahoj baby,pomozte mi prosím,mam na vás jednu prosbu. od 5DC mam brat clostyl.ale to uz viete.lenze,dnes som mala uz malo krvi a aj hnede spinenie,tak to je uz prvý den menzesu? teraz neviem! alebo treba pockat kym normalne vytecie tá krv a to sa bere ako prvý den cyklu? poradte mi prosím som zufala teraz z toho ☹

tinkapn
28. jan 2010

Babe za prvy den sa povazuje uz aj to spinenie 😉

vecernice
28. jan 2010

tin - tak ja mam prave informaci, ze prvni den je az krev. tak babe, ted si vyber 😉
ale spis bych tipla krev, ale tys mela dnes oboji, ne? takze mas 1DC

ema111
28. jan 2010

Kocky, mne zostali ovu testy. kupila som si ich 100 🙂 , no otehotnela som, tak ich uz nepotrebujem. 0.20 E/ks. IP

tinkapn
28. jan 2010

Vecernica - tak ja neviem, niekto vravi tak, iny zas inak tak si vyber nooo 😉
Mrknite sa na moje nove foto s testikmi, co vravite? Vyzera to nadejne, vsak? 😵 😵

tinkapn
28. jan 2010

Kočky mrknite na moj posledny testik - vyzera ako pozitivny?!? 😵 😵 😵 Co vy na to?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre