Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

tinkapn
14. mar 2010

Ahoj vecernice - no veru, mame to rovnake 😉 😀
Veru - do maja je to teda riadne dlha doba, kiez by sa potom uz podarilo a otehulkovala si 😵

Cizu - to musis byt velmi stastna, manzel sa vratil, k tomu nove veci do bytu plus kvietky 😵 Super 😉

Babe - Tak mozno to len ff vyznacil kvoli tym teplotkam, ved ked mavas cykly cca 33 dnove, tak ovulka podla mna este len pride 😵 😉 Drzim veeeeeeelmi palce

vecernice
15. mar 2010

ahoj holky, kopiruju grafiky, at je nemusime hledat 😀 ac muj bude dosti nezajimvy 😀 po dlouhou dobu 😉

cizu:
http://www.fertilityfriend.com/home/2cb139
vecernice:
http://www.fertilityfriend.com/home/vecernice
tinkapn:
http://www.fertilityfriend.com/home/2c86e6
babe19:
http://www.fertilityfriend.com/home/2d6a26

babe- uvidime, jak se tve teploty budou vyvijet adale. pokud bys ho mivala pravidelne delsi, tak ovu asi teprve bude. zas je moznost, ze ob mesic by to bylo jinak .... no uvidime. ted 6DC je prilis brzy, a to uz jsem prozkoumala na ff stovky grafu 😀

krasny den, ja mam prilis prace ☹ jinak je mi porad trochu smutno, ale verim, ze to slunicko prebije 😉
papa

tinkapn
15. mar 2010

Ahojte 🙂

Babe - daj do grafiku dnesnu teplotku, som velmi zvedava 😉

Vecernice - nesmut, tiez na tom nie som najlepsie, ale sna to slniecko... 😉 😵

Krasny dnik kočky 🙂

marrad
15. mar 2010

dievcata ake uvulacne testy pouzivate?
Ja som si chcela kupit, no ale take drahe boli ze som sa nato vykaslala....

tinkapn
15. mar 2010

marrad ja si objednavam tuto od Lauritky 🙂

cizu
15. mar 2010

Ahoj holky, kde vsechny jste? I kdyz vecernici i tinkapn chapu, pro vas ted bude zase cca 10 dni nezajimavych☹
Babe: uvidis, co udelaji teploty dale, mozna pak budou jeste vyssi a vyznaci to ovulku pozdeji....ja testy stale negativni a vubec zadne "prirustky":-/, tak uvidim co bude dnes vecer, od 16h nepiju at muzu testovat, az prijdu domu 😉
A jinak dnes rano to teda na krasne jaro zase nevypadalo, ja uz ten snih ve meste nemuzu ani videt. Uvidim, co ten nas vikendik, jak ten se vydari...manza ale rikal, ze klidne lyzovat nemusime, ze budeme uzivat welness a pohodicky.....vecernice, kdy vyrazis na hory ty?
Mejte se krasne, jdu zase pracovat, nejak se to kupi☹

vecernice
15. mar 2010

ahoj holciny, me se hlavne nakupilo prilis prace. ted az obedvam ☹ a uz mi zacina dalsi jednani 😲 to je zivot 😀

cizu - u me bude nazajimavych dalsich 40 dni 😀 nebot fakt tento mesic zamerne ovulku budeme mijet. nechceme vanocni mimco. aspon jednou nebudu hledat priznaky. a tesit se na ranni teploty.

na lyze jedu ted v patek, Na Kronplatz. v pondeli zpet. sice uz bych spis jaro, ale treba tam bude slunecno. a jelikoz muzu pit :( tak si to budu uzivat plnymi dousky 😀

cizu - neboj, on nakonec stmavne. ja taky mivam druhou slabsii carku, ale pak (minuly cklyus) 20. den nakonec poradne ztmavla 😉

krasny den, na me sviti slunicko, tak je vsechno hned veselejsi 🙂

cizu
15. mar 2010

Tak to my mame posunuto....my odjizdime ve ctvrtek vecer a prijezd zpet v nedeli odpoledne, tak uvidime, jake to bude.-)
No my ovu "nevyhledavame" za ucelem zplozeni mimca, jeste je asi brzo, ale jenom pro klid v dusi, ze by telo mohlo fungovat, tak na ni cekam jako na smilovani.........no budu testit porad a uvidime, treba se nekdy ukaze🙂
Tady u nas snezi a je pod mrakem...to je hnus☹

vecernice
15. mar 2010

ja bych spala ☹((((( a nic se mi nechce 😲

cizu
15. mar 2010

vecernice: ja taky a jako mimino......
jak se me manzel vratil po 10 tydnech, tak nemuzu v noci spat....porad se me zda a bojim se, ze kdyz se zase rano probudim, ze doma nebude:_( asi me uz hrabe☹

tinkapn
15. mar 2010

Ahojte dámy 😉

Tak ja sa dnes psychicky pripravujem na cely tyzden v skole - od rana do vecera len same prednasky ☹ no o nicom... Zajtra zaciname.. 😠

Cizu - neboj, ved ona stmavne, tiez som nemala bohvie ake tie ovu testy, ale tak ako vecernici, tak aj mne potom pekne stmavli 😉 Neboj, oni stmavnu 😉

Babe - kde si? 😀

tinkapn
15. mar 2010

A ten vikend na horach vam veru zavidim 😀
My sa sice chystame len sem na chalupku, ale uzijeme si to 😉 Hlasia krasne a 16 stupnov, tak hadam si uz aj dam zahradku do poriadku po zime 😵

babe19
autor
15. mar 2010

ahojte,
konečne som sa dnes sem dostala. bola som v robote,potom ma čakali domáce práce ako vysávanie,umyvanie dlazky a zehlenie :D konečne mam čas sa na vas kuknút. taka burka tu bola u nás v noci ze rano som sa tak bála a ked mi zazvonil budík,normálne som vyletela z postele a zabudla som si dnes zmerat teplotu :/ hroznééé. chvála bohu na víkend uz hlasia ako pise tinka az 16 stupnov,no skoda,ze presne robím :/ tak si prírodu ani neuzijem. zato ty tinka si to uzi :D
marrad aj ja som si tu objednala na MK ovutesty od jednej babenky,vyjdu ta lacnejsie ako v lekarni.

tinkapn
15. mar 2010

Ahojcek Babe 😉

Tak to je skoda, ze cez vikend budes robit ☹ Ale neboj, este bude teplucko a uzijes si to aj ty 😉

Tusim tu na konikovi ani jedna nebudeme cez vikend 😀

Juj kočky, ale na mna nieco lezie... hrozne ma boli hrdlo a uz mi aj zacina kasel 😠
jaaj, toto jak na potvoru vsetko ☹

babe19
autor
15. mar 2010

fu tinka ani nehovor,minuly tyzden ja som bola tak. muzik mi uz potom dal stamperlik a na druhy den som bola zdravá. :D

tinkapn
15. mar 2010

No teda 😀 Vyskusam aj ja cez vikend taku medicinku teda 😀 😀 😀

cizu
15. mar 2010

ahoj holky, jj, ja tady na vikend nebudu☹
Ale mam snad dobrou zpravu, kuknite do albiku......sice si dva dny dala nacas, ale zase od patku sili🙂) jeste neni pozitivni, ale budu delat vsechno proto, abych se dockala🙂))
Ale mam dilema...jestli ma prijit cca do 5 dnu, tak to me hati plany na vikend.....mela byt romantika, ale snazit bysme se jeste nemeli, tak ja nevim☹
A vikend pry ma byt slunecny, tak mozna ani lyze brat nebudeme a pujdeme nekam na turu 😀

tinkapn
15. mar 2010

Ahojik Cizu - testik krasne silnie, len tak dalej a cez vikend to vyzera fakt na ovulku 😉
A preco sa nemozte snazit? 😕

cizu
15. mar 2010

tinkapn: pred tremi mesici jsem byla 2x na revizi delohy (coz je v podstate zakrok stejny jako interrupce), brali nam mimco, kteremu prestalo tlouct srdicko☹ normalne se doporucuje az tak cca po 3 mesicich se zacit snazit, nam to prodlouzili na 6, protože jsem během 14 dni byla na revizi 2x☹

babe19
autor
15. mar 2010

cizu skoda ze tu nebudes cez vikend,no asi toho az moc nenapiseme,lebo kazda ma iny program. ja robota,tinka víkend na chate :D
predstavte si,dnes som si na nohavickach nasla plodny hlien,wao,bola som taká rada,dufam,ze to je ono,je to velmi lepkavé,priesvitné ako bielok vajíčka :D teším sa ze aspon niečo no nechcem sa moc tesit dopredu.

tinkapn
15. mar 2010

Cizu - to mi je luto, prepac 😔 Ale neboj, do tretice vsetko dobre, takze tfuj, tfuj, tfuj 😉 😵 😵 😵

Babe - to je skvele 😉 Len tak dalej moja 🙂

cizu
16. mar 2010

babe: super zprava, tak hura s hlenem do grafiku a mer teploty, treba to s tim hne....a nebo, zkus ovu test.......ten je nejjistejsi🙂

bondy1
16. mar 2010

Ahoj Bambulky,
v bazárku sa už nemôžu predávať ovu testy - našla som 5 zabudnutých v bielizníku, expirácia je 10/2010. My už nepotrebujeme - ak by niekoho potešili, dajte vedieť. Cena za všetky 3,50 vrátane poštovného. 🙂

bondy1
16. mar 2010

PS nie je to Rapid clear - neznáma značka, ale môžem potvrdiť spoľahlivosť 🙂

tinkapn
16. mar 2010

Ahojte kočky 🙂

Tak ja pomalicky odchadzam do skoly - ved este sa ozvem, krasny dnik vam prajem 😵

babe19
autor
16. mar 2010

ahoj tinka,fíha ty si ako skoro vstala. aj ja sa uz pomaly chystám do roboty,vobec sa mi nechce. radsej by som spinkala.
cizu je mi to tak luto co sa s tebou stalo,dufam,ze práve preto sa vam to teraz podari. hlavu hore,treba verit a hlavne sa majte radi s manzelikom.

tinkapn
16. mar 2010

Ahojcek Babe 😉
Nebolo to ani velmi skoro, ale taaak strasne sa mi nechcelo 😀 Este ze tu mame v skole internet 😀
A stalo sa co som predpokladala - ta choroba u mna do rana prepukla ☹ Stale kaslem a hrdlo ma boli tak, ze ledva nieco prehltnem. Uz aby som bola doma, zalahnem do postele pri ordinaciu a vypotim to 😉

babe19
autor
16. mar 2010

joj tinka to nie je dobré,byt chorá. daj si cajik ale s rumom. manzel vzdy hovorí,ze to pomáha,no ja radsej ostávam pri modafen-e a cajíček si dám az 5x za den. dufam,ze ta to prejde,vsak ide potom vikend :D inac co sa ucis?

tinkapn
16. mar 2010

babe, no dala by som si ten cajik s rumom, ale som autom 😀 😀 😀 tak neviem neviem ako by som isla potom domov 😉
studujem pravo 🙂

cizu
16. mar 2010

ahoj marodi......no vsude kolem je to sama angina, tak doufam, ze i vy se brzo vylezite 😉
Ja statecne odolavam a doufam, ze me to vydrzi az do vikendu.....chceme si vikend uzit a ne prolozet v posteli - i kdyz ani to by nebyla spatna varianta.-)))

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre