Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

babe19
autor
22. mar 2010

ahojky cizu,ako vidím vecernice a tinka nas asi opustili,nejaku dobu sa tu neukázali :/
v zivote je vselico mozne,aj to ze sme ovulku mali,len ten test to na 100% neukázal :D treba len dufat. ale k dokymu chod,aspon ta vysetri,či je vsetko ok,porozpravas sa s nim. zato nič nedás.
aká náhoda aj ty ides v stredu ku gynekologovi,aj klarysek :D

tinkapn
22. mar 2010

Ahojte kocky moje 😉
Idem vas docitat, nebola som tu dlho a ake je to tu nove 🙂

cizu
22. mar 2010

ahoj holky, tak ztracené dcery se vracejí,jo🙂))))

Tak já jsem si dneska udělala svůj další ovu testík....a opět negativní☹....akorát nechápu, jaktože už 12 den je tam pořád ta druhá čárka? Je to normální? Když jsem si je dělala minulý cyklus, tak tam ta druhá nebyla - opravdu nemám ty //🙂))
No nic, u mě jediný posun v tom, že jsem dneska na spodním prádle objevila výtok...ne silný, ne vodový, ne egg, ale aspoň něco...už mám radost z maličkostí ☹

Tin: jak ty jsi se měla o víkendu?

tinkapn
22. mar 2010

Juj, ako vas mohlo kočky napadnut, ze sme vas opustili? To nie ☹
Mne sa tento novy konik nejak nepozdava, neviem sa tu poriadne orientovat, ale ved casom sa to isto naucime 😀
Vitam medzi nami novu clenku a veeeelmi gratulujem k miminku 😉
Ja som bola cely tyzden zavreta v skole ako viete a cez vikend sme si zbehli na chalupku, bolo krasne pocasie, no proste vsetko super a uz ma chvala bohu aj choroba opusta 😉
Tento tyzden tu budem po menej, ideme si chystat na chalupku drevo, ale verte, ze aj ked tu nie som, myslim na vas 😉

tinkapn
22. mar 2010

Cizu a ktory DC si dnes? A co vravi grafik? 🙂 Ovu o chvilku pride, neboj nic 😉
Babe - tak vidim, ze ovulka bola, uz len cakat, vsak? A nesmut, ak ste nevystihli presne ten dne kedy to oznacilo... spermijky si na vajicko pockaju 😉

cizu
22. mar 2010

No grafik vravi to co ty testy☹ Na jednu stranu dobra zprava, ze aspon nekeca🙂)))))

Davam grafiky, at je porad nehledame!
cizu:
http://www.fertilityfriend.com/home/2cb139
vecernice:
http://www.fertilityfriend.com/home/vecernice
tinkapn:
http://www.fertilityfriend.com/home/2c86e6
babe19:
http://www.fertilityfriend.com/home/2d6a26

cizu
22. mar 2010

Babe: a ty jsi minuly cyklus mela ovulacni nebo anovulacni? A ted ti to sedi ta ovulace i na testiky nebo na nejake jine priznaky?

vecernice
23. mar 2010

ahoj holciny,
jak vas mohlo napadnout, ze jsem vas opustila? 😀 vzdyt ja hlasila lyzovacku v Italii 😉 prece nechcete abych v prezkacich behala po hospodach, ze se musim nutne dostat na konika 😀

vitam nasi prvni tehulku, a asi zavidim ;-.) ale moc ti to preju.

jinak my meli prvni vyroci svatby, a nebyli spolu (kvuli me), tak se mi pekelne styskalo. priste radsi s manzilkem 😀

jo a ja tento mesic nejak nemerim, nesleduju, nesnazime se a na dusi je mi bajecne 😉 vse zas vypukne az od kvetna 🙂

cizu - ja mela minuly mesic taky sbirku duchu, asi 12 dni po sobe. az pak konecne dostatecne zesilila. ale kdyz bys skocila za dr. tak by mohl utz videt, zda tam folik roste, a jen je proste linejsi, jako ty moje 😉

krasny den kocky.

jo a tento konik mi zatim nesedne, jsem uplne ztracena ☹ ale casem si snad zvyknu 😀

cizu
23. mar 2010

ahojky vecernice: a jak sis uzila lyzovacku? No my jsme to tak nemyslely🙂)) my jsme vedely, ze si uzivas hor.....my se meli na horach taky super...i kdyz sjezdove lyze jsme nechali doma a jenom bezkovali.
A tys nechala manzilka na prvni vyroci sama??? Nic si z toho nedelej, my kdyz jsme meli prvni vyroci, tak jsme na to zase zapomeli - ale oba dva.......v ten den jsme totiz odjizdeli na dovcu a nejak jsme to zasklili 😀
A diky za radu...k Dr. opravdu zajdu.....stejne bych si v nicem nepomohla, kdyz neni ovu, nebude ani MS, tak bych pak zase stejne cekala a 22DC uz by mohl neco naordinovat, kdyz vidi, ze ovu stale nic....a nebo se kuknout, jestli nejaky folik uvidi. Ale ty testy me teda vazne s...☹ A co medikamenty, budes tento mesic neco brat nebo vubec ne?
A novy konik? taky nic moc....ale sem tam uz neco najdu🙂))

tinkapn
23. mar 2010

Ahojte kočky, dobre ranko 😉
Ja som dnes rano zistila ked som sla merat BT, ze som si teplomerik nechala na chate 😀 No tento mesiac to vsetko uplne flakam, ale nie je casu ☹ Uvidime.. a ani ovu testy nemam, mam iba tri 😒
Co mate noveho? Juj, uz aby som si zvykla na tohto noveho konika, je to nezvyk cele 😀
A Babe, kde si?

vecernice
23. mar 2010

cizu - no tento mesic mam jen utrogestan. clostik jsem vynechala. proste fakt tento mesic zazdime 😀 a prsiti zas clsotik, a pujdu na folikulometrii, aby videl, co jak roste. takze pohoda.
a nechala jsem ho doma ☹ vcera me cekal s kytici a veceri, a ja prijela az skoro v jedenact. no priste uz jen s nim. nejak me to jinak moc nebavi 😉

jo a i bez ovulace muzes mit ms. ms je totiz tvorena z velke casti prave ochazejici sliznici. takze pokud chodi ms, neznamena to, ze clovek ovuluje. nevim, jestli jsem se jasne vyjadrila 😀

babe19
autor
23. mar 2010

ahojte stratené babenky!
uz som sa bála,že sa sem uz nevrátite. ako sa mi máte? ja celkom fajn,tesím sa z vysenej teploty,hihi,ale dufam,ze potom nakoniec nebudem z toho smutná,ako vzdy :(
cizu asi som mala anovulacny cyklus,minula som vyse 25 kusov testu a ani jeden nebol pozitívny. nesmut,u teba to asi nebude.
tinka jujha,tak si rychlo zabezpec novy teplomer.chystáte sa aj teraz cez vikend na chatu?

tinkapn
23. mar 2010

Babe, pojdem tam asi aj zajtra pozriet a donesiem im gulas, nech tam nie su hladni 🙂 a vezmem si aj teplomer (ale mozno tam aj prespime) 🙂
A grafik vyzera uplne super, bodaj by sa teplotky udrzali, velmi drzim palecky 😵 😉

tinkapn
23. mar 2010

Ahojte, mam chvilku cas, tak som vas dosla pozriet 🙂 Ale pozeram, ze asi tu nie ste 😕
Ako travite tento pekny cas, vonku je ozaj nadherne 😵

cizu
23. mar 2010

tin: ja nijak zajimave, pracovne☹
Ale tesim se na vikend, snad pojedeme na chalupku, chtela bych nachystat velikonocni vyzdobu a zasadit vrbu (mam vyhlednutou, krasnou, smutecni)🙂)))

tinkapn
23. mar 2010

Cizu tak to je super, uz aby bol ten vikend, co? 😉
Inak ozaj velmi ten cas leti, ved len teraz boli Vianoce a uz ide Velka noc 😕

babe19
autor
23. mar 2010

ani nehovor tinka,strasne leti čas. je to hrozné,len starneme a starneme. aj ja by som bola velmi rada,keby sa teplota udrzala. bola by som naozaj happy.
vidím,nikde nik,tak aj ja idem,prajem vám krásny večer 😉

tinkapn
23. mar 2010

Idem aj ja kočky, dobru nocku vam prajem 😉 😵 A sladke sny 🙂

vecernice
24. mar 2010

babe - jak starneme? co je to za nazor? proste zrajeme jak vino 😀 a ja jsem tu z vas jedina, kdo by mohl na ten vek remcat. ta jednicka mi tam zatim nesedne 😀

jinak ja vcera zazdila jazykovku a sla s manzelem na rande 😉 prosli jsme si Staromak, Vaclavak, pak to vzali pres Karluv most, skocili na vecu a pak sli hrat volejbal. no uprimne, ke stesti mi ted nic nechybi 😀 dnes jsem nahodne zmerila teplotu, je mi fakt lip, kdyz nemerim 😉 proste tento mesic bude o pohode. a pristi se uvidi 😉
musim omrknout vase grafy, jak pokracujete 😉

cizu
24. mar 2010

ahojky,
vecernice: tak to jste si uzili, vcera bylo krasne a dnes to vypada podobne🙂
Ja uz to nejak taky vzdavam.....a prestavam resit....nejak me to zase chytlo...merim uz jenom ze setrvacnosti a zapisuju, jim jenom ten Sarapis a evidentne se asi nic nedeje...no mozna me Dr. dneska odpo prekvapi, ale neverim tomu.
Jinak na me vlezlo jaro.......a uz se tesim na vikend...snad to pocasi jeste vydrzi...bude ze me zahradnik🙂))

tinkapn
24. mar 2010

Ahojte 🙂
Vecernice - tak to je super, musis byt velmi stastna 😉
Inak tiez som na tom podobne, tento mesiac sa vobec nesledujem a je mi veru lepsie 😅
No idem nieco varit, ahojte zatial 🙂

vecernice
24. mar 2010

cizu - z nas se stanou o vikendu taky zahradnici, musi zacit resit nasi pidizahradku 🙂 ale uz se moc tesim. jen to pocyasei se ma na vikend o neco pokazit ☹

holky, vse vyjde, az bude ta spravna chvilka. jen do ty doby nesmime zapominat zit. proste se neupnout jen na ty // a netraavit veskery cas okolo jen cekanim 😀

cizu
24. mar 2010

holky, je pravda, ze ja jsem otehotnela hned po druhem nevydarenem pokusu, protoze to nas poslali na genetiku a meli jsme cekat na vysledky 6-7 tydnu...a kdyz prisli vysledky, byla jsem v 7tt🙂)))
Kbyby mel clovek jistotu, ze u neho ovu probiha a vse je ok, jenom ten pravy cas jeste nenastal, tak zakopu teplomer a ff metr pod zem a cekala bych, co prinese cas....ale takto? roky ubihaji a ve me se nic nedeje a primarne asi ani nefunguje!☹

vecernice
24. mar 2010

cizu, neves hlavu. vim, ze to na jednoho nekdy padne, a prijde mu to beznadejny, a na dlouhy lokty a tak dale. ale uviids, co dnes doktor, aspon to zacne pripadne resit. a treba mas ovu jen opozdenou. vse se da srovnat hormonama. takze je to jen otazka casu, kdy vse naskoci, jak ma, a pak to bude o stesti a rychlosti a orientacnim smyslu tech malych bicikovcu 😉
vem to jak ja. ted by to bylo vanocni decko, lepsi je, kdyz ma narozky jindy, at si vse patricne uzije. takze tento mesic je cas na to sledovat telo a spravne ho nakopnout 🙂 vzdyt si jeste mlada, tak kliiiiid 🙂

cizu
24. mar 2010

Vecernice: jj, clovek se nesmi nechat unest a musi to brat tak jak je.......me ani nejde o vek, jestli to stihnu do tolika nebo tolika....me jde o to, ze me to telo trapi a neposloucha☹
Ale dobra zprava dnesniho dne: jsem objednana na cerven na imunologii do UPMD Podoli, tak jsem zvedava, co nam tam zjisti🙂 Ale urco do te doby budu merit a zaznamenavat, at se ma pan Dr. v cervnu ceho chytit🙂

vecernice
24. mar 2010

cizu - ja vim. a vetsinou je to beh na dlouhou trat, nez se telo nakopne. me doktor loni v cervenci varoval, ze to bude trvat dlouho, ale ja mu nechtela verit 😀 mel pravdu. ale zas vim, ze oba jsme zdravi, tak jen to postelovat, a bude to 😎

tinkapn
24. mar 2010

Kočky, opustav vas, pridem asi zajtra, idem tym nasim chlapom zaniest na chalupku nieco dobreho pod zub a hned si aj vezmem teplomer 😉
tak sa mi majte zatial krasne, papa 😵

babe19
autor
24. mar 2010

dobry den dámy!
dnes je naozaj krásne,len skoda,ze na víkend hlasia dázd,práve vtedy ked mám volny víkend.
vecernice tá prechádzka,vecera,atd s tvojim muzikom je na zavideniahondé. kto by si také nieco neprial :D urcite to bola noc plna romantík. mas asi pravdu,treba sa niekedy odreagovat. mozno,ze aj ja to skusim nasledujuci mesiac. inac ani teraz nestresujem. asi je to tým pocasim :D
cizu myslela som si ze ta doky posle k imunologovi. asi sa ti pozru na stitnu zlazu,ze?
jaj chcela som sa opytat v grafe mam od 1 DPO raz tmavé a raz prázdne gulicky. co to znamená? mozno ze vecernica ty mi vies pomoct.
tinka odisla,dufam,ze si teplomer uz na chalupe nezabudne :D

vecernice
24. mar 2010

babe - prazdna kolecka jsou, kdyz meris za jinych podminek. treba pozdeji nebo driv o vic nez 20 minut. nebo kdyz tam naznacis sleep deprived - coz ja pouzivam jako nespavost), nebo treba horecku 😉
tak nevim, co to bylo u tebe 😀

venku je krasne, tak i ten svet je hnedle takovy vesely 🙂

babe19
autor
24. mar 2010

aha,dakujem ti vecernice. asi to bude tým,ze to bolo ráno o 4 a nie o 8 alebo 9 ako zvyknem. a mozem sa ta este opytat,preco mam poobede a podvečer teplotu okolo 37,1,dnes som mala presne aj 37,3. necítim sa chora

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre