Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

babe19
autor
29. mar 2010

ahojte moje!
víkend prebehol velmi rýchlo, strasne mi chyba tá jedna hodina. spinkala by som len :( prave som prisla práce,mám navarené,tak rozmyslam ze umyjem okná. je super počasie
nooo,grafík sa mi drží,čize teplota,uvidíme,ako som pisala nechcem sa mooooc tesit dopredu,vzdy sa to skončí sklamaním. inac asi z toho nic nebude,zacína ma pobolievat v podbrusku :( ako pred MS. skoda,ze vecer /len tak si vzdy zmeriam teplotu/ mi ukazuje az 37,1 az 37,3 dokonca. len ráno to vzdy padne na 36,9 :D
inak vam velmi dakujem za podporu,ste velmi zlaté!

vecernice
29. mar 2010

babe - absolutni vyse teploty neni dulezita, drzi se pekne nahore a to je to, co se pocita. tak k velikonocim si preju od tebe // 😀 nekdo to tu rozseknout musi, tak proc ne zrovna ty 😀

babe19
autor
29. mar 2010

vecernice si taká zlata,tolko optimismu mas v sebe. skoda ze mne to chýba. vies ja sa držím zásady,uverim az uvidím :D a inac to nie je problém ked BT nedosiahne 37C ráno?

tinkapn
29. mar 2010

Babe problem to nie je, mozno aj ty patris k nam, kto mava teplotky nizsie 😉
A Vecernice kde mas fotku? Som si najskor myslela, ze to pise Cizu, az potom pozeram, ze si to ty 😀 😉

cizu
29. mar 2010

ahoj holky, jak se mate?Kde jste se vy toulaly o vikendu?
A jak to jde s casovym posunem....ja trpim...spala bych jako mimino🙂)

vecernice
29. mar 2010

ahoj holky, tak fotku mi asi smazli admini, ale tedy fakt netusim proc ☹ vzdyt byla dle pravidel, nebo? 😠

jinak - babe- co jsem kde vycetla, absolutni vyse neni dulezita. dulezita je jeji bifazicnost, a aby LF byla aspon 12 dni, aby se mimco mohlo uhnizdit. takze neboj, teplota je pekna!!!!! a ja v tebe verim 😉

babe19
autor
29. mar 2010

ahoj cizu,tinka,vecernice
cizu o tom posune ani nehovor,nedelu som skoro celú prespala,nič sa mi nechcelo,aj ja by som len spinkala :D treba si na to zvyknut. potom ked to bude,tak zase menia na zimny :D
vecernice wao,fakt,kam ti zmizla fotka? vsak nič s nou nebolo,ani v rozpore,nič.možno sa pomylili,alebo chcu aby si tam dala novu :D
tinka ty sa mas ako? skola?

tinkapn
29. mar 2010

Babe a nebude ta velka unava z niecoho ineho? 😉 😵 Juuuuj velmi ti to prajem 😉
Skola zatial nic, dalsi tyzden prednasok mam az o dva tyzdne (ze o dva, ved to uleti ako nic). Inak sa mam fajn, len akoby sa mi zase choroba vracala ☹ Dam si asi nejake antibiotika a nech to uz zmizne uplne, uz ma to nebavi, ved som uz 2 tyzdne chora ☹
A vy ako? Uz aby bol dalsi vikendik, vsak? Len zevraj sa ma ochladit 😠

vecernice
30. mar 2010

babe - grafik stale super juchuchuuuuuu 🙂

jinak s tou fotkou me nastvali. myslim, ze jsem tam relativne videt byla, byla jsem to ja .... no chvili pockam a pak ji tam soupnu asi zpatky 😉

tinkapn
30. mar 2010

Ahojte, dobre ranko!
Babe, grafik vyzera viac nez vyborne 😉 Sup este dnesnu teplotku 😉 Kedy sa chystas testovat? Juuuj uz aby ti to vyslo, veeelmi ti to prajem, tak ako aj vam ostatnym 😉 😵 😵 😵

babe19
autor
30. mar 2010

dobry den dámy!
dakujeme tinka za grafy,uz som chcela pridat aj ja na porovnanie. hm, testovat? ani neviem,asi počkam na mrchu. joj,vies aj dnes ráno ma bolelo brusko ako pred mrchou. inac po kolkych dnoch sa dá uz testovat? a najlepsie je hned ráno,ze?
vecernice a skusala si pisat adminovi,ze preco ti odobrali fotku?
na vikend nemam ziadne plany,lebo pracujem :( v piatok som od 9 do 17,v sobotu mam poobednu a v nedelu nočnú. hm,ale sa mi nechce. radsej by som bola v robote pondelok,aspon by som nemusela nikomu otvorit dvierka :( 😉

tinkapn
30. mar 2010

Fuuu Babe, grafik je nadherny, teplotka sa ukazkovo drzi 😉 Mozes kludne testnut aj teraz, ale uz na 14 DPO by malo s urcitostou ukazat ci si, alebo nie si. Jaj, veeelmi veeelmi verim a dufam, ze si 😉

vecernice
30. mar 2010

babe - ja si na tebe snad vsadim 😀
testovani - zalezi, jak dlouhou mivas lutealni fazi, tedy fazi po ovulaci. jinak receno, kdy necekas ms 😉 v ten den by uz mely // vykouknout. tak mozna klidne zkus ztira, mohly by byt videt 🙂

babe19
autor
30. mar 2010

dakujem vam za rady,ste velmi zlaté,mám vas velmi rada,ze takto mi drzite palceky. 🙂 budme spolu tehu,čo vy nato? este pockam do druhého apríla ci príde ci nepride MS a potom si kupim testík. mozno ze uz zajtra teplota spadne a mrcha pride. ozaj nedáme si hore aspon jednu fotku zo svadby?

vecernice
30. mar 2010

babe - tak takhel nas budes napinat jo? a nechces si ho udelat v patek rano, ted 14DPO, at muzu v klidu odfrcet na vikend? 😉

jinak kam hore fotky zo svadby? 😲

babe19
autor
30. mar 2010

no ja myslela do albumu? alebo neviem ako sa sem dá tiez dat fotku. videla som niekde ze baby medzi prispevky daju fotku. hm,zeby v piatok ráno? no mozno ze aj hej. len sa vies,tak velmi bojim skalmania! ☹

klarysek1
30. mar 2010

Bab, moc a moc držím pěstičky!!!! 😉

klarysek1
30. mar 2010

Samo jsem chtěla napsat Babe🙂

vecernice
30. mar 2010

ja vim babe - ale my jsme v tom s tebou. neboj, kdyz by to nahodou nevyslo ted, vyjde to priste!!!! a u nas budes mit kopec podpory at tak ci tak 😉

a fotku myslis vlozit do diskuze? jako takto?

babe19
autor
30. mar 2010

jo,takto som to myslela :D si nadherná nevesta,no bola si :D
klarysek díky,si mila. ako sa mas? nejaké nevolnosti?
vecernice no tak fajn,pojdem pred robotou do drogerie a kupim si testík :D

vecernice
30. mar 2010

babe - taky pekna fotecka!!! tak uz se trochu zname 😀

kup si testik, kdyztak zbude na priste, on se neztrati 😉 a kdyz bude jeste v patek teplota zajimava, tak ho rovnou zkus, a ja vim, ze tam budou // 😀

babe19
autor
30. mar 2010

hm,ani by si nevedela akoby som sa tesila keby si mala pravdu. nasla by som ta a vypusinkovala a podakovala :D
mas pravdu,to sa nestrati. bude stacit aj taky jednoduchy? pepino dipstream? alebo radsej nieco drahsie?

babe19
autor
30. mar 2010

cizu,tinka kde ste?

vecernice
30. mar 2010

babe - co vim, tak nejvic si tu holky jako nejspolehlivejsi chvali mamatest. u nas stoji baleni o 2 ks asi 35 kč, takže dosti levné 😀

cizu
30. mar 2010

ahoj kocky...krasne nevesty, holciny jak lusk🙂)
Kdy jste se vdavaly? Vecernice mela ted prvni vyroci, co ty babe? Mate ale krasne moderni fotecky, takze zase tak davno to byt nemohlo.......
Me se treba taky podari sem natahnout nejakou tu "fosilii".-))))

vecernice
30. mar 2010

my meli 20.03.2010 proste termin, ktery dobre vypada a dobre se pamatuje 😀¨
kdy ty cizu? a fotecka musi byt 😉

cizu
30. mar 2010

Vecernice: 2010?? Jo tak to my taky vybirali, aby se to dobre pamatovalo, vypadalo a aby byla sobota🙂) 9.9.06

cizu
30. mar 2010

Tak posilam dve fotecky🙂

vecernice
30. mar 2010

ja uz nevim ci jsem 😀 2009 😀
fokty krasne!!!!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre