Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

cizu
1. apr 2010

vecernice: co uvulka, byla??

vecernice
1. apr 2010

cizu - ja ti nevim. testy jsem nedelala, beru od 17DC utros, ktery muze teplotu zvysovat. tak mam trochu vztek, ze jsem nezkusila ty ovu testy, jen abych vedela, zda prijde ovu i bez clostiku. zas by ale dorazila driv, nez minuly a prosincovy cyklus. no v tom aby se cert vyznal-
zkusila jsem novou fotku, tak jsem zvedava, jak dlouho tu vydrzi. ty mas taky peknou, konecne se tady u nas zas orientuju 😉

vestavena bude do predsine (nekam musime ty vsechny veci schovat 😀) takze po vikendu nafotim a pochlubim se 😉 a bude mit dve posuvna kridla ...

cizu
1. apr 2010

vecernice: teda, no to pak musis, at se muzeme taky inspirovat🙂))
Jj, i u me ten utros asi zvedl tu teplotu - ale zadne zavratne vysky.....ale je divne, ze jsem si delala vcera ovu test a byli tam //, sice nebyl pozitivni, ale byly tam, tak ja taky nevim☹
jo a jinak hezka fotecka🙂

babe19
autor
1. apr 2010

ahojte,dnes som sem nakukla neskoro,mala som toho dost. boze ako ma boli krk,ked davam hore nové závesy :(
u mna nič nového,spinenie je uz dost vidíet,asi zajtra uz pride aj mrska :( no čo uz. pekný den je dnes,len skoda,ze uz od zajtra zase bude prsat.aspon to tak hlasili :D joj,ako vam je dobre,uzivate si predlzeny vikend. a ja zas budem v robote,iba v pondelok mam volno.

vecernice
1. apr 2010

tak ja dnes zkusila taky ovulacni test, ta druha tam je, a je dost videt, ac tedy rozhodne neni stejne silna. no to je blazinec 😀

babe19
autor
1. apr 2010

vecernice ale aspon tam más tu ciarocku :D

vecernice
1. apr 2010

no babe - ale na co mi je? hlavne je slabsi, tak je to negativni. ze by ovu nebyla a jen utros zvednul teploty? 😲 v tom aby se cert vyznal 😉
jdu si zkusit udelat radost - shanim dziny 😀
papa kocky!

babe19
autor
1. apr 2010

hm,vecernice más pravdu.
treba si naladu zdvyhnut tak,ze si nieco kupime pre seba :D
a ked aj nedostanes,nesmut,kup si cokoladu a oslad si zivot :D

babe19
autor
1. apr 2010

vecernice čo znamená v mojom grafe v sekcii STATS číslo 5????
http://www.fertilityfriend.com/home/2d6a26

cizu
2. apr 2010

ahoj holky,
babe: to je odpocitavani do dnu, kdy mas testovat? mam takovy dojem
vecernice: jsme na tom stejne, udelala jsem si vcera test a ta druha mrcha je skoro stejna jako kontrolni, ale nadherne videt, tak jsem z toho stejny jelen jako ty☹

babe19
autor
2. apr 2010

dakujem cizu za odpoved,ano asi to bolo ono,uz to zmizlo lebo aj mrcha dorazila. ☹
majte sa mi tu pekne,ja idem na autobus,ide sa do roboty,bleeeeeeeeee

cizu
2. apr 2010

Babe: neboj, prace rychlo prejde a taky budes odpocivat.
Ale grafik byl krasny....a jak to vypada u tebe,ty beres nejake leky na upravu cyklu nebo ten cyklus byl krasne ukazkovy bez pomoci?

vecernice
2. apr 2010

ahoj holciny, dnes vubec nestiham 😀 ale doma pry uz mame hotovou vestavenou skrin 😉
dziny jsem nesehnala, tak jsem si koupila bilou kosili 😀 aspon neco 😉

krasny patek a pekne Velikonoce!!!!

cizu
2. apr 2010

ahoj holky, tak vas opoustim ....navrat v utery.
Mejte se krasne a vesele Velikonoce 😉

babe19
autor
2. apr 2010

asi tu nikto uz dnes nebude,ale aj by som vam chcela popriat veselu velku noc,vela vody :D
cizu ja som brala teraz dva mesiace clostyl a duphaston,mozno aj to pomohlo. teraz pojdem na kontrolu v aprili,dufam,ze mi spravi aspon hormonalny profil.
vecernice ta stavana skrina je urcite super :D a aj biela kosela,ta sa vzdy zíde :D

tinkapn
5. apr 2010

Ahojte moje! 🙂
Tak ja sa hlasim, uz som spat, bolo super 😉 Ako ste sa mali? Aka bola Velka noc? Bolo dost vody? 😀
Mne este ovulka nedorazila a to som dnes uz 23 DC, ale nejak mi to neva 😅 Ved ona pride, ked bude mat prist, no nie? 😉
A mate krasne fotky, pojdem aj ja nejaku pohladat 🙂

cizu
6. apr 2010

ahoj holky, taky hlasim navrat🙂))
Tin: u nas se nepoleva vodou, jenom dostavame vyprask🙂 Ale jinak bylo super, v sobotu zahradniceni na chaloupce a pak odpocivani, takze parada, odpocinek dostacujici!
A byli jsme se o vikendu podivat na nase nove skrine, uz je meli smontovane a nachystane.....no jak jsem videla, jake jsou obrovske, tak dobra zprava, ze budu muset doplnit satnik, aby nezustali prazdne 😀
Ja jsem si dneska merila teplotu a nejak stoupla, tak uvidime, co se bude dit, ale predpokladam, ze ovu nebyla☹
Ve ctvrtek jdu jeste k doktorce - prakticke - a necham se doporucit na vysetreni stitne zlazy.....at vime, ze i tam neni problem, tak uvidim jak pochodim..................si rikam, ze v dobe cekani obeham vsechny dostupne a nutne vysetreni, aby sme eliminovali co nejvice mozne "neduhy".
No nic, jdu se zasadit zase do pracovniho procesu!
Mejte se kocky, papa

cizu
6. apr 2010

a pridavam zase grafiky...i kdyz merime jedna lip jak druha🙂 jak si kdo vzpomene 😀

http://www.fertilityfriend.com/home/2cb139
cizu
http://www.fertilityfriend.com/home/vecernice
vecernice
http://www.fertilityfriend.com/home/2c86e6
tinkapn
http://www.fertilityfriend.com/home/2d6a26
babe19

babe19
autor
6. apr 2010

ahojte baby!
no konéčne sa skončili tie sviatky, výprask aj vodu som dostala habadej 🙂 prišla som z nočnej,lahla som si o pol siedmej a uz o 9 moj mužíček zobudil s korbáčom v ruke a dobre ma "zbil" 😉
no mrcha skončila,takže ide sa na to znovu 🙂 😉
ozaj,ak sa snazilkujem,to kedy treba zapísat? nasledujúce ráno ? ak sme sa snazilkovali napr. včera /5.aprila/ tak to treba pridat do toho dátumu či uz na dnes /6.aprila?/

cizu
6. apr 2010

ahoj babe: ja si myslim, ze se to zaznacuje ten den, kam to patri🙂)) Je treba se asi ridit podle hodin 😀

babe19
autor
6. apr 2010

aj ja som na to myslela,takze asi to idem opravit :D

tinkapn
6. apr 2010

Ahojte 🙂
No ja som sa dnes v praci nezastavila... Ale uz som doma a mozem sa vam venovat 😉
Babe, super, ze uz mrcha skoncila, tak sup sup do noveho a teraz uz uspesneho snazilkovania 😵

vecernice
7. apr 2010

ahoj holciny!!!! preju krasne ranko. my se meli pohadkove, tedy asi 70km v nohach, ale pocasi vyslo, priroda nadherna takze pohodicka!!!! moc doporucuju 🙂

babe19
autor
7. apr 2010

ahojte,
vecernice komu lepsie, ale tá svalovica v nohach urcite je,ze? jooj,aj ja mam rada tury :D
tinka no veru sup sup do nového snazilkovania,ale nie len ja ale aj vy VSETKY!!!!
musi sa uz jednej z nas podarit,potom druhej,tretej a nakoniec stvrtej. asi ja budem posledna,ja mam stastné číslo 4 😉

babe19
autor
7. apr 2010

joj a chela som sa ta opytat vecernice tam kde sa v grafe zapisuje sexík, mne vypíse len X a niektorým AM ci PM so zelenou farbou? co to znamená?

vecernice
7. apr 2010

babe - kdyz to rozkliknes (Intercourse/Insemination🙂, tak muzes zadat bud Yes - obecne ano, AM - dopoledne, PM - odpoledne, both - dvakrat denne 😀

babe19
autor
7. apr 2010

ahá,dakujem ti velmi pekne vecernice,co by som robila bez teba 😉 🙂

vecernice
7. apr 2010

babe . vubec nemas zac 😀 rada poradim, pokud vim 😉
jinak ja mam tak extremni pracovni nemoralku 😀 podle toho muj vykon vypada 😀

babe19
autor
7. apr 2010

ale však to nevadi, neboj sa, stihnes to este 😀 a potom bude graf ukázkový 😀
tinka,cizu kde ste holky?

tinkapn
7. apr 2010

Ahojte kocenky moje! 🙂
Teda ja som sa dnes od rana vobec ani nezastavila... idem do sprchy a lahnem... zaspim hned si myslim 🙂
Tak dobru noc damy, zajtra uz budem mat viacej casu 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre