• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

14. apríla 2012 
ahoj holciny, my dva dny makali na zahradce, a ted mam skoro sirky v ocich .... :astonished: fotku nekdy dovalim, ale dnes to nezlvadnu :grinning: asi :wink:
jinak jeden cyklus u konce, a uz je novy :grinning: takze tento mesic to proste vyjde!!!! placneme si na to? :wink:
11. apr 2010 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tady je nase skrin :wink: asi to moc nevynikne ...
11. apr 2010 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo a jeste jsem se vam asi nepochubila nasi kuchyni :wink:
11. apr 2010 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kočky :wink:
večernice: ty jo, krásná skříně i kuchyň, máte to tam hezké :wink: Jaké bylo u vás počasí o víkendu? My nic moc, od soboty odpoledne pršelo,takže u nás by se asi "zemní brigáda" konat nemohla:frowning2:
My jsme byli v Polsku a nakoupili tam hlavně nářadí na zahradu - lopatu, rýče, hrábě, nůžky na plot....no dílo....ale ceny nesrovnatelné jak u nás, tak se to oplatilo :grinning: A v sobotu nám přivezli a namontovali ložnic - chybí tam už jenom postel, nejmenší ze skříní a dveře se zrcadlama na velkou skřín - snad do soboty to prý už bude..se moc těším....prostor jako blázen, tak se už těším na stěhování oblečení do nové skříně :grinning:
Jinak u mě ni nového, teplota se drží, ale vůbec nevím,co to jako má znamenat :cry:
Tak se mějte, snad aspoň odpoledne,páček a hezký den :slight_smile:
12. apr 2010 o 06:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cizu - no je mozne, ze ovu byla az pozdeji, treba 27DC. kdybys treba na 26. den dala hlen watery, tak ji mozna i ff prehodi :wink: no a pak by delka LF odpovidala, a ted by byl pokles teplot, takze brzy ms. ale je to jen uvaha ....
jinak my zahradnicili jako o zivot, jde to snecim tempem, ale mam fakt strasne sikovneho a pracoviteho muze. no a nesmirne se tesim, az na te zahradce budem sedet grilovat, k tomu si natrham vlastni rajcatka a budu s rostoucim pupkem poslouchat zurceni naseho jezirka :grinning:
12. apr 2010 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte!
wao vecernice klobuk dole,prekrásna skrina a kuchyna. tam je radost varit :slight_smile:
cizu nezufaj,mozno ma pravdu vecernice,mozno ovu bola neskorsie. ale aspon sa ti teplota drzi,no nie? skoda,ze sa pocasie takto pokazilo a hlásia to az do stredy či stvrtka :frowning2: cloveku sa nic ani nechce v takomto pocasi. majte moje krásny den, ja sa chystám do roboty,takze vas asi navstivim uz len zajtra. :frowning2:
12. apr 2010 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj, pocasi je naprd...ale treba se umoudri a bude hezky aspon o vikendu - doufam :wink:
Jo a zapomela jsem vam napsat vysledky z te moji stitne zlazy - vsechno je v poradku. Kez by tak dopalo i to imuno a moje jedina otevrena diagnoza by byla PCO:slight_smile:))
12. apr 2010 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cizu grat k dobrým výsledko čo sa týka stitnej zlazy. neboj,aj imuno testy dopadnu čo najlepsie. ziadne PCO nebude :wink:
12. apr 2010 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cizu - no tak super zprava!!!!
zkusila sis pohrat s ff? treba fakt ovu byla pozdeji a vse tedy bezi, jak ma :wink:

babe - diky za pochvalu. fakt ze varim a pecu sec mi sily staci. ted jsem delala makovy zavin - no konecne sladke dle meho gusta. hromada maku a minimum testa :grinning: mak ja muzu :wink: jen to testo mi tam prijde zbytecne :grinning:
krasny den kocky!!! brzy vyleze slunicko a bude tu jaro v plne sile :slight_smile: a vite co to pro nas znamena??? ze jaro prijde i na nas a budeme tu spolecne tloustnout :grinning:
12. apr 2010 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jooj,vecernice keby si mala pravdu :grinning:
mnam,mak, aj ja milujem mak,zboznujem ho. posli mi jeden, hihi. a este k tomu makový závin. raz som skusala aj ja,ale nebolo to také pravé ako od babicky, asi som nemala nan dobry recept.
tinka ? halo? kde si?
12. apr 2010 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babe - ja ho udelala tak jednoduse, az se stydim to nazvat pecenim :grinning:
proste jsem dala makovou smes na linecke testo a to zamotala. a za 25 minut byla ta slava hotova :grinning:
12. apr 2010 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vecernice tak to je super strudla! mnam,aj to je super,mozno ze aj ovela lepsie. uz aj ja musim nieco vymysliet,davno som piekla!
12. apr 2010 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda, tady to voni strudlem makovym, mnam, bych si taky dala (a i bez testa):slight_smile:))
babe: PCO bude, neboj, videla jsem je na posledni kontrole UTZ, mela jsem krasny perlovy nahrdelnik...ale pokud bude jenom PCO, tak to neni zas az tak strasne, i s tim se da otehotnet, horsi by bylo, kdyby toho bylo vic :wink:
vecernice: zkousela jsem tam dat i ten egg a neudelalo to nic...asi i tim, ze se nemerilo kazdy den (ale kdyz je doma manza, tak nemerim, uz jenom z presvedceni, protoze jsem mu posledne rekla, ze na to kaslu a hotovo a odhodila teplomer v dali (a prece nemuzu rict, ze jsem to nevydrzela), tak merim potajnu v tydnu - vstavam pozdej nez on :grinning:
12. apr 2010 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda holky, my jsme s tim merenim kouzelne :grinning:
cizu - no tak vyckame a uvidime. pokud jeste klesne, asi bych cekala ms :wink: a drzim palce i s ostatnimi vysledky, at jsou na jednicku!!!
12. apr 2010 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babe: co ty?Kdy zacnes testovat? nebo to nechavas tak?
Tinka:kde ses nam ztratila? A co ten tvuj grafik, ovulce se tento mesic nechtelo?
:frowning2:
12. apr 2010 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cizu ja netestujem, len si teplotu meriam. nemam teraz kupene ovu testy. radsej nie,minule som sa z toho nevedela spamatat,ze akoze nebol ani jeden test pozitívny :cry:
12. apr 2010 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky moje!
Som v skole cely tyzden, len vam pisem, aby ste sa nebali alebo si nahodou nemysleli, ze som vas opustila. Myslim na vas, ked bude viacej volneho casu, tak vas docitam :wink:
Zatial sa mi majte krasne, ahojte, papa :dizzy_face:
13. apr 2010 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tin - no tak to jo :grinning: tak to jen pilne studuj. vlastne asi ani nevim, co to vlastne studujes? :astonished:
13. apr 2010 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Holky...

Potřebuju poradit...dnes jsem byla na folikulometrii a folikul cca 18 mm,zkusila jsem udělat ovulační test a je pozitivní...jsem z toho jelen...neměl by ten folík být větší?Prosím o radu zkušenější,s ovu testama nemám zkušenost.Děkuju :wink:
13. apr 2010 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kapi - no foliky maj praskat tak okolo 24mm, na druhou stranu rostou rychlosti asi 2mm/den. zkus ovu test i dnes, ja je jednou mela pozivitni 3 dny po sobe. kdy ti rekl doktor, ze mas cekat ovulaci?
14. apr 2010 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky.-)
Kapi: omlouvam se, neporadim.
Ja hlasim dneska 1DC:slight_smile:
14. apr 2010 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cizu - tak jsem mozna mela pravdu, ze ovu byla pozdeji, a ted teploty klesly a tudiz ohlasili ms? :wink:
tak super!!!! hlavne ze to zafungovalo bez vyvolavacek. ted drzim palce, at je to jen lepsi a lepsi :slight_smile:
14. apr 2010 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no bez vyvolavacek :frowning2:
ja si myslim, ze v tom ma prsty i ten utrogestan :grinning:
14. apr 2010 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja vim, na nej jsem nezapomnela :wink: ale aspon dorazila relativne vcas a "sama" a dle meho i nejaka ovu probehla :wink:
co bych mela rikat ja, vzdyt ja funguju jen diky tem vsem hormonum :astonished:
14. apr 2010 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj holky.
ja sa obávam ze tento mesiac zase asi nebude ovulka,kedze sa mi minul clostyl. ziadny hlien :frowning2: ale som len 13DC tak este počkam. ako sa mi máte? čo nového u vas? cizu je mi luto MS
14. apr 2010 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babe: takze ty jsi tento mesic brala clostil? a uz neberes? neboj, treba jeste dorazi...holky mely ovulku cca 19-20 DC, takze jeste je cas :wink:
Me ted ta MS lito neni, nesmutnim.......aspon dalsi zacatek:slight_smile:)))
14. apr 2010 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holciny, me vcera zkazil cely vecer jeden klient :frowning2: a dnes to tu od rana resim. takze zadna slava. a jinak dnes najizdim na clostik :wink: tak ovu se blizi (cekam ji za dva tydny...:astonished:)
krasny den!!!!
babe- ta tva ma taky jeste cas no ne? zbytecne neplas a nekaz si jaro .-D ona prijde :wink:
15. apr 2010 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vecernice no ako je to s tým klientom? vsetko vyriesené? este to nam zhorsuje aj pocasie,ze? neboj,neskazim si ja jar, ked ovu príde tak tu bude,ked nie,tak nie :grinning: co iné sa dá robit,hihi. clostík sa mi minul,musím ist na kontrolu k lekárovy,beriem aj vysledky manzelove :wink:
cizu clostik som tento mesiac nebrala,len minuly,od 5dc. co budete dnes robit po robote?
15. apr 2010 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babe - no trochu, je to kupujici od klienta, chtel telefon na sefa, pak na ombudsmana banky, no mela jsem ho na telefonu asi 25 minut, a ten rozhovor stal za to :grinning:
jinak clostik muze ucinkovat i v nasledujicich cyklech, ac ho neberes. ja minuly cyklus clostik nemela, a ovu asi byla :grinning: takze ji pekne vyhlizej :wink: ona dorazi :wink:
a pocasi se na vikend musi vylepsit, mame zas velke plany s nasi zahradkou :wink:
jo a objednala jsem se misto obeda na thajske masaze, potrebuju nejakou vzpruhu. takze tam budu zas hekat a mit slzy v ocich :grinning:
15. apr 2010 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok