Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

vecernice
11. apr 2010

ahoj holciny, my dva dny makali na zahradce, a ted mam skoro sirky v ocich .... 😲 fotku nekdy dovalim, ale dnes to nezlvadnu 😀 asi 😉
jinak jeden cyklus u konce, a uz je novy 😀 takze tento mesic to proste vyjde!!!! placneme si na to? 😉

vecernice
11. apr 2010

tak tady je nase skrin 😉 asi to moc nevynikne ...

vecernice
11. apr 2010

jo a jeste jsem se vam asi nepochubila nasi kuchyni 😉

cizu
12. apr 2010

ahoj kočky 😉
večernice: ty jo, krásná skříně i kuchyň, máte to tam hezké 😉 Jaké bylo u vás počasí o víkendu? My nic moc, od soboty odpoledne pršelo,takže u nás by se asi "zemní brigáda" konat nemohla☹
My jsme byli v Polsku a nakoupili tam hlavně nářadí na zahradu - lopatu, rýče, hrábě, nůžky na plot....no dílo....ale ceny nesrovnatelné jak u nás, tak se to oplatilo 😀 A v sobotu nám přivezli a namontovali ložnic - chybí tam už jenom postel, nejmenší ze skříní a dveře se zrcadlama na velkou skřín - snad do soboty to prý už bude..se moc těším....prostor jako blázen, tak se už těším na stěhování oblečení do nové skříně 😀
Jinak u mě ni nového, teplota se drží, ale vůbec nevím,co to jako má znamenat 😢
Tak se mějte, snad aspoň odpoledne,páček a hezký den 🙂

vecernice
12. apr 2010

cizu - no je mozne, ze ovu byla az pozdeji, treba 27DC. kdybys treba na 26. den dala hlen watery, tak ji mozna i ff prehodi 😉 no a pak by delka LF odpovidala, a ted by byl pokles teplot, takze brzy ms. ale je to jen uvaha ....
jinak my zahradnicili jako o zivot, jde to snecim tempem, ale mam fakt strasne sikovneho a pracoviteho muze. no a nesmirne se tesim, az na te zahradce budem sedet grilovat, k tomu si natrham vlastni rajcatka a budu s rostoucim pupkem poslouchat zurceni naseho jezirka 😀

babe19
autor
12. apr 2010

ahojte!
wao vecernice klobuk dole,prekrásna skrina a kuchyna. tam je radost varit 🙂
cizu nezufaj,mozno ma pravdu vecernice,mozno ovu bola neskorsie. ale aspon sa ti teplota drzi,no nie? skoda,ze sa pocasie takto pokazilo a hlásia to az do stredy či stvrtka ☹ cloveku sa nic ani nechce v takomto pocasi. majte moje krásny den, ja sa chystám do roboty,takze vas asi navstivim uz len zajtra. ☹

cizu
12. apr 2010

jj, pocasi je naprd...ale treba se umoudri a bude hezky aspon o vikendu - doufam 😉
Jo a zapomela jsem vam napsat vysledky z te moji stitne zlazy - vsechno je v poradku. Kez by tak dopalo i to imuno a moje jedina otevrena diagnoza by byla PCO🙂))

babe19
autor
12. apr 2010

cizu grat k dobrým výsledko čo sa týka stitnej zlazy. neboj,aj imuno testy dopadnu čo najlepsie. ziadne PCO nebude 😉

vecernice
12. apr 2010

cizu - no tak super zprava!!!!
zkusila sis pohrat s ff? treba fakt ovu byla pozdeji a vse tedy bezi, jak ma 😉

babe - diky za pochvalu. fakt ze varim a pecu sec mi sily staci. ted jsem delala makovy zavin - no konecne sladke dle meho gusta. hromada maku a minimum testa 😀 mak ja muzu 😉 jen to testo mi tam prijde zbytecne 😀
krasny den kocky!!! brzy vyleze slunicko a bude tu jaro v plne sile 🙂 a vite co to pro nas znamena??? ze jaro prijde i na nas a budeme tu spolecne tloustnout 😀

babe19
autor
12. apr 2010

jooj,vecernice keby si mala pravdu 😀
mnam,mak, aj ja milujem mak,zboznujem ho. posli mi jeden, hihi. a este k tomu makový závin. raz som skusala aj ja,ale nebolo to také pravé ako od babicky, asi som nemala nan dobry recept.
tinka ? halo? kde si?

vecernice
12. apr 2010

babe - ja ho udelala tak jednoduse, az se stydim to nazvat pecenim 😀
proste jsem dala makovou smes na linecke testo a to zamotala. a za 25 minut byla ta slava hotova 😀

babe19
autor
12. apr 2010

vecernice tak to je super strudla! mnam,aj to je super,mozno ze aj ovela lepsie. uz aj ja musim nieco vymysliet,davno som piekla!

cizu
12. apr 2010

teda, tady to voni strudlem makovym, mnam, bych si taky dala (a i bez testa)🙂))
babe: PCO bude, neboj, videla jsem je na posledni kontrole UTZ, mela jsem krasny perlovy nahrdelnik...ale pokud bude jenom PCO, tak to neni zas az tak strasne, i s tim se da otehotnet, horsi by bylo, kdyby toho bylo vic 😉
vecernice: zkousela jsem tam dat i ten egg a neudelalo to nic...asi i tim, ze se nemerilo kazdy den (ale kdyz je doma manza, tak nemerim, uz jenom z presvedceni, protoze jsem mu posledne rekla, ze na to kaslu a hotovo a odhodila teplomer v dali (a prece nemuzu rict, ze jsem to nevydrzela), tak merim potajnu v tydnu - vstavam pozdej nez on 😀

vecernice
12. apr 2010

teda holky, my jsme s tim merenim kouzelne 😀
cizu - no tak vyckame a uvidime. pokud jeste klesne, asi bych cekala ms 😉 a drzim palce i s ostatnimi vysledky, at jsou na jednicku!!!

cizu
12. apr 2010

babe: co ty?Kdy zacnes testovat? nebo to nechavas tak?
Tinka:kde ses nam ztratila? A co ten tvuj grafik, ovulce se tento mesic nechtelo?

babe19
autor
12. apr 2010

cizu ja netestujem, len si teplotu meriam. nemam teraz kupene ovu testy. radsej nie,minule som sa z toho nevedela spamatat,ze akoze nebol ani jeden test pozitívny 😢

tinkapn
13. apr 2010

Ahojte kočky moje!
Som v skole cely tyzden, len vam pisem, aby ste sa nebali alebo si nahodou nemysleli, ze som vas opustila. Myslim na vas, ked bude viacej volneho casu, tak vas docitam 😉
Zatial sa mi majte krasne, ahojte, papa 😵

vecernice
13. apr 2010

tin - no tak to jo 😀 tak to jen pilne studuj. vlastne asi ani nevim, co to vlastne studujes? 😲

kapibara
13. apr 2010

Ahoj Holky...

Potřebuju poradit...dnes jsem byla na folikulometrii a folikul cca 18 mm,zkusila jsem udělat ovulační test a je pozitivní...jsem z toho jelen...neměl by ten folík být větší?Prosím o radu zkušenější,s ovu testama nemám zkušenost.Děkuju 😉

vecernice
14. apr 2010

ahoj kapi - no foliky maj praskat tak okolo 24mm, na druhou stranu rostou rychlosti asi 2mm/den. zkus ovu test i dnes, ja je jednou mela pozivitni 3 dny po sobe. kdy ti rekl doktor, ze mas cekat ovulaci?

cizu
14. apr 2010

ahoj holky.-)
Kapi: omlouvam se, neporadim.
Ja hlasim dneska 1DC🙂

vecernice
14. apr 2010

cizu - tak jsem mozna mela pravdu, ze ovu byla pozdeji, a ted teploty klesly a tudiz ohlasili ms? 😉
tak super!!!! hlavne ze to zafungovalo bez vyvolavacek. ted drzim palce, at je to jen lepsi a lepsi 🙂

cizu
14. apr 2010

no bez vyvolavacek ☹
ja si myslim, ze v tom ma prsty i ten utrogestan 😀

vecernice
14. apr 2010

ja vim, na nej jsem nezapomnela 😉 ale aspon dorazila relativne vcas a "sama" a dle meho i nejaka ovu probehla 😉
co bych mela rikat ja, vzdyt ja funguju jen diky tem vsem hormonum 😲

babe19
autor
14. apr 2010

ahoj holky.
ja sa obávam ze tento mesiac zase asi nebude ovulka,kedze sa mi minul clostyl. ziadny hlien ☹ ale som len 13DC tak este počkam. ako sa mi máte? čo nového u vas? cizu je mi luto MS

cizu
14. apr 2010

babe: takze ty jsi tento mesic brala clostil? a uz neberes? neboj, treba jeste dorazi...holky mely ovulku cca 19-20 DC, takze jeste je cas 😉
Me ted ta MS lito neni, nesmutnim.......aspon dalsi zacatek🙂)))

vecernice
15. apr 2010

ahoj holciny, me vcera zkazil cely vecer jeden klient ☹ a dnes to tu od rana resim. takze zadna slava. a jinak dnes najizdim na clostik 😉 tak ovu se blizi (cekam ji za dva tydny...😲)
krasny den!!!!
babe- ta tva ma taky jeste cas no ne? zbytecne neplas a nekaz si jaro .-D ona prijde 😉

babe19
autor
15. apr 2010

vecernice no ako je to s tým klientom? vsetko vyriesené? este to nam zhorsuje aj pocasie,ze? neboj,neskazim si ja jar, ked ovu príde tak tu bude,ked nie,tak nie 😀 co iné sa dá robit,hihi. clostík sa mi minul,musím ist na kontrolu k lekárovy,beriem aj vysledky manzelove 😉
cizu clostik som tento mesiac nebrala,len minuly,od 5dc. co budete dnes robit po robote?

vecernice
15. apr 2010

babe - no trochu, je to kupujici od klienta, chtel telefon na sefa, pak na ombudsmana banky, no mela jsem ho na telefonu asi 25 minut, a ten rozhovor stal za to 😀
jinak clostik muze ucinkovat i v nasledujicich cyklech, ac ho neberes. ja minuly cyklus clostik nemela, a ovu asi byla 😀 takze ji pekne vyhlizej 😉 ona dorazi 😉
a pocasi se na vikend musi vylepsit, mame zas velke plany s nasi zahradkou 😉
jo a objednala jsem se misto obeda na thajske masaze, potrebuju nejakou vzpruhu. takze tam budu zas hekat a mit slzy v ocich 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre