• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

14. apríla 2012 
tin - ja bych rekla, ze pozitivni je :grinning: tak hura na to!!!!
29. jan 2010 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tinka aj ja som ho videla, gratulujem,to vyzera na POZITIVNY OVULACNY TEST! držím palce
29. jan 2010 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
VECERNICE - krvicku som mala len raz a velmi malo,dnes je stale len spinenie,skoro az cierne. ale ziadne bolesti v podbrusku. hm,zaujimave. predtym som vzdy mala bolesti ba aj v prsiach,teraz ani to. a tiez mi pisali viacere,ze ak sa spusti krv,to znamena 1DC. :slight_smile: :wink:
29. jan 2010 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babe - ja to mivam po tech lecich jak kdy. v tom aby se cert vyznal, kdy je to spineni, kdy lehka ms a co to vsechno znamena :astonished: ale drzim palce, at clostik zabere (mas clostik, vid?)
29. jan 2010 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem vam kočky :wink:
29. jan 2010 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vecernice . ano mam clostyl,ale ked mi este normalne nedosla mrcha,ani si ju neviem dat :frowning2:
30. jan 2010 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babe, mas to tazke :frowning2: Ale neboj nič, isto sa to dá všetko čoskoro do normálu :wink:
30. jan 2010 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babe - neboj, foliky dorostou a vse bude dobre !!!

hele holky nemate nekdo zkusenosti s testy LH 28? rano jsem na nem mela po limitu druhou carku stejne silnou, ale ted vecer na rapiclearu zas jen duch :astonished: no a hlavne teplota, krcek ani hlen nenapovidaji tomu, ze by dnes ovulka mela probehnout ....
30. jan 2010 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
TINKA-no také to som este nezazila,nemala som. uz je to 34DC a stale len spinenie. Dufam,ze uz buduci tyzden budem mat normálne mrchu. JOJ :frowning2:
VECERNICE-velmi sa bojim,ze folikuly nerastu ako maju :( mozno ze mam PCO,uz si vselico namyslam :frowning2: bohuzial s testom LH 28 nemam skusenosti,tak ti ani poradit neviem.
31. jan 2010 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte damy :wink:
Vecernica s tymi testami veru nemam ani ja skusenosti tak ti tiez neporadim :frowning2:
Babe, neboj, urcite je to v poriadku a ziadne PCO nemas :wink: Hlavu hore a mrcha coskoro dorazi :wink:
31. jan 2010 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak holciny, ten citlivejsi mi vcera zas ukazal //, ale min citlivy jen druhou mene silnou. no pak se ma clovek podle neceho ridit :grinning: tak uz budu testovat asi jen ze zvedavosti :wink:
Babe - neboj, mrska dorazi. drzim palce, at ti to pak clostik srovna!!! a brzy se vam zadari!!!
1. feb 2010 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Presne tak vecernice, ovu testy by sa mali vyrabat vsetky s rovnakou citlivostou, no nie :wink: ved kto sa ma v tom potom vyznat :slight_smile:
Babe, co noveho? mrska?
1. feb 2010 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahoj TINKA - no mám sa fajn,mrška dorazila,konečne ale aj bohužial. No čo sa dá robiť,nie? Teraz už poctivo budem brat pať dní clostyl a potom duphaston a medzitým uz mám kupene ovu testy,tak uvidíme. Aspon keby som mala vo februári pozitivny ovu testik,aj to by ma velmi potesilo. U teba čo nového? Prebehlo snazilkovanie?
VECERNICE - je skoro ti este gratulkovat? juj,som taka happy,ze aspon tu niekto uz aj nejake dobre správy má. Aj tinka uz mala pozitívny ovu test,ty pozitívny tehu test. Ako vám je dobre. nezávidím,nebojte,len sa s vami radujem. :slight_smile:
1. feb 2010 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Babe! Tak som rada, ze je vsetko v poriadku a mrska uz prisla :wink: Snad uz dalsi mesiac nepride a ani dalsich 9 mesiacov chi chi chi :wink: Snazili sme sa snazili, ved to bola nasa prva ovulka tak uvidime o dva tyzdne, ale radsej sa velmi netesim aby som nebola potom o to viac sklamana :unamused:
Vecernica to boli tehu testy? ja som myslela, ze ovu testy :grinning: Zmiatol ma ten nazov LH :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. feb 2010 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babe - to jsou vsechno ovu testy :frowning2: tento mesic jsem se nejak nedopracovala ani k poradne pozitivnim ovu testum, leda tem s nizsi citlivosti. ale otazka, co by ukazovali po zbyle dny.
ale na ff jsem si je vsechny vymazala, a hned to vyzbacilo nejakou ovulku. sice asi neprobehla, ale ten graf vypada nejak sympaticky :grinning:

babe - jinak ja taky mam od dalsiho cyklu clostik. takze jen pockat, az mrcha dorazi a hura na to. to by bylo aby to nevyslo :wink: a tobe pozitivni ovu test moc preju!!!! ja ho po clostiku mela :slight_smile:
1. feb 2010 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babe - a budes merit i BT? aby ovulku potvrdily?
1. feb 2010 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vecernica - tak ked ti graf vyznacil ovulku, tak bola, nie? :wink:
1. feb 2010 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
TINKA joj tak ti to prajem aby si o dva tyzdne mala pozitivny tehu testik. krasny valentínsky darcek by si mala,ze? a viac dni si mala za sebou pozitivny ovu test? ak sa dobre pamatam,tak hej,ze? a vtedy treba snazilkovat viackrat ?
VECERNICE-tak to sme na jednej lodi,ked obe budeme brat clostik naraz. ja uz o styri dni.hehe.tesim sa.len dufam,ze nepriberem :( aj tak nie som ani teraz modelka,hlavne priberam na stehna bohuzial. ale za babatko by som to zas brala.hihi. inac si BT nemeriam,robim na rozne smeny aj v noci o jednej chodievam domov,tak sa to bohuzial neda. budem si robit len kazdy den ovu test. uz ich mam viac,kupila som ich tu.
1. feb 2010 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, pridavam se k vam...cely muj proces otehotneni je komplikovany, tak jsem ted po revizi delohy po MA v 13tt a ted jsem zacala po sestinedeli merit teplotu a nakoupila i ovu testy. Bohuzel MS stale nikde a to je uz 53 den......ale podle teploty by mohla asi prijit...kdo vi....k Dr jdu za 14 dni.

Chtela bych se zeptat zkusenacek :wink:
Musi byt ta testovaci carka silnejsi nez kontrolni? A jak se chova ovu test, kdyz ovu probehne, je pak negativni?
Ja jsem si 31.1. podle teploty (ktera vyskocila na 37,1) udelala ovu test a druha carka tam byla - ne duch, ale ani silnejsi nez kontrolni. 1.2. uz spise jenom duch a dneska rano nic...ale teplota se drzi 36,9.........tak vam nevim........:frowning2:
Teoreticky vzato jsem ji mohla testovat, az kdyz probehla a ta druha carka se tam jeste zachytila a ted uz tam zadny "hormon" neni a nic se neukazuje a nebo je to blbost?
Podle grafu na fertility...... neni cerveny plny kriz, ale jenom cerveny carkovany a odpovidal by asi ovu cca 28.1.

Protoze s merenim BT a ovu testy tento mesic zacinam......tak tapu a hledam odpovedi.

Moc dekuji a mejte se krasne a po // na ovu testu at naskakuji // na tehu testu:slight_smile:)
2. feb 2010 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holciny - ovu mi vyznacila, kdyz jsem smazala udaje o negativnich ovu testech :grinning: ale dnes teplota vzrostla, pokud se udrzi, tak mi ovulku asi zas presune :wink: no aspon se tento mesic nenudim :slight_smile:

babe - tak to mi s clostikem uteces, ja totiz vubec nevim, kdy ms dorazi, pokud jako minuly cyklus tak za nejakych 12 dni .... a jinak ja beru hormony od cervence a za tu dobu mam 4 kila dole. takze na kazdyho to pusobi jinak, tak zadny strachy

cizu - sup sem s grafem, at ti na to kouknem. jinak ovu prijde, pokud jsou obe carky stejne silne ci testovaci silnejsi. a teplotni vzestup, kdy teploty musi byt po tri dny vyssi nez v predchozich sesti dnech to potvrdi.
ff vyznaci carkovanou pokud si neni jisty. coz je treba tim, ze nesledujes dalsi znaky, jako hlen a cipek. a pokud si ovu test udelala pozde, tak mozna proto (tedy az v den teplotniho vzestupu).
jinak po ovu by se mela objevovat zas jen jedna carka, nebo duch. ale ja uz mam duchy asi 14 dni, tak uz se v tom sama nevyznam ;)

pekny den.
2. feb 2010 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky :slight_smile:
Babe - dakujem ti velmi pekne, aj ja ti to prajem z celeho srdiecka :wink: Ano, dva dni som mala pozitivny ovu test, tak sme snazili o dusu :grinning: chi chi chi
Vecernica - co noveho? :wink:
Cizu - tak ako ti napisala vecernica, ciarky musia byt rovnako tmave, alebo testovacia este silnejsia nez kontrolna :slight_smile: A ked uz ovu prebehla, tak testovacia bude zase slabsia alebo len duch, cize ovu test bude negativny :wink:
2. feb 2010 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj tin :slight_smile: no u me nic, tento mesic ani jeden pozitivni ovu test, ale takovouo sbirku duchu jsem jeste nemela :grinning:

ale vypozorovala jsem, ze u tech citlivejsich (LH28) po limitu proste druhy zesili, ted to bylo za par hodin, predtim rychleji, ale ostatni toto nedelaji. takze tyto citlivejsi se mi moc nelibi a jestli se jeste rozhodnu zruinovat pristi mesic :grinning: tak zustanu u Rapiclearu :wink:
jinak ff nejakou ovu horkotezko nasel, ale co z toho bude cert vi. teploty mi navic ovlivnuje i utrogestan :wink:

takze ty si ted v cekaci fazi? drzim palce, at ti utece, a hlavne na jejim konci tu chci dobrou zpravu!!!!
2. feb 2010 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, mna tiez momentalne tato tema ovulacie zaujima a to ako to vsetko funguje v zene, ako funguju grafy BT a ovulacne testy som si nastudovala na tejto stranke: http://www.ovulacny-test.sk/ Myslim si ze je to tam celkom podrobne popisane. Tak verim, ze Vam to pomoze. papa :slight_smile:
2. feb 2010 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vecernica a co ty vies??? Mozno bola ovulka a zadarilo sa :wink: Hmmmm? Ved ste predsa snazilkovali, ci nie? :wink:

Ano, ja som teraz v cakacej faze, ale radsej si nerobim plane nadeje, nechcem sa opat sklamat :frowning2: Teraz mam toho aj tak dost, zajtra mam v skole skusku a v pondelok (dufam) poslednu. Tak mi to snad utecie rychlo :grinning: Juuuuj ale taka by som bola rada keby sa to podarilo, ako Kuriatku...

Ozaj kocky, neviete co je s nou? Videla som len, ze jej pri mene sviete 8tt :slight_smile: Ale odvtedy tu nebola...
2. feb 2010 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tin - me se tento mesic snazi drzet optimismus, i kdyz na nejaky uspech moc nesazim. ale jednou se zadarit musi, kdyz ne ted, tak pristi mesic s clostikem :wink:

almi - diky. uz jsem se snazila precist kde co, ale obcas proste nektere veci neodpovidaji. teplota stoupla, ovu testy negativni :grinning: tak si vyber :grinning:
2. feb 2010 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vecernice, tak aspon podla toho ako som to ja pochopila je to celkom mozne. Ovu testy predpovedaju ovulaciu, meraju vysku LH hormonu ktory dava signal na spustenie ovulacie. Ked je test pozitivny zvycajne do 24 az 48 hodin nastane ovulacia, ktora trva cca 17 hodin. Teda test mas pozitivny - LH je najvyssie - cakas na ovulaciu do 48 hodin, potom je uz test negativny a ked ovulka prebehne, graf BT stupne. Viem jedno je teoria a druhe prax, pritom sme kazda ina... Nezostava nam teda nic ine len sa pekne snazilkovat a pozitivne mysliet. Vela stasticka. :slight_smile:
2. feb 2010 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak tak, ako almi vravi :slight_smile:
Vecernice - nooo a mozno prave teraz, ked sa moc o uspech nesnazis, tak to vyjde :wink: Ale ked nie, tak buduci mesiac budeme vsetky tehulky a basta!!! :grinning: :grinning: :grinning:
2. feb 2010 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
TINKA bodaj by bolo tak! kazda jedna by sme naraz otehotneli,to by bola sranda!
2. feb 2010 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeeeeeej, to by bola parada :dizzy_face:
2. feb 2010 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tin - to uz jsem si rekla v lednu. ze to proste vyjde! no a pak ani ovulka dle ovulacnich testu :grinning: ale nijak mi to optimismus nekazi, proste jsem nejak pozitivne naladena. takze nebojte, brzy uz tu budem vsechny resit jine starosti nez ovulacni testy :grinning:
2. feb 2010 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok