• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

14. apríla 2012 
autor
noo vecernice,tak ty vobec nemás lahku prácu,namakás sa tam :grinning: ale vsak vsade je stále nieco nepríjemné :angry:
aj ja dufam,ze aspon v sobotu bude pekne,ked uz som si zobrala dovolenku. chystali sme sa do prahy,len svokor nedostal dovolenku,tak nejdeme :frowning2:
hm,taká thajská masáz by aj mne bodla,aj ja by som ju brala. bolí ma vsetko,ked teraz na to pomyslím :unamused: thajská masáz je urcite lepsia ako thajské jedlo :grinning:
15. apr 2010 o 12:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak jsem zpet - bylo mi dobre a je mi lip!!! masaz super, byla to thajska oeljova, maji ji tu v akci :grinning: takze to enbylo muceni, ale parada. dokonce vam namasirujou uplne cely telo :astonished: tak jsem ted jeden velky chodici olejicek :grinning:

prace neni spatna, ale ma obcas sve slabsi chvilky .... dnes uz je to lepsi, zas mam co delat, a to prijemne nove prjekty, ac bude velmi tezke je tu prosadit, ale bojovat me bavi (pokud tomu verim a chci to sama delat) :wink:

hele az pojedes nekdy do Prahy, tak se ale koukej ozvat treba aspon na kafco :grinning:

jinak nam to tu holky nejak flakaj :astonished:
15. apr 2010 o 13:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No jo, no, flakame, ale uz jsem tady:slight_smile:))
Holky, my vcera konecne dodelali listy na nasem koberci v loznici a vcera volali ti nasi truhlari a v sobotu prijedou dodelat restiky:slight_smile: tak uz se tesim, uz bude loznice komplet:slight_smile:
Ja dnes odpoledne asi zalehnu, vcera jsem pracovala do pul jedne rana a dneska sla aktivne na 7mou, at mam v patek driv konec (flexible), takze jde uz na me unava:frowning2:
Ale hlasi na vikend hezke pocasi........tak uvidime.
Ja mam tichy plan jit v nedeli az namotnuji loznici koupit novy lustr a lampicky na nocni stolky, tak uvidim, jak se na to bude tvarit drahy :wink:
Holky, musim ji makat......pa
P.S. - mam dilema, nemam zadne ovu testy, mam si koupit nove/nemam :frowning2: ma to cenu hlidat/nema :frowning2:
15. apr 2010 o 15:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
hele,vecernice ty si z prahy? ani som nevedela. ked tam pojdeme,tak sa ozvem :grinning: pozor na seba,aby sa mužík na tebe neposmykal :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
cizu ani sama neviem, ci sa oplati si kupovat testy alebo nie. mozno ze ani nie. ked si merias BT tam ti ukaze co ma. treba snazilkovat. a ked to nevyjde tak nabuduci mesiac do toho este stale mozes investovat :wink:
15. apr 2010 o 15:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
co je neposmykal? :wink:
jojo jsem rozena Prazacka, v dnesni dobe druh na vymreni :grinning:

no ovu testy - asi se vyplati, pokud clovek tusi, kdy ma byt ovu +-na dny. jinak to strasne leze do penez :astonished: ja mam z minula 3 a dalsi asi nerpikoupim, proste budeme se snazit obden a ono to vyjde! ja se rozhodla, takze to vyjit musi :grinning:

cizu - to jsou pekne starosti, hlavne kdyz clovek vidi, jak se to hnizdecko meni :wink: tak at sezenete nejake paradni lustry!!!! (my meli vsechny lustry nakoupene jeste nez jsme prevzali klice od baracku .-D)
15. apr 2010 o 15:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vecernice: taky to tak vidim...ale ja bych to chtela zjistit jenom kvuli tomu, jestli opravdu je :wink:
No my mame po rekonstrukci bytu uz dva roky a lustr v pokoji a loznici porad nemame:slight_smile:)) Ale po vikendu se vse zmeni a budeme mit bytecek hotovo a muzeme se vrhnout na rekonstrukci chaloupky..........jak rika maminka: je naprd mit rozvrtane dva baraky najednou, bylo by dobre aspon jeden dotahnout do konce :grinning:
Jeste jsem premyslela, jestli v tom trochu nezacina mit prsty i ten sarapis......je na regulaci....tak uvidime, pry vysledky po dlouhodobem uzivani :wink:
A jj, rodila prazanda je fakt uz exponat....muj brasule se s pritelkyni prestehovali do Prahy a ted se jim stavi "bytovka" ve Vestci nebo kde to tam je :wink:
15. apr 2010 o 16:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jojo Vestec znam, to je jih Prahy, mozna uz to neni Praha, my jsme na severu :grinning:
a ze ovu je by ti mela spolehlive potvrdit BT, aspon dle meho Dr. ten si mysli, ze ovu testy je vyhazovani penez :wink:
15. apr 2010 o 16:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
vecernice - ked dobre viem - šmykat sa - je po cesky klouzat se :wink:
15. apr 2010 o 20:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojky Holky :wink:
U mě proběhla ovulace včera...ovu test mi ji spolehlivě ukázal...ale je pravda,že chodím na folikulometrii a vím přibližně,kdy ovulace bude,tudíž mně stačí tak 3 testíky,což zase tak strašné není....
Koupila jsem Rapiclear 5 kusů za 140 kč....
A taky jsem brala dřív clostilbegyt....žádný plodný hlen...prý to clostík dělá :unamused: ....
15. apr 2010 o 20:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojky:
jj, vecernice,bacha na to, kdyz mas dneska namazano:slight_smile:))))
kapi: tak k ovu gratuluju....ted uz jenom 14 dni chvilky napeti a bude :wink:
Kde kupujete takove levne ovu testy???
15. apr 2010 o 21:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja kupuju taky Rapi 5ks za 150, maji to normalne v lekarne v centr Prahy :wink:

jinak ja mam clostik, ale byva i plodny hlen :astonished:

pracovni stiznosti mi zkazily patecni rano, tak jdu makat :frowning2: papa kocky
16. apr 2010 o 09:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Cizu...kéž by to klaplo :wink: já mám testy z liberecké hypernovy z lékárny :wink:
Vecernice.....tak to je super,já měla při clostíku úplné sucho :rolling_eyes:
16. apr 2010 o 09:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kapi - ja tedy en, ale plodny byval nekolik dni pred ovu :astonished:
no co, snazim se k tomu konzumovat vse prirodni, pila jsem kontryhel, zvykala lnene seminko, uvidime, co to bdue priste :grinning:
16. apr 2010 o 09:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Vecernice...mi povídej...já zas piju maliník :slight_smile: ....cvičím Mojžíšku atd.....někdy je to psycho,ale musím se tomu smát,co jsme všechno schopné podstoupit kvůli mimču :grinning:
16. apr 2010 o 09:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vid? hlavne kdyz vzdycky clovek zkousi neobratne delat svicku po .... myslim, ze partner se musi obcas docela chechtat :grinning:
ale co, hlavne kdyz to vyjde. uz chci zmizet i z tyhle prace :frowning2:
16. apr 2010 o 10:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Vecernice...no,tak hlavně když se to povede :confounded: je to psychicky pěkně náročné pořád to čekání...

Máš v práci dusno? :unamused:
16. apr 2010 o 10:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no jak se to vezme, bud se tomu budu smat, nebo budu dnes nasrana :grinning:

nejaky magor si stezoval u sveho kamarada v bance, tak tu behaj po bance maily ohledne meho pristupu ke klientum, samozrejme trochu zkreslene :frowning2: ale to je nadlouho :frowning2: proste srazka s blbcem, jinak to asi nazvat nejde. ja nic spatneho neudelala :grinning:
16. apr 2010 o 10:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Vecernice...srážka s blbcem,nejhorší co může nastat a neuděláš vůbec nic...dak držím pěsti,ať to dopadne OK
16. apr 2010 o 10:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jojo jen ja si vsechno dost beru a pak se tim zabyvam. neumim tyto veci jednoduse hodit za hlavu. takze takovy blbec mi skazil vlastne uzz stredecni rande s manzelem (mam sluzebni mobil, a vzala jsem hovor v pul sesty :frowning2: a ten trval asi 20 minut ...)
a pak ti takovyto clovek napise mail, ze uz nikdy nemam rikat klientum, ze mam po pracovni dobe. a v te interni korespondenci to vyznelo dost divne, ze jsem si dovolila vuebc nekdy byt po pracovni dobe .... ach joo. ale ende schluss, poustim z hlavy a jdu makat :slight_smile:
16. apr 2010 o 10:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Vecernice...též tyto věci neumím hodit za hlavu a užírám se tím...závidím flegmatikům...
16. apr 2010 o 10:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak kapi, ted jsem si mrkla na profil. smekam pred vasi vydrzi, a budu moc drzet palecky, at uz to konecne vyjde a malej ma segru ci brasku :wink:

takze tento cyklus se snazite normalne? tak tfujtfujtfuj at za dva tydny vykouknou kolejnice!!!!!!!
16. apr 2010 o 11:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kapi: taky jsem cetla, co vas potkalo a mame toho hodne spolecneho:frowning2: Co znamena ta diagnoza, to ti chybi ovulace nebo neco podobneho?Ja mam ke vsemu PCO:frowning2:
A co nejaky mrazacci....budes chtit jit jeste na KET?
Ja mam jeste cca 4, ale uz tomu neverim, takze je zatim nechame zmrazene a uvidime, co se vsechno jeste zjisti a jak budeme bojovat dale......ja tento mesic "slavim" taky dvoulete vyroci:frowning2:
Nemeris nahodou taky a nezapisujes na ff? Ze bysme te pridali do naseho seznamku? :wink:
16. apr 2010 o 11:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Vecernice...díky...teď se snažíme opět normoš...uvidíme...

Cizu...diagnoza znamená,že ve vaječníku už je jen omezené množství a kvalita vajíček,něco jako přechod....nicméně u mě zatím k ovulaci dochází :wink: ....te´d mě čeká laparoskopie a imunologie....a pak bych chtěla jít buď do KET nebo inseminace,ještě nejsem rozhodnuta....teplotu neměřím,já chodím každý měsíc na folikulometrii a teď jsem začala používat ovu testy
Jinak jsem zastánce toho,že IVF popřípadě KET nemá u mě smysl pokud nebudu v psychické pohodě a hormonální pohodě :wink:
16. apr 2010 o 12:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kapi - tak tedy ti tu budeme drzet vsechny palce, co jen najdeme :wink: kdyztak si pujcim i nejaky palec od kolegu!!!!
16. apr 2010 o 13:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Vecernice...díky..já držím taktéž Vám všem tady :wink:
16. apr 2010 o 20:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, ak mozem tak chcem reagovat na ovu testiky,Tu to podla mna stoji strasne vela penazi a ak nemate 28 dnovy cyklus tak neviete presne niekedy zachytit ovulku.ja som na tom bola podobne ako vy a kedze tie testy sa mi na slovensku zdali velmi drahe tak som si objednala z anglicka a mozem povedat ze su spolahlive.Jeden ks vysiel zhruba na 10sk,co sa mi zda super cena v porovnani s nasimi cenami.Tak popripade ak by ste mali zaujem tu je stranka www.ebay.co.uk tam si date vyhladavat ovulation test a vyhodi vam.Alebo vam to mozem objednat ja ak neviete s tym pracovat a poslem vam to za postovne.
Prajem nech coskoro najdete // aj na tehu teste
16. apr 2010 o 20:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj holky,
večernice, vypadá to, že Tě stopuju z diskuze snažilek "od října" :wink:
Díky ovu testům jsem si pěkně zamotala hlavu. Dělala jsem si čtyři, a bohužel u všech jsem nedodržela stejný podmínky - jiná denní doba a pití. Podle kalendáře i hlenu jsem měla mít ovu minulou neděli, test vyšel hodně silnej z dopolední moči, následující tři dny byl zhruba stejnej, a dneska jsem si udělala jeden z ranní moči jen tak, abych věděla, jak to klesá, a kupodivu byl z těch všech asi nejpozitivnější :frowning2: přitom hlen už nemám od čtvrtka a naopak mám zácpu, což je u mě nejvýraznější znamení otěhotnění, hned od začátku. Tak mám z toho hlavu dokola, nějak se nám nedaří poctivě jednou za dva dny, tak mám strach, že už jsem to zase prošvihla :frowning2:
17. apr 2010 o 14:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, včera som mala hlien, dnes som si robila OVU test a obe čiarky mám rovnako silné. Myslíte si, že v týchto chvíľach by som teda mohla mať ovulku? Pomer má prebehnúť do 24 alebo 48 hodín? Kedy je najvhodnejší čas?
17. apr 2010 o 14:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojky soni1...na testu rapiclear je psáno,že vhodná doba pro snažení je již od zjištění pozitivního testu....
17. apr 2010 o 15:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobré ránko kočky, jak jsme se měly o víkendu?
Já spíše pracovně - finišovali jsme ložnici....jsme si trochu mákli, ale je to hotovo:slight_smile: Počasí vyšlo, bylo fakt nádherně :wink: Škoda, že jsme nestihli ještě nějaký výlet....no snad i tento další víkend bude hezký :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ode dneška začínám poctivě zase měřit, ale testovat jsem se rozhodla co druhý den......podle toho,do kdo píšete, tak pozitivní ovu test je min 2 dny, tak bych to snad neměla prošvihnout,ne?
Tak se mějte, snídaně mě skončila....jdu se připravit do práce:frowning2:
19. apr 2010 o 06:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok