• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

14. apríla 2012 
Ahoj Cizu...já měla tento měsíc pozitivní test dva dny,první den byly čárky stejně silné a druhý den byla testovací silnější...takže si myslím,že to neprošvihneš... :wink: a ono už je to vidět před ovulkou,jak čárka zesiluje....
19. apr 2010 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kapibara čo by som ja nedala za pozitívny /na zaciatku stačí aj/ OVU TEST :frowning2:
len sa mi kukni na graf :frowning2: vyslo mi dnes ze 15DC bola ovulka no a mi sme sa práve ten jeden den nesnazili. len 14 DC vecer a 16 DC dvakrát za den. asi sme to zase prepásli. ak mam nejaké plodné dni ja.lebo žiadny hlien som nevidela,len raz vecer 13DC aj to len mozno ze nejaku tu 2 - 3 hodiny :frowning2: takze tento mesiac zase nic. som taká smutná
19. apr 2010 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Je babe: ale ff ti ukazal krasnou ovu...to me nikdy (ostatne stejne jako ovu testy):frowning2:
Nezoufej, vyjde to pristi mesic....ty mas aspo nadej, me nejak mizi v dali :frowning2:
19. apr 2010 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holciny :slight_smile:

tak nejprv babe - vubec nebud smutna, vzdyt jste to krasne trefili!!!! den pred ovu a den po ovu, to je upne super. stejne se obcas doporucuje obden, aby stihli dozrat kvalitni bicikovci :wink: takze jste to trefili na jednicku :slight_smile: a ted uz budem s tebou napjate cekat :wink: je, co bych ja dala za drivejsi ovu :astonished:

vitam nove tvare :wink:´zuzi - v pohode, v nejakem tematu to uz spolecne do konce dotahneme :slight_smile:
jinak snazit se od chvile, kdy je zaznamenan pozitivni ovu test :wink: do te doby, nez se teplotami potvrdi ovu.

my se cely vikend ryli v zahonech, takze jsem celkem grogy, zas jsem nestihla ukol do jazykovky, tak to musim zvladnout dnes v praci¨.
ale tady jsou vysledky nasi pile :wink:
19. apr 2010 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holciny - zadne spliny, zadne vzdavani nadeji, vsechny to nakonec dotahneme k tem // :wink: a podle me uz brzy, ja si davam cas do leta :grinning: a vy me v tom samotnou prece nenechate :wink:
19. apr 2010 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj cizu,vecernice
vecernice díky za milé slová, ja nebudem teraz nejak dufat,nikdy v nicom som s muzikom nemala stastie,vzdy sa nam nieco prihodilo. pekne ste to spravili,nemáte svalovku? uvidís vysledok bude zato stát.
cizu hm tak ff vyznaci ovu, a moze byt ze napriek tomu som ju nemala??? joj,ja uz vo vsetko hladam len negativa. hrozne nieco so mnou.. neboj aj ty budes mat prekrasnu ovulku :slight_smile: ako aj vecernice a potom sa vam to naraz podari :wink:
19. apr 2010 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babe - no i ff se muze splest. ale mela si plodny hlen dva dny pred, to tak byva. nemusi byt v den ovu, nebo den pred ovu. uvidis, jak se teploty budou vyvijet dal :wink: ale fakt s tim casovanim s tim si vubec nelam hlavu, to jste dali!
jo a nerouhej se, ze nemate stesti :wink: mate, nebot mate jeden druheho. zbytek prijde :slight_smile:
19. apr 2010 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vecernice más uplnu pravdu :slight_smile: dakujem ti. vy mi vdzy zdvyhnete náladu,mám vas rada :grinning:
19. apr 2010 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
19. apr 2010 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babe...taky si myslím,že takhle ten styk úplně stačí...lepší z toho nedělat vědu :wink:

Vecernice...též jsme se celý víkend ryli na zahradě :wink: taky mě bolí záda jak šlak :unamused:

Cizu...když ti neukáže ani graf ani ovu testy ovulaci,domluv si s gynekologem folikulometrii,já platím jen poplatek 30 kč
19. apr 2010 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja jdu na folikulometrii jdu pristi pondeli. tak jsem zvedava, co tam uvidi :wink:
kapi - a jak mate velkou zahradku? a uz je hotova, nebo taky budujete? my ted zacali, nebot jsme se do nasi radovky stehovali o vanocich :wink: takze furt nejaka prace :wink:
19. apr 2010 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vecernice...kolikátý budeš den cyklu v ponělí?máme celkem velkou zahradu,ale stále budujeme...to co už máme zase měníme a tak pořád dokola :grinning: :grinning: :grinning:
19. apr 2010 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kapi - ja budu 16 DC, posledni dobout jsem mela ovu 19-20, ale muze se soupnout (mam hormonalni lecbu, takze nevim, kdy se to ustali :wink:
no ja se tesim, az zahradku dotahneme a pak si tam v lete budem jenom hovet :grinning: vetsi by se mi libila, ale to je cenove nerealny :frowning2:
19. apr 2010 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vecernice...tak budu držet pěsti...jo,hormony jsou sviňa :unamused: ale v dnešní době se to dá úspěšně léčit....zahrádka je super,taky mě to baví
19. apr 2010 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
babenky moje a tá folikulometria sa robí len raz? je to jednorázové? ako sa to robí ? ultrazvukom?
19. apr 2010 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kapi - diky :wink: ja uz se cpu hormonama od lonskeho cervence, tak verim, ze uz konecne prinesou ten kyzeny vysledek :wink: at si to telo pak od tech leku odpocine ...
zahradka je uzasna vec, ja asi musela byt v minulem zivote krtek :grinning:
19. apr 2010 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babe...já chodím na folikulometrii od devátého dne,mám super doktorku,takže podle toho jak folíky rostou,tak chodím i na kontroly...stalo se,že jsem tam do ovulace byla skoro každý den...sice se pokaždé platí ten poplatek,ale to neřeším...ano,dělá se to vnitřním ultrazvukem
19. apr 2010 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babe - to je vnitrni utz. na nem vidi, zda a kde a jak velke jsou foliky, dokaze odhadnout, za jak dlouho praskne. taky vidi, jestli je dostatecna sliznice, aby se pak mimis mel kde uhnizdit.
nekdo chodi okolo ovu vickrat, ja jdu v tuhle dobu poprvy, nebo podruhy od zacatku roku. u me se leci podle grafu :wink:
19. apr 2010 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vecernice...o hormonech mi ani nemluv,teď je konečně dva měsíce neberu a jsem ráda...a cyklus se celkem upravil...ale to spíš přičítám psychické pohodě a Mojžíšové...
19. apr 2010 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja se tesim, az se telo nahodi bez nich. stejne uz clostik muzu tak dva mesice, pak uz se nedoporucuje. utrose se nezbavim ani v tehotenstvi, ale co nadelam, hlavne at to vyjde :grinning:
19. apr 2010 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vecernice...moje řeč...a spermiogram máte OK?
19. apr 2010 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kapi - to nastesti jo. proste jen ted pockat, az se stesti usmeje na nas. a ja tomu verim, ze to bude asi za tyden, az deset dni .-D a budeme mit maly lednatko :wink:
prave jsem si promyslela, ze to uz bych byla v praci jen do konce roku, a vanoce uz si chystala na matersky :grinning: zacinam se na to tesit :grinning:
19. apr 2010 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vecernice...ledňátko by bylo fajn :wink: ...já mám doma jedno únorátko....a chci taky ledňátko :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
19. apr 2010 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kapi - ja jsem prave unorova :wink: tak by to bylo pekne v rade :grinning:
no me je skoro jedno co to bude, jen jsem nechtela vanocni decko, aby nebylo ochuzeny ....
19. apr 2010 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vecernice...tak si budeme držet pěstičky...já budu skromnější,mně stačí když aspoń tento rok otěhotním a je mi jedno kdy :wink:
19. apr 2010 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kapi - no me taky. ale zas si rikam, ze s optimismem to pujde lip, takze treba hned :grinning: (ale je pravda, ze si to rikam uz par mesicu a kde nic tu nic :grinning:)
19. apr 2010 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vecernice... :wink: :wink: :wink: ...hlavně když to výjde.....a nejlépe hned :grinning:
19. apr 2010 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kapi - tak do toho jdu :wink: a doufam, ze vy se mnou :wink:
19. apr 2010 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky, mě čeká od příštího měsíce ten ultrazvuk taky, dneska na ovu testu zase slabá čárka, což by mohlo znamenat, že mi probíhá úplně mimo kalendář a hlenový dny, takže se neustále snažíme blbě, a mně se z toho chce normálně brečet. Nejsme takoví divoši, a obden delší dobu je pro nás spíš trápení, tak to musí doktor taky odhadnout přesně.
Večernice, díky za povzbuzení, taky doufám, že tu nebudu lítat od jedný diskuze k druhý, pokud to nebude tedy do rubriky Těhotenství :slight_smile:
19. apr 2010 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok