• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

14. apríla 2012 
A jinak se přidávám do knihy přání, kdyby to vyšlo do léta, tak by to bylo úžasný, ale klidně si i počkám :slight_smile:
19. apr 2010 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zuzana nebud smutná,raz sa nám to musi podarit. ty si merias BT?
19. apr 2010 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi - super, ze se na to dr. podiva, aspon bude moct odhadnout, kdy se mate snazit. ja se taky priznam, ze uz to neni jak v prvnich mesicich, a to cilene soustredeni je otravne :frowning2: ale ja aspon tusim (diky lekum) kdy mam ovu cekat.
zkus se pridat k nam merilkam, podle teplot se ovu da vystopovat. sice az zpetne, ale aspon napoveda do dalsiho mesice. me by bohuzel jen hlen asi nenapovedel :astonished:
19. apr 2010 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky,
teda tady to ted jede:slight_smile:))
U me ted folikulometrie zbytecna, do cervna jsem bez jakehokoliv sledovani od meho Dr., hupsneme na to az po vysledcich z imuna.
kapi: asi jsi to byla ty, kdo vzpominal imuno - uz jsi byla nebo kam jdete? My do UPMD Podoli k Dr.Madarovi - pry je to kapacita, tak uvidime.
Ja ted, kdyz jsem se dockala MS po 42 dnech (asi po nejkratsi dobe v historii - a asi i diky utrogestanu), tak zacinam zase merit a mozna i testovat - ale max 1x za dva dny - leze to do penez a jestli to bude jak minule, tak vysledek kde nic, tu nic...a pritom ff ukazuje ovu - taky hold neni vsemocny:slight_smile:)))
vecernice: chvalim zahradku, mate to tam super, to bude krasnoucke:slight_smile:
19. apr 2010 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
BT si neměřím, snažíme se o druhé a dcera byla na první pokus, tak jsem od ní zhejčkaná a myslela jsem, že to bude bez velký přípravy :frowning2: ale už jsem na to koukala a chystám se začít, evidentně kombinace sledování hlenu a ovu testů u mě funguje jen ke zmatení :slight_smile: přemejšlím, můj doktor má dlouhý objednací lhůty, že si vypočtu už teď, kdy budu po příští ms a objednám se, minule jsem tam byla 10. den a sám od sebe mi řekl, že mám po ovulaci, tak to mě taky trošku nasměrovalo. Ale čím víc toho vím o kombinaci ovulace, snažení se, LH hormonu a hlenu, tak tím jsem z toho víc jelen :slight_smile:
19. apr 2010 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky, tak konecne som po dllllhom tyzdni doma....
Hned vas idem docitat....... :dizzy_face:
19. apr 2010 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Precitala som vas, ale len tak zbezne... Vecer, ked bude viacej casu sa na vas pozriem podrobnejsie :wink:
Inak vitam tu nove clenky :wink:
Ja som dnes 4 DC a ziadna ovulka nebola, ale ved to neva, bude tento mesiac a hotovo! :grinning: :grinning:
Co mate noveho kocky, ako sa mate?
19. apr 2010 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cizu...my jdeme až v červenci na konzultaci,v květnu se máme dostavit na krev a odevzdat sperma :rolling_eyes: ....výsledky právě výjdou akorát na tu konzultaci...jdeme do Immunia v Praze....dali mě kontakt v Gennetu i moje gynekoložka...
19. apr 2010 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kapi: aha, tak to my jdeme v červnu, asi taky na konzultaci,kde mě vemou krev a manžovi sperma a vyšetří nás. Pak se bude čekat na výsledky a pokud se něco najde, tak tam ještě pojedeme, pokud ne, tak nám dají zprávu, že je vše ok (snad).-)
19. apr 2010 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cizu...my to máme přesně obráceně...nejdřív odběry a pak konzultace nad výsledkama... :wink:
19. apr 2010 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj tin, ja uz si rikala, kde se toulas :wink: a super pristup, koukam, ze tento mesic do toho proste jdes se mnou :grinning:

zuzi - jak dlouhe mivas cykly? 10. den mit po ovu je nezvykle brzy, to bys mela cykly tak 26 dnu ....
jinak v cervnu na vas budu myslet. ale treba vas priroda do te doby uz brzy prekvapi :wink:

jo a kdo rikal, ze po clostiku neni hlen, tak u me to neplati. sice je zas podivne brzy pred ovu, ale je :grinning:
20. apr 2010 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Večernice, mám 28 - 31 dní, je to brzy, ale je to fakt. Hlen se mi spouští téměř okamžitě po skončení ms, a minule jsem byla u doktora v pátek, ms mi začala předchozí středu, prohlížel mě ultrazvukem a aniž bych se ptala, tak prohlásil, že jsem akorát po ovu. No jak píšu, jsem z toho jelen :slight_smile:
20. apr 2010 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi - v cyklu muze byt rozdilna delka folikularni faze, tedy kdy zrajou vajicka, ale lutealni faze byva v rozmezi 10-16 dni. POkud bys ty mela ovu 9DC, tak bys ji mela 19-23 dni, co je dle meho nesmysl. takze tomu tedy nerozumim, co on tam vidi, ale byt tebou zacnu merit teplotu, ta ji vystopuje :wink:
20. apr 2010 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte, kde ste vsetky?
tinka ? vecernice? cizu? a ostatné?
je krásne vonku,mozno ste tam :grinning:
20. apr 2010 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babe - jo kdyby venku, to bych se tu tak nevykecavala :grinning: sedim v praci a vytvarim hodnoty :grinning:
20. apr 2010 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky, no ja jsem na tom s vecernici podobne:frowning2:
Ale zatim za sebou zadne hodnoty nevidim:grinning:
Vcera jsem byla na power plate - poprve a dneska telicko trosku protestuje :slight_smile:
20. apr 2010 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jee power plate - to jeste neznam :wink:
ja byla minuly tyden na bodystylingu, no dalo mi to do tela. a ted jeste vaham, ze bych zkusila pilates nebo power yogu. to vite, dokud muzu :grinning: ale brzy si budu muset asi najit jiny sport :grinning:
20. apr 2010 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vecernice: ten PP neni spatny, ale je nezazivny...ale po pul hodine cviceni se citis, jak kdybys ubehla maraton:slight_smile:) Ne tak zpocena, ale tak utahana :grinning:
20. apr 2010 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja vam nevim, ja mam proste favorita spinning. jen si rikam, ze by to chtelo neco doplnkoveho :grinning:
20. apr 2010 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
fíha,samé fitnessbaby tu máme :grinning: troska pohybu ani mne by nezaskodilo :grinning: asi som zase pribrala :frowning2:
20. apr 2010 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja pribrala nejenom asi, ale urcite :grinning: ale mam takovy metabolismus, na jare pribiram, abych pak v plavkach asi nezmrzla a na vanoce hubnu :grinning: takze ted jsem ve stadiu, kdy se musim hlidat, a pekne cvicit, dokud to jde :grinning:
20. apr 2010 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky Holky :grinning:

Vecernice...já psala,že se stává,že po clostíku není hlen...u mě to tak je a říkal mi to i gynekolog,že to clostík dělá a taky prý snižuje sliznici,holomek jeden :wink:

A s tou ovulkou...já taky měla před IVF ovulku třeba kolem 10.dne...ale spíš tak kolem toho 13. dne....a teď po IVF až kolem 15.dne....jsem z toho trochu zmatená :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. apr 2010 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aaaaaaahojte kočky moje :wink:
Prosim prepacte mi tieto moje absencie, ale toto snad ani nie je mozne, kolko prace zrazu mam :frowning2:
Zajtra to uz dufam bude lepsie, tak vam napisem........
Prajem dobru noc a krasne sny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. apr 2010 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj tinka
nič sa nedeje,sme rady,ze si aj tak tu s nami a nezabudla si na nás :grinning:
prajem krásny den :wink:
21. apr 2010 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahooooj, tady to dnes nejak vazne :grinning:
ja mam nejaky podivny tyden, jsem podrazdena, stahana, doma se dozaduju pozornosti a kdyz ji je malo, tak jsem protivna. no doufam, ze me to brzy prejde, nebo z toho tento mesic nic nebude .... :grinning:
21. apr 2010 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babe - koukam, ze teplota stoupa k nebesum :wink: tak hlavne zadny stremhlavy pad dolu :sunglasses:
21. apr 2010 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky, jj, vylezlo slunicko a nikdo nema cas.-)
vecernice, hele, ty jedna....musis se hodit do klidu, jinak se tam mimcu libit nebude a nebude chtit zustat:slight_smile:))
Ja jsem nejak plno veci ted hodila za hlavu a je me lip:slight_smile:)
Akorat me uz druhy den poboliva podbrisek a tak premyslim..........je mozne, ze by me pobolivalo kdyby vajecniky vicemene trochu pracovali ? (u nich je to nezvyk, leta jsem je nechavala v klidu:slight_smile:) Zacinam trosku verit i sarapisu, co beru uz 7my tyden, pisou, ze ucinky se dostavi po dlouhodobem uzivani...........maji srovnat cyklus a podporovat cinnost vajecniku....................a je pravda, ze mozna i diky tomu a diky utrosi byl cyklus jenom 42 dni:slight_smile:
A je normalni, ze po vysazeni utrogestanu (i kdyz davkovani 2x1) se MS dostavila az cca za tyden? Melo by to na to vliv?
Ja mam zase hloubave dotazy,co?
Uz at je odpoledne a jdeme domu...jdu si udelat radost a koupit prosteradla a nejake dekorace do loznice...........no jak male decko :grinning:
21. apr 2010 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo a vecernice: vrhla jsi se zase i do poctiveho testovani a v tuto dobu se zase trapis zizni? nebo uz jsi testila? :wink:
21. apr 2010 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cizu - vcera jsem jeden zkusila kvuli hlenu, ale negativni (ani jsem nic jineho necekala), mam jeste dva, ale dalsi porizovat nechci :grinning: v pondeli jdu na folikulometrii, tak uvidim podle toho :wink: takze chlemtat jako velbloud :grinning:
jinak myslim, ze toho mame nejak moc. ctvrtek a patek po praci jsme stravili vecernim nakupovanim, sobotu i nedeli od desiti do pul osmy na zahrade, ja pak do jedenacti delala preklad do jazykovky, v pondeli mam olejomalbu, to chodim domu po devaty, a v utery jazykovku. takze za poslednich par dni vubec zadny relax, tak mi to asi leze na mozek. a vecer jen padneme do postele :grinning: ale az zahradka bude, tak se to zlepsi :wink:
jeste jsem se dnes nepohodla s kamoskou, poslala mi diplomku na posouzeni, ale moje kritika (ac jsem se ji snazila psat konstruktivne a i chvalit) ji namichla a urazila se. pritom tim ctenim jsem stravila vcerejsi "volny" cas mezi prichodem domu a spanim .....

jinak vajecniky uz se treba startujou :wink: me obcas mirne popichava, ale vetsinou par dni pred ovu.
a po utrosi - no tezko rict. jak jsem psala, podle me si mohla mit ovu minuly cyklus 28 den, takze pak nasledovala LF 14 dni, coz by bylo zcela v norme. tudiz si sice vysadila utros, ale zlute telisko jeste nejaky cas produkovalo progesteron, nez to zabalilo a prisla ms.
21. apr 2010 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky, balim to a padim domu....tam budu snad vice platna nez uz ted v praci:slight_smile:))
Mejte se krasne, pacek, Z*
21. apr 2010 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok