Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

kapibara
28. apr 2010

Vecernice...moje řeč...já to mám střídavě...jednou si říkám,však se dočkám,klídek a někdy mám pocit,že už dítě se mi nepovede...pořád se to ve mě mele....a někdy bych raději nebyla...

vecernice
28. apr 2010

jojo kapi, nekdy me! (v mym veku 😀) napadne, zda to neni prilis brzy. a nekdy me napadne, zda si to neidealizuju, zda me to bude opravdu naplnovat, zni to dost divne, tak nevim, zda to pochopite 😉
a le kdyz prijde ta nezvana cervena navsteva, tak mam pocit, ze bez mimca je ten zivot jen dvojrozmerny, ale ten prcek mu doda treti rozmer 😉

kapibara
28. apr 2010

Vecernice...chápu Tě...já mám doma naštěstí aspoň jedno zlato...ale ta touha po druhém je hrozná...když člověk tak strařně miluje jedno,tak chce milovat další...mít dítě je nejkrásnější věc v životě(podle mě)...a o to je to težší,když nemůžu nic udělat proto abych otěhotněla....je to boj...ale který stejně jednou vyhrajeme 😉

vecernice
28. apr 2010

kapi, pekne to pises, o to vic se tesim. holt si to jeste neumim naplno predstavit, kdezto ty zcela presne vis, do ceho krasnyho jdes 🙂
jo a delas vse, co muzes, aby to vyslo. zbytek nechme na prirode, osudu ci vyssi sile 😉

kapibara
28. apr 2010

Vecernice...přeju Ti dobrou noc...zase tady k vám ráda zajdu...držím všechny pěsti,ať se brzo zadaří a je ledńátko 😉 já už to nestíhám,ale beru i jiný měsíc příští rok 😀

vecernice
28. apr 2010

kapi - unor je treba moc prima, vim o cem mluvim 😉 budem se tu na tebe tesit 🙂

cizu
29. apr 2010

ahoj holky.....
vecernice: no vidis, prece ses jenom dockala....tak ted hura na vec a za 14 dni zase // 😉
kapi: asi je to u vsech stejne, ale porad mas proti nam velke plus a to, ze ty uz mas jistotu, ze nekdy budes mama 😢 , protoze uz jsi....
a k tomu netu? nastesti to zvladam, v praci na netu jsem a vyuzivam, ale co se tyka domova, tak to eliminuju a o viknedech ani nemluvim, to vice mene ignoruju (a celkem uspesne) a nedrazdim manzela 😅
Me se teplota drzi - zvlastni....a opravdu to ovu posunulo na 9DC, tak jsem zvedava jak to bude...ale ovu test dneska zkusim...jestli bude bily uplne, tak je to jasne, jestli ne, tak jeste byt ovu nemohla, to by uz telo neprodukovalo LHS, ale uz jenom progesteron - to by tak melo byt,ne? Po ovu par dni do MS by mel byt ovu test cisty.....nebo ne?

vecernice
29. apr 2010

cizu - teda, to je divny. jeste proc mas u teploty 10 a 12DC prazdny kolecky? merila si jindy?

cizu
29. apr 2010

merila jsem stejne, ale po noci, kdy jsme se nevyspala☹
a divne to je....... 😉

cizu
29. apr 2010

ale ted kdyz jsem si vyhodila teplotu ze vcerejska...kdy jsem merila ve stejny cas jako obvykle, ale po 10 minutach toho, co jsem vstala a hledala teplomer vsude mozne i nemozne, tak se me ta ovu date zmizla...coz je nejpravdepodobnejsi, ze jeste nebyla🙂)) tak to asi tak necham a stredu necham tak, ze jsem jako nemerila....at me to nemate ☹

vecernice
29. apr 2010

no jestli si merila pote co jsi vstala a chodila, tak teplota byva vyssi, jednou jsem to zkousela. takze to muze zkreslovat 😉 no tak uvidime, ovu asi teprv dorazi 🙂

tinkapn
29. apr 2010

Ahojte kocenky moje 😉
Pozerala som grafiky, vecernice, takze dnes mas ovulku? 😵 Tak nesed tu, ale sup sup za muzikom 😉
Babe, teplotka klesa ako vidim 😒
Ja dnes hlasim 14DC a ovulka v nedohladne, snad uz tento mesiac pride 🙂 Ved uvidime.... 😉

tinkapn
29. apr 2010

A nezanedbavam vas kocky, to nieeee ☹ Len mam hrozne malo casu, uz je pekne a veeeelmi vela prace, tak sa to jedno s druhym kopi ☹ O chvilku idem zase do skoly a potom uz budem mat skusky, tak to tu budem uplne malicko ☹ Ale myslim na vas stale, nebojte 😵

vecernice
29. apr 2010

tin - ja musim chodit do prace 😀 takze tudiz i drepim tu 😀
tak at ti jde prace od ruky, abys mezi nas mohla zavitat casteji 😉

tinkapn
29. apr 2010

Vecernice dakujem ti, akurat dneska mam volno, tak odbieham zo zahradky sem k vam 😉

vecernice
29. apr 2010

jee tin, tak to chapu 😀 ja o vikendu ani nevim, co je internet, nebot furt budujeme tu nasi velezahradku 😉 ale zas prace na cerstvem vzduchu je nejlepsi balzam na dusi 🙂

tinkapn
29. apr 2010

nooo, ved presne o tomto vravim 😀 je to potesenie hotove 😉

babe19
autor
29. apr 2010

ahojteeee!
no ved ano teplota klesa,opat zaviítala zufalost u mna ☹

vecernice
29. apr 2010

babe - hlavicku vzhuru!!!! jaro je teprve v rozpuku, ale ono dolehne i na nas 🙂

tinkapn
29. apr 2010

Babe - presne ako vravi Vecernice - neboj nic 😉

vecernice
29. apr 2010

holky, ja jsem tak zrelaxovana, ze jsem si udelala jeste dnes ovu test, kvuli tomu si prijdu jak velbloud na pousti 😀, pak jsem se zabrala do prace, a na test si vzpomnela az po pul hodine. no a co z nej mam ted jako vycist? 😲 😀 😀

kapibara
29. apr 2010

Ahojky Děvčátka...
Cizu...já vím...prcek je pro mě vším 🙂 ...ale i tak chci úplně stejně aspoń ještě jednoho 😉
Vecernice....po půl hodce už je to asi k prdu 🙄 já si ovu testy schovávám popsané a pak když uschnou,tak už vypadají jinak...a jak vypadal ten tvůj????

Jinak já dnes byla celý den venku...až před chvílí jsem dorazila dom a už se těším na kutě....

vecernice
29. apr 2010

no ja ho nakonec vyhodnotila jako negativni, ac jsem byla na vazkach. ale po pul hodce byla ta testovaci o chlup svetlejsi nez ta kontrolni 😉 vsak uvidime, co z toho vseho bude 😀

babe19
autor
29. apr 2010

holky nezufajme,vsetko zlé sa raz musí skončit,potom bude na nás čakat len a len stastie 😀

vecernice
29. apr 2010

babe - ale ja nemam nac si stezovat, mame krasne hnizdecko, a mam super manzela, ac je nekdy protivka 😀 takze ja jsem straasne spokojena 🙂

kapibara
30. apr 2010

Dobré ráno děvčátka

Večernice...tak dnes už to musí být pozitivní,budeš testit?

tinkapn
30. apr 2010

Dobre ranko zienky 😉

Babe - krasne si to napisala 😉

Vecernice - ja si myslim, ze ked bola ta testovacia ciarka o chlpok svetlejsia po polhodinke, tak ze bol pozitivny 😉

vecernice
30. apr 2010

kapi - pozitivni byl predevcirem, to jsem to nepropasla 😀 vcerejsi jsem vyhodnotila jako uz negativni, a dnes byla jeste slabsi 😀 a tim koncim s testovanim zhruba na dva tydny 😀
jen ta teplota se moc dnes nepohnula .... ale co uz, ja jsem presvedcena, ze ovu byla vcera 😉
jen me dnes pichal levy vajecnik, to bude ten druhy folikul, ten mensi, ale co tam provadi, to nevim 😀

tinkapn
30. apr 2010

Vecernice - tak hlavne je, ze si ovulku neprepasla, no nie? 😉 Siiiilno drzim prsty nech sa ti to tento raz podari a ono sa to podari, citim to 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre