Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

cizu
2. máj 2010

kapi: spis ne nez jo...hlavne kvuli te psti😢 ale mrazacci jsou tak treba nekdy😉

kapibara
2. máj 2010

Cizu...tak hlavně že je máte a třeba to ani nebudeš potřebovat 😉 ...já taky ještě nejsem úplně stopro rozhodnutá,zda do toho jít či ne...stačil mi ET a byla jsem z toho hodně zklamaná....chce se na to psychicky připravit-dobře

tinkapn
2. máj 2010

Ahojte kočky, teda vy ste toho ale napisali... docitam vas... a pojdem pozriet Poistovnu stastia a taham spat... nejak ma lame 😒
Dobruuuu 😵

cizu
3. máj 2010

ahoj holky,
tak jak je po vikendu?
vecernice: jak dopadl finish zahrady, uz je vse hotove? 😉
Holky, ja jsem asi exot, nic neni podle "zakonitosti"☹ Moje teplota porad nejde nahoru........porad se toula nekde dole☹ Je to mozne nebo kde je chyba? Pozitivni test 1.5. na 100% byl, ta carka je i po zaschnuti oproti te puvodni naprosto krvava a ta fotka, co jsem povesila, tak byla podle toho sobotniho negativni☹ Kde muze byt zase problem? Mam sto chuti ted teplomer na 14 dni "zahodit" a cekat na MS ☹

kapibara
3. máj 2010

Ahojky Všem 🙂

Cizu...možná to není špatný nápad,zahoď ho a hoď se do klídku 😉

vecernice
3. máj 2010

ahoj holciny, kopiruju nas prehled
cizu:
http://www.fertilityfriend.com/home/2cb139
vecernice:
http://www.fertilityfriend.com/home/vecernice
tinkapn:
http://www.fertilityfriend.com/home/2c86e6
babe19"
http://www.fertilityfriend.com/home/2d6a26

jinak cizu - ja te chapu, jsem na tom podobne, teplota se neshoduje s pozitivnim testem, tak si furt lamu hlavu, cemu ma clovek vlastne verit ☹ nejak na me dolehla unava, a pak mi dojde optimisimus 😉
jinak zahradka pokracuje, ale hotova furt neni. ted srovnavame teren pro travnik, ale je to makacka, nebot tam jsou strasny hroudy .... takze si s tim hraju, no pulku uz mozna mam 😉

vecernice
3. máj 2010

cizu - ale ff ti ji vyznacil, tak to bude snad dobre. jen co vim od meho dr. nizke poovu teploty znamenaji malo progesteronu, treba by pomohl pak nejaky utros nebo tak. hlavne ze ovu byla!!!! hlavu vzhuru. a jestli te to stresuje, tak nemer, nebo jen namatkove treba za par dni. taky nad tim vaham 🙂

cizu
3. máj 2010

vecernice: tak jedeme na stejne vlne ale v jinem slova smyslu☹
hrala jsem si s grafem...pokud teplota stoupne zitra a udrzi se, tak ovu nakonec vyznaci,a le se zpozdenim....tak uvidime, co bude...ale uz me to nebavi☹
Nevim, cemu verit, jestli teplotam nebo testum☹
Jeste zkusim dneska odpo jeden ovu test, co ukaze........

kapibara
3. máj 2010

Cizu...já bych teda spíše věřila testům...mně je doporučuje i moje gynekoložka,když třeba výjde ovulka na víkend...myslím,že jsou dost přesné,když to porovnám s folikulometrii a pak i dělám test,tak to vždy sedí 😉

vecernice
3. máj 2010

cizu - jo ty mas v grafu tepltoy dopredu 😲
ja tim hranim stravila prave asi hodinu, no to je zas pracovni vykon. nevim, co si myslet. pak me napada, zda mi ta blba provera treba ovu nezoblokovala, a nenaroste nejaka cysta ☹ picha me v pravem podbrisku ...

cizu - musime se oklepat,a zase obrnit optimismem 😉 to ze ti teplota hned nestoupla - neboj, ona vyleze!!! ovu testy byly pozitivni, takze ovu je na spadnuti 🙂

cizu
3. máj 2010

vecernice: jj, ja si osobne myslim, ze fakt ta ovu byla............protoze jsem mela dva pozitivni testy a bolelo me podbrisko....ten nedostatek progesteronu je asi mozny......uvidime.... tzn. ze kdyz neni progesteron, nebude pak asi MS,ne?
holky, nemate nekdo plonkovni utrogestan, ze ho uz neberete a zbyl vam? Ja jdu k dr. az v cervenci a on me ho stejne driv neda....az opo vysledcich imuna☹
ty jo, tady se porad na neco ceka.-(

kathuska
3. máj 2010

jen jsem nakoukla a všimla jsem si, že řešíte teplotu/ovutest na FF.
FF vyznačí ovu asi až po 3 vyšších naměřených teplotách, tedy zpětně to musí vyhodnotit (nepoznáte ji tedy předem, jedině když měříte pravidelně třeba 2-3 měsíce tak cca +-3-5 dní víte kdy má ovu asi být). pokud vám na ovu testu vyjdou dvě silné čárky tak to znamená, že ovulace proběhne v příštích 24-48 hodinách. tedy to, že je čárka na ovu testu tlustá, neznamená že je ovu právě teď, ale že příjde každou chvíli 🙂 doufám, že neříkám hovadiny, ale toto jsem načetla.

jinak věřím jak ovu testům (ty jsou spolehlivé na 99%) tak meření teploty (u té se akorát nedá nic vyčíst předem, ale hlavně poznáte svůj cyklus, což je důležité)

přeji hodně štěstí ať se to brzo podaří, a přeju to i sobě..

vecernice
3. máj 2010

cizu - nejakej utros mam 😀 ja si za chvili muzu otevrit lekarnu 😉

kathusko - ja vim, ze ff potrebuje min. 3 dny zvysenych teplot, aby ovu vyznacil. ja spis resim, ze ja mam pozitivni ovu test az po ovu dle teplot, a nevim, jak moc to muze byt ovlivnene proverou .....

vecernice
3. máj 2010

jo cizu - ms by mela dorazit, i kdyz by byl progesteron nizsi, spis pri nizkem dochazi ke spineni jiz par dni pred ms. ale pockej jeste dva tri dny co teploty, ted teprave by mely vzrust 😉

tinkapn
3. máj 2010

Ahojte, som tu len na skok.... 😒
Ovulka zase v nedohladne, je toto vobec mozne? ☹

cizu
3. máj 2010

vecernice: no jsem zvedava, co prijde🙂
kathuska: jj, teorii mame nastudovanou, ale doslo k soubehu udalosti, kdy to nejde rozumne vysvetlit, vid vecernice 😉 a to ne jenom na jednom pripade🙂
tinkapn: a jenom meris nebo i testujes? a jak ty? porad uzivas chaloupky nebo se trapis na ucenim?

vecernice
3. máj 2010

holky, nejak se nam ten mesic lasky zatim nedari, co? 😀 😀 😀
ja proste jen chci vedet, kdy byla ovu. kez bych fungovala bez prasku, to by to bylo jasnejsi ☹

tinkapn
3. máj 2010

Cizu teraz len meriam, nemam testy a pravdu povediac, ani nemam kedy sa tym zaoberat ☹ Vela prace a o chvilku zase skola a skusky ☹

cizu
3. máj 2010

tinka: optimalni stav.......clovek to asi nesmi moc resit 😉

kathuska
3. máj 2010

aha tak to jo.. taky jsem z toho už trochu na nerva, taky nevim kdy jo a kdy ne, a zda byla ovu nebo ne, trefili jsme se?? člověk by se měl hodit do klidu a přestat to tak podrobně řešit.. a ani mě to moc nejde. ale snažim se 🙂 příroda je mocná, dělá si s náma co chce.. takže.. nechte to na ní, ono to nějak dopadne 😉

babe19
autor
3. máj 2010

ahojte dievčatá!
práve som dopiekla zapečené palacinky v karamelovom kabátiuku 😀
takze sa tu rieši ff a ovu testy,super. ja som mala taký problém a mozno aj mám, ze ovu test mi nevysiel pozitívny,ale ff mi zas vyznacil ovulku. tak teda comu mame verit,no nie???? 😀 tinka neboj ovulka príde,mozno len neskor. cizu a co ak si tehu? niekde som citala ze aj ovu test vyznaci tehotenstvo 😉 hm,ale tá teplota zas nie je vyssia.tak naozaj neviem,je to záhada ☹
kathuska aj my stále riešime ci sme trafili,ale zatial len stále sklamanie.

cizu
3. máj 2010

babe: tak to me napadlo taky a na 1.5. jsem delala testy oba - a nic☹
Ale po dnesnim dni nam vznikl velky rozkol mezi ovu testy a mezi ff.........no ukaze cas🙂
Kocko a necches poslat nejakou tu palacinu i smerem k nam? 😉

cizu
3. máj 2010

vecernice: co se stalo s grafem? jakto ze nemas kriz a mas tam cosi modreho????

babe19
autor
3. máj 2010

velmi rada poslem , je toho dost. berem aj maminke a sestre 😀 a ostane i vám 😀
kuknu na grafy aj ja

vecernice
3. máj 2010

cizu - nebot jsem si dovolila nesouhlasit s ff, ten mi furt cpe ovu na 17dc, ale ten narust teploty 18. den je dle meho zejmena kvuli proveře. tak jsem se rozhodla věřit ovu testům 😀 takže ovu byla 19dc a basta 😀 proto ta modrá čára .... 😉
babe - ja chci taky!!! (palacinku) mnam jeste s karamelem 😀

babe19
autor
3. máj 2010

kathuska a ty nemás graf? nemerias si na ff?

cizu
3. máj 2010

a ja chci natvrdo zmenit datum ovulace...jak toho docilim????

vecernice
3. máj 2010

cizu - pod grafem je nekde pod tabulkou s datem ovulace napsano override 😉 tam vlezes, a zadas bud natvrdo den ovu, nebo jinou metodu, nepr. OPK pro ovu testy 😉

cizu
3. máj 2010

ahoj holky,tak ja mam jasno...dneska ovu test skoro bily, ani naznak, tzn. ovu probehla, musela 😉

adela27
3. máj 2010

Ahojky holky, chtěla bych poradit, jestli mohlo dojít k oplodnění, v sobotu odpolednej sem si náhodou udělala ovu test a během pár minut se objevily obě čárky a testovací o mnohem tmavší než kontolní. Tak jsme na to v sobotu večer skočili a poté v neděli a dnes ráno 🙂, když už tak už. BZ si neměřím a spíš hrajeme na náhodu, snažíme se ale hodně často. Mám nepravidelnou menstruaci a tak hlídat ovulaci je celkem nemožné. Akorát nevím, jak vajíčko dlouho sestupuje a za jak dlouho může být oplodněno? Jestli ovu probíhala už v pátek a já na ni přišla až v sobotu ☹.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre