Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

cizu
3. máj 2010

ahoj adelo🙂
ovulace nastane zpravidla do 24-48h po pozitivnim ovulacnim testu (teda doufam, ze to pisu spravne), takze naplanovani na 1*🙂

babe19
autor
3. máj 2010

adela tak ako cizu píse ! urobili ste pre to vsetko 😀 tak drzim palceky! 😀
cizu neboj aj u teba to vyslo 😀

adela27
3. máj 2010

Děkuji holky 🙂. Ještě rozmyslím, zda to potvrdit ještě zítra .-), ale mršky asi nebudou moc aktivní po čtyřech dnech za sebou 🙂.No uvidíme, ovu test jsem dělala poprvé, tak jsem byla celkem překvapená, že vůbec vyšel pozitivní,tak jsem trošku zazmatkovala 🙂. Doufám, že nebudu zase zklamaná, i když s tím raděi počítám.

cizu
4. máj 2010

dobre ranko holky......jak se mate? taky u vas prsi jako u nas tady? ☹
Dneska teplota zase nic, drzi se stejne jako vcera a ja jsem se fakt rozhodla, ze kdyz uz byla ovu a do MS neni treba merit......v podstate z tama nic nezjistim, ovu se prece neopakuje 2x,ne? Takze nemerim a budu cekat, do 3 tydnu by mela podle vseho prijit MS...no a kdyz neprijde, tak stejne budu muset cekat......
a tim uvolnim trosku hlavu a na chvilku to prestanu resit.......pac uz me to stoji hodne sil.......☹
babe: sance tu nejaka je, ale ja si myslim, ze tento mesic se na me stesti usmalo v podobe // na ovu testu, to by byla moc velka nahoda, abych ty // nasla 2x za mesic,ne? 😉

vecernice
4. máj 2010

cizu - nechci ti zkazit den hned po ranu, ale bohuzel pozivitni ovu testy se obcas vyskystnou i v anovulacnim grafu ☹ takze jistota by mela byt diky narustu teplot. i kdyz u me byl driv narust, nez pozitivni graf, takze tento mesic ma vira ve spolehlivost mereni je jaksi otresena ....
tady je spousta prikladu ruznych krivek, je tam i cast mereni BT a ovu testy, a na jejim konci jsou prave priklady sice pozitivnich ovu testu, ale bez ovu ☹
http://www.merenibt.xf.cz/priklady.html#k

ale verim, ze u tebe k ovu dojde, treba si fakt jen dava na cas 😉

cizu
4. máj 2010

vecernice: no me naladu zkazilo dnesni pocasi🙂))))
Ja to uz nechapu a asi koncim s badanim a necham to na Dr. az v cervenci, co vymysli on................uz me to ubiji........
ale to si prectu, pac jsem zvedava, jak se to tak muze stat......jsem myslela, ze ty testy jsou relativne spolehlive......a evidentne ne☹

cizu
4. máj 2010

vecernice: kdyz jsem tak premyslela, tak ale mela jsem i bolesti v podbrisku............a to uz vubec nechapu......tolik priznaku a prece nic z toho??

vecernice
4. máj 2010

cizu - vem si me, ja tento mesic nevim, dle ceho se ridit. a to uz clovek myslel, ze tomu rozumi. no cert to vem.
treba ti teplota skoci az zitra ..... nekdy to trva dyl, jestli treba do 48 hod. po pozitivnim ovu testu ... no uvidis. zas ty teploty cloveku davaji jakous takous predstavu ... ale pokud te to zacina stresovat, tak teplomer aspon na par dni zahod 🙂

tinkapn
4. máj 2010

Dobre ranko kočky 😉
Cizu - to je super napad nemerat kym (ne)pride MS 😉 Aspon si od toho vsetkeho oddychnes 🙂
Vecernice, babe, co mate noveho? Chodim sem tak malo,ze uz nemam ani prehlad ☹
Mnam, ale tie palacinky museli byt vyyyborne 😀 Hned by som si dala 🙂

vecernice
4. máj 2010

tin - noveho nic, jen jsem asi v cekaci fazi, ale nejak asi tusim, ceho se dockam 😀
ale budeme si porizovat novou andulku, tak uz zas budeme trojclenna doamcnost 😀

babe19
autor
4. máj 2010

ahojte
tinka nič nového ani u mna, teplotu si meriam a vo stvrtok letím k lekárovi na kontrolu. inac ide asi na mna nejaká chrípka,hrdlo ma strasne bolí a tá nádcha... o tej ani nehovoriac 😠

tinkapn
4. máj 2010

Teda kočky,
Vecernice - tak to je super, tiez som mala andulky ked som bola este mala a mozem len odporucit 😉 Mile stvorenia 🙂
A drzim ti palce v cakacej faze, kiezby sa to uz podarilo 😵 😵
Babe tak to ma mrzi, ze na teba chripka lezie.. Skus ju vypotit v posteli 😉 chi chi chi

babe19
autor
4. máj 2010

dakujem tinka,dam si modafen,caj a idem spinkat. dobru noc

vecernice
5. máj 2010

ahoj holky, tak ty moje teploty si ze me delaj srandu 😀 porad dokola zkousim na ff menit metodu z advanced na research, podle toho mi to prehazuje ovu ze 17 na 19 😀 no musim uznat, ze po vsech tech mesicich "studia" teplot, tomu vubec nerozumim 😀
jakpak se mate? tady je mizerny pocasi tak se mi nic nechce ...

vecernice
5. máj 2010

a babe -uz je ti lip?

babe19
autor
5. máj 2010

ahoj vecernice. neboj,aj ja mam teraz také čudné teploty,skáče hore-dole 😀
dnes mi nie je lepsie,ba je to horsie ☹ ani do roboty sa mi takto nechce ist . este zajtra mám nočnú a potom den volna, 😀

vecernice
5. máj 2010

babe - ty patris do postele a poradne to vylezet, jinak se ti to povlece ... 😠

tinkapn
5. máj 2010

Ahojte kočky 😉
Babe - poriadne to vylez, neoplati sa prechodit chripku... prajem skore uzdravenie 😉
Mne dnes teplota vyskocila z 36,1 na 36,6, mozno kvoli vinku, co som si vcera vecer dala, ktovie.... ale uz by mohla ta ovulka prist... 😠 Nejak sa s nami tie teploty pohravaju 😖

babe19
autor
6. máj 2010

ahojte dievčatá!
nooo,dnes je to uz lepsie 😉 tak sa radujem. chcela som ist ku gyn,ale vcera vecer po osprchovani som zacala troska krvácat. no fasa, tak počkám do pondelka a hotovo 😉 ako sa máte? skoda,ze slnko nesvieti 😒

vecernice
6. máj 2010

ahoj holciny - no jde to, cas se pomalu vlece a do toho mam trosku moc prace. a pocasi stoji za prd 😀
babe - to sjem rada, ze je lip. tak se jeste pekne setri!!!!

babe19
autor
6. máj 2010

cizu a vecernice mate pekny graf,len tak dalej.drzim vam palce. tinka nejak nam sa to nechce podarit ☹

vecernice
6. máj 2010

babe - pekny grafik jsem mela predminule, ted je to takovy chaoticky, takze malo nadejny ...

babe19
autor
6. máj 2010

niekedy aj takéto grafy zvítazia 😀

vecernice
6. máj 2010

babe - si zlata. taky uz jsem si rikala, ze treba prave tento divny bude mit uspech. ale pak si reknu, ze to skonci zas uplne stejne, zas nebudu muset pouzivt ani testik, nebot dorazi ms, a zas bduu muset zacit odznova ...

babe19
autor
6. máj 2010

hlavičku hore vecernice vsetko bude OK a uvidís podarí sa to.

cizu
7. máj 2010

ahoj holky, kde jste kdo?
Ja ted nejak v praci nestiham a doma nemam na net ani pomysleni............jak se mate? jak dale pokracujete?? Musim to docist 😉
vecernice: diky, procetla jsem pak kde co a nejak jsem to pak vsechno zaignorovalal a rikala si co bude........ale kdyz se dneska podivam na ten muj graf a odmyslim si to, ze jsem byla tyden nemocna - cca od toho 10 dne (sice jsem se nicim mimo kapky do nosu nedopovala), ale proste jsem toho moc nenaspala a bylo to jak na houpacce, chvilku lip, chvilku hur, tak me to i celkem zase zacina sedet, ze by ta ovu fakt mohla byt, tak jak ukazal graf.
Kamoska zacala ted merit prvni mesic a dopadlo na 1*, cekaji mimco (nespravedlivost).........a taky mela po ovu pomaly najezd...prvni dva dny o 0,1, dalsi o dalsi 0,1 a pak to vyskocilo..........
Tak ja opet nevim a uvidim, co se bude dit dale....
holky, nevim, jestli se tady jeste do konce dne ukazu, kdyby ne, hezky vikend...my padime na chalupku.....pacek

http://www.fertilityfriend.com/home/2cb139

vitezny graf kamaradky:
http://www.fertilityfriend.com/home/2e372c

vecernice
7. máj 2010

ahoj cizu - ja taky prolezala grafy, a idelani tehotensky nebo ovulacni sice existuje, ale taky veliky kopec tech, ktery tomu vubec neodpovidaji, a presto jsou uspesne. jestli si byla nemocna, tak ty teploty mohly byt hodne zkresleny. zkus si do ff zadat fever nebo illness nebo co tam je, on k tomu obcas prihledne 😉
krasny den 🙂

babe19
autor
7. máj 2010

ahoj!
cizu prekrásny kamoskin graf,je to naozaj nespravodlivé ale prajem len vela stastia aby vsetko dopadlo tak ako má 🙂 ani tvoj graf nie je na zahodenie,len tak dalej 😉 aj tebe krásny víkend. ja mam len dnes jeden den volna,od zajtra zase robota. co budete cez vikend? vecernice ty si dokoncis zahradku?

vecernice
7. máj 2010

babe - zahradka zahradka a zas jen zahradka 😉 doufam, ze dodelam travnik, zasadim jahody, koupiam rajcatka, ty zasadim, pak jeste kedlubny, papriky, okurky a ja nevim co vse 😉 uz se nemuzu dockat, nejak me to v praci vzdy ubiji :-O

babe19
autor
8. máj 2010

ahojte baby,asi tu nie ste,iba ja 😀 no nevadí,pekne si uzite víkend. hm,moja teplota ale skáce hore a dole. velmi zaujímavé ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre