Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

kapibara
2. jún 2010

Ahoj všem 🙂

cizu...na laparce jsem už byla,dopadla OK...dnes UTZ dopadl dobře,4 folíky,večer Ovitrelle a v pátek inseminace 😵 jinak držím pěsti na zkoušky i na stěry 😅

vecernice...dávej na sebe pozor!!!! teda na vás 😉 ale pohyb je zdravý,samo s mírou

vecernice
2. jún 2010

kapi - ja jsem skritek neposeda 😀 a hlasim, ze jsme se neutopili, naopak, bylo to super!!! 😀
holt ja se hybat musim, jinak zacnu byt protivna ....
kapi - gratulace k folikum, ted ti v patek budeme drzet palecky, at to vyjde!!!!!!

babe19
autor
2. jún 2010

kapi aj ja ti samozrejme drzim palce,neboj vsetko bude OK
vecernice dufam aj ja ze cez vikend uz bude krásne a uzijeme si slnečné luce 😀
cizu ako to je s ucenim? uz si sa nieco naucila? ale vsak ty si sikulka,pojde to ako po masle
na FF mi vyznacilo zase ako prvýkrát VIP 😀 to je radost 😀

babe19
autor
2. jún 2010

vecernice FF mi vyznacilo týchto pár dni zelenou farbou! to znamená,ze sa máme vtedy snazit? 😀

vecernice
2. jún 2010

babe - zelena barva znamena ocekavane plodne dny 😉 takze urcite vyuzit 😀

babe19
autor
2. jún 2010

hm,tak treba veru 😀 a predstav si vecernice dnes mi lekárka povedala ze ak aj otehotniem nikdy nemozem rodit prirodzenou cestou ☹ len cisárskym rezom ☹ mám prílis silné dioptrie /4 a 5/ a mohla by som oslepnut po porode ☹ tak aj z toho som dnes zufala. a este mi vravela,ze mi chce dat vybrat slepe crevo,lebo vraj vela zien potom ihned otehotnelo. neviem co to s tým suvisí,opytam sa gyenekologa 😉

vecernice
2. jún 2010

babe - neves hlavu, toto by mel posoudit ocar podle nitroocniho tlaku. u vyssich dioptrii je sice vetsi pravdepodonost porodu cisarem, ale myslim, ze to neni pravidlo. tak se nenech desit jeste pred pocetim 😉

kapibara
2. jún 2010

vecernice...pohyb Ti schvaluju,taky mě štve,že se teď tak nehýbám jako dřív 😒 ale s malým je vše složitější,manža od rána do večera v práci,babičky taky 😒 ale dáváme aspoň procházky atd. a děkuju za palečky 😉

babe...jak psala vecernice,třeba císař nebude nutný,neboj 😉 a taky děkuju za palce 😉

cizu
2. jún 2010

ahoj holky, tak hlasim se od Dr. - jeden "velky" folik, 16mm, na prave strane....podle Dr. to vypada, ze o vikendu by to melo vyjit🙂)) a i podle minuleho cyklu snad ano, tak uvidime......chtel me pozvat jeste v patek na kontrolni utz, ale protoze bude v K.Varech, tak na to tento mesic kasleme - no zase tak akutni to neni,ne?🙂))) A stejne budu testovat a merit, tak to potvrzeni jestli jo a nebo ne dostanu 😉
@vecernice : uceni je muceni, je to horsi nez na statnice....asi jsem o tom nepsala, takze tvoje pamet je ok 😉 ucim se na ACCA, pristi tyden delam dve zkousky ☹
@babe19 : to nebude tak horke, moje kolegyne v praci ma 5ky a rodila normalne
@kapibara: ty jdes na IUI? Drzim palce....
mejte se, pacek

kapibara
2. jún 2010

cizu...gratuluju k folíku 😉 zkoušky zmákneš určo...

babe19
autor
2. jún 2010

dakujem vam,a nebudem vesat hlavu,mate pravdu, to by uz bol najmensi problém,horsie je ze nieť čo porodit 😀
cizu krásna hodnota,gratulujem,tak cez vikend sa snazte 😀 😀

vecernice
2. jún 2010

cizu - to je primo vystavni folik 🙂 tak jen at pekne roste dal!!!!

cizu
3. jún 2010

bre ranko,
holky diky....uvidime, jestli se mrska bude snazit a povyroste a rychle utece 😉 ......no zkousela jsem tipovat, na ktere strane (podle pichani) a Dr.me vyvedl z omylu, ze je to na opacne strane🙂))) takze uz se nepozoruju, nema to smysl 😀
a kurnik,jestli opravdu ovu bude, tak se v prvni rade dam znova na modleni, protoze to by fakt byl oooobbbrrrroooovvvvsssskkkkyyy uspech a telicko by fungovalo - ale nebudeme predbihat 🙂 a hlavne, od pondeli musi drzet manzel pohlavni abstinenci, kvuli imuno vysetreni, na ktere jdeme v patek.....jestli ovu bude v pondeli, tak me trefi☹ Ale jeden mesic sem, jeden tam.......
@vecernice: kdyz jsi byla na posledni kontrole, na jak velke mimco Dr. tipoval? moje kamaradka mela posledni MS od 1.4., ovu 15ty den,a jeji Dr. ji minuly tyden rekla, ze odpovida 7tt a mimco ma 1,2 cm....me se to nezda, ted by mela byt nejaky 9+0, tj 10 tt a to uz je fazolka aspon 2-3cm - ona ma Dr. nemluvnou, nic ji nerekne, nic ji neukaze......

vecernice
3. jún 2010

@cizu - ja si umackam palce kvuli tvemu folicku!!!! 🙂
no jinak ja mela posledni ms 11.4., ovu asi 29.4., minule vysetreni 27.5., a byla videt dutinka, takze mimco jeste ne a srdecni akce jeste ne ☹ a doktor mi nesdelil ani tyden nic, jen rekl, ze to asi odpovida posunute ovu 😉 dalsi vysetreni pristi ctvrtek, tak to bude hop nebo trop 🙂
jinak holky jsou mi maly kalhoty ☹ a to uz jsem od pondelka vynechala sladky, jim velmi zdrave a rozumne, a stejne se za chvili do niceho nevlezu. neprijde mi, ze by to melo byt z mimca, nebot jsem nejaky 7tt .... 😲

vecernice
3. jún 2010

holky, na vsech diskuzich se tu pise (tedy kam obcas chodim), jak se nema sportovat 😲 me to prijde podivne, kdyz cloveku nic neni, proc by se nemel hybat? ze treba ne kolo, plavani opatrne ..... to aby se clovek zavrel na 9 mesicu doma nebo co? (tedy pravda, prochazky se smi 😀)

kapibara
3. jún 2010

cizu...my měli nařízeno před imunem pouze 3 dny abstinence 😕 tak do úterka máte určo čas 😉

vecernice....já četla,že doktoři pokud je zdravé těhu tak radí,že sport může být....spíš by se asi měly šetřit holky po IVF

vecernice
3. jún 2010

kapi - ja si myslim, ze rozumna davka vhodne zvoleneho sportu muze jen prospivat. ale tady jste jedine, kde to muzu napsat 😀

kapibara
3. jún 2010

vecernice 😀 😀 😀 já při 1.těhu chodila aspoň na prochajdy (nic jiného nebylo možné,páč mi bylo hodně šoufl), ale taky jsem třeba tancovala...a pokud nešpiníš,tak rozumná dávka je OK 🙂 a plavčo si myslím je v poho 🙂

vecernice
3. jún 2010

kapi - me neni ani spatne, ani nespinim, a unava je trochu vyssi, ale v mezich. tak to zkusim podle sebe, maximalne si budu nadavat 😲 ale kdybych zacala spinit, tak hnedle brzdim, to je jasny ...

kapibara
3. jún 2010

vecernice...však se ještě poraď v poradně 😉 od toho to poradna je 😀 ale když bude mimís OK a jako že bude,tak by mu sport neměl ublížit...a špatně Ti ještě klidně může být...já zjistila těhu až v 8.tt tím,že jsem začala omdlévat a zvracet a trvalo to až do 16.tt 😠

vecernice
3. jún 2010

kapi - to si me ted zrovna nepotesila 😀 ja myslela, ze kdyz mi neni spatne ted, ze uz proste nebude 😀 😀 😀

kapibara
3. jún 2010

vecernice 😀 😀 😀 nebude,neboj...mně taky nebylo 😀 😀 😀 😎 jen malilinko,že jsem musela zůstat doma na neschopence 😀 😀 😀

vecernice
3. jún 2010

i ty vtipalku 😀
kdy jdes zitra? hned po ranu? at vim, kdy drzet pesti 🙂

kapibara
3. jún 2010

vecernice...ano,máme být v Gennetu po půl osmé 🙄 manža odevzdá vzorek,ten se ještě hoďku upravuje a pak až bude volno na sálu,tak půjdem na to 🙂 ale říkala sestřička,že máme počítat celé dopoledne....to bude dlouhatánský sex 😎 manža bude mít rekord 😀 😀 😀

vecernice
3. jún 2010

kapi - super, takze pak usilovne drzet palce dalsich 12-14 dni, at se vse uchyti, jak ma 😉
no to si manza uzije 😀 tomu se rika dulkadna vyroba 😀

kapibara
3. jún 2010

vecernice...děkuji za palce 😵 manža za odměnu to bude moci večer ještě potvrdit 😀 😀 😀

babe19
autor
3. jún 2010

ahojte
kapibara aj ja ti držím palce,nech všetko dopadne dobre!
vecernice a tvoji rodičia uz vedie,ze si tehu? komu si to povedala tu krasnu radostnu spravu? moja kolegyna do prvého trimestra nepovedala nikoumu okrem mamy a manzela. 😀
cizu folík urcite rastie,hm,je to uzasny pocit ze? skoda,ze mna doky nesledoval vtedy,ked mi dal clostyl ☹

vecernice
3. jún 2010

ahoj babe 🙂 u nas to vi jen nejblizsi rodina, preci jen mam obavu, zda se to bude dobre vyvijet ☹
ale pristi tyden me taha na vino dost dobra kamaradka, tak se to mozna taky dozvi 😉

cizu
3. jún 2010

ahoj holky,
to učení mě už fakt nebaví☹
@kapibara: kapi, zitra budu drzet palce, to me urcite pujde vic nez to uceni 😀 😀
@babe19: no uz to nechavam na prirode a uvidime, co bude s folikem 😉 Me Dr nesledoval, ja jsem se sama schvalne objednala na stery v terminu, tak aby bylo nejak pred ovu...Dr. rikal, ze to vypada, ze se mozna telo fakt rozjelo, ze je to super zprava a nebudu se muset cpat hormonama....proto me i nabidl ten kontrolni utz v patek...ale on by me nevysetroval, tak na to kaslu, jestli bude ovu i tento mesic, tak to naplanujeme na dalsi cyklus a on si me uz pohlida 😉 mesic se, mesic tam 🙂
@vecernice: my jsme to puvodne skoro nikomu nerekli, chteli jsme to jako prekvapeni na vanoce...ale nepovedlo se, stejne se to dozvedeli, kdyz me brali do nemocnice a manzel se kvuli tomu predcasne vratil ze sluzebky z Holandska.....takze je to v podstate jedno, stat se muze cokoliv......a jsem rada, ze to i vi, ze jsme o mimco prisli.......dotazy typu: co vy a mimco nechcete? (jsem na to alergicka),ale od vanoc nebyl ani jeden a je nam obema i s manzelem lip. Takze v mem pripade se to dozvedeli tak i tak...driv nebo pozdej...........

vecernice
3. jún 2010

cizu -. myslim, ze kdyby to nevyslo, tak to nejblizsimu okoli reknu, ale az se oklepu ...
tak se pekne uc, ja mam dnes zas zehleni. zabavny zivot 😠 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre