• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

14. apríla 2012 
@vecernice: ja jsem to nemyslela nijak spatne....my jsme to taky tajili, ze kdyby se neco stalo...u nas se nakonec bohuzel i stalo, tak jsem zjistila, ze ono je to asi jedno, jestli se to rekne driv nebo pozdej...ale mas pravdu, kdybych otehotnela podruhe, tak to ani rikat nebudeme, dokud to nekdo nepozna :wink:
4. jún 2010 o 07:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cizu kocko ja to vubec spatne nechapala :wink: jen kdyz to okoli nevi, tak aspon s tebou jednaji normalne, a ne ze okolo tebe chodi, a nevi, o cem s tebou mluvit. a rekla bych to stejne pak jen nejblizsim pratelum, kteri by na me poznali, ze se neco deje ... :slight_smile: ale verim, ze nam to tu ted vsem vyjde :slight_smile:
@kapibara - kocko drzte se, drzim palecky!!!!!!!! pak se nam nahlas, a hezky k nam chod, at ti ta cekaci doba rychleji utika :slight_smile:

tady konecne slunicko jupiiii!!! a rano jsem si byla zaplavat, tak je mi hned lip :slight_smile:
4. jún 2010 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Holky,
hlásím,že IUI proběhla OK.Tak teď jen čekat :slight_smile: děkuju vám za podporu...večer písnu více,jdeme s Martínkem ven,svítííííí sluníčkoooo :grinning:
4. jún 2010 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kapi - super, jsi sikulka!!!!
4. jún 2010 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte,myslím na vas cely den,len som dnes akosi nemala cas sa sem dostat :wink: ako sa máte? kapibara tak budeme spolu s tebou cakat,kym nam nepovies príjemnu správu :grinning:
4. jún 2010 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babe - nejakej blbec mi naboural zadek auta... tak to mam promackly, a mam vztek. ale jinak dobry, pocasi dela divy :slight_smile:
4. jún 2010 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Babe...ráda sem k vám chodím :wink: snad se taky už konečně dozvím dobrou zprávu :sweat_smile:

Ahoj Vecernice...blbec...ale stane se,hlavně že to není nic vážného...počasí je super,tady už teď svítí sluníčko :slight_smile:
5. jún 2010 o 07:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vecernice joj je mi to moooc luto, je to az moc vidiet??? treba to nahlasit do poistovne,inac ale nehradi skoro nic. ani nam neuznali nič :frowning2: hrozne s touto vládou :slight_smile:
kapi neboj vsetko dopadne ako ma a budes sa spolu s vecernicou radovat uz o mesiac aj ked ona "vedie" s pár tt dopredu :grinning:
6. jún 2010 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babe...vecernice si zamluvila ledňátko,mně bude stačit březen :wink:
6. jún 2010 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hm,to je dobrééé, ja by som rada mala májové dieta, ale aj jún ci jul by nebol zly :grinning:
6. jún 2010 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holčiny, pěkně si to tu rozdělujete :slight_smile:
jinak auto pojisteny nemam, uz je stary, to by se nevyplatilo. bohuzel videt to je, na bilem aute se otrelo nejake modre .... no lehce liznul i zadni svetlo, ale nastesti ho nerozbil. tak uz mam holt auto bouchly z obou stran, a ani za jedno nemuzu ... :astonished:
jinak vikend super, zahradka uz se zelena, a ja obhlizim, kde co roste :slight_smile:
7. jún 2010 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj vecernice
hm,je mi luto toho auta,ale ak este funguje tak to je hlavné :grinning:
aj u mna vikend super,bola som pozriet nase krstniatko,ako vyrástlo :grinning: je taká zlatulinka.
7. jún 2010 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky.....
@kapibara : doufám, že se šetříš a za 12 dní budeš hlásit hlásnou trobou //...nebo klidně i /// :grinning:
@vecernice : hele kočko, tak to už nějaké příznaky? :wink: ale buď ráda, aspoň si to pořádně užiješ......a co únava? dá se to? a ty jdeš na KO teď ve čtvrtek?
@babe19 : a co ty, jak se máš, co nového?
Holky, nestíhám, učím se, nejde mě to:frowning2: zítra mám jednu zkoušku, ve čtvrtek druhou (výsledky v půlce srpna :unamused: ) a v pátek hurá na imuno........ovu jsem se nakonec dočkala, ale snažit jsme se moc nestihli, jenom 1x a to asi těsně před ovu, takže tento měsíc nic....no a teď už nemůžeme, manža "drží půst" na imuno :frowning2: ...ale dobrá zpráva je, že jsem se dočkala.......akorát ty moje poovu teplotní starty nic moc..... :slight_smile: přípíchnu pak i grafíky.....a nedivte se, že jsem dva dny dopředu, simuluju, abych viděla jak se to bude vyvíjet a kdy vlastně přesně asi byla.....zítra a pozítří upravím podle aktuální teploty.....a myslím si, že dolů už opravdu nepůjde:slight_smile:)))
tak se mějte krásně a držte palce....budu to potřebovat...
8. jún 2010 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sice ne pondělní, ale aspoň úterní:slight_smile:))) akorát tinka se nám někam zatoulala........ :frowning2:
cizu:
http://www.fertilityfriend.com/home/cizu
vecernice - vitezny))
http://www.fertilityfriend.com/home/vecernice
babe19:
http://www.fertilityfriend.com/home/2d6a26
tinkapn:
http://www.fertilityfriend.com/home/2c86e6
8. jún 2010 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj cizu, tak u zkousek ti budu drzet palecky. me porad nic neni, jen bolestivejsi prsa, a unava, ale to se da, chodim plavat, a tak nejak funguju normalne :grinning:
na kontrolu jdu ve ctvrtek vecer, tak se trochu bojim, ale stejne to neovlivnim, takze se snazim na to moc nemyslet .... :astonished:
8. jún 2010 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernice: neboj, to bude dobre...hlavne myslet pozitivne :wink:
8. jún 2010 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cizu...tfuj,tfuj,tfuj na zkoušky :wink: jsou to nervy,znám to z vysoké :unamused: a že jste se snažili před ovu,tak to je báječné,to je to nej co můžete udělat :slight_smile:

Jinak já bych se šetřila,ale jak na potvoru prožíváme velké problémy ohledně bydlení,takže jsem na nervy a to pro otěhu není nic dobrého :frowning2:

Já budu vědět výsledky z imunologie v pondělí,jsem zvědavá :confused:
8. jún 2010 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vecernice...držím pěsti na čtvrtek,bude to OK,to je jasná věc :slight_smile:
8. jún 2010 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kapi - dekuju. a ty koukej stresik co nejvic eliminovat, at se ten crvcek muze dobre zavrtat!!!
8. jún 2010 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vecernice...ani nevíš,jak bych chtěla být v klidu,ale nejde to :unamused: a nezapomeň na fotečku z UTZ,chceme ji tady všechny vidět :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. jún 2010 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kapi - kdyz bude co ukazovat, tak s nejvetsi radosti :slight_smile:
a pokus se o klid v co nejvetsi mire, vim, ze to vzdy bohuzel neni mozny. drz se holka !!!! uz jen asi 8 dni, a vime na cem jsme :grinning: (myslim u tebe :wink:

@cizu - super, ze ovulka vubec je!!!! ty teploty se pak daji postolovat nejakymi prasky tak, aby v tele bylo dost progesteronu na pripadne hnizdeni :wink: takze kliiiiidek :slight_smile: jo a termin jste trefili pekne :slight_smile:

tak koukam, ze @tinkapn nas asi definitivne opustila :frowning2:
8. jún 2010 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vecernice...jojo,vypadla jsem s malým na výlet a je mi trochu lépe...a ukazovat bude co,neboj :wink:
8. jún 2010 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ráno :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

vecernice...držím pěstičky na dnešek :slight_smile:
10. jún 2010 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte babenky
prepácte ze sa ozyvam len teraz ale akosi som nemala cas :wink: u mna nič nového, akurát mám ovu testy kupene,takze uz dnes je druhý den co si sledujem,ale ako vidím dopadnem tak isto ako vo februári :unamused: hm,tinka nas asi naozaj opustila,skoda.
@cizu neboj aj u tvojho muzika bude vsetko OK a buduci mesiac sa vam to podari na prvý šup :grinning: a pri skuskach drzim palce
@vecernice no ako dopadol UTZ? urcite bolo krásne vidiet vsetko a aj počut :grinning: som taká zvedavá na fotecku. neveš hlavu,musís mat jednoducho stastie,vsak si si tolko vytrpela :unamused: ze naozaj toto je minimum :grinning:
@kapibara a ty sa más ako? nezničia vás tieto horucavy? ja som uz celkom paf :grinning:
10. jún 2010 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holciny, na kontrolu jdu az vecer, takze jeste netusim, co mi to tam roste :grinning:
@babe19 nevěš hlavu holka, minulý cyklus byla ovu taky až později, tak máš ještě čas :wink:
@cizu - tak jsem jukla na grafik, a ovu probehla, to je super!!! fakt se telo krasne rozhybalo :wink:
@kapibara - dekuju moc :slight_smile: a jak to vypada s tebou, cekani je nekonecne vid? ted jsi 7DPO ... jeste tak 5 vydrzet, usilovne ti drzim palecky :slight_smile:
10. jún 2010 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vecernice...abych pravdu řekla,nějak teď nad výsledkem IUI nemám šanci ani přemýšlet,na jednu stranu dobré,na druhou nemám k tomu úplně dobrý důvod :frowning2:

babe...je horko,ale snažíme se jezdit k vodě,dneska jsem se spálila a jsem červená jako rak :sweat_smile: přeju brzké pozitivní testíky :wink:
10. jún 2010 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holciny, tak srdicko bohuzel nebylo. jeste je sance pristi tyden, pak asi budem zas na zacatku ....
kapi - drzim palce, at se vsechny problemy brzy vyresi, at uz te trapi cokoliv :slight_smile:
10. jún 2010 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky,
dekuju za drzeni palcu,ale asi to bude napytel...debilni zkousky, ja se na ne asi vy.......
babe: tak testuj obden, uvidis, pokud neco bude, tak to zachytis...a hlavne, usetris...kukni na moje testovani...a taky jsem to stihla...taky musim uz nakoupit nejake, nemam uz doma vubec nic.......
jinak z moji ovulky mam radost...ted zahazuju teplomer v dali a budu cekat, jestli ovu prijde tak jak ma 15DPO:slight_smile:)) stejne tomu neverim, tak neni ani cas na doufani
:grinning:
kapi: a co te trapi? ted musis myslet pozitivne, at si to morhulky nerozmysli:slight_smile:))
vecernice: tak to je me lito.....a ver me,ze presne vim, jak se citis....ale neboj, jeste neni nic ztraceno :wink: ......a co Dr. videl,mas tam vacek, ktery by odpovidal velikosti?nebo uz nejake to plodove vejce jenom bez srdicka?
10. jún 2010 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vecernice...je mi to moc líto :frowning2: ale pokud Ti dal šanci ještě na příští týden,tak se budu modlit,aby to klaplo :wink:

cizu...ty zkoušky Ti nezávidím,brrr :angry: máme nějaké trable s bydlením atd....bohužel moc mi nejde být v klidu :frowning2: a teploměr v dáli je fajn :grinning:
11. jún 2010 o 03:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no je tam dutinka, ta roste. odpoledne budu mit vysledky hcg, zda se nezastavilo. a byla tam miniaturni smouha, ale to jeste nic neznamena. moc viry ve me neni, jeste ze je pred nama vikend, ten dnesek v praci bude za trest :frowning2:
11. jún 2010 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok