Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

cizu
4. jún 2010

@vecernice: ja jsem to nemyslela nijak spatne....my jsme to taky tajili, ze kdyby se neco stalo...u nas se nakonec bohuzel i stalo, tak jsem zjistila, ze ono je to asi jedno, jestli se to rekne driv nebo pozdej...ale mas pravdu, kdybych otehotnela podruhe, tak to ani rikat nebudeme, dokud to nekdo nepozna 😉

vecernice
4. jún 2010

@cizu kocko ja to vubec spatne nechapala 😉 jen kdyz to okoli nevi, tak aspon s tebou jednaji normalne, a ne ze okolo tebe chodi, a nevi, o cem s tebou mluvit. a rekla bych to stejne pak jen nejblizsim pratelum, kteri by na me poznali, ze se neco deje ... 🙂 ale verim, ze nam to tu ted vsem vyjde 🙂
@kapibara - kocko drzte se, drzim palecky!!!!!!!! pak se nam nahlas, a hezky k nam chod, at ti ta cekaci doba rychleji utika 🙂

tady konecne slunicko jupiiii!!! a rano jsem si byla zaplavat, tak je mi hned lip 🙂

kapibara
4. jún 2010

Ahoj Holky,
hlásím,že IUI proběhla OK.Tak teď jen čekat 🙂 děkuju vám za podporu...večer písnu více,jdeme s Martínkem ven,svítííííí sluníčkoooo 😀

vecernice
4. jún 2010

kapi - super, jsi sikulka!!!!

babe19
autor
4. jún 2010

ahojte,myslím na vas cely den,len som dnes akosi nemala cas sa sem dostat 😉 ako sa máte? kapibara tak budeme spolu s tebou cakat,kym nam nepovies príjemnu správu 😀

vecernice
4. jún 2010

babe - nejakej blbec mi naboural zadek auta... tak to mam promackly, a mam vztek. ale jinak dobry, pocasi dela divy 🙂

kapibara
5. jún 2010

Ahoj Babe...ráda sem k vám chodím 😉 snad se taky už konečně dozvím dobrou zprávu 😅

Ahoj Vecernice...blbec...ale stane se,hlavně že to není nic vážného...počasí je super,tady už teď svítí sluníčko 🙂

babe19
autor
6. jún 2010

vecernice joj je mi to moooc luto, je to az moc vidiet??? treba to nahlasit do poistovne,inac ale nehradi skoro nic. ani nam neuznali nič ☹ hrozne s touto vládou 🙂
kapi neboj vsetko dopadne ako ma a budes sa spolu s vecernicou radovat uz o mesiac aj ked ona "vedie" s pár tt dopredu 😀

kapibara
6. jún 2010

babe...vecernice si zamluvila ledňátko,mně bude stačit březen 😉

babe19
autor
6. jún 2010

hm,to je dobrééé, ja by som rada mala májové dieta, ale aj jún ci jul by nebol zly 😀

vecernice
7. jún 2010

ahoj holčiny, pěkně si to tu rozdělujete 🙂
jinak auto pojisteny nemam, uz je stary, to by se nevyplatilo. bohuzel videt to je, na bilem aute se otrelo nejake modre .... no lehce liznul i zadni svetlo, ale nastesti ho nerozbil. tak uz mam holt auto bouchly z obou stran, a ani za jedno nemuzu ... 😲
jinak vikend super, zahradka uz se zelena, a ja obhlizim, kde co roste 🙂

babe19
autor
7. jún 2010

ahoj vecernice
hm,je mi luto toho auta,ale ak este funguje tak to je hlavné 😀
aj u mna vikend super,bola som pozriet nase krstniatko,ako vyrástlo 😀 je taká zlatulinka.

cizu
8. jún 2010

ahoj holky.....
@kapibara : doufám, že se šetříš a za 12 dní budeš hlásit hlásnou trobou //...nebo klidně i /// 😀
@vecernice : hele kočko, tak to už nějaké příznaky? 😉 ale buď ráda, aspoň si to pořádně užiješ......a co únava? dá se to? a ty jdeš na KO teď ve čtvrtek?
@babe19 : a co ty, jak se máš, co nového?
Holky, nestíhám, učím se, nejde mě to☹ zítra mám jednu zkoušku, ve čtvrtek druhou (výsledky v půlce srpna 😒 ) a v pátek hurá na imuno........ovu jsem se nakonec dočkala, ale snažit jsme se moc nestihli, jenom 1x a to asi těsně před ovu, takže tento měsíc nic....no a teď už nemůžeme, manža "drží půst" na imuno ☹ ...ale dobrá zpráva je, že jsem se dočkala.......akorát ty moje poovu teplotní starty nic moc..... 🙂 přípíchnu pak i grafíky.....a nedivte se, že jsem dva dny dopředu, simuluju, abych viděla jak se to bude vyvíjet a kdy vlastně přesně asi byla.....zítra a pozítří upravím podle aktuální teploty.....a myslím si, že dolů už opravdu nepůjde🙂)))
tak se mějte krásně a držte palce....budu to potřebovat...

cizu
8. jún 2010

sice ne pondělní, ale aspoň úterní🙂))) akorát tinka se nám někam zatoulala........ ☹
cizu:
http://www.fertilityfriend.com/home/cizu
vecernice - vitezny))
http://www.fertilityfriend.com/home/vecernice
babe19:
http://www.fertilityfriend.com/home/2d6a26
tinkapn:
http://www.fertilityfriend.com/home/2c86e6

vecernice
8. jún 2010

ahoj cizu, tak u zkousek ti budu drzet palecky. me porad nic neni, jen bolestivejsi prsa, a unava, ale to se da, chodim plavat, a tak nejak funguju normalne 😀
na kontrolu jdu ve ctvrtek vecer, tak se trochu bojim, ale stejne to neovlivnim, takze se snazim na to moc nemyslet .... 😲

cizu
8. jún 2010

@vecernice: neboj, to bude dobre...hlavne myslet pozitivne 😉

kapibara
8. jún 2010

cizu...tfuj,tfuj,tfuj na zkoušky 😉 jsou to nervy,znám to z vysoké 😒 a že jste se snažili před ovu,tak to je báječné,to je to nej co můžete udělat 🙂

Jinak já bych se šetřila,ale jak na potvoru prožíváme velké problémy ohledně bydlení,takže jsem na nervy a to pro otěhu není nic dobrého ☹

Já budu vědět výsledky z imunologie v pondělí,jsem zvědavá 😕

kapibara
8. jún 2010

vecernice...držím pěsti na čtvrtek,bude to OK,to je jasná věc 🙂

vecernice
8. jún 2010

kapi - dekuju. a ty koukej stresik co nejvic eliminovat, at se ten crvcek muze dobre zavrtat!!!

kapibara
8. jún 2010

vecernice...ani nevíš,jak bych chtěla být v klidu,ale nejde to 😒 a nezapomeň na fotečku z UTZ,chceme ji tady všechny vidět 😵 😵 😵

vecernice
8. jún 2010

kapi - kdyz bude co ukazovat, tak s nejvetsi radosti 🙂
a pokus se o klid v co nejvetsi mire, vim, ze to vzdy bohuzel neni mozny. drz se holka !!!! uz jen asi 8 dni, a vime na cem jsme 😀 (myslim u tebe 😉

@cizu - super, ze ovulka vubec je!!!! ty teploty se pak daji postolovat nejakymi prasky tak, aby v tele bylo dost progesteronu na pripadne hnizdeni 😉 takze kliiiiidek 🙂 jo a termin jste trefili pekne 🙂

tak koukam, ze @tinkapn nas asi definitivne opustila ☹

kapibara
8. jún 2010

vecernice...jojo,vypadla jsem s malým na výlet a je mi trochu lépe...a ukazovat bude co,neboj 😉

kapibara
10. jún 2010

Dobré ráno 😵 😵 😵

vecernice...držím pěstičky na dnešek 🙂

babe19
autor
10. jún 2010

ahojte babenky
prepácte ze sa ozyvam len teraz ale akosi som nemala cas 😉 u mna nič nového, akurát mám ovu testy kupene,takze uz dnes je druhý den co si sledujem,ale ako vidím dopadnem tak isto ako vo februári 😒 hm,tinka nas asi naozaj opustila,skoda.
@cizu neboj aj u tvojho muzika bude vsetko OK a buduci mesiac sa vam to podari na prvý šup 😀 a pri skuskach drzim palce
@vecernice no ako dopadol UTZ? urcite bolo krásne vidiet vsetko a aj počut 😀 som taká zvedavá na fotecku. neveš hlavu,musís mat jednoducho stastie,vsak si si tolko vytrpela 😒 ze naozaj toto je minimum 😀
@kapibara a ty sa más ako? nezničia vás tieto horucavy? ja som uz celkom paf 😀

vecernice
10. jún 2010

ahoj holciny, na kontrolu jdu az vecer, takze jeste netusim, co mi to tam roste 😀
@babe19 nevěš hlavu holka, minulý cyklus byla ovu taky až později, tak máš ještě čas 😉
@cizu - tak jsem jukla na grafik, a ovu probehla, to je super!!! fakt se telo krasne rozhybalo 😉
@kapibara - dekuju moc 🙂 a jak to vypada s tebou, cekani je nekonecne vid? ted jsi 7DPO ... jeste tak 5 vydrzet, usilovne ti drzim palecky 🙂

kapibara
10. jún 2010

vecernice...abych pravdu řekla,nějak teď nad výsledkem IUI nemám šanci ani přemýšlet,na jednu stranu dobré,na druhou nemám k tomu úplně dobrý důvod ☹

babe...je horko,ale snažíme se jezdit k vodě,dneska jsem se spálila a jsem červená jako rak 😅 přeju brzké pozitivní testíky 😉

vecernice
10. jún 2010

ahoj holciny, tak srdicko bohuzel nebylo. jeste je sance pristi tyden, pak asi budem zas na zacatku ....
kapi - drzim palce, at se vsechny problemy brzy vyresi, at uz te trapi cokoliv 🙂

cizu
10. jún 2010

ahoj holky,
dekuju za drzeni palcu,ale asi to bude napytel...debilni zkousky, ja se na ne asi vy.......
babe: tak testuj obden, uvidis, pokud neco bude, tak to zachytis...a hlavne, usetris...kukni na moje testovani...a taky jsem to stihla...taky musim uz nakoupit nejake, nemam uz doma vubec nic.......
jinak z moji ovulky mam radost...ted zahazuju teplomer v dali a budu cekat, jestli ovu prijde tak jak ma 15DPO🙂)) stejne tomu neverim, tak neni ani cas na doufani
😀
kapi: a co te trapi? ted musis myslet pozitivne, at si to morhulky nerozmysli🙂))
vecernice: tak to je me lito.....a ver me,ze presne vim, jak se citis....ale neboj, jeste neni nic ztraceno 😉 ......a co Dr. videl,mas tam vacek, ktery by odpovidal velikosti?nebo uz nejake to plodove vejce jenom bez srdicka?

kapibara
11. jún 2010

vecernice...je mi to moc líto ☹ ale pokud Ti dal šanci ještě na příští týden,tak se budu modlit,aby to klaplo 😉

cizu...ty zkoušky Ti nezávidím,brrr 😠 máme nějaké trable s bydlením atd....bohužel moc mi nejde být v klidu ☹ a teploměr v dáli je fajn 😀

vecernice
11. jún 2010

no je tam dutinka, ta roste. odpoledne budu mit vysledky hcg, zda se nezastavilo. a byla tam miniaturni smouha, ale to jeste nic neznamena. moc viry ve me neni, jeste ze je pred nama vikend, ten dnesek v praci bude za trest ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre