Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

vecernice
14. jún 2010

kapi - nam se to podarilo po 7 mesicich, doufam, ze priste uz to pujde rychleji. ale co, ja tomu bojovnickovi zatim budu drzet palecky, treba me mile prekvapi. uff, to bude narocny tyden, ale verim najednou, ze s dobrym koncem 🙂

kapibara
14. jún 2010

vecernice...7 měsíců je krásná doba 🙂 ale jak píšeš,zatím nic nevzdávej a věř prckovi 😵

vecernice
14. jún 2010

kapi, ja vim, zadna tragicka doba 😉

hele nenarazily jste tu nekde na podobny pribeh, se stastnym koncem? potrebuju konskou davku optimismu 😉

klarysek1
15. jún 2010

Ahoj večernice, mám podobný příběh u kamarádky. MS nedostala, na UTZ byla několikrát a stále nebylo nic vidět, až minulý týden ve ST srdeční akce TP 22.1.2011 😉 Takže hlavu vzhůru, musíš věřit, že to bude dobré. Moc bych nic nepřeháněla a odpočívala. Držím moc a moc pěsti na pondělí 😉

vecernice
15. jún 2010

ahoj klarysek, dekuju za povzbuzeni 🙂 no ja mam mit dle ovu TP 20.1. az 21.1., takze uz melo byt asi videt, ale uvidime, strasne mu tam dole v brisku fandim a premlouvam ho, at se drzi a predvede jako proadny chlapak 🙂 nastesti mam konec tydne docela nabity program, pracovni konference, a pak sklipek, tak mi to utece, a pak uz aspon budu mit jasno 🙂 diky za pozvbuzeni!!!

kapibara
15. jún 2010

vecernice...však se uvidí...ono to do pondělí uteče jak voda...kam jdete do sklípku?

vecernice
15. jún 2010

kapi - do Hustopeci 😉 sice vinecka si moc neuziju 😀 ale zas tam bude prima parta a Danda si to vynahradi za me 😉
jojo dnes uz je lip, uz jsem se oklepala, vymyslela si pozitivni teorii, a ty se drzim zuby nehty 😀

cizu
15. jún 2010

cauky holky....vecernice: jj, na spatne zpravy je vzdycky dost casu, ted je treba myslet pozitivne a verit 😉
A kam jedete v Hustopecich? My jsme tam byli letos na podzim a pak jsme si zajeli na vylet do Lednice - na prohlidku dravcu - super, doporucuju🙂)

vecernice
15. jún 2010

ahoj cizu - vim, ze je to sklipek u Karla, prijmeni nevim 😀 a ma i ubytovani. uz jsme tam byli loni, a vino mel lahudkovy 🙂

kapibara
15. jún 2010

vecernice...tak decinku vínka si dát můžeš 😉 úplně mám chuť,dala bych si růžové 😎

cizu...jak to vypadá se zkouškama? 😕

cizu
15. jún 2010

kapi: jsou to zkousky pisemne, ktere se markuji v Anglii, vysledky budou v polovine srpna...je to tak naprd, ale co uz🙂))
a co ty? kdy jdes na krev nebo kdy mas testovat?

kapibara
15. jún 2010

cizu...tak ať testy dopadnou co nejlépe 😉 testovat bych měla až příští pátek oficiálně,3 týdny po inseminaci...ale bolí mě vaječníky jako vždy před mrchou,takže s ničím nepočítám...

cizu
15. jún 2010

kapi: vazne,az tak pozde?a to je z jakeho duvodu? I po IVF se testuje (krev) 14 dni po☹ ale porad drzim palce...holky,tak se me zda, ze mam na vas malo palcu🙂))

kapibara
15. jún 2010

cizu...nechápu...zkusím test v pátek,ale myslím si,že mě mrcha předběhne 😝 no,musíme doufat,že se na nás taky jednou štěstí usměje 😉

cizu
15. jún 2010

kapi, no to kazdopadne....ja mam dilema...sice neverim, ze by se nam to tento mesic podarilo, ale v patek mam akci v praci, ktera opravdu neni bez alkoholu (a ne malo) a ja nevim, pit/nepit, testovat/netestovat....sice budu 11DPO, ale nevim, pokud jo, jestli by to bylo vubec uz videt.............nechce se me porad doufat a oddalovat zabavu, ale nerada bych pripadnym mrnouskum ublizila...😨-(

vecernice
16. jún 2010

ahoj holcinky moje 😉
cizu - muzes zkusit citlivejsi test, delaji mamatest i citlivost 10 😉 a pit s mirou. dle meho, kdyz si das sklenicku dve, tak jeste nemuzes tomu malemu ublizit... ja minuly rok se po ovu vzdy snazila nepit, a pak to zklamani. tak ted uz jsem si obcas neco dala, ale s mirou.
a jak rikal muj doktor na prvni prohlidce po testu - nesmite se zborit 😀 trocha alkoholu by vadit nemela. spis je horsi ten stres, co si clovek vytvari tim, ze to ci ono by nesmel 🙂
drzim palecky.

kapi - ty uz mas 12DPO, to uz by mohlo byt neco videt. tak taky drzim pesticky!!!!! kez by vam to vyslo 🙂

kapibara
16. jún 2010

cizu...jak píše vecernice,hlavně se kvůli tomu neomezuj,jinak se zblázníš...to by člověk nemohl nic...samo pít s mírou..já u prvního nevěděla,že jsem těhu a to jsem byla v pařícím období,přišla jsem na to až v 8.tt,ještě jsem do toho brala nějaké léky a měla těžkou prácí a syna máme zdravého 😉

vecernice...děkuju,ale jak jsem psala,bolí mě vaječníky jako vždy před ms,takže se do testování vůbec nehrnu ☹

cizu
16. jún 2010

holky diky....no porad se omezovat nemam v planu, akorat toto je akcicka typu "se zborit".-))) proto to dilema...jinak i tento vikend jsem si dala par sklenicek a zadna hruza a bez jakychkoliv vycitek:--)

vecernice
16. jún 2010

cizu - no tak zborit se si predelej na dat si sklenicku 😀 hele, ja se budu muset ve sklipku taky ovladat, a jak rada bych tomu byla, aby mi ten duvod zustal i po pondelku 🙂

cizu
16. jún 2010

hele kocko, ty mas duvod nepit...ja spis mam duvod se konecne poradne napit 😀 😀

kapibara
16. jún 2010

cizu...pij ale decentně,aspoň ti nebude blbě 😀

babe19
autor
16. jún 2010

ahojte!

cizu, kapibara vy uz ste 11 az 12 DPO kedy sa chystáte testovat? fíha,ja vam tak drzim palce,tak si prajem aby ste sem aj vy pridali pozitívne tehu fotky 😀 to by bola paradá keby naraz 😀

babe19
autor
16. jún 2010

no síce je streda ale grafy nesmú chýbat 😀

cizu:
http://www.fertilityfriend.com/home/cizu
vecernice - vitezny))
http://www.fertilityfriend.com/home/vecernice
babe19:
http://www.fertilityfriend.com/home/2d6a26

kapibara ty nemás ? 😉

cizu
16. jún 2010

babe19: u me jediny duvod testovani bude pred patecni akci, ale predpokldama, ze i kdyby neco jo, tak to nepujde jeste videt 😉 Pokud se na to vykaslu, tak testuju az nejdriv 16ty den🙂))

babe19
autor
16. jún 2010

cizu mas pravdu,skor sa neoplati testovat 😀

babe19
autor
16. jún 2010

LEN TAK PRE ZAUJIMAVOST 😀

cizu
17. jún 2010

ahoj holky,
kapi: nejake news?.-)
ja jsem po vcerejsi akci dneska zkusila testovat a mame snehobilo, takze nic a o vikendu jdeme parit 😉
babe: tak tento mesic te ty ovulacni testy na moc nevysly,co? Ja se budu muset zase poohlednout po nejakych a neco objednat 🙂

babe19
autor
17. jún 2010

cizu nevysli??? na 15 dc som ho mala pozitívny,nie? nevyzerá tak ? ☹

babe19
autor
17. jún 2010

dala som tam aj hned fotku po desiatich minutach,je na predchadzajucej strane ☹ joj a ja som sa ako tesila 😒
ale co uz,ja nikdy nemam stastie uz som si aj zvykla

kapibara
17. jún 2010

babe...cizu to myslela jinak,že Tě nestály moc peněz 😉

cizu...u nas taky sněhobílo 😠 a to venku pere slunce 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre