Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

elisabet
5. feb 2010

Vecernice-Víš co, já vůbec nevím, nemám s tím moc zkušeností, ovu testy jsem si dělala pouze třikrát, poprvé jsem začala padle návodu 11DC a měla jsem tam druhou čárku asi poloviční jako kontrolní, tak jsem myslela že ovu budu mít věhem dalších dnů a pokračovala v měření, 12DC čárka ubývala na síle a 13DC už nebyla skoro žádná, tak jsem to zkusila další měsíc a začala jsem si testovat hned 8Dc a asi 9nebo 10 byla čárka vyvážená kontrolní. No a tak jsem to teď zkusila zase ihned po MS 8DC a už byla zase jen poloviční, 9DC slabší a 10DC téměř žádná. no tak nevím, možná to dělám blbě, je možné že mi ovu skáče? Hormonální profil mám v pořádku, no uvidíme v pondělí. jo a taky se vám musím děvčata omluvit, docela jsem to tady popletla, já jsem myslela že je tu diskuse- těhotenské testy Rapi Clear a ovulace a né Ovulační test, no a tak jsem to trochu zamotala, nesnažíme se dlouho a tak v tom mám zmatky 😀 asi bych si měla začít měřit BT, ale když jsem zmastila i počůrávání papírku tak je teď otázka jestli zapisování grafu bych vůbec zvládla, 🙂 ale jinak jsem holka šikovná 😉 .

vecernice
5. feb 2010

mereni BT by ti tu ovulku objasnilo, pokud se meri pravidelne a ve stejny cas, je to presnejsi nez ty testy, hlen a cipek 😉

tinkapn
6. feb 2010

Ahojte kočky 😉
Tak ako? Aky ste mali dnes dnik? Ja sa citim nejak hrozne a je to cudne, pretoze vzdy srsim optimizmom a som stale usmiata... Ale uz par dni sa citim psychicky nejak pod psa, hocico ma vytoci a zosmutniem ☹ Ach jaj, asi je nieco vo vzduchu alebo co... 😒
No, ale dufam, ze vy sta mali ovela lepsi dnik, hm? 😉

cizu
6. feb 2010

Ahoj tinkapn, tak u me to bylo dopo celkem ok - od vcera byli u me na navsteve bratr s pritelkyni (prespali a dnes po obede jeli domu), tak se to dalo. Od obeda jsem ale sama doma a nejak se nudim a do niceho se mi nechce☹ a je me smutno a teskno☹ a stale kukam na grafik a uz jsem na trni, kdy ta MS prijde a to taky na nalade neprida!
Ale snad zitra bude zase lip...dnes musi byt neco ve vzduchu ☹
A nebo ze by tvoje vyrazne vykyvy v nalade naznacovali neco jineho? 😉

cizu
6. feb 2010

vykyvy naznacovaly☹ ja cestin☹

tinkapn
6. feb 2010

Ahoj CIZU - dakujem, snad mas pravdu a zajtra bude lip 😉
No ja sa normalne nespoznavam - akoby som to mala nazvat - mam asi depku 😢 Je mi po psychickej stranke hrozne blbo. Ale nechcem vas zatazovat svojimi starostami ☹
Neviem ci tie vykyvy daco naznacuju, ale skor sa priklanam k tomu, ze nie. To by bolo predsa len skoro, ovulku som mala len minuly vikend ☹ Ja uz neviem co si mam mysliet juuuuuuuuj 😒

cizu
6. feb 2010

Tinkapn: klidne se vypovidej, jestli to pomuze - a ze to nekdy fakt pomaha 😉 My jak jsme prisli o miminko, ktere bylo doslova vymodlene, tak me asi pomohlo, ze jsem to s okolim resila a mluvila o tom, protoze kdybych se tim szirala sama, tak bych asi "explodovala" a asi by me odvezli do blazince! Ted jsem zahajila "hon na ovu" a az budu vedet, kde se toula a jak ji pomoc, tak zacneme planovat mimco - a to by pak bylo aby nebylo,ne? 🙂 I po vsech zklamanich, porad verim, ze na vsechny jednou dojde 😀

Jo a jinak mam asi historku pro zasmani - i kdyz me usmev na rtech pri tom ztuhl☹
V presvedceni, ze si objednavam ovu testy (prouzky), jsem si omylem objednala teh.testy - 30ks...a to jsem teda cucela, kdyz jsem tu zasilku otevrela🙂 Takze holky, hura na //, at se jich zbavim🙂

tinkapn
6. feb 2010

Cizu - tak tato historka ma rozosmiala, dakujem 😀 Mozno je to znamenie s tymi tehu testami, hmm? 😉

vecernice
6. feb 2010

teeeda cizu - ty mas zasobu na celou na vyrobu cele materske skolky 😀
jinak krasny vecer vsem.

a tin - at se zitra vyspinkas do ruzova 🙂

tinkapn
6. feb 2010

Ahoj vecernice, dakujem ti, snad bude zajtra lepsie 🙂
Cizu a chces predat tie testiky alebo ako? 🙂

tinkapn
7. feb 2010

Ahojte dámy 🙂
Tak dnes je to (zatial) celkom fajn naladicka, no utekám rýchlo variť, len som vám chcela poďakovať 😉
Ahojte 😵

cizu
7. feb 2010

ahoj holky, tak k těm testíkům: vzhledem k tomu, že jich je 30 a předpokládám, že tolik najednou nikdo chtít nebude a po pár kusech to posílat poštou nebudu (jeden stál 14kč), tak se zkusim zeptat tam,kde jsem je objednala, jestli bych je tam mohla zpátky poslat a oni by mě za tu cenu mínus poštovné neposlali testy ovulační - tak snad to projde☹
Jinak já jsem se taky vyspala do růžova, vstávala jsem po 10h (a to jsem šla spát kolem 22h)🙂))
Užijte si krásnou neděli, páček, Z*

tinkapn
7. feb 2010

Ahojky CIZU - no veru, to je dobry napad s tymi testikmi. Podla mna sa to bude dat vymenit 😉
Fuuu, tak to si sa dobre vyspala teda 😀 závidím 😀
Tak ahojte a tiez prajem krasnu nedelu

babe19
autor
8. feb 2010

AHOJTE BABENKY. Ako to tu čítam,čo som tu nebola pár dni,vládla tu smutná nálada. Nebudte smutné, všetko bude OK. Uvidíte.

ELISABET - ja si tiez robím odteraz ovu testy,uz od 5DC, vtedy som mala dve čiarky,prvá slabá,ale viditelná,druhá tá kontrolná krásne silna. Na 6DC prvá čiarka málilinko viditelná,kontrolná v poriadku. No na 7DC uz len kontrolná. Hm, tak neviem ani ja. Moze sa to este počas dni asi menit,uvidím. Robím si kazdy den,tak uvidím.

TINKA - ajoj,čo je nového u teba? kedy si budes robit testík? som taká zvedavá a zaroven ti aj drzim palce.

VECERNICE - dorazila ti uz MS? ja berem clostyl presne,zatial necítim nic,len na tvári sa mi zjavili malé vyrázky. zatial. potom co bude,uvidim,ale radsej budem optimistka a budem verit ze sa nam to podari 😉

PRAJEM KRASNY DEN!!!!

babe19
autor
8. feb 2010

JAJ,este som sa vás chcela opytat,aký je rozdiel medzi tehotenským testom s citl. 10 a s citl. 20?

tinkapn
8. feb 2010

Ahote kočky 🙂
Babe, ajoj, no po tebe sme uz chceli vyhlasit patranie, co ta nebolo 😀 A ktory DC si teraz? Len pekne testikuj, uvidis, ze ovulka je tu kazdym dnom 😉
Cez vikend sa chystame na chatu, oddychnut si po namahavom obdobi a tak v sobotu alebo v nedelu asi testnem, bol by to krasny darcek na Valentina 😀 Inak som chcela testovat az v pondelok, utorok, ale uz to asi nevydrzim a cez vikend to vypukne chi chi 😀

Krasny dnik aj vam kočky 😉

tinkapn
8. feb 2010

Babe, to netusim, asi ten s citlivostou 10 zachyti skor tehotenstvo? Neviem, to len tak tipujem 😕

vecernice
8. feb 2010

ahoj holciny.
me se dnes propadla teplota az do doby ledove 😀 tak budu muset holt vymyslet darek nejaky jiny 😀
ale vira me neopousti, nastoupi clostik a vyjde to priste 😉

jinak citlivost 10 - mela by zachytit driv. zas jsem ale nekde cetla engativni recenze na Rapiclear 10, ze proste jen jedna carka, i kdyz uz ostatni ukazujou dve, tak asi pak vyberte.

tin - drzim palecky, at ti to vyjde 🙂 !!!!!!

babe19
autor
8. feb 2010

TINKA - fíha,komu je lepšie,aj ja by som rada išla na chatu,len tak s mužíkom romantiku zažívat. neboj,nestratila som sa,len som bola v robote,vobec som nemala cas. no v stredu,stvrtok mam volno,tak sem nakuknem viackrát. ozaj,v nedelu je uz valentína,tak dufam a verim,ze budu dve // na tom testiku. nezabudnutelny zazitok by to bol iste.

VECERNICE - ja by som sa tak smiala,keby sme naraz otehotneli,nebola by to sranda? asi naozaj tá citlivost s 10mg je na zachytenie skorého tehotenstva. nie ze by som ho este teraz potrebovala,mne by stacili teraz na zaciatku dve // na ovu teste 😉

tinkapn
8. feb 2010

Ahoj Vecernice 🙂
Tak to je blbe ze teplotka klesla, ale presne ako pises, hlavu hore a nabuduce to urcite vyjde 😵
A dakujem ti za podporu, bodaj by si mala pravdu chi chi chi 🙂

tinkapn
8. feb 2010

Babe - veru, ani nevies ako sa velmi tesim, tento mesiac bol ozaj hrozny, tak si zasluzime aspon jeden kludny romanticky vikend v zasnezenom lesiku v chalupke, juuuj, ako sa tesim 😵

A dakujem aj tebe za podporu, juj kocky, keby to tak ozaj vyslo... Ale ak nie, tak buduci mesiac otehulkovieme vsetky naraz a to bude este len stasticko 😵

Treba len verit a my verime, vsakze? 😉 😵

mareli
8. feb 2010

baby ja mam jednu otazku.
ja mam presne 28d cyklus, uplne presne na den mi MS vzdy dorazi. a uz 2.mesiac som si testovala aj ovulaciu pomocou testu a vysla mi presne 14 DC. to znamena, ze ovulka by teda maa byt 14. 15. a 16.DC
a teraz otazka, ked sa presne v tychto dnoch snazime, je mozne ze napriek tomu neotehotniem? preco? ked ovulka prebieha predsa?
my uz jedno dietatko mame, to sa podarilo hned na druhy mesiac skusania, aj vtedy som mala uplne presny cyklus.
dakujem

ratatooy
8. feb 2010

mareli sice tomu moc nerozumím ovu test jsem si dělala jen parkrat a druhou čárku jsem zachytila jen jednou ale taky mám přesně na minutu pravidelně cyklus žádné problémy ale po dvou letech byla zjištěna příčina že sice proběhne jakoby ovulace ale vajíčko se neuvolní a zanikne ve vaječníku.ale ty se snažís o mimi asi chvíli že tak bych to vůbec nevzdávala rok snažení je minimální doba.

mareli
8. feb 2010

no my sme to teraz skusali iba 2.mesiac 😀 ale vies, myslela som si, ze ked je teda ovulka, tak automat. otehotniem...nejake problemy nepredpokladam, pretoze prvykrat som otehotnela bez problemov hned.
len ma zaujimala pricina, nevedela som napr. ze vajicko sa aj moze NEUVOLNIT

ratatooy
8. feb 2010

Jj je to složité takových příčin může být.ale druhý měsíc je ještě brzy.bohužel automatické to není.protože může být vajíčko nezralé nebo oplodněno špatnou spermií a tak dále u mě třeba s ovulaci byl potom problém jelikož mi málo funguje štítna žlaza.

mareli
8. feb 2010

ja si myslim, ze by som mohla otehotniet teraz vo februari. ja som doteraz este moc nechcela dalsie dieta, mala je totiz velmi aktivna, takze som si to nevedela predstavit. teraz bude mat dva roky, tak vzdy som chcela mat odstup deti cca 2,5roka max 3. to uz pojde do skolky potom a bude lahsie 😅
teraz mam MS presne vcera 7.ho, mi zacala, tak v tom vidim aj nieco mysticke, ze ked sme pocali malu, tak som mala tiez menstruaciu 7.ho ale juna. tak ze by to bola stastna sedmicka?
ale dakujem ti za radu.
vy sa uz dlho snazite?

cizu
8. feb 2010

ahoj holky, to myslite vazne, ona muze probehnout ovu a nemusi se vajicko uvolnit? To ja jsem si myslela, ze to tak neni......tak to by vysvetlovalo, ze se u me nic nezmenilo a ze ty moje PCO mam porad:_(

ratatooy
8. feb 2010

cizu bohužel nevím jak se léčí pco ale co vím tak holky co s tím mají problémy tak jim nezbyde nic jiného než umělé oplodnění.mi se snazime 3 roky a teď mám v bříšku jednoho mimise po umělém oplodnění.

cizu
8. feb 2010

ratatooy: tak to mam taky za sebou a neuspesne☹ a probehl i uz i jeden KET a taky neuspesne☹ ale na podzim po KETu se stal zazrak a otehotnela jsem spontane, ale skoncilo to zamklym tehu☹ A po teto zkusenosti si rikam, ze kdyz se to podarilo jednou, tak snad to vyjde podruhe 😉

ratatooy
8. feb 2010

Tak vyjít by to určitě mohlo ale záleží jestli se spojí kvalitní buňky.mi teda nemáme závažný problém jen nemám jeden vejcovod po mimodeloznim tehu a taky jsem si říkala že když to šlo tak to půjde zase ale prd.manza má trošičku horší spermio tak jsem ráda že existuje taková možnost že doktoři můžou vybrat to nejlepší a do těla zase zavést to nej ale i tak to není stoprocentní.jsem zvedava jak dopadne to naše.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre