• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

14. apríla 2012 
ahoj děvčata chtěla jsem se zeptat, v sobotu mi vyšel pozitivní ovu test (Your days), byly na něm krásné tlustice a včera tam // byly taky (jen o malinko slaboučká, ale nepatrně, ta testovací, kdy tedy proběhla ovu ??
21. jún 2010 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niko...ovu mohla proběhnout i v sobotu,ale spíš v neděli nebo dneska :wink:
21. jún 2010 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
můžu přiložit fotku testů, zkuste mi říct co to znamená
21. jún 2010 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je to špatně vidět, ale zdá se mi, že ten první test je výraznější a v druhý den je kontrolní čárka slabší než testovací, kdy myslíte, že proběhla ovu??? dnes testovat budu až večer, musím si koupit další, malá mi ho někam založila :slight_smile:
21. jún 2010 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niko...z toho nejde moc poznat :grinning: ale pokud byla testovací silnější nebo stejně silná jako kontrolní,tak to signalizuje blížící se ovulku
21. jún 2010 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, tak to je možné, že ovu teprve příjde, já myslela, že když se mi objeví // tak ovu bude do 24h max druhého dne, ale pokud mám 2 téměř stejné testy po sobě tak to nevím..
21. jún 2010 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niko...no,doporučuje se sexíkovat :sweat_smile: od pozitivního ovu testu...
21. jún 2010 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vecernice: jj, grafik super, telicko funguje........jenom ocekavam zitrejsi pad :grinning: Prvni jsem si rikala, ze merit uz nebudu, ale ted mam z toho i radost... :wink: A zpravy v pul jedne musi byt ty nejlepsi, dyt zacalo leto :wink:
21. jún 2010 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tady jsem se něco dočetla: Pokud najdete silné // několik dní za sebou, ovulace přijde po tom posledním předtím, než začnou slábnout.
sexíkovali jsme v sobotu, včera nebyly síly a dnes to raděj podpoříme :slight_smile:
zajímá mě hlavně den O
21. jún 2010 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vecernice no ano ovu bola ale ci sme sa ja trafili? neviem,vies,ze som pesimistka,bol by to velky zazrak. :frowning2:
21. jún 2010 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky, nevyslo nam to. Zitra me snad vezmou na revizi...
21. jún 2010 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ne, ne, ne...to neni mozne a je to nespravedlive!!!!!!!!!!!!
Vecernice, je mi to strasne moc lito..............ja jsem si takovy ortel vyslechla z nenadani a bylo to strasne! Drzte se, budu moc drzet palce, at revize dopadne v poradku a hlavne at jste si oba dva navzajem velkou oporou....je to strasne moc tezke, strasne to boli.....ale ver, ze cas leci.........a zase bude lip - MUSI!
21. jún 2010 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vecernice to nie...to nie je mozne.... :cry:
21. jún 2010 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vecernice...moc mě to mrzí,beruško :frowning2: .....jak píše cizu, čas léčí....držím Ti,Vám moc pěstičky...
21. jún 2010 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, je to v coudu...proc, kdyz uz se konecne zadari, tak nekdy prichazi smutne konce......toto me zase dneska dostalo :frowning2: , vzpominky zase ozily! Svet je nespravedlivy!

Musime se ale zdrchat a jit dal a tesit se na dalsi pokusy a verit, ze jednou to proste dopadne, musi! :wink:

Potrebovala bych poradit........uz to ve me zase hloda....do ocekavane MS myslite, ze ma smysl delat tehu test jenom z ranni moci? Z te odpoledni/vecerni uz je to male pravdepodobne, protoze je rozredena? Nebo jak to je? :grinning: Me by zitra mela prijit MS, ale ani bricho neboli, jenom prsa........a vcera vecer jsem si delala test - tele a furt rikam, ze testovat nebudu, jeste ze uz doma zadny nemam - a nebylo tam nic - a bylo to 13DPO. Sance jsou tedy si myslim minimalni a zbyva nez cekat - ale uz max jenom dva dny :grinning:

babe: mas krasny grafik, drzim palecky.....

kapi: nepridas se k nam s merenim ? kdyz nam jeden grafik od tinky vypadl? :wink:
21. jún 2010 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cizu...nespravedlivé to je...ale nemáme jinou šanci,než bojovat dále.....taky mám nějaké depkoidní období...jinak,měřit nechci,asi by mě to jen stresovalo.....
21. jún 2010 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kapi: na druhou stranu mas pravdu, ono kdyz clovek vi, ze funguje, tak je to mereni k nicemu...jenom stresuje.......ale nam, co to fungovani jeste tak nejde, tak nekdy pomaha - a nekdy zase poradne nastve :grinning:
21. jún 2010 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@vecernice je mi to tak ale tak luto, poplakala som si :frowning2: drz sa moja, nabuduce to urcite vyjde. ja som sa tak radovala s tebou, a teraz toto. je to naozaj nespravodlivé. preco my ktoré chceme mat babatko nemáme,vzdy nam v tom nieco bráni a takých je tolko jak mravce ktoré sa len tak zbavia dietatka :frowning2:
@cizu dakujem za pochvalu,ale ani ty sa nemusis hanbit za svoj graf,tiez je nadherny :slight_smile: neboj prsia sa mozno len zvacsuju :slight_smile: to je dobry znak :slight_smile:
21. jún 2010 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holciny, tak zitra rano jdu na revizi, odpo snad uz budu doma, obrecim to, udelam tlustou caru a zivot pujde dal :slight_smile:
obcas tu na vas juknu (ac v patek frcim na dovcu, tak si odpocinu i od konika), a budu verit, ze se tu zas nejake // brzy urodi :slight_smile:
21. jún 2010 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vecernice...jen si pobreč,uleví se Ti...zítra na Tebe budu myslet a přeju Ti,ať Ti ta dovolená zvedne náladu :wink:
21. jún 2010 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kapi - to zvedne, Recko je srdecni zalezitost, a prave jsem se navic prihlasila na letni kurz rectiny. to byla ma utecha za smoukacka (pracovni nazev maleho v poslednich dnech ...)
21. jún 2010 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vecernice: poradne si dovolenou uzij a odpocinte si...........
A zitra zase budu drzet palce .....na jak dlouho letite? A kam? :wink:
21. jún 2010 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
letime na Lesbos na 13 dni, takze pohodicka :slight_smile:
21. jún 2010 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je, tak to jsme dneska online:slight_smile:)))))
A kam jdes zitra do nemocnice? Oni te pusti jeste ten den? A nerikal neco tvuj Dr. na tu dovcu?Jako nejake omezeni apod?
21. jún 2010 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cizu - dovca nastesti bez omezeni, pokud zitra vse dobre dopadne. jdu na BUlovku, mam to nejbliz :slight_smile:
a snazit se muzeme uz po prvni porevizni ms. jen me jeste cekaji ruzna vysetreni, jak rekl doktor, uz mi neni dvacet, tak mi je udelaji hned :grinning:
21. jún 2010 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@vecernice budem dnes na teba mysliet,a drzat palce. dovolenku si uzite,dufam ze aj pocasie vyjde. treba si oddychnut a prave prichadza vhod táto dovolenka. lubte sa s muzikom,budte jeden pre druhého oporou. :wink:
@cizu kedy budes moja testovat? juj som taká zvedavá. a pravdaze drzim palce aby to boli dve //
22. jún 2010 o 05:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko:slight_smile:
babe: testovat asi ani nebudu, zkusila jsem to v nedeli - 13DPO a byl negativni (sice vecer, ale neverim, ze je to takovy rozdil).......max se nechame prekvapit.............ale neverim tomu :wink: i kdyz teplota dneska dolu jeste nesla (nijak vyrazne),a le divala jsem se na grafy minule a tam taky jednou ani dolu nesla a MS presto prisla....takze je to porad 50:50...co ty?
22. jún 2010 o 06:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vecernice...myslím na Tebe :dizzy_face:

cizu...měřit nechci, těch stresů okolo UTZ apod. mi stačí :frowning2: jinak taky držím pěsti třeba to zrovna výjde :wink:

babe...zdravím :dizzy_face:
22. jún 2010 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babe: co ty, jak to vypada s tebou? ja bych rekla velmi nadejne...u tebe driv v tuto dobu uz bylo spineni, ne? a ted teplota nahore, spineni nikde :wink: nenapinej nas....... :wink:
Ja nic, zase me to nedalo a testovala jsem a snehobilo - takze zadne nadeje, realita...a uz at ta MS dorazi, uz jsem na ni nazhavena :grinning:
kapi: kdy ty jdes do CARu?
Vecernice uz ma urcite zakrok za sebou a mozna je uz i vzhuru, tak snad je vse ok :slight_smile:
22. jún 2010 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky, uz jsem doma a odpocivam :slight_smile:
22. jún 2010 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok