• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

14. apríla 2012 
jojo petap - clovek musi cilene ridit tok myslenek, jinak se slzicky vraci ... asi mi to bude lito v lednu, a taky uz jsem mela naplanovane, jak to tu v pulce prosince povesim na hrebik. nejhorsi, ze se clovek snazil, zil zdrave, nekouri, sportuje, a stejne se neco po....e. a samozřejmě od // ani alkohol, sport jsem omezila )můj největší problém) - a co z toho? no jo, ale za chvíli nás to omězení čeká znova :wink: a tentokrát to dotáhneme do konce :slight_smile:
23. jún 2010 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cizu: někdy by člověk potřeboval žít ve vakuu..to by se ho nic nedotýkalo...

vecernice: JJ zdravá strava, spor, nekouření..přesně jak píšeš...zdravý životní styl jak z reklamy a je to na hovénko :rolling_eyes:
Pravdu díž...za chvilku budeme mít zase ranní nevolnosti (já tedy celodení :grinning: ) a tentokrát bude vše jak má být a hotovo ! :slight_smile:
23. jún 2010 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, jsme prece to silnejsi pohlavi, nas jenom tak neco nesrazi na kolena,ne? musime se otrepat a pokracovat dal za tim vytouzenym uzlickem.....nekdy se to podarit musi, to by bylo, aby nebylo,ne?
Nektera to tady zase musime zacit - treba babe je ted nevhodnejsi kandidatka :wink:
No moje MS porad nic, uz me to stve...ja uz ji chci!!!!!! :frowning2:
23. jún 2010 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cizu - ja se na tu mrchu taky tesim ... jsem zvedava, zda bez tech davek hormonu vubec dorazi. a zda vubec pak bude ovu :frowning2: ach jo :frowning2:
tak konecne mizim z prace, jsem si sem odskocila na chvilku a smrdim tu celej den :frowning2:
23. jún 2010 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vecernice: a nechces vyzkouset ten sarapis? kdyby ti zrovna mel dopomoct jenom do cyklu, v jakych jsi byla na lecich.........
23. jún 2010 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam doma femigard kapky, tak mozna zkusim ty ....
joj holciny, proc nas tu nespojuje véselejsi tema? :wink:
23. jún 2010 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cizu: A ty začínáš s MS stimulku ?

vecernice: Já byla na UZ a sliznice nebyla nic moc, tak mi Dr. předepsal prašule na 10 dní a pak by měla dorazit...doufám, že přijde...taky se na ní těším :slight_smile: Na další dva cykly mám Duphaston, s tím jsem měla MS vždy jak hodinky...tedy před těhu..tak snad to tentokrát taky zafunguje.

Příští měsíc si chci otestit ovulku..ještě nikdy jsem neměla pozitivní test...neměla jsem ovulace a tak jsem nic netestila...a pak jsem rovnou otěhotněla...tak jsem zvědavá teď....mám ale taky hrozný strach, aby byla.
23. jún 2010 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cizu..vlastně ne, viď..zkoušíte přirozeně :slight_smile: A nejsi náhodou těhu už teď ? :slight_smile: :slight_smile:
23. jún 2010 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vecernice: protoze my se k nemu postupne dopracujeme :grinning:
petap1: nene, ja ted jedu na prirozeny zpusob, jenom na ni cekam, abych se ujistila, ze to telo opravdu funguje a netvarilo se tak jenom 2 mesice:slight_smile:))) a tehu bohuzel urcite nejsem, testovala jsem vcera a snehobilo:frowning2:
mejte se, letim domu, mam v planu dneska umyt aspon dve okna - v pokojiku a v kuchyni,t ak snad to klapne, je hezky a sviti slunicko.......pacek....
23. jún 2010 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babe: tak jak to vypada s tebou? ....jsem napnuta jako struna a drzim palce:slight_smile:
24. jún 2010 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojky cizu, no nevypadá to dobre :frowning2: ako kazdy mesiac :frowning2: mrcha by mala prist dnes, prsia bolia ako svina, a slabulinke spinenie sa zacalo. no čo už,vedela som to :frowning2: takze teraz po mrche šup na HSG vysetrenie :frowning2: ach jo!!! a tebe dorazila mrska?
24. jún 2010 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babe: spineni neni MS, jeste porad je nadej.............a kvuli drobkovi aj HSG vydrzis, neboj, ...ja to mam taky za sebou........jeste budeme muset vydrzet horsi bolesti - a toto neboli! je to jenom neprijemne :wink:
jj, me dorazila vcera.....sice opet jenom slaba (jako vzdy), ale bricho boli, tak je to to prave :grinning:
Ted mam objednane ovu testy, tak hura dalsi mesic na to..........
vecernice: tak co se ti podarilo u Dr. zjistit? uz balis na dovcu?
24. jún 2010 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ráno,

babe..nesmutni..aspoň budeš vědět jestli jsou vejcovody OK. Pak se zase bude moci vymyslet další strategije :slight_smile:

cizu: takže funguješ..tak superr :slight_smile: Já už OVU testy nakoupila. Udělala jsem si zásobu, aby jsem mohla testit od 10DC :slight_smile: Nevíš náhodou proč se OVU testy nemají dělat z ranní moči ?
24. jún 2010 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@cizu no kvoli drobcovi vsetko :slight_smile: v tom mas pravdu :slight_smile: diky za podporu.
@vecernice joj ako ti je dobre,uzite si to tam.potom si nezabudni zobrat foťak a vlozit sem zopar fotiek,okej????
24. jún 2010 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holciny, dnes jsem konecne doma a pada tu na me smutek, Dan je v praci. vcera jsme vzpominali, ze uz po // jsme sli pochod Tabor-Prcice, a Dada chtel koupit tri vstupenky, aby malicke melo uz svoji boticku. proste clovek uz moc dlouho zil v tom, ze bude mamou a tatou :frowning2:

takze ted si vymyslim nejakou prochazku, mozna s navstevou kadernictvi, abych byla aspon pekna. i kdyz to je taky na prd, kdyz sex nesmi byt do dalsi ms :frowning2:
do more smim - to jsem se doktora vyptala, rozhodne vsak zadny tampony, jak mi chytre radili v nemocnici ....

jo a po ms nas posle na imuno a genetiku. vubec nevim, co nas ceka, ale aspon se ujistime, ze je vse v poradku. a rovnou se zacnem snazit
pul rocni pauzu bych asi nedala :frowning2:
24. jún 2010 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vecernice hadam vsetko dopadne dobre,tak ako má, strasne ti alebo radsej strasne vam budem drzat palce. uzite si dovcu. ako cizu a aj ty zvyknes písat : TREBA MYSLIET POZITIVNE :wink:
24. jún 2010 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vecernice: Nesmíme se poddávat myšlenkám coby kdyby...taky se mi vkrádají na mysl :frowning2: ...snažím se je statečně odhánět :slight_smile:
Nám Dr. řekl, že na imuno po prvním potratu neposílají (tedy pokud nejsi někde na statku mezi hodně zvířaty) a o gennetice se pobavíme na kontrole. Myslím, ale že to necháme bez genetiky, přeci jen ten zamklí potrat je teď už docela běžná věc ( prvního těhu) a většinou to žádnou příčinu nemá - říká on. Je pravda, že já znám aspoň 5 holek co se jim to stalo a druhé těhu dopadlo na jedničku :slight_smile:No uvidíme jak to bude.
Rozhodně, ale pokud vás tam pošlou jděte...aspoň budeš vědět, že jste v pořádku :slight_smile:
Já jsem se definitivně rozhodla...počkám 2MS a pak jdu na to. Jednou si otestuji OVU a pokud bude, tak už nic testovat nebudu a nechám to volně plynout :slight_smile:
24. jún 2010 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jo, jak rek doktor, uz mi neni dvacet, abychom cekali, jestli se to stane podruhy, takzre proto rovnou na ta vysetreni :wink:
ale ja verim, ze to vyjde v srpnu (ze by tentokrat tedy jako na poprvy? :grinning:) a vse bude probihat dobre.
@petap1 - to budeme mit pocatek snazeni skoro nastejno ne? :wink:

HOLKY proste do ´vanoc tu budem vsechny v tom a pristi rok budem probirat plinky a podobny radosti!!!!
24. jún 2010 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vecernice aby ta pan boh vypočul :slight_smile:
24. jún 2010 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky muze se Femigard hned po revizi? radsi mesic pockat, co? :wink:
no jdu ven, at se provetram :slight_smile:
24. jún 2010 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
verernice: Přesně tak..není mi dvacet, abych zase čekala až zahřmí :slight_smile: Jj já začnu snažení v srpnu :slight_smile: Červenec nechám jako testovací měsíc na OVU. Přeci jen jsem po revizi dýl krvácela, tak tu sliznici nechám trošku odpočinout :slight_smile: Dnes beru poslední piluly a pak budu netrpělivě očekávat MS....jelikož ve středu jedeme na dovču, předpokládám, že přijde přesně v den odjezdu :grinning: Mě to ale neva..hlavně, že přijde :slight_smile:
Bohužel Femigar neznám, takže ani neporadím :confused:

Káž by jsi měla pravdu a o vánocích jsme všechny seděly pod stroměčkem jako 2v1 :grinning:
24. jún 2010 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vecernice: genetika je myslim jenom krev - pokud si to nepletu (ja mela pak jeste jedno vysetreni na DNA apod a tam nas proklepli do 5teho kolena:slight_smile:))) a pokud pujdes na imuno v podoli, tak si tam radsi hned zavolej a objednej se, cekacky jsou dlouhe a vysledky trvaji mesic.......a nez tam pujdes, tak dostanes i od sveho Dr. zadanku a usetris si tu cekacku!
Ja uz mam vysetreni komplet - v cervenci budou posledni vysledky na chlamydie apod a imuno, za tyden lepek a mame hotovo, uz me snad jinam neposlou:.-))))
a pamatky na ty nase male bobese? ja jsem si prvni rikala, ze naprosto vsechno vyhodim, ale jsem rada, ze jsem nemela silu otevrit album s foteckama s utrazvuku a ze tam zustaly a mame je na pamatku - tucnacka naseho :wink: My se proste toho stesti taky snad dockame...driv nebo pozdeji :wink:
24. jún 2010 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vecernice: ten femigard je na prirodni bazi, tak is mysilm, ze je to jedno..to je jako bys pila nejake caje...taky neublizi!
24. jún 2010 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby strasne velmi vás obdivujem, ako mozete byt také silné? ja by som to asi nedokázala. :frowning2: preco musíme tolko trpiet? a popritom my sme tá neznejsia polovicka-tak to máme za trest? :frowning2: :frowning2:
24. jún 2010 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babe: taky by jsi to zvládla...musela by jsi :wink: JJ někdy si člověk říká, že je svět nespravedlivý....ale nesmíme se tomu poddávat...teď už jsou velké možnosti a tak je i pro nás spousta naděje :wink:
24. jún 2010 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
petap1 mas uplne pravdu,aspon ze uz existuje viac moznosti :wink: clovek aspon ma nadej,ktorá umiera ako posledna :grinning:
24. jún 2010 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj nic jineho nezbyva, nez jit dal :slight_smile:
nektere veci boli, a to clovek skoncil vlastne na zacatku. ale tolik mesicu cekani na //, pak chvili radosti a smutek
ale ja se nejak snazit vytesnovat z pameti, jakoby to nebylo moje telo, ktere bylo v nemocnici, a jakobych to nebyla ja, kdo byl chvili tehotny. asi proste obrana :wink:

tak vaham, ze si ten femi vezmu i s sebou na dovcu, at se telo dava dokopy co nejrychleji. nebo pockat? :astonished:
ja doufam, ze ms dorazi co nejdriv, a bude klid

s tim imunem - zadanku dostanu po prvni ms. ta nevim kdy dorazi, tak ani nevim, na kdy se pripadne objednat. ani nevim, kde vsude ta vysetreni delaj

jinak dnes spime u tchanovcu. mam pocit, ze jich se to moc nedotklo ....
tchan Danovi ani nezavolal, tchyne mi napsala jednu zpravu, a pak ze na me mysli
ale jestli bude jakakoliv poznamka, jakoze v mym veku je to casty, nebo tak, tak asi vyjedu. prijde mi, jako by se jich to vubec netykalo. no nevyslo ted vyjde jindy .... chapete? :slight_smile:
24. jún 2010 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vecernice no nemás to lahké so svokrovcami / tchanovci alebo ako sa to píše po česky :wink: /. prečo sa správajú tak? mali by ti byt oporou,aspon svokra,vsak aj ona je zena,aj jej sa to mohlo kludne stat,musí súcitit s tebou!!!! kludne im povedz co si budes mysliet,co budes mat na srdci :frowning2:
24. jún 2010 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to jim hrozi. dnes uz jsem napsala mame, jak si nas tata nevazil toho, ze mel dve zdravy deti, a nikdy se o nas nijak nestaral ..... takze jsem asi v razi
ale muj muz je pri me, a to je bajecne :slight_smile:
ale proste me to u nich mrzi. moje mamka to obrecela se mnou, a pise mi skoro kazdej den. a oni? tchan ani slovo. ale kdyz jsem mela chripku v zime, tak mi volal, jak se mam...
tchyne je silna zena - Dan mel postizeneho brasku, dozil se 27 let, byl v ustavu. dost silny zazitek, takze asi jiny pristup, a tohle je v porovnani s tim prkotina ....
24. jún 2010 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ritus, ja to mela podobne...u tchanovcu si jenom tchyne pobrecela (sama prisla o dve deti, jedno hned po narozeni, druhe v 8 mesici tehu), tchan vubec nic - oni ale jsou taky jina generace a proste tema sex, tehotenstvi jsou proste celkem tabu - me to pripadne, ze to jsou zalezitosti zenskych a oni je proste ignoruji........
Ale ja jsem taky byla tvrdak - spis me vyhovovalo, ze jsem to okoli rekla a odmitala souciteni - a presne, takove ty reci, sak vy se dockate, jste mladi, nevyslo jednou, vyjde priste.....za to bych vrazdila i ted!
A ted me to stve jeste vic....uz je to nejaka doba a porad nic:frowning2:
24. jún 2010 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok