Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

vecernice
24. jún 2010

jo a taky jsem alergicka na povzbuzeni typu, ze ted mame pekne pohnojeno a pujde to samo 😉 uz to bylo decko, ac melo 5 mm ☹ nejde mavnout rukou a sup na dalsi .... ¨
porad nevim, co s tim Femigradem nebo jak se pise. mam ho nacaty v lednici, musela jsem s nim prestat kvuli clostiku. ten uz asi jen tak nedostanu, tak vaham zkusit, co se da. bojim se, aby ms vubec dorazila, a aby vubec byla ovulka ....

cizu
24. jún 2010

a uz jsi nekdy zkousela ten femigard? pomohl ti? me nepomahal...☹ V teto fazi neublizi...pokud nic neberes, tak aspon pomuze zlepist treba sliznici nebo neco...ja mam taky zbytek v lednici, ale uz ho nechci dopijet, aby me nerozhodil to, co jsem do ted budovala 🙂
A prvni porevizni MS prisla po vyvolani po 82 dnech, byla jsem zoufala.................
ja uz ted porad vnucuju ten Sarapis, ale i ta doktorka na imunu rikala, ze je zazracny....!

kapibara
24. jún 2010

Ahoj,jdu vás pozdravit,zítra jedeme na víkend do Českého Švýcarska,tak nebudu on-line 😅

vecernice
24. jún 2010

ahoj kapi - tam je krasne, byli jsme tam letos na Velikonoce
cizu - sarapis teda bude v zaloze 😉

kapibara
24. jún 2010

vecernice...ahoj,my tam byli minulý rok dvakrát 😅

petap1
25. jún 2010

Dobré ráno,

My jsme to pro jistotu nikomu neříkali, že jsme těhu, takže rodiče nic neví a jsem ušetřena jejich povzbuzování...já totiž nemám ráda soucit a právě řeči typu..to půjde a přesně to co jste psaly vy.
Já odedneška čekám na MS...taky se bojím, aby přišla, ale brala jsem 10 dní pilule od Dr. tak snad dorazí. Už bych jí chtěla mít za sebou, abych měla normální cyklus a mohla otestit Ovulku...taky se ale bojím, aby byla.
Tyhle strachy máme asi všechny, že 😒

A co je ten sarapis ?

cizu
25. jún 2010

petap1: to je nejaky pripravek se vceli kasickou a je v ruznych formach.
Ja, protoze mam PCO (neovulace) a uz jsem nevedela, co zkusit, aby treba sli jeste vajecniky rozhybat, zkusila jsem SARAPIS MENSIS. Bere se 2x denne 1 tableta. Po trech mesicich uzivani me pomohl ke dvou prokazanym ovulacim a cyklum do 40 dni, coz je super, protoze za posledni dva roky jsem mela MS jenom po vyvolavackach a bez ovu...........takze pro me je to zazrak, ktery opravdu funguje🙂)

petap1
25. jún 2010

cizu: tak to je opravdu super výsledek 🙂 A dá se koupit normálně v lékárně ?

cizu
25. jún 2010

peti: jj, pro me je to supr vysledek........da se koupit normalne v lekarne bez predpisu, volne prodejny.....
nevim, odkud jsi, pokud z okoli Prahy, tak nejlevnejsi je na www.docsimon.cz
Sice stoji 4-500 na mesic, ale u me proste stoji za to 😀
pisou ze se projevi az pri dlouhodobem uzivani...me se projevil do 2 mesicu.......z mych xxx dnovych cyklu na max 40 dni, tomu rikam ja vysledek🙂) a rozhybat PCO to chce taky silu 🙂

petap1
25. jún 2010

cizu: Tak to se po něm podívám..já jsem přímo z Práglu, takže asi nebude problém ho někde sehnat 🙂
Já už jsem si zvykla, že všechno něco stojí a pokud je to pro mimi, nemám problém za to ty prašule dát 🙂
To jo u PCO je to obr výsledek 🙂 🙂

cizu
25. jún 2010

no prave, nechapal ani muj Dr a pani Dr. na imunu rekla, ze sarapis je opravdu zazracny, ze na nej slysi samou chvalu 😉
Tak pokud jsi z Prahy, tak to je naprosta pohoda.....to mas mesicne 100kc usetreno 😉

petap1
25. jún 2010

cizu: 😀

babe19
autor
25. jún 2010

ahoj holky.
ako sa mi máte? mna pobolieva hrdlo a mam aj trocha nádchy. 😀 okrem toho taky cudny menzes. neviem ci je to menzes alebo sa len rozbieha. taky som este nemala. vcera aj rano po zobudeni idem na wc,jedna kvapka krvi vcera,jedna kvapka krvi dnes a to je vsetko. ziadna dalsia stopa na vlozke. mozno ze sa len rozbieha. vzdy som mala spinenie,teraz len kvapky ☹ kto ma tomu rozumiet ☹ a dnes zase nesvieti slniecko,nalada na prd. manzel odisiel na 4 dni do madarska so svagrom na chlapsku jazdu a ja mam len zajtra jeden den volna,fíha,asi budem upratovat,co uz moze zena robit ak chlap nie je doma ? 🙂

niko
25. jún 2010

@babe19 a nemůže to být uhnízďování??

babe19
autor
25. jún 2010

@niko - ja nemyslim. uhniezdovanie nie je 7 az 10 dpo??? ja som tak pocula,citala,ale u mna to asi nie je,po tolkych mesiacoch snazenia,...ach jaj,zase ma chyti depka ☹

petap1
25. jún 2010

babe: mě se takhle hnízdilo mimi...takže možnáááá..kdo víííí 🙂

babe19
autor
25. jún 2010

joj petap1 vies co by som dala za to??? taká by som bola happy,o mesiac mam narodky,bol by to naj naj darcek ☹

babe19
autor
25. jún 2010

ale včera som si robila testík a vysiel negativny,to som zabudla napisat ☹ ☹

petap1
25. jún 2010

babe: Já bych nerada v tobě živila marné naděje, ale musím ti to říct 🙂 ....mě se hnízdilo, tedy pár kapek v době kdy jsem měla dostat MS..myslela, jsem že už začíná MS...jo a // někdy bývají vidět až týden po termínu MS 🙂 Má kamarádka měla // až v 8tt 🙂
Kdy ty jsi měla mít MS?

babe19
autor
25. jún 2010

Ja som MS mala mat pred 2 dnami 😉v ten den ako toto kvapkanie zacalo. predtym som vzdy mala pred mrchou dva tri dni spinenie a potom sa to spustilo. 🙂

petap1
25. jún 2010

babe...takže...pokud do max dvou dnů nedorazí v plné parádě...je velikááá naděje 🙂 🙂

babe19
autor
25. jún 2010

faaakt? joj takze este 48 hod nervozity ☹ ale ako som uz viackrat pisala ja som strasne pesimistka, nechcem si zbytocne robit nadeje,vzdy som potom velmi sklamana ☹ ale velmi pekne ti dakujem za podporu petka !

petap1
25. jún 2010

babe: Nemáš zač...moc bych ti přála, aby na tebe // vykoukly...mám ještě v paměti, jaké je to štěstí je spatřit 🙂 Budu držet palce 🙂

Já se loučím a odjíždím na víkend....všem přeji hezký slunečný víkend a po víkendu je dobré zprávy 😀

babe19
autor
25. jún 2010

petka dakujem velmi pekne. uzi si víkend. ja tiez prajem aj ostatným skvely vikend,odpocinte si!!! papa v pondelok

niko
25. jún 2010

@babe19 taky si myslím, že tam budou //, mě se při první těhu objevily taky hodně pozdě, 2 týdny po MS

babe19
autor
25. jún 2010

@niko a petap1 radost bola márna ☹ spinenie od večera neustále a čoraz tmavšie ☹ takze ziadne tehu ☹ ale ste velmi zlate,dakujem vam velmi pekne. a ja som sa tak tesila ze muzik pride domov z dovolenky a ja mu to nejak uz oznamim ☹ v kutiku duse som to aj tusila,ze z toho nič nebude.

babe19
autor
26. jún 2010

MRCHA DOSLA ☹ ☹ ☹ tento mesiac ziadne meranie,ziadne ovu testy - tak som sa rozhodla

niko
26. jún 2010

@babe19 to je mi líto, já ji čekám do 2-3 dnů, ale snad ne, dnes jsem taky zaznamenala nějaké špinění, takže (?)

niko
26. jún 2010

akorát se mi děsně motá hlava...

babe19
autor
26. jún 2010

@niko budem ti držat palce aby si ju nedostala 🙂 nech tu je jedne tehulka. neviem ci je táto téma prekliata alebo čo ☹ uz ani neviem aky moze byt problém u nas?! mrcha vzdy príde, ovulka je, muzov spg vraj v poriadku, tak neviem,neviem preco sa nedari. moze to ovplyvnit aj krvny faktor alebo čo moze byt prícina ak su obaja zdravý???? ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre