• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

14. apríla 2012 
vecernice: Jj taky jsem si kolikrát řekla, že kdybych nebyla těhu můžu to a to...ale teď už si to říkat nebudu..vím, že je to jen pověrčivost, ale teď už žádne kdyby to a to nebude :wink:
14. júl 2010 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petap - taky uz se prestanu rouhat :grinning: tedy to aspon zkusim prestat :grinning:
14. júl 2010 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vecernice: :wink:
14. júl 2010 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojky holky. som tu opat. dovolenka ubehla ako voda :grinning: zajtra uz do roboty ,bleeee :frowning2: vcera sme boli na kupalisku, juj ako bolo dobre,no len vecer ma strasne zacalo boliet ucho,tak dnes som bola u usného,dali mi kvapky a antibiotika. ale stálo to zato,citila som sa velmi super. este v auguste takyto podareny tyzden a budem velmi velmi stastná. ozaj výsledky hormonálneho profilu su OK,takze sa radujem :wink:
14. júl 2010 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@babe19 no tak to je super zprava, gratulace k dobrym vysledkum!!! :slight_smile:
14. júl 2010 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babe: vítej zpátky z dovči :slight_smile: Tak to jsou dobré zprávy...hormony v normě je super začátek :grinning:
14. júl 2010 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
diky holky,ste zlate :slight_smile: a predstavte si dnes sme kupili novú postel,takze ju mozno ze aj hned vyskúsame :grinning:
14. júl 2010 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrý ranko,

babe: no tak to je taky dobrý základ .... dobrá postýlka :slight_smile:
15. júl 2010 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja mam zadanku na imuno a genetiku, tak jeste nejaky brzy termin a je to :slight_smile: doufam, ze cekacky nejsou priis dlouhe...
15. júl 2010 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vecernice: Noo, myslím, že to asi bude na delší lokte, ale třeba budeš mít štěstí adostaneš brzký termín :slight_smile:
15. júl 2010 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petap1 moje teta dela v Thomayerce, sice nekde v administrative, ale doufam, ze neco vymysli :wink:
15. júl 2010 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vecernice: Tak to ju..to určitě něco vymyslí a budete na řadě coby dup :sunglasses:
15. júl 2010 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petap1 po kolika dnech ti dorazila prvni porevizni? a ve srovnani s predtim, byl cyklus stejne dlouhy? jsem zvedava, kdy to mam cekat. ale predtim jsem mela cyklus rizeny hormony, tak vlastne vubec netusim :_o
15. júl 2010 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vecernice: Já jsem na tom byla stejně jak ty..já brala Duphaston, takže jsem ji měla asi 3m po 29dnech. Před tím jsem ji vůbec neměla a nebo na vyvolání po hrozně dlouhé době :frowning2: No a po revizi mi přišla po 33DC (nepočítám den revize). To jsem ale měla taky pilule...pořád jsem špinila, tak jsem dostala na 10 dní pilule na zatažení dělohy a po vysazení mi 4den přišla MS. Na UZ jsem měla sliznici ve 20DC vysokou 4mm což na MS nebylo, ale ty pilule asi zabraly a pak mi dorostla a ten 33DC MS přišla :slight_smile: Bylo by dobré, kdyby se na tebe podívali na UZ a podle výšky sliznice by se vědělo jak na tom jsi.
15. júl 2010 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petap1 ja budu mit utz nejdriv po ms :grinning: tak uvidime. ja jsem 24DC ale pocitam den revize jako 1DC. no tak jeste2 tydny vydrzim a kdyztak se tam vnutim :wink:
ja nemam zadne prasky (poprve po roce), a abylo by uzasny, kdyby to telo zvladlo bez nich.
ale tento cyklus uz mas bez prasku a ovu je vid? :slight_smile: ja se na ni tesim, to bude mimino jak vysity :grinning:
15. júl 2010 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo a mam termin na genetiku :grinning: na pristi utery, jupiiii! tak do mesice snad budou vysledky, a cekam jen same pozitivni zpravicky :wink:
15. júl 2010 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vecernice: Jj myslím, že pokud ti nepřijde do 14 dnů, tak bych šla na pigáro :grinning: Dostala jsem zase Duphaston..teď když byla na UZ sliznice dost vysoká, jsem se ptala jestli má ten Duphaston brát, a Dr. říkal, jen ať ho beru, že to podporuje i případné těhu a že po revizi je to dobré brát. Takže teď zobu zase Duphaston, tak předpokládám, že MS dorazí zase kolem 29DC :slight_smile: Moc se těším na příští ovulku a doufám, že to vyjde. Jen se musím krotit, abych tomu moc nevěřila a pak nebyla moc zklamaná.
Ta supeeer..to je rychlost..to budeš do konce prázdnin všechno vědět :slight_smile:
15. júl 2010 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petap1 - to jo, cekam same pozitivni zpravicky :grinning:
no uvidime, dame tomu dva tydny, treba se telo samo rozhybe, to by bylo nejlepsi.
ja bravala mimo jine Utrogestan, to je to samy jako Duphaston, taky podporuje tehu, takze klidne zobej :slight_smile:
a jinak - taky se tesim na dalsi cyklus, ale nesmim tomu verit moc, uz jsem odvykla zklamanim z toho ze ms dorazila :grinning: posledni jsem takto obrecela v breznu (ten graf byl fakt tak slibnej), pak jsme si dali mesic voraz a pak uz nedorazila .... no uvidime :slight_smile: to leto je lepsi, vse je veselejsi, a clovek ma spoustu radosti okolo, podzim bude horsi. ale to uz tu budem tehu :grinning:
15. júl 2010 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vecernice: jasně že budou samé pozitivní :slight_smile:
Jestli by ti to vyšlo za 2 týdny, tak to by jsme byly úplně na stejno...to by jsme mohly plodit "synchroně" :grinning: :grinning:
Já jsem paradoxně vždy MS oslavila, protože to znamenalo, že se budu moc připravit na IVF..no a když už bylo vše naplánované a čekala jsem na MS, tak nepřišla...já trubka jsem to obrečela, že jako zase nemůžeme na IVF a že 2m to zafungovalo a když na ni čekám tak zase nic a že jsem k ničemu a tak....no a on už tam byl zahnízděný mimís :grinning: :grinning:
Takže pro mě bude poprvé, kdy se budeme snažit cíleně na ovulku a pak budu očekávat jestli MS dorazí či ne. Mám z toho trošku bobky...doufám, že případný neúspěch ustojím a moc mě to nesrazí na kolena. Podvědomě vím, že na poprvé by to byl zázrak, ale nám se podařilo oplodnit moje první historické vajíčko, tak proč by to nemohlo jít i teď...no uvidíme, snad mě z toho pak neklepne :grinning:
Jasan my si budeme užívat krásný podzim s prcíkama v bříšku :grinning:
15. júl 2010 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petap1 hele, my vsechny ti tu budeme drzet vsechny palce a myslet na tebe tak usilovne, ze budes pri vyrobe skytat :grinning:
jinak ja mivala ovu pozdeji, takze to asi s tebou nesladim na den :grinning: me by stacilo na mesic :grinning:
15. júl 2010 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vecernice: Všichni tu na sebe budeme myslet...a to by bylo, aby nebylo, že :slight_smile: :grinning: Neboj, že se nesejdeme, já mám ovulku taky až tak kolem 18DC :slight_smile: Samo, že by ale stačil i stejný měsíc..ten příští :grinning: :grinning:
15. júl 2010 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petap1 tak jo :wink: a když en obě, tak aspoň jedna. prostě to tu začne fachat jak na běžícím pásu :slight_smile: jak to spustí jedna, tak my se začnem opičit :grinning:
15. júl 2010 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vecernice: JJ chce to jen začít a pak už to půjde jak po másle ....jedna za druhou..pokud to nebude najednou :sweat_smile: ....hrozně se těším až budeme příští měsíc špekulovat jestli MS dorazí či ne a tak...ale i bojím...no ale spíš těším :grinning: :grinning: :grinning:
15. júl 2010 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petap1 to urcite je lepsi teseni nez na porevizni, to uz bude napinave a neco se bude dit :wink: a halvne se nedockame :grinning:
15. júl 2010 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vecernice: Jj..to už budeme v akci :grinning: :grinning: Dnes jsem nějaká zmatená....v úterý jsem měla pozitivní ovu test i popíchávání na pravé straně mám a nějak není ten bílkový hlen...už zase začínám pochybovat jestli ovu byla...ty jo...vždy mě něco vykolejí :unamused:
15. júl 2010 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petap1 on bilkovy hlen byt nemusi, mozna byt watery, anebo si nevystihla ten spravny okamzik pro hlenovou kontrolu :grinning: chce to vickrat za den, muze se objevit jen na chvilicku. neboj, testik to jisti, takze ovu byla. howgh! :sunglasses:
15. júl 2010 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vecernice: tak vidíš, jak jsem nevzdělaná..já myslela, že bude třeba celý den, či dva a v takovém množství, že ho nepřehlédnu :sweat_smile: Děkuju za uklidnění :grinning:
15. júl 2010 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petap1 ono je to strasne infividualni, nekho ho ma tolik, ze je videt i na kalhotkach, nebo na toaletaku, nekdo malo, ze se musi stahnout z cipku, aby se zanalyzoval. takze tim si hlavu nelam. navic dle grafu na ff otehotnely i holciny bez plodneho hlenu :wink: ja treba ovu podle hlednu nepoznam, protoze se mi objevi plodny vickrat, a nekdy i na den po ovu :grinning:
15. júl 2010 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vecernice: AHA...tak já to pustím z hlavy a nebudu se tím zase stresovat :angry: No už vidím ten příští měsíc, to bude bojovka tu ovu chytit :grinning: Ještě, že budu mít dovču bez přístupu na net, jinak by jste se tu ze mě zcvokli :grinning:
15. júl 2010 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petap1 to nas podcenujes, my jsme odolni jedinci :grinning: a klidne se ptej, aspon muzu nejak sve hodiny stravene na netu v praci studovanim hlenu, cipku a vseho toho zmatku okolo zuzitkovat :grinning:
ja spoleham na testy, a merim teplotu, ta mi to zpetne potvrdi :slight_smile:
15. júl 2010 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok