Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

baru7
26. júl 2010

@nanuskal nojo..ty tekutiny jsou tam psané. Omezit dvě hodiny před testem, tak jsem se snažila omezovat, ale moc to nešlo, protože bych se někde vybulila 😝

nanuskal
26. júl 2010

@vecernice ja som už nad tým menštrulačným poháriku tiež rozmýšlala...ale potom som si povedala, že snáď ho už nebudem potrebovať 😔
Aspoň nám potom zreferuješ, aké to je a ako sa to používa 😅

baru7
26. júl 2010

@vecernice jejda...tak to jsem tě nechtěla vystresovat, že to tak bude i u tebe ☹ ona měla dlouhé cykly i před tím, tak asi proto...však uvidíš po vodě, když nic, tak zajdeš k dr., ať s tebou něco vymyslí...ale já myslím, že zákon schálnosti zafunguje a dorazí na té vodě...opravu to nemyslím ze škodolibosti nebo tak, ale ono to tak bývá...v době, kdy to člověk nejméně potřebuje 😉

petap1
26. júl 2010

nanuskal: Beru..teď vyvoláme MS mě a vecernici a pak tu bude MS hromadně odhánět 😀 😀

vecernice: co to je MS pohárek ??? Já o tom nikdy neslyšela 😅

vecernice
26. júl 2010

@baru7 ja predtim mela cykly rizene hormony, jinak to telo nefungovalo, takze se nemuzu divit, ze ted nenaskocilo jako hodinky ....

@petap1 tak do toho jdu 🙂
no ja si rikam, ze na to, ze kalisek pouziju jednu ms, je to dost penez 😀 (tomu se rika vrchol optimismu) 😉
jinak tu je nejake info 😉
http://www.kalisek.cz/index.php?page=1

nanuskal
26. júl 2010

@vecernice v tomto máš taký istý optimizmus ako ja :D

baru7
26. júl 2010

@vecernice aha..tak snad tě už nebude MS napínat a ukáže se. Na reference o kalíšku jsem taky zvědavá 🙂 a jsem fakt ráda, že jsem to tady mohla "zkonzultovat" 🙂 díky ještě jednou za všechny rady 😉

petap1
26. júl 2010

Vecernice: tak ti nevím, nějak mě ten kalíšek neoslovil 😒

baru7: vůbec nemáš zač 😀 😀

mayerka
26. júl 2010

ahoj holky snažilky. Večernice - teď to tu čtu, mám výčitky svědomí, že jsem ti to všechno připomněla a zjitřila... 😔 moc se omlouvám, už se o tom nebudu zmiňovat !!!
Holky, my to tedy s manželem pojistili, v pátek pozitivní ovu test a celý víkend jsme se snažili, až jsem z toho jako kovboj 😀 snad to zabere. Díky za vaše informace, než jsem narazila na vaší debatu, vůbec jsem netušila, že ovu testy existují... tak teď jsem tedy zvědavá... Jarouška jsme upekli ani nevím jak...

nanuskal
26. júl 2010

@mayerka: budem držať palčeky, aby si nám o dva týždne napísala, že máš krásne // ale tentoraz na tehu teste 😉

vecernice
26. júl 2010

@mayerka mayer - to je v pohode, ono to v ty hlave proste nekde je 😉 a pocasi na me taky asi zapusobilo 🙂 tak ti moc drzim palce, at se nam brzy pochlubis s dalsima // 🙂

babe19
autor
26. júl 2010

ahoj holky,
vítam mayerku je tu asi nováčik 🙂a dufajme,ze o desat dvanast dni sem prilozi pozitívny tehu test 😀 ako sa máme dnes? ja celkom na h...o. uz mám 31 dc a mrcha neprisla. no ale urcite príde,kvoli tomu spineniu. len sa mi teraz toto celé nepáci. uz od 23dc mám "spotting" cize uz osem dni. je to vobec normálne? no asi nie.ale uz ma to riadne sere /sorry za výraz/. dnes je spln mesiaca,tak mozno bude mat na to nejaký vplyv a zajtra ráno dorazí. ☹
vecernice ja som vela citala o tom kalichu, zdalo sa mi to najprv také divné. neviem ci by som to vyskusala,asi by som na to nemala zaludok,ked to treba umyvat 😀 ale sto ludi,sto chutí,no nie?

vecernice
26. júl 2010

@babe19 to se uvidi, co na to muj zaludek 😀
a nemohlo vam to tento mesic vyjit a proto ms nikde? 😉 jinak ja na ni taky cekam jak na smilovani, potvora se nekde louda... 😀

petap1
26. júl 2010

babe: Jak píše Večernice, možná se zadařilo...spousta holek první dny či měsíc špiní....dělala jsi si test ?? 🙂

babe19
autor
26. júl 2010

☹ vecernice,petap1 ja si nemyslim,ze sa nam to podarilo. tie typicke priznaky su ako vzdy pred MS,tak asi len meska ta blbá mrcha. ale asi si viete predstavit ako by som sa tesila. čo by som dala za to. vo štvrtok budem mat narodky,bol by to naj naj darček pre mna ☹ test som si este nerobila,lebo ako to sem napíšem čo sa so mnou deje,alebo ak si spravím test,tak to na druhy den dostanem 🙂 uz vdiím ako zajtra budem roniť slzičky ☹

vecernice
26. júl 2010

@babe19 kocko nase zlata, ale jak to zitra nedostanes, tak sup pro testik, ju? moc bych ti to prala!!!!! musime to tu prolomot, a pak uz to pudje jako po masle 🙂 budu usilovne mackat palecky!!!

mayerka
26. júl 2010

@babe19 díky za přivítání. Musím teď letět, malej spí, tak musim uvařit, uklidit, umejt nádobí a sebe, vyčistit akvárko... Mám na to tak 2 hodiny 😀

babe19
autor
26. júl 2010

vecernice ja to asi nebudem,ale prelomi to tu niektorá iná z nás. mozno mayerka,petap,ty,alebo cizu 😀 moc to tu kazdej prajem 😉 mayerka no za dve hodiny sa dá stihnut vela,ale az tolkoooo 😀

nanuskal
26. júl 2010

@babe19: no veru, ako hovoria baby, možno vám to predsa len vyšlo ;) počkaj 1-2 dni a ak nič, bežkaj pre ten test...
My sme zvedavé aj za teba :D

babe19
autor
26. júl 2010

@nanuskal dakujem si zlatá, ale ja som asi prekliata na tie testy,uz od septembra som tolko minula,ze az.... a ked som si spravila,tak na druhy den MS prišla,takze ju pekne vyčkam. ak nahodou niečo ,tak urcite to sem dám 😉

vecernice
26. júl 2010

@babe19 vsak my ti tu vsechny moc fandime, a nevim, proc bys to nemohla nastartovat zrovna ty a byt nase prukopnice 🙂 no zitra budu mackat palce, a v nejhorsim pripade uronim slzu s tebou ... ☹ ale nene slzy se tu ronit nebudou 🙂

nanuskal
26. júl 2010

@babe19: toto sa mne stávalo tiež pravidelne...že som si spravila test a na druhý deň mrcha hnusná dorazila....alebo som si ani nestihla urobiť ten test, lebo do rána som ju dostala :D
Tak alebo čakaj a ak do týždňa nepríde, tak až potom zisťuj kde sa zatúlala 🙂

babe19
autor
26. júl 2010

je to také čertovské kolo. 😀 nam sa nič nedarí na prvé nič. s mužíkom sme vzdy mali smolu vo vsetkom,nič sa nam nepodarilo na prvy krat. ale potom sa to ako tak napravilo a tesili sme sa. no ale toto uz trvá tak dlho. hoci tento mesiac som si nemerala BT,tak ani neviem ci ovu bola.ale mozno ze hej, nechcem byt pesimistka ale nič iné mi neostáva. chcela by som mat aspon polovicku toho optimismu co ma vecernice 😀 ja sa vam ozvem:bud s dobrou spravou alebo zlou ☹ vo svojom srdci aj tak viem odpoved,zena to citi ak sa niečo "nové"deje,nie???

petap1
26. júl 2010

babe: nebuď smutná...budu moc držet palce ať MS nedorazí 🙂 ..no a pokud dorazí tak neva..příští měsíc totiž začneme těhulit...nanuskal to odstartuje, páč má dobrý základ v romantickém víkendu, nu a my se přidáme 😀 😀
My s manžou máme taky všechno "vydřené" ..vždy závidím lidem co jim jde vše jak mo másle, ale my si pak toho více vážíme a máme z toho větší radost...to je pak zase naše odměna za to čekání 😀
Uvidíš, jak si to pak budeme užívat a radovat se...a tohle všechno před tím bude zapomenuto 😎

nanuskal
26. júl 2010

@babe19: prosím ťa, preč s tým pesimizmom....hoci aj ja som taká...ale ty si tuším ešte viac :D :D :D a to som ešte nezažila :D hlavu hore....
A o tom, či to žena vie...hold je veľa názorov..niekto áno, niekto nie...
Moja kolegyňa zistila až v 4 mesiaci, že je tehu....ms jej normálne chodila až raz neprišla a bola tehu 4 mesiace..

petap1
26. júl 2010

babe: Jo a necítí...já o tom vůbec nevěděla a i když jsem to už věděla, tak mi nepřišlo, že by jsem to nějak vnitřně cítila 😅

nanuskal
26. júl 2010

@petap1: 😀 😉
Si to všetko vystihla úplne presne 🙂

vecernice
26. júl 2010

@babe19 nektere to citi, ja ttreba citila, ze se deje neco negativniho a pak se mi to potvrdilo. jinak jsem tehu nepoznala, priznaky vesmes zadny (zato ted bych jich mela 😀), takze zadne zoufalstvi, nejak to dopadne. a nam se to tu driv ci pozdeji povede.
p.s. mela si videt muj vcerejsi optimismus, kdyz jsem se litovala nad sklenkou vina 😀

babe19
autor
26. júl 2010

dakujem baby,ste zlaté!!!! 😀
tak a teraz letim do roboty,majte sa mi tu pekne. skoda,ze tam nie je net ☹

vecernice
26. júl 2010

on ten optimismus je taky obcas strasen pracne vydolovanej. a stoji to spustu energie zahnat vsechny negativni myslenky a pochyby. ale bez nej bych to mohla rovnou povesit na hrebik.a od toho tu jsme, aby ta, ktera zrovna optimismem oplyva, ho pekne prskala na ostatni. pak zas to zas pekne vymeni. takze proste, tady optimismus bude panovat, a to takove mire, ze tu z toho budem vsechny brzy v baleni 2v1 🙂 howgh 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre