• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

14. apríla 2012 
jojo ja rikala, jedna to tu spusti, a ostatni se psotupne pridaji :slight_smile: :sunglasses:
28. júl 2010 o 16:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@petap1 a tipni si kdo bude ted na rade? :wink:
28. júl 2010 o 16:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vecernice: já myslím, že nanuskal...ten víkendík je dobrý základ....no a pak....pak už jsme na řadě myyyyyyy :grinning: :grinning:
28. júl 2010 o 16:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@petap1 tak jo, nanu, pak ty, mezitim snad ja bduu mit ms, a pak ja s cizu :slight_smile: jo a barca, a pak se prejmenuje na tehotne diky ovu testu :grinning:
28. júl 2010 o 16:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vecernice: JJ napsala jsi to přesně tak, jak to bude...už se těším do nového tématu na těhu "problémy" :grinning: :grinning:

Já se dnes loučím a pádím dom.
Pěkné odpolko přeji :grinning:
28. júl 2010 o 17:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
babe, gratuuuuluuuuuuuuujuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!! Joooooo!!!!!!!!!!! :wink: :wink: :wink: :slight_smile: :slight_smile: :grinning:
holky, to je bezva, teď už to pojede...
Nestíhala jsem se sem dostat 2 dny, máme doma problém - manželovi diagnostikovali Bechtěreva... Tak musíme rychle otěhotnět, dokud se může hejbat... :frowning2: :pensive: Mám obavu, že za pár let místo kočárku budu tlačit invalidní vozík... ajaj... no, nechci vám tu kazit dobrou náladu, takže pěkně se snažilkujte, a držte mi palečky, aby ten minulej pátek, kdy jsem měla pozitivní ovutest, vyšel.. :dizzy_face:
28. júl 2010 o 19:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
ahoj, dakujem pekne baby,ste milé. klop klop nech to otukam,nech je vsetko OK. kazda tu bude mat onedlho pozitívny testík,uvidíte. zajtra ráno si spravím este a mozno aj zajdem k dokimu. :wink:
28. júl 2010 o 19:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@babe19: tak toto je perfektná správa na ráno :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to je super, to je super ... skvelé úžasné.... Ja sa tak teším... ja som si to v duchu aj tak nejako myslela, že to bude ono :slight_smile: huráááááááá... To sú najkrajšie // čiarky aké môžu byť
klop klop klop radšej si trikrát poklopkám ...
Veľmi ti to prajem :wink:

@petap1 @vecernice no baby, ja si myslím, že ďalšia nebudem...nejako tomu neverím, že vydržali spermijky vo mne do ovu...a najbližší termín stretávky počas ovu s manželom je september....takže ďalšia na rade musí byť jedna z vás :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

@mayerka veľmi dúfam, že vám to vyšlo....a je mi to ľúto, čo zistili tvojmu manželovi....tažko sa hľadajú slová... :pensive:
29. júl 2010 o 07:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Baby ja mám z toho taký skvelý deň :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Dneska som prišla s roztrhanými nohavicami do práce, totálne som sa hambila, odkedy som to zistila (v MHD) že sú deravé...tak som si pomyslela, že toto bude zase taký skvelý deň....

A JEEEEEEEEEEEEEEEE SUPEEEEEEEEEEEEER :sunglasses:
29. júl 2010 o 07:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj holky mám volných 20ovu testíků, kdybyste měla některá zájem, 1ks -13kč a k těm 20ks 5 těhu zdrama.
Pisnite IP nebo na Milina123@seznam.cz

Díky a snažení zdar ;) Jen ať vám pupíky rostou
29. júl 2010 o 08:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobré ranko :slight_smile:

mayerka: moc držím palce ať to vyjde :wink: S manželem je mo to líto ....

nanuskal: Jen neházej flintu do žita..spermoňky jsou houževnaté potvůrky :grinning:

babe: tak jak testík dnes ráno ?? :grinning:
29. júl 2010 o 08:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@babe19 gratulace veliká a držím pěsti, ať je všchno ok :slight_smile: Já jsem zřejmě tu OVU fakt propila, jak jste psaly, děvčata, protože včera po čárce ani památky....a hlavně jsem začla nějak úplně mimo krvácet, takže budu muset zajít k doktorce, jestli je tam dole všechno, jak má být :grinning:
29. júl 2010 o 08:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
dobré ráno. tak a dnes som o rok staršia baby :slight_smile: superrrr. teším sa ako mi mužík bude všetky moje priania splňať :grinning:
@mayerka je mi to strasne luto,co zistili tvojmu muzovi,je to nieco neuveritelne. dufajme,ze prave preto sa vam to teraz podarilo a uvidis budes sa tesit tiez z //
@nanuskal nikdy nepovedz nikdy,ani ja som si nemyslela,ze by zostali vo mne tie zlaté potvory a predsa sa asi podarilo. joj počkám este nejeké tie dni a zajdem za dokym,az budem mat silnejsie ciarocky :wink: dufam,ze budú a ze to nebude mimomaternicové. no to som celá ja,vzdy pesimista,ale ako som vam to tu pisala nam sa nidky nic nedarilo hladko,vzdy boli nejaké vady,aspon v tomto by sme mohli mat stastie :slight_smile:
@petap1 no dnes rano som si robila testik o 5-tej /musela som ist uz na ws :grinning: / bol to test pepino z DM drogerie,to som mala doma,je tam ta druhá ciaročka ale slabá. ani sa odfotit nedá hehe
29. júl 2010 o 08:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@babe19 tak všetko najlepšie k narodeninkám :grinning: a nech je v poriadku tvoj narodeninový darček :wink:
A koľko dní si teraz od ovu???

Babulky, ja som v tomto pesimista, lebo keď sa nám to nepodarilo za ovu, tak pred ňou pár dní si myslím, že už vôbec nie....ale tak nesmútim....vyjde to vtedy, keď to má vyjsť a všetky hviezdy nám budú naklonené :grinning:

@baru7 žeby ďalšia tehotná :wink: možno sa vám už zadarilo...ale s tým krvácaním zájdi k doktorke...aby si sa uistila, že je všetko OKa...
29. júl 2010 o 09:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mayerka ahoj mayerka, sice netusim, co je to za chorobu, ale moc drzim palce, aby se tve nejhorsi obavy nenaplnily a naaopk jste se s manzou dohadovali, kdo z vas bude tlacit kocik. posilam moc sil a optimismu, ze vse bude lepsi, nez se na prvni pohled zda. a brzke //,

@babe19 neboj, ona nesili tak strasne rychle, je lepsi otestovat ob dva tri dny :slight_smile: ale urcite silit bude!!!!
29. júl 2010 o 09:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@babe19 přidávám se k narozeninové gratulaci a přeju, ať je ze dvou čáreček dáreček :slight_smile:

@nanuskal myslím, že těhotná nejsem, ale k dr. půjdu určitě....jen mám tušení, že je na dovolence. Chodím totiž ke kámošce, dělá v nemocnici, nemá svou ambulanci, takže mě vždycky vezme "protekčně", akorát když tady není, tak musím počkat.
29. júl 2010 o 09:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mayerka je mi líto, že vás potkala taková nemoc...nemoci nechodí po horách... :frowning2: a je to už jisté? potvrzené všemi možnými vyšetřeními? ach jo :frowning2:
29. júl 2010 o 09:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@babe19 ja jsem ale tele. BABE vse nej nej nej k narozeninam, lepsi darecek jsi sobe ani manzelovi uz ani nadelit nemohla!!!! moc drzim palce, at se vse vyviji jak ma, a dnesek si poradne oslav :slight_smile: p.s. nealko sampanske vubec nechutna spatne :wink:
29. júl 2010 o 09:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
babe: Vše nej nej k narozenínám :grinning: Jj jak píše vecernice..čárka sílí vždy tak ob dva dny :slight_smile:

baru: Kdyby byl Dr. na dovče..zajdi k jinému...krvácení se nikdy nesmí podcenit...může to být i hnízdění prcka...mě když se hnízdil, tak jsem taky asi den zakrvácela :slight_smile:
29. júl 2010 o 09:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@petap1 jůva, holky...vy mi to snad přivoláte :wink: no nic, přítel dnes slouží, tak řeknu ať mi to tam domluví, ať na mě kouknou :wink:
29. júl 2010 o 09:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@baru7 jasné, že privoláme...od toho sme tu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: baby-jagy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. júl 2010 o 09:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ale stejně si myslím, že těhotná nejsem, protože my jsme nejen propili testy, ale jak tam nebyla žádná pořádná čárka, tak ani k přiblížení nedošlo, protože jsme si to pořád šetřili na pořádnou čárku :grinning: :grinning: :grinning: přiblížení bylo pak už jen pro zábavu, když i duch zmizel :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. júl 2010 o 09:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vecernice ještě mě napadlo, zda jsi zkoušela homeopatii...já mám strašně fajn homeopatku, hodně mi pomohla s alergií a vyprávěla mi o jedné pacientce, které pomohla k miminku..právě taky měla pořád nějaké hormony, aby menstruovala a ovulovala...a homeopatie zabrala. Já tedy nevím, jaký máš přesně problém, jak jsi psala, že s měla cyklus řízený hormony...ale jen tak mě to napadlo :wink:
29. júl 2010 o 09:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@baru7 dekuji, jsi zlata. ja po vysazeni HA melo telo jaksi vymlacene, nic nerostlo, foliky vubec nerostly, natoz nedozravaly, a sliznice pouze 3mm. takze jsem mela lecbu na stimulaci rustu folikulu a pak v drhe fazi brala progesteron. no uvidime, ted zkousim Femigard (Bylinky) a kdyz neprijde ms do tydne, tak jdu k doktorovi, a asi zase skoncim na lecbe. k tomu bych pak radsi nic nemichala, aby se nerusiliy ucinky .... :astonished: uvidime. od nedele ve me prevlada smuteka litost, skro sebelitost, tak snad na vode na vse zapomenu :wink: a bude zas jen veselo :slight_smile:
29. júl 2010 o 10:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vecernice tak to určitě není dobré míchat..ono hlavně ta homeopatie nemá ráda míchání se standartní medicínou. Ale je fakt, že u té alergie to člověk tak neřeší, protože v podstatě o nic nejde, takže klidně jsem všechno vysadila a čekala, co se bude dít...pomohlo to, možná to bylo jen "víra tvá tě uzdraví", ale hlavní byl efekt... mojé ségra na to třeba nevěří a taky to na ní neúčinkuje, takže jsem si to možná i vsugerovala :grinning: tak to budu držet palce, ať se tělíčko dá do kupy a funguje. Já už HA neberu dlouho, takže snad je všechno OK, ale je pravda, že po vysazení mi taky cyklus dělal psí kusy. Tak budu držet palečky, ať se vše brzy srovná :slight_smile: a voda bude fajn, přijdeš na jiné myšlenky...počasí se zdá se umoudřuje :slight_smile: A hlavně pozitivní myšlení...to pomáhá nejvíce. Vím, že je to těžké a strašně lehko se to řekne..ale ber to z té lepší stánky, dnes se to dá řešit pomocí léků, takže řešení prostě existuje a není to bezvýchodné :slight_smile: já si vždycky něco, po čem moc toužím, objednávám z vesmíru :wink: vesmírný objednávkový servis :wink: ale hlavně se snaž dát do pohody na vodě :wink:
29. júl 2010 o 10:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vecernice: Já to měla úplně stejně jak ty. Myslím, že HA se na nás pěkně podepsala a ať mi nikdo netvrdí, že nemá vedlejší účinky :angry: mě ale léčba nezabírala a pak se zjistilo, že mám vysoký Prolaktin...naštěstí se toto dá velice lehce vyléčit :slight_smile:
Nebuď smutná, vše dobře dopadne...neboj...tu MS vydolujeme a pak už to půjde samo :grinning: Myslím, že voda je super lék na depku...samé AHOOOJ a rozzářené obličeje :grinning:
29. júl 2010 o 11:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@petap1 ja vim :slight_smile: ale nejak od te nedele, kdy nam sousedka oznamila, ze je tehotne, a termin ma prilis podobny mymu, tak se me to drzi. k tomu zadna ovulace a ms buh vi kdy. aspon kdyby to chodilo. ale vsak ono se to rozchodi :grinning:
29. júl 2010 o 11:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
girls dakujem za priania, ste ma velmi potešili. konečne dnes u nás svieti slniečko,človek ma hned lepsiu naladu. :slight_smile: nanuskal ja ani neviem kedy bola ovulka,proste tento mesiac som vynechala aj meranie bazalnej teploty,sledovanie ovulacie, neviem ci nam pomohlo toto: http://www.patentnimedicina.cz/kalendar.php ale my sme sa vtedy snazilkovali ako mi tu to vyslo. potom este okolo 20 a 23dc nič viac. boli sme na dovolenke,uzivali sme si jeden druhého no ale mozno nam pomohla nová postel :grinning:
vecernice neboj ms príde a potom sup otehotnies znova a vsetko bude v poriadku nič hrozné sa ti uz nestane.
petap1 mas pravdu,podla mna tiez HAK ma nejaky zly vplyv na organizmus,ja som po vysadeni rok nemala ms. bolo to hrozné :frowning2:
baru7 čo to krvácanie? este stále trvá?
29. júl 2010 o 12:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@babe19 no není už to úplně krvácení, spíš špinění...ale včera v noci to krvácelo fest. Už jsem to tak kdysi mívala, ale nebylo to nic závažného, co by bránilo početí, takže to zase moc neřeším a ani mě to nestresuje :wink:

a pokud jde o vliv HA, tak je to prostě chemie a nikdo mi nevymluví, že to vůbec nic neovlivňuje... Stačila mi ta první menstruace po vysazení...bylo poznat, že se to v tom těle léta střádalo :stuck_out_tongue_closed_eyes: já jsem ji vysadila kvůli dědičné žilní nedostatečnosti, která se u mě nakonec nepotvrdila, ale i tak jsem nechtěla riziko zvyšovat braním HA. A jde to přežít i bez ní :wink:
29. júl 2010 o 12:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vecernice bobi, nedivím se ti, že sousedka v tobě vyvolala tyhle pocity...to by asi mrzelo každého :cry: ale neboj, taky se dočkáš... :wink:
29. júl 2010 o 12:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok