Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

vecernice
4. aug 2010

@baru7 jeee tak to jsi druhy konec republiky, to asi spolu s kocary na prochajdu nevyrazime 😀

baru7
4. aug 2010

@vecernice to asi ne no, škoda... ☹ ty jsi okres Pha? přímo Pha nebo okolí? a pocházíš odtud nebo přistěhovalkyně? 😉

vecernice
4. aug 2010

@baru7 ja jsem Prazak jak poleno, rodily, a celozivotni 😀 ale uz je nas malo 😉 no tak treba nekdy pojedem na vylet na opacny konec republiky .... 😅

baru7
4. aug 2010

@vecernice já jsem se sice narodila v Olomouci, protože tam naši studovali, ale jinak taky Ostravačka jak poleno...jsem si tedy do té Olomouce taky odskočila na pět let do školy 😉 však jasně, jak bude v plánu cesta směr Morava, jsi vítána🙂 moje ségra je teď trošičku Pražák - studuje VŠE.

babe19
autor
4. aug 2010

ahojky, prepacte holky,ze som tu nebola dva dni,ale v pondelok po robote sme sa isli hned kupat na kupalisko a vcera som trosku upratovala a potom sla do roboty,nemala som cas sem prist ☹ bola som u doktora ale isla som priskoro. tak sa mam vratit koncom augusta. ☹

baru7
4. aug 2010

@babe19 ahojky..už jsem si říkala ,copak je s tebou...no a on tě ani nevyšetřil??? a co další testík??

vecernice
4. aug 2010

@babe19 ufff, ja uz se o tebe bala kocko. po kazde navsteve doktora je tu povinny report tetkam z konika 😉
a vzal ti aspon krev? a co rekl na to spineni? a na utz zatim nic?

vecernice
4. aug 2010

@baru7 na VSE jsem taky chodila, ale to uz je spousta let 😉 tak kdyz pojedes za segrou, tak se taky ozvi 🙂

babe19
autor
4. aug 2010

najprv sa pozrel normalnym ultrazvukom,tam nič nevidel,potom vaginálnym,no tam mi ukazal malu bodku,ze vraj to je to. hm,a to bolo vsetko. ziadna krv,nič. vravel,ze som prisla priskoro 😉

babe19
autor
4. aug 2010

jaj a hovorila som mu to spinenie,ze mi to trvalo 11dni-tiež nič,chvala bohu klop klop uz ho nemam 😀

nanuskal
4. aug 2010

@babe19 Ahojky babe, no nechala si nás poriadne v napätí 🙂 Takže skoro???? no teeeeeda.... a to sme ťa tam posielali, že už to bude v pohode 😔 Ale hlavne, že je všetko v poriadku a teraz sa už len šetri a buď spokojná tehu 😉

baru7
4. aug 2010

@vecernice zas taková spousta let to nebude, babičko 😎 to kecáš... 😀

@babe19 teda tak pan doktor tě pěkně napíná...takže ti jako ani nepotvrdil, že jsi těhotná?? takové napínání by mělo být trestné.....chlap no 😎

babe19
autor
4. aug 2010

@baru7 podal mi na záver ruku a gratuloval 😀 len vravel,ze bude lepsie ak to este nikomu nebudem vykrikovat,kym nema aspon 8tt lebo potom sa moze stat cokolvek a budu ma len lutovat a v tom ma pravdu,nechcela by som to zazit. vie to zatial len mama,svokrovci a dve kolegyne v praci,ktoré robili namiesto mna ked som bola u dokyho 😉 a samozrejme vy. tak velmi dufam,ze vsetko bude ok a ked pojdem koncom augusta tak bude vsetko dobrééé.strasne sa bojim baby ☹
@nanuskal nevadi ze ste ma posielali, aj ja som chcela mat nejaku tu istotu 😉 potom ide na dovcu,za nim zase my,tak bolo to takto dobrééé aj ked skoro,hihi 😀

vecernice
4. aug 2010

@baru7 no promovala jsem v roce 2002 😀 takze fakt spousta let 😀 ale neni to na me videt, zatim .-D

@babe19 bodka super znameni, ze je to tam, kde byt ma 🙂 a ty jsi doktora zmenila, pochopila jsem to spravne? tu krev vzit mel, je to tydyt 😖

baru7
4. aug 2010

@babe19 tak tfuj, tfuj, tfuj...ať je všechno v pořádku🙂 a neboj se...negativní emoce stranou, je třeba vysílat prckovi jen ty pozitivní. Vím, že teď se mi to kecá...ale určitě bude všechno ok a právě jsi odstartovala "šťastnou těhu vlnu" 😉

nanuskal
4. aug 2010

@babe19 žiadne strachy...všetko bude dobré...treba pozitívne myslieť.... 😉 my sa tu vytešujeme s tebou 😀 a budeme ťa podporovať a nedovolíme ti strachovať sa 🙂

baru7
4. aug 2010

@vecernice podle fotky bych teda řekla, že jsi v tom případě končila VŠ v době, kdy jiní maturujou 😉 jinak taky si myslím, že tu krev vzít babe mohl....chápu, že přišla relativně brzo, ale já bych teda šla taky..v dnešní době...super moderní medicína a on jí řekne, že přišla brzo...no mě picne...

Jo a šla jsem místo oběda do města, a to jsem neměla dělat..zase jsem o 500,- Kč lehčí...ale mám hned dvě krásné halenky...těm slevám se nedá odolat.. 😀

vecernice
4. aug 2010

@baru7 ty kecko, koukam, ze mam dobrou fotku 😀 kdepak, uz mi je 31, a ani ve 32 jeste nebudu mama 😀 a to jsem si kdysi rikala, ze budu mit decka driv nez moje mamka (ta mela brachu v 31 a me ve 33), abych jim stacila 😀 joj, nejak mi to nevyslo. ale muzu ja snad za to, ze to Safrankovi tak dlouho trvalo, nez me nasel 😀 😅 😀 😎

vecernice
4. aug 2010

@babe19 neboooj, vse bude dobre!!!!!! na tebe uz smula nezbyla, tu uz jsme si rozebraly. a od ted jen sama pozitiva 😎

baru7
4. aug 2010

@vecernice chichi 🙂 taky si mě můj drahoušek našel později....už to vypadalo, že aji zůstanu na ocet 😝

babe19
autor
4. aug 2010

😀 DAKUJEM VAM BABY,STE VELMI MILÉ!!!! 😀

@vecernice dokyno je ten isty,ktory bol, a krv nezobral. mozno nabuduce. hm,aj ja som sa cudovala. a fakt nevyzeras na 32,povedala by som tak na 25/26rokov 😀 vyzeras skvelo
@nanuskal@baru7 podpora príde vhod vzdy. joj o podpore,normálne som sa vcera nasrala,ze chcu zrusit príspevok na dieta,ktore by bodlo kazdej na vybavicku pre dieta. je to coraz horsie u nas v tejto vlade. do oka sa nam smiali a teraz nam do ruky seru. prepacte za vyrazy ale citim to tak ☹ ☹

vecernice
4. aug 2010

@babe19 holky pozoooor, 32 az pristi unor, zatim jsem mlada jednatricatnice 😀 ale moc diky!!!!!!!!

@baru7 baru a tobe je kolik, kdyz uz jsem tak zvedava? 😉

baru7
4. aug 2010

@babe19 u vás to teď máte s tou vládou ještě veselejší, než u nás, co....ale nebudeme si přece kazit den politikou 😀 jojo..taky jsem si myslela, že večernice má tak 26 😉

baru7
4. aug 2010

@vecernice v říjnu 28. Ale od cca 22 do 26 apůl jsem byla sama, tak proto jsem psala, že už jsem si myslela, že zůstanu na ocet 😀

nanuskal
4. aug 2010

@babe19 babe, ja som to dneska čítala a strašné nervy som dostala z toho...nielenže chcú znížiť rodičovský ale ešte aj zrušiť príspevky za nordenie dieťaťa...fakt hrozné....
My začíname stavať a neviem neviem ako to budeme finančné zvládať aj hypotéku, dieťa a ja na materskej. Už padol aj návrh, či s bábom nepočkáme...tak som dneska nešťastná 😢 😢 😢

@vecernice Neveríííííím...ten vek určite nepatrí k tebe 😀 ozaj @baru7 a ty máš koľko rokov? Ja mám 27 ešte mesiac a potom zase o rok viacej 😠

nanuskal
4. aug 2010

@baru7 tak to máš skoro ako ja 😀 my sme sa s maželom dali dokopy pred 1,5 rokom...a zobrali sme to fakt hupom...za 3 mesiace ma požiadal o ruku a do roka sme sa zobrali 😀 😀 😀 tak nejako sme to cítili, že toto je pravé pre nás oboch... 😎

baru7
4. aug 2010

@nanuskal budu mít 28...koukám, že na Slovensku se šetří ještě více, než u nás....

vecernice
4. aug 2010

@baru7 jeee takze taky takova zatim a stale zamilovana znamost 🙂 my jsme spolu 3 roky a 2 mesice a 4 dny 😀 a zamilovanost je nas nerozlucny kamarad 😉 a doufam, ze nas nehodla oputit 😀
to ja sama nebyla, mela jsem 6´,5 letou znamost, ale nejak mi v tom vztahu zacalo neco chybet. no a pak jsem se z toho 2 roky vzpamatovavala, a marne se snazila zorientovat ve svem zivote. pracovni nazev rpo toto obdobi bylo obdobi chaosu. ale nevzpominam na to moc rada, spoustu veci jsem mela delat jinak. no co uz, ted to vim, ale tehdy jsem byla mlade tele nebo slune v porcelanu 😀

vecernice
4. aug 2010

@nanuskal nanu jak to pises, clovek asi pozna, kdyz potka (jak rika ten muj) svoji druhou pulku skladanky 😉

jo a kdybyste se nudili, hodim vam sem link na fotky z vody, tedy ne sem, nebot je to verejne, ale pripadne do IP 😉

baru7
4. aug 2010

@vecernice jsme spolu relativně krátce, ale začali jsme spolu hned rekostruovat byt - to byla zkouška ohněm..a pak v něm hned bydlet. Dovolené už jsme přežili dvě, takže už máme otestované, že to bude fungovat, a to za docela dost krátkou dobu 😀 já jsem nebyla sama až tak dobrovolně, prostě se to tak nějak sběhlo, taky to bylo obdoví vzpamatovávání a jsem ráda, že je to za mnou.... 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre