Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

baru7
8. aug 2010

@mayerka JUPIIIIII!!! 🙂 gratulace obrovska....jejda, jak pise vecernice, plodna diskuse 🙂

babe19
autor
8. aug 2010

@mayerka neboj sa onedlho tu kazdá jedna z nas bude tehulka 😀

mayerka
8. aug 2010

@babe19 to je jasnýýýý - plodná diskuze 😀 😀
Manžel se jde dneska opít, prý to oslaví i za mě. A už dneska šupajdil na nákup, řekla jsem mu, že nic velkýho nebudu tahat 😎

babe19
autor
8. aug 2010

@mayerka uz tak skoro oslavuje??? 😀 fíha,co bude robit ak sa narodi?! a kedy zajdes k dokymu?

mayerka
8. aug 2010

@babe19 - jojo, tak brzo 😀 Když se narodil Jára, manžel pil 3 dny v kuse, pak mu úplně vylezly játra, měl obrovskou bouli a tejden mu bylo špatně.. 🙂
V pondělí doktorovi zavolám a uvidim, kdy mě objedná

babe19
autor
8. aug 2010

tak to je teda poriadny manzelik 😀
mozno,ze doky ti povie,treba este pockat,ze je skoro...ale hlavne ze su tam //

articocka
8. aug 2010

Kkocky, trosku som vas tu citala a vidim, ze ako mne ani vam s atu nejak nedari otehotniet, ale dufam, ze vam to vsetkym co najskor vyjde. Vela pozitivneho myslenia a kludu.🙂

baru7
9. aug 2010

Dobré ránko, děvčátka 😉 víkend byl náročný a už zase pracovní pondělí.... 😒 jak jste se měly? Nanuskal se ani neozývá, tož to je v tom doučlandu asi hodně zaneprázdněná 😀

nanuskal
9. aug 2010

Ahojte dievčatá 🙂 všetky vás pozdravujem 😉 tak už som späť v ☹ ťažkej pracovnej realite....
Baby mne bolo taaaaaaaaaak fantasticky....len som zistila, že že mám o 2 kg viacej, tak sa musím s tou mojou posvadobnou spokojnosťou trošku krotiť 😀 Lebo kým budem tehu, tak budem raz taká 😀
@baru7 dosť sme behali cez víkend, tak som nemala čas sa ani prihlásiť a večeri boli krásne, pohoda, vínko, syrček a potom ... 🙂 no proste parádička 😀

@ mayerka veľmi sa teším z tvojich //, to je úplne super, že už 5dní pred ms ti to takto krásne ukázalo....
🙂
Ja mám dostať tento týždeň ms...možno zajtra, možno pozajtra....ale už dnes ma pobolieva bruško, takže to vyzerá, že nás romantický víkendík bol síce skvelý, ale že sa nám nepodarilo, to o čo sme sa snažili ☹ no čo už ....
Snáď sa tu nakazím tou tehu-chorobou, keď už tu mám 2 tehu 😀

baru7
9. aug 2010

@nanuskal tak super, že sis to porádně užila....třeba MS nedorazí...třeba pobolívá hnízdění 😉 doufám, že je ta těhu choroba vysoce infekční a brzy budeme nakažené všechny🙂

nanuskal
9. aug 2010

@baru7 juj keby to tak bola pravda...ale asi nebude.... ☹ ale nič to preto...ono to príde... 😎
Baru, musíme zistiť ako sa tá choroba šíri 😀 😀 😀

baru7
9. aug 2010

@nanuskal 😀 😀 jak to tak vidím, tak asi jen přispíváním do této diskuse....jo a teda..ještě je třeba se trochu doma snažit 😉

nanuskal
9. aug 2010

@baru7 tak to ja teda budem poctivo každý deň 😀 😀 😀 prispievať 😀
Ozaj, a aká bola rozlúčka so slobodou???? Ja som nestihla mať moju 😝 😝 😝 tak som povedala, že budem mať posvadobnú, len jaksik sa mi to ešte nepodarilo 😔

vecernice
9. aug 2010

ahoj holciny, preju krasne rano 🙂 az na to pocasi byl vikend super, a jo a az na zjisteni, ze mi zas nekdo promack kus auta (to uz je potreti 😔 )

baru7
9. aug 2010

@nanuskal rozlučka byla super...výborně jsme se pobavily, zatancovaly..dárky se líbily, výborné jídlo, pití...prostě bez chybičky🙂 jenže v sobotu v pět ráno budíček - přítelova babička odvezena rychlou do nemocnice, tak tam za ní běžel..strávil tam půl dne, pak jsme jeli za mojí babičkou do druhé nemocnice....no nic moc atmosféra samozřejmě..no naštěstí večer měl koncert přítel mojí ségry s kapelou, tak aspoň relax..ale byli jsme už strašně unavení, takže jsme pak doma padli jak mimina....a včera jsem uklízela jak drak..aji ledničku jsem rozmrazila🙂

@vecernice u nás bylo taky všelijak, ale nakonec nám to vzhledem k náplni víkendu ani nevadilo....a to auto máš moc ťuknuté???

nanuskal
9. aug 2010

@vecernice Ahooooooooj...no tak to je nič moc zistenie 😒 to mi je ľúto....
My sme mali krásne počasie celý čas, akurát včera, keď sme išli na letisko sa neskutočný dážď pustil, nebolo vidieť poriadne...tak na 2-3metre....ale našťastie to do 10min. prešlo....

@baru7 Fuha, tak to v tých nemocniciach asi fakt nebolo nič moc....ja nemocnice teda fakt nemusím 😒
V nedeľu sa má odpočívať, a nie makať ako fretka 🙂 ty jo...ešte aj chladničku rozmrazovať 😕

vecernice
9. aug 2010

@baru7 jen promackle, pro zmenu levy predni bok. ale ja si ho ani nestrejchla, a uz je promackle na trech mistech ☹ ja bych ty ridice strilela 😀
doufam, ze babicce uz je lip🙂 drzim palce!!!

baru7
9. aug 2010

@vecernice no tak to naštve nejvíc, když člověk sám jezí opatrně, nikde nic neťukne a jen to oťukávají ostatní....babi od Martina je na tom paradoxně v 90 letech lépe, než moje 70-ti letá babi....už to asi moc lepší nebudem, ale u nás to trvá delší dobu a jsme na to všichni v rámci možností "připraveni"....no ale změníme téma...tady je potřeba vysílat pozitivní energii a ne chmury🙂

@nanuskal no já vím, že v neděli se nemaká, ale zase jsem z toho měla super pocit....jo a večer jsem se výborně pobavila u filmu na nově 😉

nanuskal
9. aug 2010

@baru7 tak tak, žiadne chmúry 🙂 máme tu pozitívum ďalšieho tehotenstva 🙂 a to je super 😀
Baru, to som len tak povedala, aj mne veľa krát vyjde upratovanie na nedeľu 😎 tak oddych musí ísť bokom...
@vecernice a to máte takých "šikulov" susedov???? to naštve, ja viem 😒

baru7
9. aug 2010

@nanuskal no s tou nedělí..taky to nějak neřeším 🙂 ..navíc M byl stejně v práci, tak jsem na to měla čas. Zásadně neuklízím, pokud je doma i on, to bychom se už vůbec neužili, to budu mít doma raději bordýlek 😉

nanuskal
9. aug 2010

@baru7 no presne viem o čom hovoríš 😉 ja si ho tiež užívam, keď sme spolu...vtedy ma ani bordel nerozhádže 😀
Juj baby, mne sa tak strašne nechceeeeee ☹ nejako sa mráčiky kumulujú nad nami a mám pocit, že každú chvíľu zaspím a hlava mi padne na klávesnicu 😔

baru7
9. aug 2010

@nanuskal chápu..dneska je ospalé pondělí...a navíc jsem tady už od 6 ráno, ale zasu můžu brzy domů za miláčkem - dnes má volno 😉

vecernice
9. aug 2010

holčiny, mě to tu zas nebaví ☹ a to si vždy dělám předsevzetí, jak budu pilně pracovat 😉
jinak ja včera malem usnula vecer u zehleni, meli jsme nejaky nabity vikend 😀

baru7
9. aug 2010

@vecernice hlasím se do klubu, taky se do té práce při pondělku dvakrát nehrnu...ale to bude tím pondělkem, neboj a hlavu vzhůru...je třeba myslet pozitivně a vysílat jen veselé vlny, i když je to někdy těžké....kdy jdeš na další vyšetení nebo pro nějaké výsledky??

vecernice
9. aug 2010

@baru7 vysledky hormonalniho profilu tento tyden. a pak 26. imunologie. a tim koncim 😀
jinak ja zacinam spekulovat, jak rychle muze rust delozni sliznice po tech prascich 😀 a taky ze na me foliky doktorka koukla zbezne, ani nevim, zda na obe strany, tak ze je treba nejaka moznost, ze to telo aspon castecne bude fungovat samo. no nadeje umira posledni 😀

baru7
9. aug 2010

@vecernice hmhmhm..taky nevím, jak rychle to pak začne fungovat, ale mám dvě kámošky, kterým jakmile přišli na příčinu, dali příslušné léky, tak hned byly v tom 😉 a obě už mají krásné holčičky...takže držím pěsti, ať to taky klapne 🙂 po tom profilu aspoň budeš vědět, co je špatně a čeho se chytit, aby se to rychle napravilo..a to je pozitivní, no ne?🙂

vecernice
9. aug 2010

@baru7 ja vim, baru, jsem rada, pokud se na neco prijde. jen si ted namlouvam, jak se v tom tele enco urco deje, a urco tam vse roste jak o zivot 😀

nanuskal
9. aug 2010

@baru7 @vecernice no ja som dnes išla s tým do práce, že to bude ťažkééé...ale to počasie mi to ešte zhoršuje...už mám aj dve kávy v sebe a nič 😖
Vecernice: som zvedavá na ten hormonalny profil, čo tam vyjde...a ideš si po výsledky k tej doktorke, alebo už k svojmu lekárovi?

vecernice
9. aug 2010

@nanuskal poslou mi sms, a pak to se mnou probere muj dotkor, ale to az 1. zari 😉

nanuskal
9. aug 2010

@vecernice takže dostaneš iba výsledky/čísla a nebudeš vedieť čo to znamená???? 😕 Ale tak 1.9. je tu za chviľočku...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre