• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

14. apríla 2012 
@vecernice dyť to říkám, inžinýrka z Prahy :grinning: :grinning: než jsem si přečetla tu tvou pozici, tak jsem zapomněla, co bylo na začátku...ještě, žes napsala, že půjčuješ ty peníze, to už jsem pochopila :wink:
12. aug 2010 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernice @nanuskal jinak, děvčata, dnes jsem pozvaná na grilovačku ke spolužačce z gymlu a bude tam asi 10 dětí, taková malá mateřská školka....tak nevím, zda zase nestoupnou mé mateřské touhy..případně by se taky mohlo stát, že zafungují jako antikoncepce :grinning:
12. aug 2010 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baru7 ale zni to honosne vid? :grinning:
12. aug 2010 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernice no to teda :wink:
12. aug 2010 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baru7 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja to mám tiež ráda, aj keď som tu už 100krát videla....ako aj veľa vašich filmov...naše slovenské nestoja za nič...naposledy som videla Ženy v pokušení a to bolo výýýýýýýýýbornéééééééé...
Som sa tak nasmiala a manžel dostal strašný záchvat v kine, a potom sa ľudia už nesmiali na filme ale na jeho smiechu :grinning:

Čo sa týka tých počtov, ja sa skôr naučím matiku a poperem sa s ňou...ale jazyky sú moja smrť..a tak by som chcela vedieť aspoň jeden poriadne :confounded:
12. aug 2010 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baru7 no tak to som zvedavá, ako to na teba zapôsobí :grinning: ale antikoncepčne asi nieee.... :grinning: Mňa momentálne neodradia ani zlé, ani rozmaznané a búchajúce sa o zem deti :grinning: :grinning: ja ich proste chceeem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Ja v poslednej dobe stretávam samé tehule :slight_smile: a moja mamina mi hovorila, že cez víkend videla troch bocianov...tak to už musí niečo znamenať :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. aug 2010 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ja jazyky mam moc rada, asi ze me bude vecny student :wink:
tak holcinky moje zlate, jdu makat, pak si skocim na pilates a pak zas makat a vecer s kamoskou na mojito :slight_smile:
baru - uzij si grilovacku, ale myslim, ze ted uz nas neodradi nic :grinning:
krasny den
12. aug 2010 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernice pekný dník a cink cink na mojitko :grinning: ja idem na angličtinu večer, takže vám normálne závidím :sweat_smile:
12. aug 2010 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nanuskal tak si dam jedno i na vase zdravi a hlavne na nase budouci mrnousky :slight_smile:
12. aug 2010 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernice tobě taky krásný den..užij si pilates i mojito...taky myslím, že mě neodradí nic:slight_smile: tak papa zatím:slight_smile:
12. aug 2010 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nanuskal čápů jsem teď taky viděla hromadu, tak to je nějaké znamení :wink: já jsem taky spíš na ty jazyky...ty mi jdou do hlavy nějak samy přirozeně, ale matika a fyzika...to je ostuda :grinning:
12. aug 2010 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baru7 No ak ti mám pravdu povedať, tak ja by som radšej brala to, keby som bola na jazyky ako na tie počty a matiku...fyzika teda nemusím a ani ju neviem...To zase môj manžel vyniká v tomto smere...vlastne on vo všetkých :grinning:
Ja sa cítim trápne, keď niekomu nerozumiem...pripadám si strašne blblá...ale čo ja za to môžem??? že mi to nejde ako by malo???? :confounded:
12. aug 2010 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nanuskal moje mamka taky není moc na jazyky, tak na každé dovolené se omlouvá se slovy, že umí pouze čínsky a svahilsky... :grinning:
12. aug 2010 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baru7 no tá je perfektná :grinning: žeby som najbližšie použila takú výhovorku aj ja??? :grinning: :grinning: :grinning:
12. aug 2010 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nanuskal určitě použij, mamce se zatím nestalo, že by na ni kdokoli spustil čínsky nebo svahilsky :grinning: :grinning: dneska je naprosto děsné vedro..jsem teď byla pro kytku venku a málem jsem umřela...ještěže jdu dne už ve 14:30 domů:slight_smile:
12. aug 2010 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baru7 no len keby spustili, tak to by bol iný trapas :grinning: :grinning: :grinning:
Aj u nás je strašne teplo, boli sme s kolegyňou na obede a tiež nám to dalo zabrať. Ja mám dneska anglinu v takej malej učebni bez klimatizácie, aj sa tam uvaríme....mozog mi vtedy vypovedáva, zase budem za blbú :sweat_smile:
Juj keby som ja tak mohla končiť o 14:30...tú praocovnú dobu máš super, a hlavne ked budeš mať detičky :slight_smile:
12. aug 2010 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nanuskal no, na to spoléhá, že ty dva jazyky nikdo neumí...já sice končím ve 14:30, ale byla jsem tady na 6:00, takže to je tím. Mám pružnou pracovní dobu, tak si to můžu přizpůsobit, to je fajn a dost toho využívám. Tak já pomalu fičím, krásný zbytek dne a papa zítra:slight_smile:
12. aug 2010 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baru7 Krásny dník :slight_smile: papa
12. aug 2010 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
me to tu neba :grinning: ale musim :frowning2:
12. aug 2010 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu = v praci. ne tu jako s vama :grinning:
12. aug 2010 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernice Ešte,že si to objasnila :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
12. aug 2010 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ráno, kočky, já už jsem zase tu :slight_smile: tu jako v práci a tu jako s váma :grinning: grilovačka byla včera super, dětičky úžasné a antikoncepčně opravdu nezafungovaly....bylo to fajné :slight_smile:
13. aug 2010 o 06:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bré ránečko :slight_smile: A tá moja ms nie a nie prísť....už ma jeduje :angry: :angry: :angry:
Inak, ja idem dneska na žúrku večer s kamoškami z výšky, tak sa tešííííím:grinning:
13. aug 2010 o 07:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nanuskal potvůrka jedna toulavá....tak snad dorazí..nebo nedorazí a dorazí // :wink: co je to žúrka???? :grinning: :sweat_smile:
13. aug 2010 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baru7 už by teda mohla...tie // už nedorazia, to by tam už bol minimálne duch :unamused:
Žúrka je to iba taká babská jazda :slight_smile: akože radosť z toho, že sa vidíme a jedna má aj narodeniny...takže iba také radostné žúrovanie :grinning: :grinning: :grinning:
13. aug 2010 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nanuskal ach jo :frowning2: a tobě se častěji zpožďuje MS?? ta slovenčina je stejně super.... bocian, žúrovanie, děťúrence :grinning: a odkud přesně vlastně jsi?
13. aug 2010 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@baru7 No už som si myslela, že sa mi dáva do poriadku ale asi som to pokašlala s tým Femigardom :frowning2:
Inokedy už mávam dopredu bolesti, nafúknuté brucho, bolia ma prsia a tezar stále nič...tak ja ti neviem, čo to má znamenať... Zostáva mi už len čakať :unamused:

Mne sa zase strašne páči čeština, znie tak krajšie ako naša tvrdá slovenčina.... Ale ke´d to píšeš, je to srandovné oproti vášmu jazyku to naše ď, ť, ň, ľ a -ia, -ie-, iu, ô v slovách :grinning:
Ale ma prekvapilo, že veľa ľudí nám slovákom už v Čechách nerozumie...hlavne tá mladá generácia, tak ma potešilo, že si vedela, čo je bocian a tak :grinning: :grinning: Lebo naše jazyky sú tak blízke ale v niektorých slovách tak odlišné :grinning:
Ja pochádzam z menšieho mestečka cca 60km od Bratislavi. Ale pracujem v Bratislave, takže denno denné dochádzanie :frowning2: a už ma to fakt nebaví....
13. aug 2010 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holčinky :slight_smile: já byla posedět včera s kámoškou, tak to byl koktejlek a půllitzránek vínečka :slight_smile: ale super :slight_smile:

@nanuskal co dodat, vím, jak je čekání na tu mrchu mrchovitou ubíjející. ale ty netušíš, dza a kdy byla ovu, viď?

@baru7 ty si tedy ranní ptáče :grinning:
13. aug 2010 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nanuskal ja ti taky rozumim, pac my tu slovaku mame dost :grinning: ale pravda, ze ja uz asi nebyla myslena tou mladou generaci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. aug 2010 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernice Tak som to nemyslelááááááááááááááááááááá....ja myslím tú úplne mladú tínedžerskú generáciu....
My sme tu ešte všetky tak mladé a tak krásne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Tu ovu viem iba odhadom + - 3 dni....lebo vždy ma pri nej bolí pred, aj počas brucho....a pobolievalo ma 27,28,29.7.
13. aug 2010 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok