Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

vecernice
16. aug 2010

ahoj holciny 🙂

@petap1 vitej zpatk z dovolene, podle popisu to vypadalo super. a navic drzim palce k plodnemu ptaku 13 🙂 u me nic noveho, mam hormonalni stimulaci, ovu nebyla a "ms" dorazi 2. zari. pak uvidim, co se mnou vymysli dal 😒

@nanuskal teda kocko, to me fakt mrzi, ze se takto toula ☹ to leda musela byt posunuta cela ovu, protoze LF nebyva delsi nez 18 dni ..... i kdyz jak si psala ze mozna byla 29, tak treba to jeste vychazi. drzim palecky, at bud dorazi, nebo at se obejvi carecky. chlapi maji vzdy vetsi nadhled a asi nas v tom nidky uplne nepochopi 😉

jinak brusle super, jen nejak diky poslednim mesicum mam nulovou kondicku ☹ ale uz na tom zacinam pracovat, aby se to zase vylepsilo. jinak jsme se vcera pekne chytli doma, tak jsem z toho jeste takova utlumena ☹
jo a kroupy prisly az v noci, a byly tedy husty!!!! 😀

petap1
16. aug 2010

nanuskal: Koukám, že je nás skeptiků tady docela dost, což 😀 Uvidíme, ale nevěřím tomu...já takové štěstí nemívám..aby hned na poprvé.... 😉

vecernice: jejda, to mě mrzí...a na co tě léčí ? U mě totiž nebyla OVU ani MS a zjistil se vysoký Prolaktin....jakmile mi ho snížili, tak Ovu i MS naskočila.

nanuskal
16. aug 2010

@vecernice A môže byť, že som ovu mala 29. a ms proste neprišla???? Aj keď mi predtým vychádzala LF na 14 dní? Môže sa LF meniť? Ja tomu fakt nerozumiem....
Ale včera som zo zúfalstva študovala koník, a prišla som tam na témy ako mimomaternicové tehotenstvo, tak som sa trošku zľakla :(

A čože sa dialo u vás???? To tvoj manželík mal prísť z dovolenky, nie??? Veď vy vyzeráte tak harmonicky, že sa ani pohádať neviete 😀

vecernice
16. aug 2010

@petap1 no ja mam HP v poradku. zatim vsechna vysetreni bez problemu, jen me telo jaksi odmita tvorit potrebne hormony. takze ted mam estrofem a utrogestan, coz nahrazuje chybejici hormony, ten estrofem pusobi na rust sliznice, ale zas brzdi vajecniky. ja ani 7 tyden po revizi nemela narostlou zadnou sliznici. nevim, kde uz je problem ☹

@nanuskal no on prijel, ve dverich se jeste tesil ze me. ale pak se mu zdalo, ze je doma bordel, tak na dotaz jak se meli, rekl dobre, a uz popadl lux a klusal s nim nahoru. no a pak nekomunikoval, vymenil andulce klec. ale to ticho na me primo rvalo. tak jsem na nej uhodila, ze co mu prelitlo pres nos, ze se nemusel vracet, ze jsem se tesila na milujiciho manzela, tak mi rekl, ze se mu nelibi, ze se vrati, a musi cistit andulce klec. no jako by vse bylo jen na nem. tak jsem zacala kricet, ze je pitomej, ze kdyby se zeptal, nebo podival, tak zjisti, ze jsem prevlekal postele, vyprala 2 pracky pradla a natrela cely zahradni nabytek a asistovala pri tvoreni brany (jako rychla spojka do Baumaxu 😀). no ruply mi nervy, tak jsem se rozbrecela. pak prisel, ze me miluje, ale proste me vytocil. on mel volno, nekde si brouzda s klukama, a ja ozelela i vylet na kole, abych to tak nejak zvladla ☹

vecernice
16. aug 2010

@nanuskal jo LF se nemeni, byva stejna. muze se prodlouzovat ta prvni faze, folikularni, ne ta druha ...

nanuskal
16. aug 2010

@vecernice Moja, tak to mi je ľúto....toto by naštvalo každého...úplne s tebou súhlasím...Ja som toto nezažila, ale u mojej sesternici som to prežila tiež, tú tichý domácnosť....Postavili si dom, a manžel jej našiel novú prácu, kde pracuje veľmi veľa, jazdí po polovici republiky a kým príde domov, je veľa hodín a aj je unavená...tiež jej manžel s ňou nekomunikoval, že aký majú bordel, a čo povie návšteva (akože ja)...tiež jej rupli nervy.... Je to normálne....
Ono to niekedy zabolí, verím tomu.... Ty si sa snažila a on si všimol iba to, čo nie je urobené, že to čo je... 😖
Ale dievčatko moje, ja ťa veľmi chválim, si šikulka koľko si toho postíhala a SAMA 😀 😉

A možno tá moja ovu sa len hlásila a možno ani nebola, ktovie....Asi si zase začnem robiť tie testy, sáááákriš 😀

nanuskal
16. aug 2010

@petap1 Či také šťastie mávaš alebo nie, to radšej nehovor... Veď ako sa hovorí, NIKDY NEHOVOR NIKDY 😀
Pekne nás prekvapíš o dva týždne 😉

vecernice
16. aug 2010

@nanuskal mozna se hlasila dopredu a fakt byla pozdeji. ted muzem jen vymyslet teorie 😀
no nastval me vcera poradne, tak sjem si rikala, ze by mohl zas nekam radsi odjet, to umi psat aspon kouezlny smsky 😉

nanuskal
16. aug 2010

@vecernice 😅 😅 😅 žeby si ho poslala niekam????
Ale ono to prejde...len to občas tí chlapi vedia poriadne prestreliť... 😠

vecernice
16. aug 2010

@nanuskal to jo. ted je jako milius 😉 ale i se omluvil. no ale takoveto privitani 😀

nanuskal
16. aug 2010

@vecernice Ešte taká ružička k tomu a bude to v poriadku 😀 😀 😀
Mňa včera tie zamrzelo, čo mi manžel povedal, to som zrovna počuť nechcela 😀 😀

petap1
16. aug 2010

vecernice: Aha, hm tak to je zapeklitější oříšek než u mě ☹ Určo ale doktoři něco vymyslí, však už se to jednou povedlo, viď 🙂 🙂
Jinak tohle taky znám...párkrá už to manža taky udělala...jako, že ať řeknu a on to udělá, když já ne....no taky mě to vždy zamrzelo...ale bude to dobré..ono se to přežene a bude dobře 🙂

nanuskal....uvidíme...MS by měla dorazit příští pondělí či úterý, takže uvidíme velice brzy 😀

nanuskal
16. aug 2010

@petap1 No tak to je za chviľočku 😀 😀 😀

petap1
16. aug 2010

nanuskal: S tím kolik mám v práci práce a kolik musím vyprat praček, to ani nepostřehnu a bude pondělí 😀 😀

nanuskal
16. aug 2010

@petap1 No tak to ti verím, po takej dlhej dovolenke 😀 ale má to niečo do seba, aspoň ti fakt prejde čas 😅

petap1
16. aug 2010

nanuskal : 😀 😀 Teď tak přemýšlím...když se může měnit jen první fáze a ta druá ne, tak by mohla být naděje, že ještě vykouknou //, viď ? A kdy ti měla MS přijít ?

nanuskal
16. aug 2010

@petap1 Za normálnych okolností áno, ale vzhľadom k tomu (kedy sme sa s manželom milovali, lebo on je preč) tak to by už nebolo pravdepodobné....
Moja posledná ms bola 13.7., na ovu som si test nerobila, ale vždy ma pri nej bolí brucho, a tom som mala cca okolo 27.7,28.7..... s manželom sme sa naposledy milovali 25.7., tak už si myslím, že by to bolo vidieť keby to malo byť tehu...
Mne trochu behal cyklus, ale posledné 2 mesiace prišla ms na 28deň a naposledy dokonca 27deň...tak som si myslela, že už sa upravuje....tak podľa toho by ms mala prísť 10.8. ☹

petap1
16. aug 2010

Nanuskal: Aha..no to máš asi pravdu...a nechceš tedy zajít k Dr. aby se juknul a případně dal vyvolávačku ? Aby jsi nemusela dlouho čekat.

nanuskal
16. aug 2010

@petap1 Povedala som si, že počkám do stredy a ak nič, tak volám 🙂 Ale toto sa mi ešte nestalo, že by som potrebovala vyvolávačku ☹

petap1
16. aug 2010

nanuskal: Víš ono je vše ovlivněné tím co se děje okolo nás...ta naše psychyka umí dělat divy...ale neboj...oni tu MS přivolají a pak zase hurá do snaženíčka 🙂

nanuskal
16. aug 2010

@petap1 vieš, ja som teraz trošku smutná hlavne kvôli tomu, že idem 27.8. za manželom a v 28.8. odchádzame do Paríža, akurát vtedy som mala mať ovu.....Tam by sa nám krásne snažilkovalo 😀 😀 😀
No čo už, nič nie je ideálne a telo si nakoniec aj tak rozhodne podľa seba 😔

petap1
16. aug 2010

nanuskal: Tak přesně tak jsem to měla i já...vždy jsem to měla dopředu vymyšlené a naplánované a tělo vždy zastávkovalo a byla jsem z toho pěkně rozhozená ☹ Od té doby jsem si řekla, že už s ničím nebudu počítat a nic plánovat a kreslit si jak to bude...prostě brát vše ze dne na den 😉 Zatím mi to jakštakš jde 🙂

vecernice
16. aug 2010

@nanuskal nanu - nemusi dat hend vyvolavacku, juknou dovnitr a uvidi, co se tam deje. ale to cekani je na palici, byt tebou, tak se objednam na konec tydne, kdyztak to treba zrusis 😉
a jinak pro povzbuzeni - videla jsem i grafy, kde pozitivni tt se ukazal az na nejaky 18 DPO 😉

vecernice
16. aug 2010

jinak ja si ted chovala 11 mesicni holcicku, tak doufam, ze to je nakazlivy 😀

nanuskal
16. aug 2010

@petap1 No to som si aj ja povedala 😀 len keďže je manžel v zahraničí, tak trochu plánovania to potrebuje 😅
Dneska som ho nahovárala, aby vo februári prišiel a nenechal si predlžiť už na pol roka 😀

@vecernice Moja gynekologička pracuje iba 2krát do týždňa a to utorky-štvrtky a aj to iba pol dňa ☹ je totiž aj riaditeľka tej kliniky, takže je zaneprázdnená. Ktovie, kedy mi šupnú ten termín....

A ja dúfam, že to nákazlivé je...a aj to tehulkovanie tu...Ja idem pozajtra za kolegyňou tehotnou...je na rizikovom doma...tak jej poriadne budem hladkať bruško nech sa nakazím 😀 😀 😀

vecernice
16. aug 2010

@nanuskal tak hladkaj aj za mna....

baru7
16. aug 2010

Ahoj koceny, tak jsem tady rychle jen na skok...uz jsem vsechny proskolila a jsem zpatky doma, ale musim uklidit a vyprat...jak vas ctu, tak to musim udelat radeji poradne, at nemam taky tichou domacnost...ti chlapi jsou nekdy fakt martani 😀 no a pak si jedu vyzvednout milacka do prace, nevideli jsme se od sobotniho rana...tolik ted pracuje:( a mel silene sluzby, tak ho musim doma trochu opecovat 😉 takze se ozvu zitra z prace 🙂

petap...vitej zpet z dovolenky 😉

nanuskal
16. aug 2010

@vecernice 😀 😵 😀 😵 😀 😵 na mňa sa môžeš spoľahnúť

petap1
16. aug 2010

nanu: Jj když je to takhle tak se plánovat musí 🙂 Za mě taky hladkaj...prosííím 😀 😀

varu: tak pěkně opečovávej...to bude hezký večer 😀

A co babe...jak je na tom....měla // , že ? Nepletu to 😅

nanuskal
16. aug 2010

@baru7 Tak pekne si pomojkaj drahúšika, po takej šichte si to zaslúži, pracant jeden 🙂
A zajtra ráno sa vidíme, čítame 🙂

@petap1 babe mala //, sem tam sa tu objaví 🙂 bola u doktora ale ešte nebolo nič vidieť, má tam ísť tuším koncom mesiaca...
Neboj, pohladkám za všetky nás....pekne pri hladkaní si budem hovoriť naše mená 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre