Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

mata1001
20. nov 2009

babe skus ist k dr po ms a nech ti spravi folikumetriu. 😉

babe19
autor
20. nov 2009

mata ano uz som myslela aj ja nato. len vies my mame takého doktora,ktorý povie,však este pockajme,neponahlajme sa dopredu. ale dakujem ti

mata1001
20. nov 2009

babe je na case doktora vymenit!!!

rhodosbb
20. nov 2009

ahoj babe 🙂 , mozno si mala ovulaciu skor...mne sa to stalo tento mesiac. ovu som doteraz mala vzdy na 14 DC a tento mesiac uz 11 DC a zistila som to len podla merania bazalnej teploty...nevyhoda ovu testov je ta, ze si ich musis kupit viac a testovat viac dni po sebe, aby si ovu neprepasla a nevyhoda merania bazalnej teploty je zase ta, ze ti ovu ukaze, az ked je uz po nej a tym padom je neskoro 😒
takych je nas tu viac, co chceme darovat pod stromcek pozitivny tehu test 😀

rhodosbb
20. nov 2009

babe, nebud zufala, nemyslim si, ze by si mala po pol roku snazenia robit paniku, ze sa vam nedari, treba len dobre poznat svoje telo a vediet ako na to a hlavne kedy 😉 🙂

babe19
autor
20. nov 2009

rhodosbb možno som mala ako vravís. dufam,ze sa mi nestane to,co niektorým,ze otehotniem az počas MS. o tom mužícek nechce ani pocut,zda sa mu to az moc nechutne. ale my zeny co by sme nespravili,keby sme vedeli ze to moze byt uspesne. a ked si mala ovu na 11DC podarilo sa ti otehotniet? alebo este nie? a mas aj v tom pravdu,ze ovu test je drahá zalezitost. asi dam na matu a pojdem k doktorovi a potom uvidime. BT si nemozem merat,pretoze robím vzdy inak a to sa meria vzdy rano.

babe19
autor
20. nov 2009

dakujem ti rhodos,si velmi mila. 🙂 budem mat uz 26 /ze uz!/ a velmi by som si to priala. a to je na tom najlepsie ci najhorsie,kazdy sa ma teraz nato pýta , ci este nebude bábo. ale asi to poznáte 😀

babe19
autor
20. nov 2009

a čo si myslíte o Dr. Jonášovi?

rhodosbb
20. nov 2009

babe, len tomu novemu doktorovi nevrav, ze sa snazite len pol roka, lebo ta vysmeje, povedz min. 1 rok a bude sa tebou zaoberat...ja som prvykrat otehu po 7 mesiacoch snazenia 🙂
buduci tyzden cakam na verdikt po tejto skorej ovulacii, tak uvidim, ci to vyslo 😉 ja mam uz 29 🤐

babe19
autor
21. nov 2009

no to som ani nechcela povedat. 😀 minimálne rok som mala na pláne 😉 fiha,tak ti držím palce,aby si mala dobru,tu najlepsiu správu

bombulka
6. dec 2009

ahoj, babe19, neviem, ci este sem-tam mrknes na tuto temu, chcem ti len povedat, ze ja som do posledneho slova v tej istej situacii, az ma to soklo, ako keby som citala o sebe, az na ten termin menzesu, ale presne aj ja by som rada manzelovi darovala pozitivny test... 🙂

babe19
autor
13. dec 2009

Bombulka pisala som ti,dufam,ze si to dostala. Hm,bohuzial este stale nic,no co sa da robit. A u teba je nieco nové?

tinkapn
14. dec 2009

Baby skusili ste uz Femigard? Veeelmi vela zien po nom otehotnelo 😉

kuriatko84
14. dec 2009

bebe19 presne viem ako sa citis. my mame rok a pol po svadbe a tiez sa nedari. a stale nas otravuju tymi otazkami "kedy"??? 😠 uz ma to minule tak nastvalo, ze som svokre odvrkla ze mozno aj nikdy ked budu stale otravovat 😖 viem ze som to trosku prehnala ale fakt ma to nastvalo a od vtedy dala pokoj 😀
tiez idem tento mesiac nabehnut do lekarne a uz zacnem s ovu testami. uz sa naplnil moj pohar trpezlivost lebo tiez mi tiahne na 26 a mm na 34 😒

kuriatko84
14. dec 2009

tinkapn a da sa ten pripravok kupit bezne v lekarni ci len na na nete? citala som si a ma celkom dobre ucinky kopu na mna sedi 😅
babe19 sory za preklep v mene 😅

tinkapn
15. dec 2009

Kuriatko da sa kupit niekde v BA - baby tu o tom pisali. Ale inde asi ani nie. Ja som si ho objednala cez internet a prisiel mi myslim o dva dni, takze to nie je az take hrozne. No a stale cakam na mrchu, aby som ho mohla zacat popijat 😀

kuriatko84
15. dec 2009

ahojte. tak bola som dnes v lekarni na Bajzovej 2 v BA a mali ho, tak dnes som si dala prvu vecernu davku. Drzte palce aby to pomohlo 😵
inak je tu aj zalozena samostatna tema Femigard 😉

babe19
autor
16. dec 2009

Ahojte babenky
Dakujem za tip,tak skusim poprosit segru,nech mi donesie,ona robi v BLAVE. Ak potom niektora bude mat vysledok POZITIVNY,ozvite sa mi. Nadej zomiera posledna.

babe19
autor
16. dec 2009

TINKAPN- a kde sa daju kupit tie kvapky,len v BA? Lebo na internete som to nenasla,len femigrad GEL 😖

babe19
autor
16. dec 2009

🙂

tinkapn
17. dec 2009

Babe19 tu mas link, ja som si to objednala odtialto: http://www.zazdravie.sk/_femigard-300 😉
Uz sa mi nechcelo cakat na mrchu, nasla som na internete diskusie, ze sa nemusi cakat na mrchu, tak som zacala s popijanim v utorok 😀 Drzme si vsetky palce, aby sme co najskor mali // 😉

kuriatko84
17. dec 2009

tinkapn ja som ho zacala uzivat tesne po nej. Ved tam neni napisane ze kedy sa ma zacat 😕 len teraz mam dilemu, lebo tam je napisane ze ho nesmu uzivat deti a tehotne, a co ked pocas uzivania otehotniem a nebudem o tom este vediet, ze som v tom?
tinkapn a ako si ho davkujes? ja podla navodu vzadu.

babe19
autor
18. dec 2009

TINKApn jéééj velmi pekne ti dakujem,aj za link aj za to,že si všetky držíme palčeky. Veru,kazdej to prajem z celeho srdiecka! A zároven vám chcem popriat stastné a vesele vianoce!!!! 🙂 🙂
MERRY CHRISTMAS !!!!!

tinkapn
18. dec 2009

Ahojteee 🙂 Kuriatko no ja si davam tri krat za den jednu malu lyzicku 🙂 Na jednej stranke (myslim, ze je to stranka tej firmy Hemann, co to vyraba) su diskusie... A neviem, ci prave tam som necitala, ze aj ked si tehotna, mozes Femigard nadalej uzivat.. Citala som aj, ze jednej zase pomohol v prvych troch mesiacoch proti potratu 🙂 Nazorov je vela, ale je hlavne, ze su takmer vsetky pozitivne 😉 Tak ahojte, drzte sa a krasne Vianoce vam zelam 😵

kuriatko84
20. dec 2009

tinkapn tak si ma trosku potesila 🙂
aj ja vam prajem krasne vianocne sviatky! 😵

babe19
autor
30. dec 2009

ahojte babenky,
ako sa máte po tých sviatkoch? ja som sa tak tesila,mrcha mi meškala,mala som to dostať na štedrý večer. bol to uz 28 DC,tak na štefana 26.dec.som si kupila testik,ale nič neukázal,tak som si spravila aj 27.dec.vyšla skoro neviditelná slabá čiaročka. Tak som začala dufat,to uz bolo 31DC. Ale včera 29.decembra mrcha dorazila. Na 33DC. Nemala som nikdy tak neskoro,tak neviem. No nádej umiera posledná. Prajem štastný nový rok kazdemu!

tinkapn
31. dec 2009

Ahoj babe. No ja sa mam po sviatkoch fajn, priatel ma na Vianoce poziadal o ruku 😵
Je mi luto tej mrchy, no ale nikdy nevies, mozno aj si tehu 😉 Uvidis, aka bude, ci bude slabsia a kratsia... Drzim veeelmi prstiky, aby vam to uz vyslo 🙂
Mne uz dosiel femigard, tak cakam na dalsi 🙂

babe19
autor
3. jan 2010

Ahoj Tinkapn- wao,no tak ti velmi gratulujem,urcite si velmi stastná a bola si aj prekvapená. Tak tieto Vianoce si budes iste pamatat. 🙂 Bohuzial mrcha bola silna ale trvala dva dni. NO nic,ked budem mat volno a aj doki sa vrati z dovolenky pojdem za nim. Ja teraz beriem Calibrum Babyplan - dostala som od sestry na vianoce. tak ich budem poctivo brat! 😉 Ked bude nieco nove,napísem,ale aj vy mi mozete pisat,co prezivate,ake dobre spravy mate pre nás.

babe19
autor
4. jan 2010

😉

babe19
autor
8. jan 2010

Hm,bola som dnes u gynekologa,ten mi predpisal clostylbegyt a duphaston. Dufam,ze to zaberie. Manzel ma ist na spermiogram. Potom sa uvidí. 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre