Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

vecernice
15. feb 2010

ahoj holciny 🙂
ja uz mam clostik treti den, asi diky nemu trochu citim podbrisek, a mozna unava, ale ta uz je u me trvale doma (Utrogestan je na ni taky zarucen). takze pomalu vyckam na ten spravny okamzik 🙂 (teda dnes jsem si prasky zapomnela doma, takze vecer dvojita davka, no ale co, ono to stejne vyjde .-D)

babe - a kolikaty si DC?

tinkapn
15. feb 2010

Ahojte,

tak mne uz pomalicky konci mrcha, tak od zajtra sa ide merat BT 😀 V piatok som sa zastavila v lekarni a kupila konecne teplomer 🙂 chi chi chi

A co mate noveho?

Vecernice - ako bolo na disko a v pivnych laznich? 😀 😉

vecernice
15. feb 2010

tin - disco pekny, takova spravna venkovska zabava 🙂 ale docela sranda, jen jsem se nestacila divit, kam ta mladez speje 😀 na damsky zachodcich tam do toho busil nejaky mlady par ... 😉 no nevim, zda tam jednou budu poustet deti 😀

super, ze se pridas s merenim 😉 i kdyz ten zacatek je takovej nezazivnej 😀

vecernice
15. feb 2010

jo a lazne super!!!! poradny relax, do teple vody nasypou slad (vebuc to nevoni jako pivo), vedle kade mas pipu, kde si sam tocis pivo, no a pak te odvedou do vedlejsi mistnosti, kde je postel se slamou (pres ni prosteradlo 😉 tam te plozi a prekryji ovcim rounem a lenosis 🙂 a dnes pry mame mit oba pokozku jako plysacci 😀

tinkapn
15. feb 2010

Vecernice - tak tie lazne museli byt ozaj super 😵

No a co sa tyka tej mladeze na diskotekach - 😀 tiez neviem, kam to vsetko speje 😀 deti tam urcite potom nepustaj 😀 😀 chi chi chi

vecernice
15. feb 2010

anebo az je tam pustim, tak tam budu pravidelne behat kontrolovat ony mistnosti 😀 (mame to totiz kousek od baraku 😀)

tinkapn
15. feb 2010

No vidis, aj tak sa to da 😀 teda, ale dobre som sa pobavila 😀

Ozaj vecernice, o kolkej by sa mala ta BT merat?

vecernice
15. feb 2010

tin - je jedno v kolik, hlavni je kazdy den ve stejnou hodinu. jinak by to nemelo vypovidaci schopnost. nejde o absolutni hodnotu teploty, ale o jeji bifazicky prubeh 🙂 (ono treba o hodinu pozdeji nameris o 0,1 stupne vic...)

cizu
15. feb 2010

Ahoj holky,

tin: gratuluju ke zkousce a ted uzivej nic nedelani🙂
vecernice: teda,tak to je parada, to jste si museli uzit, no proste, pivo ma asi fakt neco do sebe 😀

A ja jsem o vikendu trosku vegetila....ale ja porad nic a MS asi nevi, kde bydlim...az jsem z toho cela nestastna....bricho bolelo tak nejak pernamentne vzdy narazove (ale zadna hruza), tak jsem uz cekala kazdym dnem...a ani dneska nic..........tak uvidim............24.2. jdu k Dr., tak kdyz se nic neobjevi, tak aspon Dr. rekne, co se deje.............a ja mela takovou radost z grafu..............opet me to utvrdilo, ze nic nefunguje, tak jak ma ☹
A do toho pondeli 😢 , uz at je patek.......

mejte se krasne

tinkapn
15. feb 2010

Cizu ahoj, akoto, ze este MS nedorazila? 😒 To ma mrzi, ale mozno ani nebudes musiet cakat na Dr. a mrska pride hmm? 😉
Vecernice - ahaaa, tak dakujem ti velmi pekne teda 🙂 A ty o kolkej merias? Ja budem asi okolo 7 mej 😅

babe19
autor
15. feb 2010

Ahojte babenky!

Juj ako vám závidím,čo ste prežili cez víkend. Vecernice urcite bolo super,brala by som to aj ja hned,teraz. Ale aj na chatu by som rada isla.
Zas je ale novy tyzden,to iste kolo nas caka,ako predtym. Skoda ze ten vikend netrva dlhsie,no nie?

TINKA - dufam,ze tá BT ti vyjde,budem drzat palce,dobre ze si ju mozes merat. ja nie,lebo robim na smeny a to nema zmysel,hlavne po nočnej :/

VECERNICE - uz mám 15 DC, vcera ta prvá ciarocka bola uz viditelna,no nie tak silno ako kontrolna,ale bola tam. no netesim sa dopredu,lebo vzdy tak aj dopadnem :(

CIZU - co noveho,MS uz prisla? inac mas pravdu,nic nefunguje tak,ako ma! preco sa vzdy musime sklamat?
No ale vcera som kukala fotky v albume,a TINKA pamatas sa na JERRYMON-u? Pisala som ti ,ze kuk na jej album,kolkokrat ma ovulku, a vyslo jej to. Po 12 DPO je tehulka. Som rada,ze jej to vyslo! Takze to caka aj nas urcite!!!!!

vecernice
15. feb 2010

tin - ja merim v 6:40 (i o vikendu ☹ ) ale uz jsem si zvykla 😀

cizu - mrkla jsem na tvuj grafik, podle me dorazi dnes nebo zitra, podle teplot by to tak byt melo. tak neveset hlavu, urcite bude vse v poradku!!!!

babe - hele jestli vykouvkla, tak dnes zesili bud uplne nebo si to necha na zitra 😉 takze te tu par dni nechceme videt, aby ses mohla plne venovat manzilkovi 😀 nene samozrejme nam taky musis nahalsit, ze ovu dorazila 🙂

tinkapn
15. feb 2010

Babe ahoj 😉

tak ako vravi vecernice, ak sa uz ukazuje druha palicka, tak kazdym dnom by mala ovulka prist, juuuj ani nevies ako velmi ti drzim palecky 😵 😵 😵 Venujte sa jeden druhemu a sem-tam skoc aj sem za nami 😉
A aky si mala vikendik?

Vecernice - tak snad si zvyknem aj ja chi chi chi 😀 ved co by sme neurobili len aby sa to uz podarilo, no nie? 😵

babe19
autor
15. feb 2010

Joj dievčata,dakujem vám velmi pekne za podporu! Ale viete teraz sa muzik na mna hneva,tak neviem ako "oslávime" ked budu dve silne palicky!? Dufam,ze sa nebude hnevat tyzden! Uplna hlupost inac! MUZI,vsak viete!!!!!
Ked budu dve silne ciarocky,urcite sa ohlasim.Ale ani vy mi nezabudnite napisat co noveho u vas,oukej?

vecernice
15. feb 2010

jasny jasny, ale u me jeste par dni nuda 😀 takze neco se zacne dit nejdriv pristi tyden 😉
a vy se koukejte udobrit aspon na tu chvili 😀

tinkapn
15. feb 2010

Babe, jasne, ved muzi.... zle s nimi, bez nich este horsie 😀 😀 😀 chi chi chi
Vecernice, my to mame teraz tak narovnako, vsak? Ja som dnes 6 DC 🙂

babe19
autor
16. feb 2010

baby stále nič,nechce sa udobrit. je mi to luto,ale co uz mam ja s nim robit. je tvrdohlavy. cely den sa ku mne ani neprihovoril. hmmm ☹

tinkapn
16. feb 2010

Babe, neboj, jeho to coskoro prejde, ved ich poznas, ako sa urazia, tak sa aj odrazia 😉

cizu
16. feb 2010

ahoj holky:
babe: neboj, chlapi dlouho nevydrzi a snad to jeste stihnete 😉

a ja stale nic a po zadani dnesni teploty do grafiku me ff nahlasil, ze zadna ovu nebyla ☹ - on to asi bere podle dostupnych dat, ale ja doufam, ze byla (ne uplne 100% pozitivni test jsem zachytila jeden den nahodne a pak uz jenom slabl, tak si rikam, ze snad by musela),ale tomu zase neodpovida tento stav, ze porad nic ☹ . Moje telo asi opravdu nefunguje....no pristi stredu jdu k Dr. a uz ho poprosim, at zacneme neco delat, protoze evidentne samo se nicemu nechce...............a zacina me to stvat....v 04/2010 to budou 2 roky, co jsem si rekli, ze bysme uz to mimco chteli a ono porad nic..............takze se dostavuje takovy ten smutek a nadej do budoucnosti zadna, uz me to faakt nebavi.............to je den...a pritom vcera tak krasne svitilo slunicko 🙂

vecernice
16. feb 2010

ahoj holciny.

babe - neboj, ono ho to zas prejde, ten muj, kdyz se zabejci, tak potrebuje svuj cas, pak je s nim diskuze 😉 tak trpelivost 🙂

cizu - koukla jsem na tvuj grafik, no je to fakt divny. zas nechapu duvod co by teploty takto zvedlo a drzelo nahore po nekolik dni. skoda ze jsi nemerila od zacatku, byly bychom mozna moudrejsi, i kdyz obcas mam pocit, ze v tech grafech se vyznat je fakt umeni 😲
vim, ze obcas to na cloveka pada, i kdyz nam to trva zatim jen pul roku. ale proste jsem se rozhodla si nepripoustet zadne negativni napady, a hodlam verit, ze je to jen otazka casu. a mezitim se radovat, ze mam po svem boku takoveho bajecneho chlapa 😉 a tak verim, ze u vas tento rok bude taky uspesny!!!! neztracej nadeji a radsi se na ten svet usmej 🙂 (i kdyz je to nekdy tezky)

tin - ja mam den naskok, dnes uz jsem 8DC 😀
jen sranda, ze po tom clostiku hlen watery, a cipek nahore, az zatim uzavreny. no asi radsi zacnu testovat ovulku driv, co kdyby se mi to posunulo .... 😲 RapiCleary uz mam nakoupeny 😀

tinkapn
16. feb 2010

Ahojte 🙂

Cizu - no to je divne, ved ked ti ide teplotka dole tak to hlasi prichod mrchy, nie? Urcite kazdym dnom dostanes 😉 Drzim palecky 😉

Vecernice - juj, tak to je fajn, ja dnes 7 DC 😀 A dnes som uskutocnila svoje prve meranie 😀 😀 😀
Tak, tak... ovu testiky pripravit a ide sa na to 😉

Len neviem, ci budem mat teraz ovulku, lebo nemam femigard ☹ si predstavte, ze uz su to 3 tyzdne od objednania!!! a nič ☹

tinkapn
16. feb 2010

Teda 2 tyzden, ale aj tak je to uz sila 😖

babe19
autor
16. feb 2010

AHOJTE MOJE!

CIZU - dakujem za povzbudzujuce slova,ako aj TINKE A VECERNICI. skoda,ze ja tie grafy BT neviem citat,tak ti ani pomoct. mozno raz sa to naucim. neboj,bude vsetko v poriadku. sice dva roky su vela ale netreba sa vzdavat

TINKA,VECERNICE - no hadam ho to prejde,ale kedy? je velmi tvrdohlavy. a dnes aj vcera som si robila test a uz aj ta kontrolna ciarka je slabulinka. boze,co sa to deje. asi budem mat PCO ☹

vecernice
16. feb 2010

ahoj holciny, dnes se prekonovam, vydrzela jsem az do ted pracovat a to bez brouzdani na konikovi!!! je to se mnou na dobry ceste 😀

tin - u cizu je teplota zvlastni v tom ze sice klesla ale pak zase stoupla a klesla (pokud si dobre pamatuju). a hlavne LF uz je pres 16 dni, coz se mu asi nezda ..... i kdyz kdo vi.

tinkapn
16. feb 2010

BABE - nasla som na internete nieco pre teba 😉 Mozes si merat BT aj ked robis na smeny, aha:
- je to zo stranky o merani BT: http://merenibt.xf.cz/index2.html

Pokud pracujete na směny, určitě nedokážete zároveň měřit po probuzení a v tu samou hodinu, pro Vás platí jediná rada - měřte alespoň po čtyřech hodinách naprostého klidu (ideálně spánku - to platí pro všechny), ihned po probuzení. Pokud pracujete jeden týden noční a budete měřit pokaždé po probuzení v pět odpoledne, a druhý týden ranní a budete měřit po probuzení ve čtyři ráno, za dodržení ostatních podmínek by to nemělo vadit.
Dále bych chtěla upozornit na to, že měření v jakoukoliv jinou denní dobu je bezpředmětné. Občas se setkávám s dotazy - ráno byla teplota taková a odpoledne onaká - moje odpověď vždy zní - odpolední teploty mohou být ovlivněny tolika věcmi, že to opravdu nemá cenu přikládat jim jakýkoli význam, proto, byť jste sebezvědavější, jindy než hned po probuzení neměřte - leda byste předtím dokázaly setrvat čtyři hodiny v absolutním klidu 😉

babe19
autor
16. feb 2010

dakujem tinka!

vecernice
17. feb 2010

ahoj holciny!
tak ja jsem dnes uz 9DC, a posledni den s clostikem. tak od patku zacnu heldat dve carky 😀

a pokud to nevyjde tento mesic, tak si dame pohov, poresim si druhou davku ockovani proti zloutence, a taky nechceme vanocni mimco. to jsou duvody, co?

a co noveho u vas?

babe19
autor
17. feb 2010

ahoj vecernice,
ja uz dnes mam 17 DC a stale nic,ciarky slabnu. uz aj tá kontrolná je slabá. ja tomu fakt nerozumiem. ale teraz ani nevadi,lebo ked sa nerozpravame s muzom tak naco by aj boli dve ciarocky! len by som smutila. ☹

vecernice
17. feb 2010

jaj babe - porad je zabejcenej? to ma vydrz ☹ tak drzim palce, at si to co nejdriv vyrikate!!!

jinak me tedy kontrolni nikdy neslabla, byla podle me vzdy stejna 😲 no priste ji zacnu pozorvat bedliveji 😉

tinkapn
17. feb 2010

Ahojte! 🙂

Vecernice - tak ja som dnes 8 DC 😀 Inak, merala som dnes teplotku a je uplne rovnaka ako vcera, nevadi? Mozno sa ti to zda ako hlupa otazka, ale vies, ze som uuuuplny zaciatocnik 😅

Babe - este stale ho to nepreslo? ☹ Coskoro ho to prejde, neboj, ved nebude oduty vecne!!! 😉
A budes aj merat BT? Citala si to vcera?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre