Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

petap1
2. sep 2010

nanuskal: tedy to je nádhera a ty jsi prostě kooočka 🙂 JJ jen si to překontroluj...až jednu chytneš, tak pak už budeš vědět a nebudeš muset měřit..budeš vědět, že je 😀

nanuskal
2. sep 2010

@petap1 ďakujem, si zlatá 😀
Presne, chcem si to prekontrolovať, lebo väčšinou mávam bolesti pri ovu, ale aj tak si to chcem potvrdiť... 🙂

vecernice
2. sep 2010

@nanuskal ja to mereni schvaluju 🙂 vsak jsem merila sama dlouho. ale ted potrebuju klidek. a hlavne uz vim, co mam po tech lecich ocekavat, takze ovu tak 17-20 DC 😀
jinak uz jsem se zaradovala, ze tu je ms, ale jeste ne 😀 ale zatim ma cas 😉

petap1
2. sep 2010

Nanuskal: nemáš zač..prostě jsi kóča 🙂 🙂 JJ jistota je jistota 😀

vecernice: Tak to budeš mít jak já...Ovu kolem 18DC 🙂 Myslím, že léky zaberou a já tomu dávám 1m na probuzení a 2m na // 😀

nanuskal
2. sep 2010

@vecernice Jasné, to je iné keď už vieš čo ťa čaká ako ja, čo mám hala-bala MS 😖
A môže mať žena zmenený hlien a napriek tomu ovu nebude???

vecernice
2. sep 2010

@nanuskal nanu - bohuzel mozne je vse. ja mela ted behem tohoto "cyklu" plodny hlen nekolikrat. ale u tebe neni duvod, aby ovu nedorazila 🙂

nanuskal
2. sep 2010

@vecernice Kto sa v tomto všetkom má vyznať 😀 😀 😀

vecernice
2. sep 2010

@nanuskal no neni to snadne, ale aspon je to o to napinavejsi 😀

nanuskal
2. sep 2010

@vecernice Tak to teda je, ako guma v gaťách 😀 😀 😀 😀

vecernice
2. sep 2010

@nanuskal 😀 😀 😀 😀 😀

petap1
2. sep 2010

Děvčata 😀 😀

petap1
2. sep 2010

Tak já se dnes loučím a jdu balit 😀

Mějte se hezky a zítra Ahoj 😉

vecernice
2. sep 2010

@petap1 krasne si to uzijte, a hlavne pozitivni mysl!!!!at se ma u tebe babetko primo pohadkove 🙂

nanuskal
3. sep 2010

Bré ránko dievčatá 🙂 No tak u mňa dnes ráno sklamanie, teplota nevystúpila hore, bola len 36,5° ☹

vecernice
3. sep 2010

@nanuskal ahoj nanu, vim ze teplota dokaze zkazit naladu, tak me to mrzi spolu s tebou, ale nezbyva nez vyckat. treba nas ztira mile prekvapi. a kdyz nic jineho, tak zjistime, jak na tom ses, a treba pristi mesic si tu navstevu naplanujes uplne enu nunu 🙂

petap1
3. sep 2010

Dobré ranko,

tak je zabaleno, ale dalo to práci, ale snad máme vše 🙂 Jinak mám pořád pocit, jako před rýmou či kašlem..chjo...už aby jsme byly u moře..mořský vzduch mě snad zbaví neduhů 🙂 🙂

nanu..nevěš hlavu, však ona dorazí 😉

nanuskal
3. sep 2010

@vecernice Čítam si akurát jednu stránku o BT a tam píšu, že BT môže ovplyvniť aj cestovanie a spanie v stále iných podmienkach a posteliach a to ja som ich teda teraz vystriedala 😀 raz v Nemecku, potom zase 2krát v Paríži, zase 2krát v Nemecku, potom u kamarátky a nakoniec doma a to všetko za jeden necelý týždeň 😀

@petap1 Všetko podstatné určite máte a čo nemáte, tak to nie je také dôležité 🙂 hlavne, že máte jeden druhého a tretieho v brušku 😀
Ja viem, že príde...ale už neskoro 😠 zas raz...

vecernice
3. sep 2010

@nanuskal ze ty ctes www.merenibt.xf.cz ? 😉
no ono je pravda, ze teplotu muze ovlivnit spousta veci, u kazdeho je to jinak. nekde pisou, ze i treba jine pyzamko a sup jina teplota. clovek to u sebe musi asi vypozorovat 😉

nanuskal
3. sep 2010

@vecernice 😀 si ma odhalila 😀 tak uvidím ako sa to bude vyvíjať s tou teplotou do konca cyklu...len dúfam, že ovu vôbec bude... to by ma už švihlo, ak nie 😖
Inak mám fakt pocit, že to moje telo zostalo také divné od svadby, kedy som strašne prestrašne ochorela a brala som silné antibiotiká....Žeby sa stále z toho nespamätalo??? 😒

vecernice
3. sep 2010

@nanuskal mozny je vsechno, ale jinak receno, jak je psano na tech chytrych strankach, bibli vsech konikovek 😀, tak obcas i anovulacni cyklus neni nic divneho (tak jeden do roka). holt ted nezbyva, nez vyckat, co to telo predvede, ale klidne mozne, ze teplota zitra stoupne. jak dlouhy cyklus si mela minule, 33dni nebo dyl?

nanuskal
3. sep 2010

@vecernice No minule som dostala až na 36 deň, predtým to boli dva mesiace raz 27 a raz 28 dní....predtým ešte 31dní... Behá to ako chce.... 😖 Fakt som na to zvedavá...

vecernice
3. sep 2010

@nanuskal no kdyby to melo byt 36 dennni cyklus, tak by ovu mela byt 18DC-24DC ... ale jak to poskakuje, tak se hur urci 😠

nanuskal
3. sep 2010

@vecernice No presne, človek už nevie, kedy ju má čakať...či tento cyklus bude 28, 30 alebo 36 dní...no hrozné...fakt... 😠

petap1
3. sep 2010

Děvčátka můžu se zeptat..kdyby bylo nejhůř, můžu si vzít aspoň půlku paralenu ? A můžu kapky do nosu ?

vecernice
3. sep 2010

@petap1 ja ti nevim, myslim, ze prvni trimestr se nesmi skoro nic, ale radsi si cinkni doktorovi, at ti rekne.

nanuskal
3. sep 2010

@petap1 No ja tiež viem tak, že skoro nič sa nemôže...neviem či nejaké homeopatiká...ale ani týmto som si neni istá...či to nie je až v neskoršom štádiu... Radšej si to potvrď ako hovorí večernica 😉

petap1
3. sep 2010

Jj máte pravdu..v 1. trimestru bych neměla nic...doufám, že z toho nic nebude a moře zabere jako nejlepší lék 🙂 Přeci jen říkají, že slaná voda je na rýmu dobrý lék 🙂 🙂

nanuskal
3. sep 2010

@petap1 Slniečko a more ti pomôžu 😉
Ja som tiež nejaká soplíková, toto počasie robí svoje ☹

petap1
3. sep 2010

Nanuskal: JJ tohle počasí je akorát na chřipky a angíny 😠 už aby jsme byly pryč 🙂

nanuskal
3. sep 2010

No akurát som dostal otázku: A ty nám sem kedy prinesieš takéto bábo????? (mali sme v práci návštevu s bábom)
vrrrrrrr 😠 😠 😠
Ach jaj...dneska to fakt nemuselo byť....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre