Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

vecernice
7. sep 2010

@nanuskal teda holka, ty budes za chvilku zrala na Chocholouska 😀 ale z teploty mam radost, znamena to, ze ovu na tuty byla, coz je super 🙂

@baru7 dobré ránko a ať ti to jde pěkně od ručky 🙂

nanuskal
7. sep 2010

@vecernice noooo...tak nejako...ale v bývalej robote mi hovorili detektív oriešok....tuším som mala byť nejaké súkromné očko 😀 to by ma aj bavilo...zisťovať, preverovať 😀
Že ja som sa fakt dala na to účtovníctvo 😖

vecernice
7. sep 2010

@nanuskal kocko to radsi ne, cifspion zni zabavne asi jen podle nazvu 😀

vecernice
7. sep 2010

joj me to dneska jde, to bylo mysleno, ze ucetnictvi urco ma od detektivni spionaze daleko, dnes se neumim vyjadrovat, mam nejaky zmateny den 😀 pro jogurt jsem si sla do potravinove skrine, musli si malem nasypala do kakaa apod. a rano poprve zkousela menstruacni kalisek, no holky, to byl porod 😀

nanuskal
7. sep 2010

@vecernice Juj vidíš, však ty si si ho kúpila...takže hrôza hovoríš???? a nakoniec si si ho dala?????

Inak, asi si zmätená od samej radosti z MS 😀

vecernice
7. sep 2010

@nanuskal no ja ho dala poprvy, ale prisel mi nejak divne a zaboha nesel vyndat 😀 ale pak se to podarilo, tak jsem zkusila druhy pokus, a zda ho vyndam, uvidim vecer 😀

nanuskal
7. sep 2010

@vecernice 😀 😀 takže ide ťažšie dnu, že???
A to vydrží celý deň??? Aj keď máš silnú MS??? Lebo si neviem predstaviť ho vyberať v práci 😀

vecernice
7. sep 2010

@nanuskal pry to vydrzi 12 hodin i pri silne ms. ja ji tak silnou nemam (tedy svoji nejsilnejsi za rok), ale myslim, ze by mel vydrzet. jinak to chce nekde ne wc, kde je voda 😉 aby se oplachl a zarazil zpet 😀

nanuskal
7. sep 2010

@vecernice a ešte taká banálna otázočka, ktorá ma zaujíma a nedá mi pokoj 😀 Cikanie je v pohode????

vecernice
7. sep 2010

@nanuskal to je, on je cely schovany uvnitr (jako tampon jen bez toho ocasku 😀)

nanuskal
7. sep 2010

@vecernice ahaaaaaaaaaa...som mala pocit ako by to bolo niečo takéé väčšie 😀 no ale verím tomu, že to dá robotu dať to tam a potom vybrať 😔

vecernice
7. sep 2010

@nanuskal no kdyz mi to prislo, tak jsem rekla, ze neco takoveho se do me nemuze vejit 😀

nanuskal
7. sep 2010

@vecernice 😀 😀 😀 ouuu...tak to som zvedavá, keď si ho ja raz objednám 😀
Ale tak zober si to, že dieťa bude väčšie 😀 😀

vecernice
7. sep 2010

@nanuskal nestras me 😀

nanuskal
7. sep 2010

@vecernice Nestraším, konštatujem 😀 Ale neboj, ja sa tiež nebojím....som v tomto statočná, hoci keď počúvam kolegyne, tak občas mám bobky 😀

vecernice
7. sep 2010

@nanuskal tak se budem nebat spolu, a zacnem panikarit az tesne pred terminem, ju? 😀 😀 😀

nanuskal
7. sep 2010

@vecernice Jasné, schvaľujem 😀 😀 😀 takže v polovici budúceho ruku 😀 temín je termín, a keďže sme sa dohodli, že do Vianoc sme v tom... 😀

vecernice
7. sep 2010

@nanuskal no spravne, nejdriv to vyjde asi na zacatek cervna (ty jako horky adept), a ja pak nekde v tesnem zavesu .-D

nanuskal
7. sep 2010

@vecernice Každopádne si predáme štafetu 😀 Buď ty mne alebo ja tebe 😀
babe ju predala petap, tá zase nám, tak teraz musíme zamakať my 😀

vecernice
7. sep 2010

@nanuskal no ja uz manzu varovala, ze od pristiho tydne (vikendu) budem travit spoustu casu pod perinou 😀

nanuskal
7. sep 2010

@vecernice Predpokladám, že neprotestoval 😀 😀 😝
My sme sa strašne smiali s manželom, lebo mi povedal, že tie deti mu to budú musieť vynahradiť toľko driny 😀 😀

vecernice
7. sep 2010

@nanuskal koukam, ze manza je vtipalek 😀 jsem zvedava, jak jim to bude jednou vysvetlovat 😀

nanuskal
7. sep 2010

@vecernice Tak to aj ja som zvedavá a veľmi 😀 😀 😀 celú sexuálnu výchovu nechávam na neho 😀

baru7
7. sep 2010

Hoj holky, tak jsem to všechno vybouchala..tu práci myslím🙂

a na zkušenosti s kalíškem jsem teda taky moc zvědavá🙂

mayerka
7. sep 2010

ahoj holkýýýýýýýýýý! Konečně s vámi! Pohřeb a vše okolo, to bylo příšerný, doufám, že ty stresy ostružinka (pracovní název) přežila ve zdraví... v pondělí jdu k dr na kontrolu, měl by to být 10.tt, tak snad bude vše OK!
Nestíhám vás dočíst zpět, koukám jen na pár stránek... porod... holky, to je něco tak úžasnýho! Bolí to jak sviňa, to jo, ale to tělo to potom stejně vypne, takže je člověk jak ve snu.. a potom je drobek venku! Nejkrásnější věc v životě!!!
@nanuskal - spermijky vydrží i 3 dny!!! držím všechny palce (všech 8 - ostružina spolupracuje 😀 )

baru7
7. sep 2010

@mayerka ahoj kočko🙂 tě tady zase ráda vidím..doufám, že nepříjemnosti už jsou za vámi a bude jen klídek a pohodička...moc bych ti to přála🙂 ostružinka je super název...je to milounké 😉

nanuskal
7. sep 2010

@mayerka Ahoooooj, aj my ťa tu rady vidíme 😀
Ja tiež dúfam, že všetko zlé je už za vami a bude už len dobre 😉 no krásne rastiete, že 10tt, super, dúfam a verím, že všetko bude oka u lekára, potom sa nám určite ozvi čo a ako 😉
Super názov na prcka, že ostružina 😀 to som ešte nepočula 😀

Ďakujem za palčeky, uvidíme o 2 týždne či vydržali alebo nie....budem informovať z prvého zdroja 😉

mayerka
7. sep 2010

ostružina:

mayerka
7. sep 2010

díky holky. 10.tt jen odhaduju, doktor mi to doufám zpřesní. Tak zhruba počítám 😉 jinak je mi pěkně blbě... 😝 hurá...

nanuskal
7. sep 2010

@mayerka hehe, tak to je fakt čistá ostružina 😀
Takže si užívaš "krásne blbé" dni 😉 Joj, docela ti to závidím 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre