Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

petap1
23. sep 2010

Dobré ranko,

nanuskal: Nadi vše nej nej k narozeninám..hodně štěstíčka, zdravíčka a za nedlouho bobíska v bříšku 😀
Jsem taky moc zvědavá na ty tvé plodné dny od Jonáše 🙂

Baru: tak tomu se říká opravdu štěstí 🙂

Jinak já nakonec Dr. volala...prý špinění je OK..jen pokud bych krvácela světlá čistá krev, tak by to bylo napováženou. Takže se nemám znepokojovat 🙂 Stejně chci ať nešpiním..já chci mít vše jak podle učebnice..v pohodě a klídku 🙂 Zítra jdu na UZ, tak snad bude vše OK 🙂 Ráno půjdu k obvodní a uschopním se...kašel už je prakticky pryč a já se už doma můžu zvencnout 😠

nanuskal
23. sep 2010

@petap1 Ahojky Peťuška, ďakujem ti veľmi pekne...
Tak to sú super správy a dúfam, že zajtra budú ešte lepšie 😉 A ešte stále špiníš, alebo už je to OKa?
Neznepokujuj sa 🙂 užívaj si tehu čo najviac, si šťastný človek 😉 Tak od pondelka chceš už pracovať?

baru7
23. sep 2010

@nanuskal tak drřím pěsti, a´t zásilka dorazí a hlavně...ať tam jsou samé dobré dny🙂

nanuskal
23. sep 2010

@baru7 Teším sa ako malé dieťa na hračku...nechápem sama seba, prečo 😀 však sú to len čísla... 😅

petap1
23. sep 2010

nanuskal: No včera odpo jsem ještě zašpinila..tak uvidím dnes...asi jak beru ty injekce, tak se to hůř hojí...no budu muset překonat stud a zítra to s Doktorem probrat..ať vím na čem jsem 🙂 U obvodní se uschopním, ale uvidím jestli mi pak nedají neschopenku v Gennetu. To by mi asi nevadilo, páč oni dávají docela dobré vycházky 🙂 No uvidíme..určitě se budu řídit radou Dr.....práce je u mě až na posledním místě 😉

petap1
23. sep 2010

nanuskal: JJ ale kouzelná čísla 😀

nanuskal
23. sep 2010

@petap1 Presne tak, páči sa mi tvoj prístup 🙂 uvidíš, čo ti zajtra povedia doktoríkovia 😉

Inak ja som začala cvičiť aj podľa p. Mojžišovej...Pomáhlala otehotnie ženám prostredníctvom cvikov....tak som si stiahla cviky a cvičím po večeroch...sú to úplne jednoduché základné cviky zamerané na chrbát, kríže...A keď už iné nie, aspoň sa po nich aj dobre cítim...prestala ma bolieť chrbtica...

baru7
23. sep 2010

@petap1 jééé..Peti, ahojky..to jsem ráda, že už je ti lépe...a to viš, že všechno půjde jako z učebnice...asi mi to uniklo, když jsem byla pryč...ty injekce si musíš proč píchat??

vecernice
23. sep 2010

@nanuskal kocko nase zlata, vse nej nej k narozeninam, at se ti vse splni, po cem srdicko tve touzi, a at uz i ta odluka od manzilka je za vami, a vy si zase muzete uzivat jeden druheho!!!!

@petap1 super, ze ti je lepe. jen opatrne, nachlazeni jsou ted vsichni, at to zas nekde nechytnes ....

baru7
23. sep 2010

@nanuskal no jo..jen čísla...ale kouzelná🙂

nanuskal
23. sep 2010

@vecernice Ďakujem ti veľmi pekne k prianiu 😀 😵
Ako dopadol včerajší večer?

vecernice
23. sep 2010

@nanuskal zapila jsem te 😀 ale jen decentne, uz nemam formu 😀 😀 😀

nanuskal
23. sep 2010

@vecernice Tak to sme dve, neboj 😀 😀 😀

petap1
23. sep 2010

Baru: Dávají je když už byl jeden zmařený pokus. Je to na ředění krve a asi to pomáhá....moc jsem se nepídila, jen vím, že hodně holek je bralo, když se poprvé nezadařilo 🙂

vecernice: to víš, že si dám pozor...jakmile ucítím jen náznak choroby, zůstanu doma 🙂

nanuskal: Jj Mojžíšovka je dobrá. A vydíš, první výsledky už máš...a na ty další určitě nebudeš dlouho čekat 😀

nanuskal
23. sep 2010

@petap1 No tak to dúfam 😉 A keď sa spojí Mojžíšová s Jonášom 😀 😀 😀 bude poprask 😵 😵 😵

petap1
23. sep 2010

nanuskal: to pak bude velký třesk 😀 😀

nanuskal
23. sep 2010

@petap1 že až na fyzike začnú o ňom učiť, taký veľký 😀 😵

baru7
23. sep 2010

@petap1 jo tak..to bude asi něco takového, to je fakt...a jak dlouho si to budeš musei píchat? asi je to docela otrava, co..ale co by člověk pro prcka neudělal

@nanuskal koukám, že to máš pojištěné ze všech stran....správný vědecký přístup je potřeba🙂

nanuskal
23. sep 2010

@baru7 Tuším to chytám od svojho vedeckého manželíka 😀 😀 😀

baru7
23. sep 2010

@nanuskal no na to jsem taky přesně narážela..bylo mi to jasné🙂 a co on ten tvůj mužík vlastně konkrétně zkoumá??

nanuskal
23. sep 2010

@baru7 On skúma nové materiály, zloženie a také niečo....čiže v prax je taká, že nanášajú vrstvy látok a skúmajú aké to má vlastnosti a potom vytvoria nový materiál (alebo také niečo, strašne málo tomu rozumiem, lebo je to taaaaaaaaaak veľmi vzdialená téma pre mňa) 😀

vecernice
23. sep 2010

@nanuskal no zni to bezesporu zajimave a prilis vedecky 😀

nanuskal
23. sep 2010

@vecernice Jaj no veru, a keby si ho videla, ako mi s nadšením niekedy vysvetľuje ale u mňa to má asi taký účinok, ako keby sa so stenou rozprával 😀 😀 😀 Ja a chémia a fyzika...konečnáááááááá 😅

vecernice
23. sep 2010

@nanuskal no hlavne ze si rozumite 😀 😀 😀
ja zas nerozumim, co dela Danda 😉 ac mi to uz nekolikrat vysvetloval 😀

nanuskal
23. sep 2010

@vecernice Tak sme potom na tom rovnako 😀 😀 a čo vlastne robí? 😅

vecernice
23. sep 2010

@nanuskal dela v CNB - ucetnictvi a metodiku 😀 zauctovani nestandardnich pohledavek a pod. 😀

nanuskal
23. sep 2010

@vecernice Takže účtovník, heeeeeeej 😀 Tak tomu trošku rozumiem 😀 😀 😀 ale neštandardné pohľadávky...no to asi nie 😔

nanuskal
23. sep 2010

Bežím domkov, tak papa baby 😉

vecernice
23. sep 2010

@nanuskal krasne odpoledne holky. me se zaviraji ocka, holt utrogestan funguje 😀

baru7
24. sep 2010

Dobré ránko, tak jsem tady zase od 6 🙂 jo a semnou, když můj chlap mluví, tka taky většinou moc nerozumím, o čem.....jedině, když mi řekne, jestli to ten pacoš přežil nebo ne, tak pochopím poentu 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre