Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

tinkapn
23. feb 2010

Ano, aj ja pozeram, ze sme tu teraz obidve 😵

babe19
autor
23. feb 2010

ja len tiez preto tu teraz sedim,lebo mam dovolenku, vsetko je upratané,navarené :D
kuknem na album 😉

tinkapn
23. feb 2010

Tak tak, treba aj volno 😉 No mrkni, ale nie je to bohvie co 😀 Ale neva, ved dnes som este len 14 DC, takze ovulka ma este dost casu 😀 chi chi chi
Alebo sa moze stat, ze ani nepride...hmmm... 😕 🤐

babe19
autor
23. feb 2010

videla som album,aspon krásne je vidiet ze tam nieco bude :D

tinkapn
23. feb 2010

No, ved uvidime Babe 😉 Teraz po vyschnuti je presne taka ista ako vcera 😀 no sranda...
A co dobreho si varila Babe? Daj inspiraciu 🙂

babe19
autor
23. feb 2010

hm,varila som falošný guláš so slovenskou točenou,mám ešte grilovaný losos s ryžou alebo so zemiakovým pyré. musím na zajtra niečo dobré vymisliet. ty si čo varila?

babe19
autor
23. feb 2010

TINKA je možné že mám PCO? čo si o tom myslíš? už aj ja mám spravený test na dnes,no len jedna čiaročka :/ ako to že raz mi vyjde aj ked len slabá a raz vôbec :/

tinkapn
23. feb 2010

Hmmm, to znie super 😉
Ja som robila vcera segedin 🙂 Takze na dnes este je co papat, ale tiez musim na zajtra daco vymysliet, len co? 😕

babe19
autor
23. feb 2010

francuzske zemiaky
rizoto
hrachovu polievku
nejaky prívarok?

tinkapn
23. feb 2010

fiiiha, Babe, ked nebudem vediet, co varit, tak ti napisem 😀 😀 😀
Vdaka za skvele tipy 😉

babe19
autor
23. feb 2010

zamálo,teraz ma tolko az nenapadlo 😉 🙂

babe19
autor
23. feb 2010

bože ten moj ovu test je nekompletny. vidím druhú ciarku ale len akokeby tam ju niekto voskovkou nakreslil,vyzera ako keby som na tom teste jedla nieco mastné :/ ☹

tinkapn
23. feb 2010

Takze este mavas viacej napadov? To je skvele, ja nikdy neviem, co navarit 😀
Hmm, ako to myslis s tym testikom? Je mastny alebo ako?

babe19
autor
23. feb 2010

hej,kontrolná čiarka je viditelná ale tá prvá no vôbec,len akoby tam bol jeden rys! hrozné niečo. ja to asi uz nebudem riesit.urcite mam PCO ☹ ☹ ☹ ☹

tinkapn
23. feb 2010

Ale Babe, podla mna nie ☹ A bola si u dr.? Co ti povedal?

vecernice
23. feb 2010

ahoj holciny, ja byla sluzeben v Olomoumoci, ted jsem dosedla v kancelari na zidli, tak se hned hlasim 😉 neco vyridim a jdu testovat, pak vas doctu. ale ovu testy uz jsem vam projela, a pekny. tin, u tebe vypadaji vic enz slibne. babe - zadne negativni myslenky. zkus merit BT, ta prozradi vic, ovu testy nemusi byt vzdy spolehlive!

tinkapn
23. feb 2010

Ahojky vecernice 😉
Oooh, dakujem za pochvalu 😵
A sup, sup, utekaj robit aj ty testik a potom nam ho ukaz 😉 Prajem krasne // 🙂

vecernice
23. feb 2010

tak holky, ty testy asi proste nefungujou 😀 dnes je slabsi o neco nez ta vcerejsi 😀 teda kdy ja se dockam 😀

tinkapn
23. feb 2010

Vecernice a teplotka? 🙂 Tak ked test nevysiel dnes, tak zajtra uz urcite!!! 😵

vecernice
23. feb 2010

36,6 takze porad na dolni urovni. ale cely den me pichalo v podbrisku, stridave na leve a prave strane.
tak uvidime. mozna zkusim jeste jeden vecer. at maj vyrobci ovu testu radost 😀

tinkapn
23. feb 2010

Ano, jasne, len skus 😉 a potom hod info 🙂
Juj, ja by som bola rada, keby mi ovu vysla na piatok - tak ako minuly cyklus 🙂 Ale... budem rada, ak vobec pride, nebudem si teda vyberat 😀 😀

vecernice
23. feb 2010

ja uz zacinam byt taky nenarocna, ale ovu chci 😀 testnu az zitra, zkusim dopo. jinak za chvili leknu zizni 😀

tinkapn
23. feb 2010

Vecernice 😀 Tak nechaj si to na zajtra a teraz sa poriadne z chuti napi 😵 😵 😵

cizu
23. feb 2010

čauky, tak i já se dneska hlásím 😉
Babe: krasne albicko, povedlo se ti...a holky, jak tak kukám, tak asi začnu podnikat v průmyslu s ovu testy, tady na těch stránkách to vypadá na dobrý bussiness🙂)))Já ty negativní, kde není v podstatě ani náznak, tak vyhazuju....abych mě pak nechytlo někdy spočítat, jaký že v tom mám kapitál🙂
a co se týká PCO? Neboj, i kdyby zrovna jo...tak to mám i já...jenom teď po tom nevydařeném těhu se sleduje, jestli mě zůstali nebo ne...ale asi jo.....nebo vlastně já nevím. No a vidiš, nám se to už jednou taky podařilo...a není to nevyléčitelná choroba, dá se s tím otěhotnět, i když to není zrovna snadné, ale jde to a to je hlavní!První začni poctivě měřit a pak se nech vyšetřit UTZ jestli máš perlový náhrdelník nebo ne. Mě po druhém pokusu IVF řekli, že je pořád i po stimulaci mám...a buch ho, do 14 dní jsem byla těhotná 😉

tinkapn
23. feb 2010

Ahojky Cizu! 🙂 nooo, s tymi ovu testikmi - to by bol iny biznis 😀
Aky ste inak mali dnik kočky? 🙂

cizu
23. feb 2010

tak jsem právě taky dotestila a furt stejný výsledek 😢 Ale jak se dívám na ten test, tak on zase ani nijak dvakrát výraznou barvu nemá (ta kontrolní čárka). No ale to té ovu asi taky nepomůže.

tin: jj, šlo to, ale klidně by mohlo být líp. Ale to počasí je nádherné, to mě nabíjí baterky. Dnes jsem po práci vyrazila na nákup do lékárny a pořídila jsem si nový čaj - kontryhel (alchemilka). Tu značku co piju prý vyrábí na slovensku, tak jsem si hnedka jeden koupila 😀

tinkapn
23. feb 2010

Cizu - Z testu si nic nerob, a co teplotka? Aka bola dnes?
Tak aspon ze v Bratislave bolo pekne, tu u nas bolo zamracene 😒 i ked sem tam trochu slniecka vykuklo 🙂
Inak aj ja som uz pocula o tom kontryhely, na co je to prosim ta? Osviez mi pamat, lebo ja strasne zabudam 😀 😀 😀

cizu
23. feb 2010

Tin: http://bobshop.blog.cz/0702/kontryhel-obecny-al...
tam je to všechno popsáno...prostě ale asi jeho pozitivum je, že pomáhá k vytvoření lepší sliznice - tzn. do ovu 😉 No já sice teď ani nevím, jestli jsem před nebo ještě pořád po a nebo jak to vlastně mám, tka ho piju...s medem je fakt dobrý 😉
No počasíčko v Bratislavě dobré...ale zítra po obědě hurá domů a Dr., ať na mě vybalí ty jeho anamnézy🙂)))
A moje teplotky: http://www.fertilityfriend.com/home/2cb139
lezou dolu...tak uvidime, jaký bude následovat progres.
A ty jak sis dnešek užila?

tinkapn
23. feb 2010

Cizu - tak to ten kontryhel je nejaky zazracny kvietok 😀 Zacnem ho asi od 1 DC pit aj ja 🙂 (teda ak sa teraz nezadari) 😕
Juuuj, zajtra domov a potom Dr., musis sa tesit 🙂 A ja sa tesim spolu s tebou a som tiez velmi zvedava, co ti Dr. povie 😉 Dufam, ze to budu len dobre spravy 😉
Chi chi chi, tie grafy mame ozaj skoro rovnake 😀 😀 😀 Aha: http://www.fertilityfriend.com/home/2c86e6
Ja som sa dnes len tak poflakovala, mam volno 😀 A teraz pekne konikujem 😵

cizu
23. feb 2010

jj, vypadá zázračně a pila jsem ho už od ledna a možná díky tomu ty teploty šli nahoru...no uvidíme, co přijde teďkom🙂
No už jsem na zítra napjatá jak kšandy...ale radši dobré zprávy nečekám....už jenom to, že MS nepřišla, tak se něco děje☹...já už nechcu nějaké vyjímečnosti...už jsem jich nasbírala dost 😔

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre