Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

baru7
14. okt 2010

@riami78 ahoj..určitě je to normální...každý ti řekne, že se to má napřed vyzkoušet a až když se nějakou dobu nedaří, tak se hledá problém....to by se docela dost prodražilo, dělat takové testy plošně preventivně...vezmi si kolik páru otěhotní na 1.,2.,3. pokus...u nich by to bylo opravdu zcela zbytečné...ale po tom roce marného snažení, bych to řešila...

petap1
14. okt 2010

vecernice: Aha..koukám, že ta pověrčivost je normální, viď...každá si něco najdeme 😀 A v kolik jdeš...budu jak na trní 🙂 A kolik dnes jsi...5+??

baru: JJ pokud se chová mile a pak ze sebe vyplodí takovou reakci, tak to tedy překvapí 😨 Ale hlavně, že si vy dva z toho nic neděláte a držíte při sobě...to je nejdůležitější 🙂 A myslím, že na tu svatbu jen tak nezapomene, páč ty ji budeš mít jak z pohádky a vše bude dokonalé 😀

riami78: Tak s tím nesouhlasím...minimálně by ti měla udělat hormonální profil...mě ho neudělala a kdyby jo, věděla by, že mám vysoký Prolaktin a ušetřila bych si půl roku. Takže aspoň na tom bych trvala...je pravda, že pokud máš cyklus pravidelný a i si sama odchytněš ovulku, tak tam asi žádný problém nebude a to se pak doporučuje zkoušet půl roku 🙂

petap1
14. okt 2010

riami: Baru má pravdu...pokud neí očividný problém, tak se to má zkoušet bez vyšetření 🙂 Já neměla MS a ani Ovu 🙂

baru7
14. okt 2010

@petap1 jojo..uděláme si to hezké...ale bylo to přínosné v tom, že jsem konečně pochopila, proč Martin rodičům raději některé věci vůbec neříká a udělá si to po svém...s nima se totiž nedá diskutovat a je to akorát o nervy...a já na něj vždycky byla zlá, že si nechce prosadit svou a nekomunikuje....a ve výsledku udělal tu nejlepší věc....takže všechno zlé jek něčemu dobré.... 😉

vecernice
14. okt 2010

@baru7 no chytre pindy co si mohla nechat od cesty. ale treba jednou nebudeme lepsi 😀 😀 😀 myslela jsem, ze sice to cekala, ale kdyz to prislo, a jeji jedine dite udela ten zivotni krok, ze ji to nakonec zaskocilo, a zacina vymyslet kraviny. hele moje tchynka je vcelku zlata, oznameni o svatbe obrecela, svatba ok, pak jsme rekli ze uvazujem o domecku, tak nejdriv super, at vezmem rovnou dva, at nas maji blizko, ale jakmile jsme podepsali smlouvu, tak se cosi zmenilo. a obcas takovy hlasky, jak si furt nekde cestujeme, a ze co treba radsi deti a ja nevim co. myslim, ze ji najednou dostalo, ze uz ji Dan vubec nepotrebuje, ze plne stojime na vlastnich nohach, koupime si barak, a nepotrebujeme pujcit, nebo nemame problem se splacenim ... nevim, jestli to dobre vyjadruju. takze bych to nechala plavat, at se se svymi myslenkami popere sama, a uvidis, ze na svatbe bude ta nejpysnejsi matka a tchyne 🙂

@petap1 jdu v pul sesty, ale dneska jsem v klidu. rozhodi me az pokud spatrim na utz dve fazolky 😀 😀 😀

@riami78 - pokud vse beha, tak chapu, ze doktori nechteji delat hnedka vysetreni. co muzou udelat ale je folikulometrii a utz, aby se presvedcili, ze je vse vevnitr pripravene. a jinak manzel ci partner muze zajit na spermio, sice se to plati, ale meli byste jistotu.
jinak ja taky po vysazeni nemela ms vubec, takze proto se me hned doktor ujal. navic mi rekl, ze uz preci jen nejsem nejmladsi 😀

petap1
14. okt 2010

Baru: Tak to je super...pochopila jsi jednání Martina...tak za tohle by se mělo tchýni poděkovat 😀

Večernice: Tak u nás tohle nezvládá tchán...rád manžu ovládá a to já nesnáším, takže teď má útrum a taky to chroupe dost těžce 🙂 Ale je to jejich boj a my si kvůli nim zdraví ničit neudeme, viď 🙂
No jasan, že jsi v klidu...vždyť bud vše OK 🙂 Tak to by byl gól..dvě fazolky....no ale neboj, myslím, že bude jen jedna ...zato pořádná 🙂 🙂

baru7
14. okt 2010

Holky...normálně bobma....teď jsme kolegyni koupily těhotenský test, ptž už to týden nedostala...a hrozně se radujem, že tám jsou //.....no kolejnice úplné 🙂 fakt nějaké plodné období... 🙂

vecernice
14. okt 2010

@baru7 no to je super!!!!! tak at na tebe pekne prska 🙂 at si pristi na rade 🙂

baru7
14. okt 2010

no to je...úplně se tady radujem...aona má právě taky za sebou jeden zamlklý potrat, tak snad to teď bude vše OK 🙂

vecernice
14. okt 2010

@baru7 urcite jo, smulu uz ma holka vybranou, ted je na rade stesticko!

ja tu snad usnu. jeste na me sviti slunicko a ja se dopoledni pilnou praci straaaasne vycerpala 😉

baru7
14. okt 2010

@vecernice však máš nárok být vyčerpaná 🙂 hej ale to jste měly vidět jak pracuje ta psychika...dokud to nevěděla, pohodička klídeček...jak jsme ji donutily udělat ten test a byl pozitivní, tak je jí najednou blivno 😀 😀

vecernice
14. okt 2010

@baru7 a je 😀 😀 😀 to je vesele 😉 to nejsou tehu nevolnosti, ale dusevni nevolnosti 😀

petap1
14. okt 2010

baru: tak to je super...tak ať jí tentokrát přeje štěší 🙂

vecernice: tak tfuj tfuj tfuj budu na tebe moc myslet 🙂 ale to bude dobré, já to vím 🙂

Já se loučím a mažu pro manžu 😀

buffinko
14. okt 2010

ahoj - tak ja som to predsa len nevydržala, ovu testy su dnes absolútne negatívne, nič ma už nebolí...☹ tehu test pozitívny, ale asi nám to zas klesá.... 😢 ešte počkáme, ale asi je to znovu v kybli, moc tomu nedávam...škoda, že pozitívny test neznamená automaticky zdravé krásne bábo na konci.
držte sa kočky, tehuľkám príjemné tehuľkovanie a snažilkám skoré zadarenie sa! stojí to všetko za to.

vecernice
14. okt 2010

ahoj holky, tak jsem zpet od doktora. takze je to tehotenstvi, je to v deloze a je tam jedna fazolka. ale uplne se mu nelibi, ze se to povedlo hned po prvni porevizni, a pry se mu zas trochu nelibi tvar fazolky, vim ja proc. dalsi kontrola za 3 tydny (4.11.), takze nezbyva nez cekat. predepsal mi utros, dokonce jsem se priznala´, ze jsem si po tech pondelnich nevolnostech utros zavadela (Myslel, ze ma mykozu). takze to mi nakonec pochvalil, a rekl, ze ted se proto vic delat neda. tak se mi to trochu povlece a zkusim nad tim moc nehloubat.....

baru7
15. okt 2010

@vecernice juj...to bude dobrý, uvidíš...on je asi teď hodně opatrný, tak proto takové závěry...ale já myslím, že takhle brzy ani doktor nic nepozná, říkala to i moje Dr. a to že povedlo tak brzy je prostě tím, že je všechno úplně OK, tak proč by se nevedlo...to doktoři v tom někdy hledají příliš vědu 😉 vím o čem mluvím 😀

jinak se omlouvám, že jsem se včera ani nestihla rozloučit a rychle vysmahla, ale bezla jsem kolegyni domu...tedy ne tu tehotnou, tu druhou,,,udělalo se jí strašně zle...migréna..bobátko byla úplně špatná, tak jsem s ní rychle valila a nestihla se rozloučit.

jinak dobré ránko všem 🙂

petap1
15. okt 2010

Dobré ranko,

vecernice: Neboj jak píše Baru, on teď nic nepozná, je to moc malinké. To, že je spíše opatrný je asi u něj taky na místě..vzpomeň na toho mého DR. ...měli jsme srdíčko a stejně byl pořád takový jak opařený a taky nijak nejásal...oni prostě těhu ze začátku neberou jak my a nejásají...spíše vidí ty rizika. Takže klídek on si to mimísek vybojuje 🙂 A to, že se to povedlo hned..to taky nevadí....mě přeci tenkrát Dr. říkal, že by to dle UZ taky šlo...takže když je tělo připravené, tak se vajíčko zahnízdí a hotovo. To mi říkala i moje obvodní....podíej se na ní, ta otěhotněla hned po revizi a neměla ani tu první porevizní MS a má krásnou holčičku. Věřme tělu a miminku a strachy nechme doktorům..tak a je to 😀 My se budeme jen radovat 😀 😀

baru7
15. okt 2010

@petap1 moje řeč 🙂

vecernice
15. okt 2010

ahoj holčiny, já tomu našemu mláděti věřím. lepší když je doktor opatrný a drží moji euforii při zemi. někde jsem vyčetla ten tvar, že může být jako nedostatečné uhnízdění, ale já nešpiním a dopuju se prášky, takže se udrží. jinak doktor byl pečlivej, znovu projížděl anamnézu, a kontroloval výsledky, a vše by mělo být podchycený, chlamydie vyloučený, genetika dobrá. a byl docela včera i šprýměř 😀 jo a málem se bil dop rsů, jak je dobrej, že mu ty ženy krásně těhotní 😀 včera jsem byla třetí těhule po zářijové preventivní kontrole 😀

baru7
15. okt 2010

@vecernice co s těma ženskýma dělá, že tak těhotní??? Rituš, ty nám něco tajíš.... 😉 😀

vecernice
15. okt 2010

@baru7 ja ti nevim, rika, ze vi jak to dela, ale nevi cim. je to trochu jesita chlap. no ja s nim zertovala, ze doufam, ze ted jsme v te dobre vlne 😀
nerikam, ze nemam trochu obavy, ale snazim se je nepripoustet, nebot tim nicemu nepomuzu. nevim, zda se da podle velikosti gestačního váčku v 5+2 něco poznat ....

baru7
15. okt 2010

@vecernice je přirozené a pochopitelné, že máš obavy.....myslím, že tak brzy asi nejde nic poznat...říkala to ta moje dr. kámoška mojí nej kámošce, když se šla před dovčou nechat zkontrolovat, zda je všechno tam, kde to má být.....ty jo ...to je věta 😀 😀

určitě bude všchno OK 🙂

petap1
15. okt 2010

vecernice: Tak to je dobře, že i žertoval a odlehčil náladu 🙂 No já si myslím, že se nic nepozná...páč minule jsem byla u Dr. 5+4 a říkal, že je vše OK a gratuloval a podívej jak to dopadlo.....takže pokud je Dr. skeptik, je to jen dobře...pak to většinou všechno dopadne dobře 😀

vecernice
15. okt 2010

no cekaji me predlouhe tri tydny. ale jinak jsme si dobre zazertovali.
vzal me rovnou i na kozu, tak mu rikam, ze uz ani nevim, jak se na to leze 😀 tak se chechtal, ze doma to asi nemame a ze o hodne prichazime 😀 pak me trochu zaskocil s tou mykozou, a ptal se, zda si ten prednison zavadim. tak jsem tedy priznala, ze po tech pondelinich nevolnostech jsem si zacala brat utros 😀 nakonec rikal, ze je dobre, ze jsem prisla uz po 10 dnech po vynechani a ne po mesici, ze se da takto lecos podchytit. a ze je dobre, ze jsem si ten utros uz vzala 😀

vecernice
15. okt 2010

jo a mame zapovezeny sexik 😒 🙄 ale co bychom nevydrzeli 😅

baru7
15. okt 2010

@vecernice tak to je nepříjemné, nicméně přežít se to dá.... 😉 jsou i jisté bezpečné praktiky...tak si aspoň obohatíte svůj sexuální život 🙂

vecernice
15. okt 2010

@baru7 manza mi na to rekl, ze se spolu budeme divat na televizi 😀
jinak uz se me ptava: co vy dva? 😀 no snad to vse vyjde 🙂 docela bych ted brala miren nevolnosti 😀

baru7
15. okt 2010

@vecernice na telku, číst by ti mohl, povídat si budete....taková romantika 🙂 určitě to bude dobré...prostě poprvé to byla pitomá náhoda....stává se to...a teď už to bude jako podle učebnice 😉

vecernice
15. okt 2010

@baru7 vid? ja si rikam, vsechny mozne priciny se nepotvrdily, takze to byl pech jak vysitej. ale proste mrnous chce byt blizenec po tatkovi 😀 .-D tak ted mu budu domlouvat, at pekne roste a sili 🙂

vecernice
15. okt 2010

@baru7 co ty a grafik?
@nanuskal kdepak ty se toulas?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre