Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

vecernice
23. nov 2010

@nanuskal mrcha furt nikde? sup sem grafik 😉

pracuju z domu, vcera mi prijel kuryr se smlouvama, tak si je tu vesele pripominkuju a posilam dal 😉
ja pracovala i z nemocnice, aspon mi to trosku utikalo 😉

nanuskal
23. nov 2010

@vecernice Zase to takto posielam, lebo keď idem Sharing - Home page setum, tak tam nenájdem tú odvolávku, ktorú by som mohla sem vložiť, nechápem prečo ???? 😕 😕

Ty si aká šikulka 😉 😉 😉 štrikuješ a ešte aj prácu zvládaš 😉 😀

vecernice
23. nov 2010

@nanuskal ty jo Nadi, to je zvlastni, teplotka stabilizovana. kolikaty si DPO? kdybys nepsala, kdy byl utok bicikovcu, tak ti snad poradim testik. no uvidime, co zitrejsi teplotka ...

nanuskal
23. nov 2010

@vecernice Dnes som 14DPO a 37DC...je to celé divné....Ale už som sa zmierila s tým, že všetko divné rovná sa vlastne mne 😀 😀 😀
Tiež by som si robila test za iných okolností.... len posledné milovanie bolo na 15DC...a to sa mi zdá nemožné.... 😔

vecernice
23. nov 2010

@nanuskal no to je fakt divne ☹ a neberes nejake leky? ze by treba LF prodlouzily .... nebo se prodlouzila sama 😲 delsi je lepsi, jen to znamena vetsi trpelivost pri cekani. holka ty si mi zahada, to jsem zvedava na zitrek 🙂

nanuskal
23. nov 2010

@vecernice Nie, neberiem žiadne lieky...mala som na začiatku cyklu ten Maxmiror čípky ale inak nič....Ale cez OVU som mala taký výtok dva dni...bol to ako výtok zmiešaný s kvapkami krvi...tak neviem či aj to môže niečo znamenať....
No fakt som záhada čím ďalej tým viacej... 😖

Meriam teraz 3 cyklus a doteraz tá LF bola 12 dní...neviem, či sa môže takto zmeniť...

vecernice
23. nov 2010

@nanuskal no videla jsem graf, kde byvala kratka, ca 5 dni a postupne se prodluzovala. ale u 12 dni najednou takto prodlouzit .... holka ty mi davas, zas vim, ze nic nevim!!!! a neboj, zahada se vysvetli. zitra budu napnuta, co noveho 🙂
leda by ovu byla driv, ale nestoupla hned teplota .... 😲

nanuskal
23. nov 2010

@vecernice No ja som si tiež už začínala myslieť, že začínam spoznávať svoje telo....ale prdlajz 😀 teraz toto.... mne už sa chce fakt smiať na tom 😀 😀 😀 hoci niekedy cez slzy, lebo akosi si začínam uvedomovať, že kým nebude mužík na stálo doma, tak nemám šancu otehotnieť...pri takýchto výkyvoch cyklov sa to naplánovať jednoducho nedá.... 😔

Som zvedavá tiež na zajtrajšok 😀 Ak tam bude zase zvýšená teplota, tak už si asi fakt pôjdem kúpiť tesť 😀 😀 😀 😀

lucka1987
23. nov 2010

ahojte mozes sa spytat? pozitivny ovu test je len vtedy ak je ciakra silnejsia alebo rovnako silna ako ta vrchna kontrolna?? 3 dni po sebe som mala // no ciarka bolalen o cosi slabsia ako ta vrchna tterat s ostupom dvoch dni som si urobila opat a uz je tam len duch... nie je to len zvysne hcg ??? som 16 den po MA

nanuskal
23. nov 2010

@lucka1987 Ahoj Lucka, tak je to písané na OVU testoch, testovacia čiarka by mala byť rovnako silná alebo silnejšia ako kontrolná....Ale je možné, že nevystihneš presne ten okamih výstupu LH hormónu.
Ale je možné, že si mala OVU ;) najlepšie je si to potvrdiť asi aj meraním BT...

nanuskal
24. nov 2010

@vecernice Tak dneska nezmenená teplota, stále sa drží hore...nechápem, fakt nechápem...
Neviem, či si mám ísť kúpiť ten test alebo nie ☹ lebo logika mi hovorí, že nijako nemôžem byť tehotná, lebo aj hlien aj čípok potvrdzoval OVU o týždeň neskôr ako sme boli s MM spolu....
Čo ty na to??? Babo raď...ja som bezradná...

nanuskal
24. nov 2010
petap1
24. nov 2010

Dobré ranko,

nejprve se omlouvám, že se tu teď moc nezdržuji..jsem nějaká rozlítaná...ale poctivě dočítám 🙂

Včera genetická konzultace dopadla dobře a na plodovku nás neženou. Dokonce jsme pak šli i na UZ, tak mimíse zkontrolovali a vypadá vše OK 🙂 Jen se nám neukázal z toho správného úhlu, takže pořád nevíme co to bude 😀
1.12. jdu na kontrolu ke svému gyn. tak uvidím jestli mě pustí do práce...docela bych šla 🙂

Nanusal: No, jsem z toho taky paf 😅 ...ale nějak se nemůžu zbavit dojmu, že by jsi si měla udělat test 🙂 Nechceš to zkusit ?

Večernice: Tedy ty jsi činorodá...ale to je dobře, aspoň se nenudíš 🙂

nanuskal
24. nov 2010

@petap1 Juj Peťuš....skvelé 😉 😵 takže už žiadne pochybnosti a bobky 😀 Už len krásne tehu 😉

Čo sa týka mňa, tak fakt neviem....rozum mi hovorí, že to v žiadnom prípade nemôže byť tehu....lebo 8dní je dlhá doba aby čo i len jedna spermijka vydržala 😀 😀 😀
Neviem fakt čo mám robiť...zase byť sklamaná z testu nechcem ☹ lebo tam určite nenájdem //...a keď si ho už začnem robiť, tak vo mne tá nádej stúpne, to sa už poznám 😀

petap1
24. nov 2010

nanuskal: JJ trošku klidu teď mám...ještě toho 20.12. velký UZ ve 20tt a pak už jen zařizovat výbavičku 🙂 🙂

Já to chápu...vidět na testu jen / je deprimující...kdybych byla někde poblíž, tak bych se na něj jukla jen já a ty byl jsi případně / nemusela vidět 😀 Jak dlouho ti podle grafu MS mešká ?
Já bych se taky bála, ale asi bych do testu šla...příroda dokáže i nemožné...samozřejmě tě nechci do ničeho tlačit...jen jsem straaašně zvědavá 😀 😀

nanuskal
24. nov 2010

@petap1 Tak zvedavá som aj ja 😀 Ja mávam rôzne cykly....ale už 3 mesiace ako som si začala merať BT, tak podľa toho mi vychádza LF 12dní...tak som čakala 12 DPO, že my mrška príde a ona nič...dodnes...dnes je to 15DPO a 38DC :( takýto dlhý som ešte nemala ☹

Poobede sa rozhodnem, či zájdem do lekárne alebo nie...či ho kúpim alebo nie...To už by malo ukázať na hociakom, nie??? keby tam dačo bolo,nemusím si kupovať najcitlivejší, nie?

Peťuš a ďakujem, si zlatá 😉

baru7
24. nov 2010

@nanuskal Naděnko, moje kámoška otěhotněla dokonce týden po styku...tak dlouho pravděpodobně spermijky vydržely...takže vlastně nemusí být nic ztraceno 😉 kolik dní máš zpoždění?? vím, že si člověk nechce dělat plané naděje, ale zase jemožná lepší vědět, na čem jsi...třeba je to psychické a když zjistíš, že těhu nejsi, tak se MS rozjede....ale hlavně, ten přesný okamžik, kdy OVU přijde, myslím naprosto přesně....nikdo nezměří..takže není řečeno, žes ji měla dříve. Ono všechny ostatní ukazatele kromě teploty, se dají vnímat dost subjektivně....strašně moc bych ti to přála, kočko 🙂

@petap1 Peti, moc gratuluju k příznivým výsledkům...asi ti spadl obrovský kámen ze srdce...mám fakt radost, teď už to určitě půjde všechno jen a jen dobře 😉 a prďolka se nechce ukázat, jo? tak to bude stydlivá holčička 😉

nanuskal
24. nov 2010

@baru7 Baruš, si zlatá... 🙂 Len aj tak sa mi to nechce veriť, lebo keď som neotehotnela so sexíkom deň pre OVU, tak týždeň po sexíku...no neviem... 😕
Ale baby fakt ste mi dali chrobáka do hlavy....asi si pôjdem kúpiť ten test...a zajtra ráno si ho spravím... 😅

baru7
24. nov 2010

@nanuskal Nadi...ono je to všechno vysoká matematika...i když se trefíš přesně na den ovulace, tak pravděpodobnost otěhotnění je jen 15% ...to mi říkal miláček...je tam strašně moc faktorů, které těžko ovlivníme a prostě občas musí dost pomoct náhoda...a třeba zrovna zakotvila u vás 😉 víš co, neupínej se na to...řekni si, že chceš jen vědět, na čem jsi, zklamání si zakaž..prostě pozitivní náhled, ale žádná velká očekávání...a uvidíš 🙂 a co ty léky na močák, nemůžou ovlivnit MS?

petap1
24. nov 2010

baru: Moc děkuju...jj asi to bude stydlínka 😀 Manžovi se dnes zdálo, že byl s holčičkou na kole...takže už taky bere na vědomí, že by to mohla být holčička 😀
A jak u tebe...šatečky už máš, to je důlěžité...ty budeš mít vše připravené a nebudou žádné stresy...to bude ale nádherná svatbička 🙂

nanuskal: Jak píše Baru...příroda si do ničeho nehodlá nechat kecat a i když si myslíme, že víme, tak vlastně víme houby 😀 😀 A přesně tak, aspoň budeš vědět na čem jsi 🙂 Moc moc bych ti přála // 🙂 Jak až ráno...test si můžeš udělat kdy chceš 😀 😀

nanuskal
24. nov 2010

@baru7 @petap1 Fakt vieme houby 😀 😀 😀 to telo si robí čo chce...
Baru, neberiem žiadne lieky, iba vitamíny (brusinky + D-manosa)...a inak len urologický čaj...to by nemalo mať žiaden takýto účinok,nie?
Peťuš, test až ráno, nechcem sa na noc vytočiť 😀 😀

baru7
24. nov 2010

@petap1 jojo..žádné stresy...tak já zas až tak detaily na svatbě neřeším..ono je to ve výsledku jedno..stejně hlavně záleží na počasí, a to neovlivníš..a pak je pro mě důležitější, aby se všichni dobře bavili, než aby tam byla supe drahá sladěná výzdoba a tak..o to vůbec nejde..jak občas vidím, co některé holky řeší....

@nanuskal tak vitamínky určitě vliv nemají...tak šup, šup pro test 🙂

vecernice
24. nov 2010

ahoj holky, rano jsem slabounce zakrvacela ☹ tak se fakt zas bojim, hlavne nechci znova do spitalu. jeste jsem musela do centra na krev, ale ted uz jsem k tomu gauci skoro prikovana 😉

@nanuskal vypada to fakt zajimave. ac rozum a nastudovane vedomosti rikaji, ze tyden pred je moc dlouho, verim, ze priroda a osud nam obcas schvalne ukazi, ze pro ne pravidla neplati a dokazi prekvapit 😉 tak sup pro testik, jestli bude rano porad vysoka tak sup ho pocurat 😀

vecernice
24. nov 2010

jo a na imuno mi vysla jedna spatna hodnota autoimunity, pozitivni ++ tak jsem zvedava, co to zas ma byt ☹

nanuskal
24. nov 2010

@vecernice Ritušík zlatúšik, neboj...všetko bude v poriadku.... 😉 Volala si lekárovi, že si slabo krvácala?

Ja teraz nemôžem odísť z robotky, možno cez obed...ale asi najskôr ho pôjdem kúpiť po robote... A mám si ho urobiť teda večer alebo až ráno ???? 😕

baru7
24. nov 2010

@vecernice Rituško, zlatíčko....volej doktorovi, že co to má znamenat....ale abych tě uklidnila, moje nej kámoška krvácí v podstatě furt..je cca 15.tt, ale vše je v pořádku...prostě má v důsledku těhotenství změny na čípku, takže proto to krvácení..a taky nízko polženu placentu, ale to se upraví zřejmě časem samo....ale nic nebezpečného. Tak snad to u tebe taky bude nějaka banalita...moc držím palce. A to imuno?, co to znamená? říkal ti dr.?

@nanuskal kolegyňka si ho dělala normálně přes den v práci a byly tam úplně ukázkové //...myslím, že pokud je to dost dlouho po vynechání MS, tak to test ukáže i večer, resp. kdykoli během dne... 😉

vecernice
24. nov 2010

@nanuskal mel by ukazat uz i pres den 😉

jinak doktorovi jsem nevolala, bylo to slabounke, a ted spis naruzovele na papiru, zitra k nemu jdu stejne na kontrolu. a nechci do spitalu .... takze proste lezim a mlcim 😀

nanuskal
24. nov 2010

@vecernice 😀 😀 😀 mojaaaaa 😉 všetko bude v poriadku, ja tomu verím 😉

Baby, tak ja večer testujem 😉 som sa rozhodla 😀

baru7
24. nov 2010

@vecernice hmhmhm...ale kdyby se ti něco nelíbilo, tak raději volej dr.

@nanuskal šmarjapanóóóó...to jsem zvědavá..... 🙂

vecernice
24. nov 2010

@nanuskal a nechces pres poledne? jsme strasne zvedave 😀
ja taky odufam, ze to bude dobre, asi je to tim, jak rychle rostou, tak mohla prasknout nejaka cevka ... zitra budu moudrejsi

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre