Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

baru7
16. dec 2010

@vecernice přesně takhle uvažuju...takže se to snažím neřešit..jen mě mrzí, že z toho má takové nervy...

petap1
16. dec 2010

Vecernice: JJ ten v tom nijak veliký problém neviděl. Jen říkal ať netahám těžké věci a nezvyšuju si srdeční akci a to bylo vše 🙂 Je dobře, že už se začínáš zapojovat do běžného života. Taky si myslím, že to špinění je odchod hematomu a proto by to nemělo být naškodu, že 🙂

Baru: To je ale šikula...někteří Dr. mě dohánějí k šílenství..jedou si na svém písečku a nekoukají na věci okolo..já po prvním zamklém těhu taky dostala léky na ředění krve 🙂
Jinak vyšilování k atestaci patří a jak říká Rita pak si to pěkně užijte dvojnásob i se svatbičkou 🙂

Nanuskal: No ta tvoje ovukla je pěkná potvora, ale už se trošku zlepšila a přišla jen o jeden den dříve , že 😀 😀

nanuskal
16. dec 2010

@petap1 hehe...ja už som s tým zmierená, že ma naťahuje potvora jedna...ale nejako som sa vnútorne stotožnila s tým, že bude lepšie ak otehotniem až budúci rok... 🙂

vecernice
16. dec 2010

@petap1 no tos me fakt potesila 😉 ja jsem sice zvedava, kdy se zacnu nejak pohybovat jako kdysi 😀 ale snad k tomu postupne dospeju. ted me tesi i ty obedy ve 300 vzdalene restauraci. dulezite je, ze me to spineni nedesi a neznervoznuje. jen ja se kdysi tesila na tehotenstvi, jak se clovek zbavi te potvory potvorne, no a ted mam vetsi spotrebu vlozek (jen pro sichr) nez kdy driv 😀
takze tobe rekl klidne pohyb, ze je dobre, kdyz odchazi? mrzi me, ze tam nebyl muj doktor, tomu verim nejvic, a navic vse rika narovinu. tato doktorka je takova strasne opatrna, proste se z toho moc nedozvis 😀 to je jako pravnici 😀 (promin Barus 😀)

baru7
16. dec 2010

@vecernice 😀 😀 😀 😀 😀

petap1
17. dec 2010

Dobré ranko,
vecernice: JJ v pohybu mě nijak neomezoval, jen řekl..nezvyšovat srdeční frekvenci, takže neběhat a tak 🙂 Jo a, že s tím špiněním mám počítat, že se bude hematom čistit, páč je u děložního hrdla a bude odcházet....vůbec v tom neviděl nějaký problém 🙂 To jsme na tom stejně..taky jsem si říkala, že spotřebuji více vložek než když jsem těhu nebyla 🙂 🙂 Mě obídky taky vždycky vzpružily, tak si je hezky užívej 😉

Nanuskal: JJ máš recht..tenhle rok je jakýsi podivný..samé komplikace a nemoci...jen si počkej na ten příští, ten snad bude mnohem příznivější 🙂

vecernice
17. dec 2010

@petap1 a jeste ho mas nebo uz bidak zmizel? a jak byl velkej a kdy se objevil?
dobre jr, ze uz nejsem omezena vychazkami, pac jsem uuschopnena, jen si pripadam trochu za praci 😀

petap1
17. dec 2010

Večernice: No, objevil se mi někdy kolem 10tt a zmizel tak kolem 16tt. celou dobu jsem více méně špinila...nešpiním tak 4-5 týdnů 🙂 Teď na poslední kontrole 3.12. už byl pryč 🙂 Velikost mi nikdy neřekl...ale říkal, že nebyl nijak obr i když mě na UZ obr připadal 😀 To nechápu..ty jsi se nechala uschopnit i když nechodíš do práce ? Ty pracuješ oficiálně z domova ?

vecernice
17. dec 2010

@petap1 no tak ja mu dam taky sanci do toho 16tt, ale pak at si sbali saky paky a maze pryc 😉
no ja se v praci dohodla na home office, takze ofiko pracuju z domova 🙂 takze bude aspon par kacek 🙂

petap1
17. dec 2010

vecernice: Tak to máš dobré...já pokud budu chtít nějakou kačku, tak musím do práce dojít....uvidím možná tam ještě na 2m zavítám 🙂 🙂

vecernice
17. dec 2010

@petap1 no oni me ptrebuji, pac jaksi nestihaji. takze dodelam svoje projekty, stejne jsem delala i pri neschopence. neda se vse, ale cast muzu delat z domu ....

lucka1987
18. dec 2010

ahojte .. mozte mi prosim poradit? 13 dni po kyret som si robila ovu testy (vid dole) tie slabsie ciarky znamenali este asi ze mam v tele hcg.. ale teraz som 45 dni po a pred 11 dnami som mala aj mrchu... a stale je tam na tom poslednom teste slabuckyyyyyy duch ... to akoze stale mam v sebe hcg? nemoze to byt ze mi zacne ovulacia o par dni? (mavam inokedy od 12-16 dna asi)

vecernice
18. dec 2010

@lucka1987 ahoj. slaby duch na ovu testu muze byt cely cyklus, protoze v tele je urcite hladina LH hormonu. pokud bude carka silit, znamena to blizici se ovulku, jinak to nenaznacuje nic 😉 drzim, at se ovu brzy dostavi 🙂

lucka1987
18. dec 2010

@vecernice ahaaaaaaaaaa. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 no dik za vysvetlenie.konecen chapem tej mini ciarke.. a ja som uz bola zufala ze tam ma stale nejaky hcg... diki este raz 🙂

vecernice
18. dec 2010

@lucka1987 nemas vubec zac, vse bude v poradku 🙂

petap1
20. dec 2010

Dobré ranko,

tak to vypadá, že do vánoc sníh nebude, což...taková oblva 😕
Dnes jdeme na velký UZ a při tom nám udělají to sono srdíčka....držte nám palce ať jsme v pořádku a máme tedy všechny vyšetření zdárně za sebou 🙂 Mám bobky, ale snad to bude OK 😉

vecernice
20. dec 2010

@petap1 ahoj Peto, chytame nasich sest palcu 😀 neboj, vse bude v poradku. nechate si dneska tedy rict, co to bude?

mne se v noci zdalo, ze jsem byla v nemocnici, delali mi nejaka vysetreni, a pak jedna sesrticka rika, NO tak jste urcite zvedava, co to bude, a ja na ni Ja to vedet nechci!!! a ona koza mlela dal, ze to bude holcicka!!!! druhe miminko ani nevedela ze tam ma byt .... a ja na ni zacala jecet, a chtela jsem si stezovat vsude mozne .... 😀

petap1
20. dec 2010

Vecernice: Tak jsem zpět 🙂 Vše je v pořádku, vše DR. zkontroloval a srdíčko i s tepnama prohlédl..uf 😀 Čekáme holčičku takže Evičku 🙂 My jsme si to říct chtěli nechat, jen to neřekneme v rodinách ať mají překvapení 🙂 Taky jsme se na 31.1. objednali na ten 4D UZ jen tak na kukandu, tak snad se nám Evka ukáže v plné kráse 😀
Ty máš tedy sny 🙂 Mě se zase zdálo, že to bude kluk, tak jsem byla zvědavá jestli se to potvrdí a já mám věštěcké sny...a ono prdlajs..bude to holčička 😀

vecernice
20. dec 2010

@petap1 no tak gratulka 🙂 a aspon vidim, ze sny nejsou vestecke 😀

petap1
21. dec 2010

Dobré ranko,

vecernice: JJ věškyně ze mě nebude 😀 A jak u vás, co špinění ? Kdy jdeš nadalší UZ ?

baru7
21. dec 2010

Ahoj kocky, uz jsem doma, mam volno, tak jsem se dala na totalni debordelizaci bytu, aby Jezisek trefil 😉 vcera jsem byla u dvou kamosek, co maji deticky, tak to bylo fajne.... 🙂 vidim, ze u vas vsechno fajn 🙂

jahudka80
21. dec 2010

Ahoj holky 🙂 jestli vám mohu poradit tedy moje dr. mi doporučila vyprdnout se na ovulační testy...nikdy jsem neměla 2 stejné čárky přitom jsem ovulaci vždy měla.. a zas naopak těhu testy mám před ms skoro vždy pozitivní a těhotná nejsem (tedy jednou jem asi byla ) ale i ta hladina HCG u někoho stoupá před ms a tak jsem si řekla že se na testy (však jsem za ně již utratila víc než 1000kč - (co jsem všechno mohla mít) vykašlala a prostě budu čekat a když ms nedorazí a bude mít zpoždění 5dní pak teprv si udělaám test a půjdu na gyn.na krev...dřív plašit nebudu , holčeny co na diskuzích zkoumají duchy a cosi co vypadá jako čárka mi už příjdou k smíchu protože já měla viditelné čárky a 15holek psalo jsi těhu...a nakonec nic, tak jsem všechny testy naházela do koše a je mi líp 😀

vecernice
21. dec 2010

@jahudka80 ahoj, diky za nazor 🙂 ale ja osobne muzu rict, ze mi ovu testy i tehu testy fungovaly, kdyz byl ovu pozitivni, ovu dorazila, pokud ne, tak proste anovulak. a tehotensky test byl pozitivni jen dvakrat, a to jsem pokazdy byla tehotna, jinak ani naznak ducha. mozna zalezi na znacce testu, nektere byvaji falesne pozitivni.
pak muzou byt mikropotraty, to znamena, ze se oplodnene vajicko neudrzi a odejde s ms, pak by test byl opravnene pozitivni, a po par dnech druha zmizi.
tak drzem palce, at se to brzy zadari.

petap1
21. dec 2010

jahudka80 Já plně souhlasím s večernicí. Asi máš špatné zkušenosti, ale u mě také vše fungovalo jak na testech píší 🙂

vecernice
21. dec 2010

@petap1 ja ti zavidim ty tve tydny 😀

jahudka80
21. dec 2010

@vecernice jj mikropotrat to je můj případ chjo
@petap1
Holky já měla mamatest i 10 i 25. 😉 a myslím že už to nebyl jen tak duch 😉 jak se říká můžete mrknout

Jinak vám přeji moc krásné vánoce a pohodové těhulkování a snad se nám také brzo zadaří 😉

vecernice
21. dec 2010

@jahudka80 carky tam jsou a Mamatest mi nikdy neukazal falesny, ja tedy pouzivala 25. pokud jsem tehu nebyla, tak leda bych si ducha dokreslila. nemela by doktorka resit spis duvody mikropotratu? nedostatek progesteronu, pripadne nejake protilatky, co tve telo produkuje ....?

vecernice
21. dec 2010

@jahudka80 jinak muj doktor taky testum neveri, ja musela merit BT, takze sjem vedela, ze ovu byla a kdyz byly teploty dele nahore nez obvykle, ze jsem v tom. ale testy mi to vzdy potvrdily.

petap1
21. dec 2010

jahudka80: Asi bych se taky přiklonila k tomu, že jsi těhu byla a neudrželo se to...probrala bych to s DR. a trvala na nějakých vyšetřeních 🙂 Jinak tobě též hezké vánoce 🙂

vecernice: Neboj neboj..za chvilku je tam máš taky 😀 😀

vecernice
21. dec 2010

@petap1 ale ty budes furt napred 😀 bojim se trochu tech tripplu a velkeho utz. no ale pak se budu bat predcasneho porodu, takze si nevyberu 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre