Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

nanuskal
11. feb 2011

@petap1 myslím, že okolo 20.2. 😉

vecernice
11. feb 2011

@nanuskal on nekdy byva plodny hlen i po ovu, proste nekdy je zvysena tvorba estrofemu. takze zadne zoufani 😀 jen bez toho mereni, to je moznosti, vid? 😀
abych podporila sve tvrzeni, jdu te ubit priklady 😀
http://www.fertilityfriend.com/ChartGallery/130...
tato si taky myslela, ze nemela pozitivni ovu test 😀
http://www.fertilityfriend.com/ChartGallery/130...
http://www.fertilityfriend.com/ChartGallery/130...
http://www.fertilityfriend.com/ChartGallery/129...
tady ta mela taky zavreny cipek a plodny hlen:http://www.fertilityfriend.com/ChartGallery/116219.html
takze chmury jsou fuc, vid? 😀

petap1
11. feb 2011

nanuskal: Tak to už je za pár 😀

vecernice: Jasně jen do ní, ať z ní tu pozitivní náladu vykřešeme 😀 😀 😀

nanuskal
11. feb 2011

@vecernice Hehe...už som fakt ticho moja 🤐 🤐 🤐 😀 😀 😀
ďakujem baby, ste fakt zlaté úžasné 😉

vecernice
11. feb 2011

@nanuskal jo a jeste si poprosim darecek k narozkam 😀 v tim, ze ti zadna ms nedorazi 😀

nanuskal
11. feb 2011

@vecernice Mojaaaa, ja by som ti ho taaak dopriala 😀 ver mi, robili sme všetko pre to 😀 😀 😀 😵

vecernice
11. feb 2011

@nanuskal ja ti verim 🙂 takze se na nej tesim 😀

nanuskal
11. feb 2011

@vecernice 😉 😉 😵 😵 😵

nanuskal
12. feb 2011

@petap1 @vecernice Ahoj dievčatá, tak u mňa nastala zmena....včera večer som si kontrolovala čípok a bol iný, mäkší, nerozumiem tomu, veď taký bol minulý týždeň ☹ Tak som si skúsila spraviť ovu test a vyšiel mi pozitívny....
Dnes som si merala teplotu a je taká ako pred ovu a nie po ☹ Tak to znamená, že minulý týždeň ovu nebola.... ☹

vecernice
12. feb 2011

@nanuskal Nadi, to me moc mrzi ☹ ja uz doufala, ze jste to trefili, asi to mas kazdy mesic trosku jinak ☹ ☹ ☹

nanuskal
13. feb 2011

@vecernice Ja som si myslela, že sa mi už zrovnáva cyklus...ale asi nie...asi to bola len náhoda ☹
myslela som si, že podľa toho čípku zistím...a fakt som si myslela, že prebehla minulý týždeň ovu, ale tak nie ☹
Teraz som si urobila ovu test a bol ešte pozitívnejší ako včera, testovacia bola silnejšia, takže ovu je dnes max. zajtra...
No čo už...je to na palicu takto...

petap1
14. feb 2011

Dobré ranko,

nanuskal: Nadi, tak to mě mrzí...moc jsem věřila tomu, že jste se trefili ☹ Budu tedy moc moc držet palce, aby se OVU příště trefila do těch správných dnů 😉

Jinak my jsme o víkendu nemalovali, páč jsme byli nějací utahaní z návštěvy u našich..přeci jen je to kus cesty a manža ještě lyžoval. Tak jsme aspoň poklidili a vyklidili Evce další poličky. Tam jsem zaklidila věci co jsem si přivezla od našich a ještě jsme pak objednali cestovní postýlku 🙂 Tak jsem zvědavá jestli jsme vybrali dobře a bude funkční a bude se nám líbít 🙂

nanuskal
14. feb 2011

@petap1 Ahoj Peťuš, ďakujem...
Teraz to nevidím v najbližšej dobe ružovo...ale ktovie, keďže moja mršula mrštná si chodí ako chce....fakt sa to nedá naplánovať....jeden cyklus ovu na 15deň, potom na 20 alebo 24....to je fakt veľký rozdiel....ale no čo už...

Peťuš, to je aká prosím ťa cestovná postieľka? ešte som takú nevidela 😅 to som ja neskúsená čoooo?? Máš aj obrázok?

vecernice
14. feb 2011

@nanuskal Nadi, jestli by se nedalo vysledovat, ze se to treba strida ob cyklus? to znamena, kazdy vajecnik by byl jinak akcni?

@petap1 costovni postylku taky ted resime. asi do nich budem jeste davat nejake tvrde podlozky kvuli zadickum, no uvidime ...

nanuskal
14. feb 2011

@vecernice Skúšala som...som najprv mi to vychádzalo 2dlhé cykly a jeden krátky...len aj to sa už porušilo a mala som 3 dlhé a jeden krátky.... 😠
Už som skúšala všelijakú matematiku na to, ale nevychádza nič 😅 😔

Baby, mrknite sa...spravila som si album a dala som do neho svoju prvú vec pre budúce bábo 😀

petap1
14. feb 2011

nanuskal: Nadi, však ono se to jednou trefí na ty správné dny, na stoprocent 😉 Cestovní postýlka, je postýlka, kterou můžeš složit a pohodlně převést třeba na dovču 🙂 Dala jsem odkaz do profilu, tak snad půjde vidět 🙂 Jinak ten košík co máš vybraný je úúúžasný 🙂

vecernice: JJ, taky přemýšlím a nějaké podložce. Tahle má skládací matraci, tak uvidm jaká bude a když tak něco dokopupím, aby se tam Evce pohodlně leželo 🙂

petap1
14. feb 2011

tak zpět..nejde mi tam vložit, tak tady je odkaz 🙂 http://www.detskyraj.cz/zbozi/4262-cam-daily-pl...

nanuskal
14. feb 2011

@petap1 Peťuš, super vyzerá tá postieľka 😉
Peťuš, tú kolísku už mám doma 😉 to mám od najlepšej kamarátky...len ona ju už nemala kam dať, tak som si ju zobrala...

petap1
14. feb 2011

nanuskal: Snad bude pěkná a funkční i až ji uvidíme na vlastní oči 😀 Ach tak...tak to se bude mimi mít, takový hezký košík 🙂

nanuskal
14. feb 2011

@vecernice @petap1 Baby, tak volala mi výsledky sestrička a je to na antibiotiká....vo štvrtok si idem pre ne....
Dúfam, že tá hnusná baktéria pôjde preč!!!! nech už mám pokoj.... 😠

vecernice
14. feb 2011

@nanuskal Nadenko, ty mas sama trapeni .....

petap1
14. feb 2011

Nanuskal: Nadi..chjo...no hlavně, aby zabrala a ty jsi byla fit. Tak to byl ten urolog asi opravdu dost mimo 😠

nanuskal
15. feb 2011

@vecernice @petap1 No to asi za to, aby som sa nenudila 😠

baru7
15. feb 2011

Ahoj kocenky, copak u vas vsech noveho...asi vas nestihnu docist.....hrozne se mi po vas styskalo..ale nejak jsem ted byla bez nalady, dokonce ani na konika se mi nechtelo 😒

nanuskal
15. feb 2011

@baru7 Ahoj Baruš....a čože sa stalo že si bola bez nálady???? To asi ten nedostatok slniečka,že? 😕
Ja sa stále trápim s mojim nepravidelným cyklom ☹ a bola som u všeobecnej lekárky s tou mojou baktériou a vo štvtok si idem pre antibiotiká. Asi mám vysokú hodnotu tej baktérie, že sa to musí preliečiť...

baru7
15. feb 2011

@nanuskal ale jak hledam novou praci, tak na me nejak dolehlo, ze ji asi nikdy nenajdu.....ale to se podda....a co to mas za bakterii???

nanuskal
15. feb 2011

@baru7 Ty si hladáš novú prácu? Ja som myslela, že si v novej práci???? 😕

Baktéria sa volá e-coli..

baru7
15. feb 2011

@nanuskal tak e-coli zapricinuje zanet mocoveho mechyre ve vetsine pripadu..ale ty to mas spise chronicke, ze? zadne potize nemas...a vadi to otehotneni??

nanuskal
15. feb 2011

@baru7 Ja viem...som si čítala veľa o tom kade tade...Ja žiadne problémy nemám...nič mi to nespôsobuje....
Ale gynekologička ju tam proste nechce mať...A bola som u urologa, ktorý povedal, že je to normálne...Ked som to povedala gynekologičke, tak mi vynadala, že to určite nie je normálne...tak som zašla za obvodnou....tá mi spravila ešte raz kultiváciu a teda je to na antibiotiká...
Len som čítala, že niektorí ľudia to proste majú v sebe stále, že aj po preliečení antibiotikami sa im to vráti...a asi to bude aj môj prípad, lebo už pred dvomi rokmi som mala baktériu v moči...našli mi ju pri preventívke...tiež som žiadne problémy z toho nemala....Tak ja už neviem... ☹
Čo som čítala, tak otehotneniu by to nemalo vadiť...Ovulku mávam, tak dúfam, že sa to raz v ten správny čas podarí...
Len ťažšie je plánovať, keď si chodí ako chce... 😠

baru7
15. feb 2011

@nanuskal tak si z toho nedelej hlavu...ja bych jeste zkusila homeopatii, mam s ni ty nejlepsi zkusenosti 🙂 a bud uplne klidna...moje mamka mela se mnou dokonce sileny zanet ledvin, byla tusim nejak v 7.mesici...a nijak se to na me nepodepsalo.... 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre