Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

vecernice
12. mar 2010

tin - mohla bys zitra, to je 12DPO, ale jistejsi by byl 14DPO. zalezi, jak dlouho vydrzis.

u me - no miziva sance, ze by to stouplo je vzdy. respektive, dokud ms nedorazi, tak je stale nadeje. ale je zbytecne o tom snit. ac projizdim ruzne grafy na ff a zkoumam, co vse je mozne 😉

tinkapn
12. mar 2010

No vidis vecernice, netreba sa vzdavat, ved zazraky sa deju 😉
Ja neviem, testla by som aj zajtra, ale ozaj sa bojim 😅 asi vydrzim kym nepride mrcha, alebo testnem v pondelok, sama neviem 😅

babe19
autor
12. mar 2010

tinka tiez si myslim ze testni v pondelok. cez vikend sa venuj niecomu inému a potom uvidís,ze na to zabudnes a hned bude pondelok.
diky za navod,no ja som nemehlo.nič tam také nemám :/ len chart,calendar,wheel,weight,chart gallery,community,tools a help. kliknem na kazdu,nenájdem nič také ze your page ...

tinkapn
12. mar 2010

Babe, nie moja, na to neklikaj 😉
Len chod do toho sharing - home page setup a pod tymi chart, calendar atd. je napisana adresa, tu skopiruj 😉
Skus 😉

babe19
autor
12. mar 2010

http://www.fertilityfriend.com/home/2d6a26

dufam,ze sa mi to uz konečne podarilo. musela som kliknut na CREATE chart :D hihi.

tinkapn
12. mar 2010

Ano Babe, podarilo sa, si sikulka 😉

vecernice
12. mar 2010

super holky, to koukam, jak jste se to tu pekne naucily. ja mam asi celkove blbej den. ted jsem se pres pul hodky hodadovala s kolegy, aby mi podporili projekt. no a ne s velkym uspechem (delam v bance obchodnika, kolegy myslim RIsk)

tinkapn
12. mar 2010

Vecernice - za to vdacime aj tebe 🙂
Mrzi ma to s tym projektom ☹

vecernice
12. mar 2010

spatny den 😠 😀

tinkapn
12. mar 2010

Veru spatny, aj to pocasie 😒 Uz aby bola pekne jar, toto ubija 😅

tinkapn
12. mar 2010

No kočky, podla mna je mrcha na ceste... Neskutocne mi chuti sladke a to mne vzdy pred mrchou, takze zajtra asi aj klesne teplotka ☹

cizu
12. mar 2010

čauky kočeny...teda, tady je nálada☹
Hlavy vzhůru, blíží se víkend...už se nám to sobotí.....
hele babe: sikula ale neopakuj s tim grafem 😀 😀 😀 😀 když jsem viděla to datum a intenzitu MS, tak jsem přemýšlela....nejedeme my přes kopírák?????
Holky, musím se podělit, dneska, 10DC jsem si testla a našla jsem rovnou dvě čárky....no v žádném případě není stejně tmavá jako kontrolní, ale opravdu nelze přehlédnout....není to brzo? Teda, teď mám optimismu na rozdávání....že by první příznak, že by něco začalo fungovat??? (no ale podle mojích příspěvků je vždy naděje a pak smutek,co?)
Ale kontryhel piju poctive 2x denne a jit sarapis mensis...taky 2x denně
No nic, jdu uklidit byteček a hurá pro manžílka na letiště🙂))

cizu
12. mar 2010

Tak jsem šupla první testík do albíčka🙂))) Kéž by už jenom sílila.....
Tin: neboj, platí to i pro tebe...ještě stále není nic ztraceno....moje sestra měla MS do 4 měs. těhotenství...a vy ji ještě ani nemáte....takže to nic neznamená 😉
Babe: šikula s grafíkem.......ale nic si z toho nedělej.....já to taky dělala na pětkrát....ještě že tady máme zkušeňáka, viď večernice 🙂

tinkapn
12. mar 2010

Ahojcek cizu 🙂

No vidis to, ten kontryhel a sarapis su zazracne 😵 Velmi sa tesim, testik vyzera fakt super 😉 Len tak dalej a o chvilku je tu ovulka ako na koni, uvidis 😉
Tak bez pre muzika a pekne si to spolu uzite po tak dlhom case 🙂

A je super ten sumar grafikov, takto to mame pekne po ruke 😉

cizu
12. mar 2010

Tinka: ja jsem z toho testíku byla celkem "v šoku", to jsem nečekala....🙂))
Třeba je ten kontryhel a sarapis zázračný...kéž by, klidně bych je brala místo hormonů ☹

tinkapn
12. mar 2010

Isto zaberu, neboj nic, budem siiilno drzat prsty 😉 😵 😵 😵

cizu
12. mar 2010

Já držím palce vám skoro těhulím🙂

tinkapn
12. mar 2010

Dakujeme a my drzime tebe a Babe 😉

tinkapn
13. mar 2010

Ahojte dámy 😉

Tak ako vikendujete? Cizu sa asi ani nemusime pytat 😀
Kde ste kočky? 😕

Mne teplotka dnes isla o 0,1 dole, ale zatial sa drzi 😉 tak uvidime, ako to pojde dalej a v pondelok by som testla (ak ma MS nepredbehne)

Prajem vam krasny dnik 😵

babe19
autor
13. mar 2010

ahojte!
krásnu sobotu vám prajem,len skoda,ze také smutné počasie je dnes. u nás teraz prší. dnes musím íst na nočnu smenu,vobec sa mi nechce :/
predstavte si dne sa mi teplota zvysila o 0,2stupna,hihi. ale to nič nie je. vecernice,tinka nespravili ste si tehutest? som taká zvedavá,čo vám vyjde. cizu neboj nekopírovala som grafík,vidís,sme rovnaké. aj grafy mame rovnaké. som rada. ja neviem ci mam ovulku,ci nie,ziadny hlien,ale nechám to teraz na náhodu,či sa nam to podarí. v apríli idem na kontrolu,tak uvidím čo mi povie dokyno :D
zatial sa majte moje,krásny zvysok dna vam prajem.

vecernice
13. mar 2010

ahoj holciny, me nadeje uz jsou pase ☹ je to videt i v grafu - ten propad teplot je jednoznacny ☹ no co, vypadal pekne, ukazkovy ovulacni graf 😉
tin -tvuj grafik vypada moc pekne. at ti ta teplota vydrzi!!! a budeme mit prvni tehulku 🙂

cizu - testik dost dobry, tak at zitra uplne zesili!!!!!

babe19
autor
14. mar 2010

vecernice nesmut,nabudúce sa ti to iste podari. aj ty mas krasny graf,kiez by som ja mala taky :/

babe19
autor
14. mar 2010

http://www.fertilityfriend.com/home/2d6a26

to akoze som mala ovulku uz???? ☹

tinkapn
14. mar 2010

Ahojte kočky, tak ja hlasim dnes 1 DC ☹
Idem vas docitat 😉

tinkapn
14. mar 2010

No uz som vas docitala, nepopisali ste toho vela 🙂

Babe, ze by uz ovulka bola? 😕 Dufam, ze ste sa snazili 😉

Vecernice - aj u mna je to pase, dnes rano som mala nehorazne krce - ako pred MS a uz aj MS dorazila ☹ Skoda, no raz to uz vyjst musi!!!

Ako travite nedelu?

babe19
autor
14. mar 2010

TINKA tak mi to je luto,sprostá mrcha,ked má príst nepríde,bud sme choré alebo niečo iné sa deje,ked ju nechceme,ze chceme byt tehu,tak ako necakany host sa objaví. strasnééé,fuj!
no dufam,ze tak skoro nebola ovulka? nesnazili sme sa len vcera ráno a podla toho ovulacia uz bola 6,7,8,9 marca? neni to blbost? vsak vtedy sa mi presne skoncil menzes ☹
inac nedela v pohode,nuda ,nuda,strasné pocasie.

cizu
14. mar 2010

Ahojky holky,
vecernice a tinkapn: to je skoda....ale naplanovane to mate zase spolu na jednicku,co?
Ja vikend paradicka, v patek jsem si vyzvedla na letisti manzilka, v sobotu jsme vegetili a byli nakoupit truhliky a zeminu a nejake dekorace do bytu a nasadili jsme vsechny cibulky tulipanu, co me privezl z Holandu....mam jich 50 a krasnych...letos sice asi nevykvetou, ale snad aspon vyrostou a dneska u nas byli truhlari a namerovali loznici vcetne posteli, komody a ruznych dodelavek do bytu....takze snad nejpozdeji v kvetnu bude nas bytecek uz dozarizovany...a ted vegetime u TV
😉
Takze vikend na jednicku🙂))) Muj grafik je updated, ale na ovu to zatim nevypada☹
Pacek, mejte se krasne!

vecernice
14. mar 2010

ahoj holciny. tedy tin, ty jdes fakt se mnou ruku v ruce. ja dnes taky zahajila novy cyklus. jen tento mesic nesnazici. takze u me nejblizsi novinka bude nekdy pocatkem kvetna 😀 fuj, to je doba

babe - zatim to vypada, ze uz byla. ale uvidime, co budouu teploty predvadet dale. jak dlouhy si mela minuly cyklus?
jinak my byli u tchanovcu - tchyne mela narozky. ted jdu delat preklad z nemciny .... a ztira do prace ☹

babe19
autor
14. mar 2010

vecernice mala som ho 33 dnovy,teraz mi mrcha dorazila druhého marca a uz 6ho by prebehla ovulácia. nie je to dinvé? tak skoro?
cizu ty mas uz urcite jar v tvojom byte,krásne kvetinky,zamilovany manzel,hm takze super víkend. len tak dalej.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre