Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

vecernice
14. máj 2010

tak holky, uz mam prvni termin kontroly 😉 pristi stredu v 18:30 🙂

babe19
autor
14. máj 2010

jéj,vecernice to je super. tak sa s tebou tesim. das potom fotku sem?

babe19
autor
14. máj 2010

a neboj,vsetko bude v poriadku!

vecernice
14. máj 2010

ja se zatim nebojim 😉 nejak jsem strasne v klidu. vubec si nepripoustim, ze by neco mohlo byt spatne. takze je jasne, ze mi vezme krev, ptovrdi hcg, a maximalne uvidi fazolku, pokud neco, je to dost brzy, ale on mi to takto nakazal 😉

babe19
autor
14. máj 2010

joj tak sa tesim s tebou vecernice!!!!!

cizu
16. máj 2010

ahoj holky,
posilam s predstihem nase pondelni grafiky (nastavila jsem si nove url, tak posilam drive🙂))
cizu:
http://www.fertilityfriend.com/home/cizu
vecernice - vitezny🙂))
http://www.fertilityfriend.com/home/vecernice
babe19:
http://www.fertilityfriend.com/home/2d6a26
tinkapn:
http://www.fertilityfriend.com/home/2c86e6

A jaky byl vikend? My meli rodinnou navstevu a v sobotu jsme byli v ZOO a na muzejni noci - takze parada, dnes vecer uz jenom odpocivame.
U me nic noveho, netestim, cekam,...zadne priznaky, takze nic nebude a snad MS prijde brzy🙂))
Pacek, mejte se, Z*

vecernice
17. máj 2010

ahoj cizu - diky za aktualizaci 🙂
tak jsem zvedave jukla na tvuj grafik, p odle toho poklesu bych ms cekala asi zitra .... aspon ja to tak mivala. no sice, to nevyslo, ale zas uz nam pekne fungujes, a to me taky moc tesi. a lf mas tedy asi delsi 14-15 dni, coz je dobre, nebot je aspon dost casu na zahnizdeni 🙂
my sli v sobotu z tabora do Prcic, 30 kilaku, ale nastesti jsme nezmokli. no a vcera cely den azhradka, a dnes mam sirky v ocich 😀

cizu
17. máj 2010

ahojky, teda, vy jste toho zvladli....a neprselo vam?
Jj, podle meho grafu by mela prijt a ja se modlim, at opravdu prijde......v mem prvnim mericim cyklu jsem taky prezila tuto fazi, ale MS pak neprisla, tak ja ti nevim...ale ted se na ni vylozene tesim a cekam, az dorazi...ale tak zatim tomu vsechno nasvedcuje, tak doufam, ze se nekde nezapomene.....ty jo, ani si nedokazes predstavit, jakou tento cyklus mam radost ja......a to jsem vazne nemela ani jednu pilulku niceho mimo ten muj sarapisek🙂)))) kez by to tak zustalo, me by ani delsi cykly nevadili...prece je to jenom rozdil aspon nejaky cyklus, i kdyz delsi, mit nez nemit vubec nic🙂))))))

vecernice
17. máj 2010

ciźu - tak to ti budu drzet palce, at zitra pekne nakluse v plne polni 😀 ja vim, ze po vysazeni HA, jsem z 1 ms mela radost jak male decko o vanocich 😀 (prisla asi po 90 dnech a jen diky lekum, ale prisla 😀)
tady kupodivu neprsi, ted dokonce vykukuje i slunicko. ale kosa je poradna ☹

cizu
17. máj 2010

jj, ja to mam jak na houpacce, vzycky nejaka nadej a pak bud ok nebo zase nic.....ale od te moji opravdove ovu to zatim vychazi.....i kdyz jeste nez sly teploty nahoru, tak jsem zacinala byt zoufala...ale ja tomu proste verila.-)))
tak to mate dobre s tim pocasim, ostravsko hlasi kalamitni stav...ja uz vicemene sleduju net, kde jakou cestu zase uzavreli a jak to vypada...jj a kosa je tady taky dobra...a ja frajerka dneska nechala otevrene okno v pokoji, kde susim pradlo a vloznici..no asi dneska zrmzneme🙂))

vecernice
17. máj 2010

ja vim, koukala jsem na net, co se to tam u vas deje ☹ je to k vzteku, uz by tu melo byt slunecny jaroleto, a ne toto. tak to tam hlavne dobre zvladnete 🙂!
jinak nevidim duvod, proc by ms nemela dorazit. ovu test byl pozivitni, teploty stouply, drzely se nahore, a ted klesla. to vypada vic nez slibne 🙂

cizu
17. máj 2010

ahoj kocky,
tak dneska vecer boucham sampano a slavim........MS je na ceste a uz je u sousedu a jenom poslala zatim predvoj, ale pry zitra dorazi v plne parade 😀 😀 holky, ja mam radost jako blazen....je to mozne, abych po dvou letech trapeni mela svuj krasny, prvni regulerni cyklus jenom diky nejakemu podpurnemu sarapisu? Tento produkt nazyvam zazrakem (a to jsem vyzkousela uz kde co...femigard, kontryhel...)
Mam silenou radost a navzdory pocasi,ktere u nas panuje mam naladu minimalne ve vyskach mych teplot v predchozich dnech🙂))))))) akorat me moje bricho asi brzy opusti dutinu brisni, protoze bolesti vyskoci...ale to k tomu asi patri, no co uz nadelame 😉
babe, tinka, kde jste vy?

vecernice
17. máj 2010

teda cizu - tu radost uprimne sdilim s tebou!!!! a vecer si s tebou obrazne pripiju, ac nealkem!!!! jupiii!!!! takze telicko spraveny, a ted uz bude vse jen otazka casu 🙂

babe19
autor
17. máj 2010

ahoooooooooj baby!
sorry ze idem tak neskoro,ale tá robota 😉 hm,cizu gratulujem,urcite je to velka radost,a uvidís o par mesiacov alebo mozno uz nasledujuci mesiac ides za vecernicou 🙂 aj ja si rada pripijem s tebou na to 😀 ako vidíte moj graf je vseliaky, hore-dole. mozno ze ovu ani nebude 😒

cizu
17. máj 2010

Babe jeste stihas🙂)) a dneska mas teplotu krasne dole 😉

babe19
autor
17. máj 2010

myslís cizu? ze mám este nádej? hoci tá umiera ako posledná 😀 dufajme!!! joj okolo mna je uz kazda tehotná,v robote,suseda,známe....

cizu
17. máj 2010

babe, ovu si muze dat i nacas...ale podle grafiku, tak kolem 18-19 dne, to byla tvoje doba,ne? 😉 Ja jsem mela ovu taky az 19DC. Uz jsem se objednala k Dr, jdu 2.6., to bych mela byt 16DC, tak at se me koukne, jak to s tema folikama bude vypadat 😉
No u me je to podobne, ja jsem se zacala snazit s holkama, ktere maji doma uz skoro rocni deti a nebo druha vlna byla tech, se kteryma bych v teto dobe uz mela rodit☹ zivot neni spravedlivy.... ☹

vecernice
17. máj 2010

babe - neboj, ovu muze klidne teprve dorazit, ja mivala taky pozdejsi (a to jsem dostavala konske davky hormonu, stejne mi ji neposunuli na driv 😀) a minule si mela 19dc, tak ted to muze byt stejne.
takze holciny, zadne pochyby, brzy se tu budu radovat s vama z vasich carek (dvou)!!!

adela27
17. máj 2010

Ahojky holky, chtěla bych poradit, jestli mohlo dojít k oplodnění, v sobotu odpolednej sem si náhodou udělala ovu test a během pár minut se objevily obě čárky a testovací o mnohem tmavší než kontolní. Tak jsme na to v sobotu večer skočili a poté v neděli a dnes ráno , když už tak už. BZ si neměřím a spíš hrajeme na náhodu, snažíme se ale hodně často. Mám nepravidelnou menstruaci a tak hlídat ovulaci je celkem nemožné. Akorát nevím, jak vajíčko dlouho sestupuje a za jak dlouho může být oplodněno? Jestli ovu probíhala už v pátek a já na ni přišla až v sobotu .

Ahoj holky, tak jak to dopadlo. od pátku mám // 🙂, tak snad se udží a dopadne to dobře, vím, že je předčasné se radovat, ale jsem toho nějak plná. Dneska jsem byla celý den na cestách, české silnice jak dělané pro těhotné, jsem celá vyklepaná, teče ze mě trošku výtok a hleny, tak doufám, že to není z toho(měla jsem náraz, když se najelo na odfrezovany kanal!!) snad je to, že se mimi zahnizďuje, páč je to zhruba 14 dní od ovulace. Mějte se krásně. A.

babe19
autor
17. máj 2010

ahoj adela!!!! mooooooooc gratulujem, nech vsetko dopadne tak ako ma! drz sa a kukni sa na nas aj ty! más to potvrdené uz aj od dokyho? radost je urcite obrovská! manzel to uz vie?
vecernice -cizu - no dufam,ze ovu príde. ozaj je dobré kazdy den sa snazit?

adela27
17. máj 2010

ahoj babe19, děkuji moc. od doktora ještě ne, otěhotněla jsem někdy okolo 1.-3.5., to m vyšel ovulační test, no a v sobotu jsem dělala test a dnes rano další a jsou tam. takže je to asi 2 týdny od početí. Takže si myslím, že mě asi tak brzo nevezmou ne? jinak bych šla, ať se podívají, jestli je vše jak má, ale asi by ještě nic neviděli....manžel to ví, ten je vždy jako první asi ne? 🙂

vecernice
18. máj 2010

babe - bduu ti drzet vsechny palce, aby se ji uracilo. jinak nam vyslo ten mesic, kdy jsme se snazili obden 😉 ono se to i tak nekde doporucuje, ze apson spermijky stihaj pekne dozravat 😉

adel - moc gratuluju, to jsme na tom asi podobne, tedy ja mam asi pet dni naskok 😀 k doktorovi jdu 10 dni po vynechani ms, utz asi uvidi max. fazolku, ale ja mela malo porgesteronu, takze tak. a aspon mi to potvrdi z krve. navic mam spoustu dotazu co vsechno smim a nesmim, takze si to aspon ujasnim 😉

vecernice
18. máj 2010

cizu - tvuj grafik byl opravdu pekny. jen tak dal!!!

cizu
18. máj 2010

ahoj holky🙂
vecernice: jj, az na ten start je to velice hezky graf🙂)) uz jsem se objednala za 14 dni k Dr., pujdu na stery a zaroven at se me podiva na foliky, to by tam uz neco mohlo byt videt...a uvidim, jestli tento mesic to byla nahoda, nebo jestli telo uz konecne vi, kde je sever 😀 😀
A jestli mas dotazy k tehu, sup sem s nima....do konce jsme to sice nedotahli, ale zacatek mame vychytany a nastudovany🙂))

babe19
autor
18. máj 2010

adelka a vecernice ja by som sa tak radovala keby vy dve ste naraz rodili. nebolo by to báječné? 😀 vecernice bohuzial u nas sa ráno,ci naobed moc nedá snazilkovat,muz robí od rána a príde domov okolo 16hod a ja zas kazdy den inak robím. dnes napriklad on pride ako zvycajne o 16h a ja zas mam poobednu,cize do 22h. ☹

cizu
18. máj 2010

babe: neboj, ono se to setka v ten pravy cas🙂 jsem ti kukla na graf...no neni nemozne, ze by ovu probehla vcera a nebo dneska?
vecernice: ono uz by neco na utz melo byt videt....na progesteron jsi mela proveru, to by melo stacit....ja jsem byla poprve u Dr. 42DC a to jsme meli uz fazulku i se srdickem....a i pak podle velikosti ovu mela byt cca 14-15 den, takze minimalne fazulka tam bude🙂

babe19
autor
18. máj 2010

dakujem cizu,si velmi milá. 😀 ja ti tiez tak prajem aby si cim skor drzala v naruci svoje bábatko! aby sme tu vsetky drzali v naruci svoje dietatko 😀 tinka nejak zmizla 😒

babe19
autor
18. máj 2010

poradte baby čo kupit mužíkovi na prvé vyrocie svadby,s čim ho mám prekvapit? 🙂

vecernice
18. máj 2010

babe - neboj, vsak ono to nemusi byt zcela nacasovany. proste kdyz bude chut a kdyz vam to vyjde, tak sup na to 😀 a kdyz ty prijdes domu, to uz spi? nebo by se z nej dal vymacknout posledni zbytek zivota ? 😀

cizu - no dotazy se kupi pomalu. treba sport - jsem zavislak na spinningu, a dnes na nej i pujdu, budu se setrit, mam sporttester, tak si budu hlidat tepovku. pak jestli vadi kafe - nemusim ho mit nutne, ale jednou za cas bodne. co zeleny caj, plisnovy syry .... to je asi zatim vse 😀 proste neberu to, ze ted musim otocit svuj zivot vzhuru nohama. pokud bude vse v poradku, tak verim, ze s mirou se da sportovat i dal 😉

vecernice
18. máj 2010

babe - ja koupila poukaz do pivnich lazni 😉 ale treba nejaka spolecna masaz, nebo nejaky takovy relax, co ty na to?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre