Nemala som ovuláciu alebo je pokazený test Rapi Clear?

babe19
20. nov 2009

Ahojte babenky,snažilky.
Ako aj vy ostatné aj my sa snažíme s manželom o bábätko. Bolo by to vytúžene,snažíme sa o bábätko už vyše pol roka. Nedarí sa nám nejako,tak tento mesiac som si kúpila ovulačný test rapi clear. Poslednú menštruáciu som mala 28.oktobra,a od 8.novembra som si robila ovulačný test až do 16.novembra,pričom vždy bola silná len tá kontrolná čiarka. Mala som ešte jednu navyše,tak som si ju spravila ešte dnes a tam mi vyšla už len jedine kontrolka,no velmi velmi slabá čiarka. Tak teraz neviem,v tomto mesiaci som vobec nemala ovuláciu? Pozorovala som si hlien,ale ten ani nebol len po skonceni MS,potom v polovici ale ten lepkavý,nie ten číry,ktorý je vraj plodný. Baby napíšte mi ak máte podobné skúsenosti s tým,čo mám robiť,či si mám kúpiť nový - iný ovulačný test,alebo možno že mám anovuláciu? Som velmi zufala z toho,nič krajšie by nebolo,keby som na vianoce darovala manželovi pozitívny tehotenský test! ☹

cizu
27. jún 2010

babe: skoda, ze MS dorazila☹ ale nevadi, dalsi pokus je na rade..nezoufej, rika se, ze pri normalnich cykles a dobrem spg se prumerne otehotni cca za pul roku, takze to je jeste v norme 😉
A toto tema neni proklete, jenom se proste najde vic holcin s podobnym osudem...a ono se rika a statistiky evidentne nelzou, ze kazde 5te tehotenstvi proste nedopadne☹ krevni faktor na to vliv nema....max na to muzou mit vliv i nejake imunologicke veci jako protilatky proti muzovu sperma apod....a nebo uvidis, co ti najdou na tom HSG vysetreni.......neboj, ono se zjisti, co a jak....a mezitim ani nebudes vedet a budes tehu🙂jdes uz tento cyklus na to HSG?Ja nevim, jestli si to dobre pamatuju, ale zda se me, ze se na to slo hnedka nejak po skonceni MS....
Ja jsem si ted vyhodne koupila ovu testy od nicolly, takze ted jeste budu merit (cca od 10 DC do max 5 dnu po ovu, takze tipuju ze tak jenom max 14 dni) a budu testovat a uvidim, co a jak a jestli to vsechno pokracuje..........
no neni jak vecernici, ta si uziva nekde u more🙂
A jaky jste meli vikend? Ja mam manzela na sluzebni ceste, tak jsem od stredy sama doma...a v patek jsme s holkama podnikly super pyzamovou party🙂))))) takze paradicka...

babe19
autor
27. jún 2010

ahoj cizu - doky mi vravel,ze hned po skonceni mrchy mam ist k nemu a dohodneme sa kedy mi to urobí. dufam,ze nic nenájdu ak aj ano,tak nech je to uz vonku,lebo sa takto zblaznim 😀 tento mesiac a mozno aj august si nebudem merat bazalku,rozhodla som sa tak. budem sa venovat muzikovi tak ako si to zasluzi,uz ho nechcem tlacit do milovania,chcem si to s nim uzit tak ako sa má,tak ako sa patri a nie z povinnosti 😀 😀 fíha,cizu,tak teraz ty sa ale natestujes,skoro dva tyzdne.ale je to dobré.ja som tiez raz testovala 30dni,hehe az do nasledujucej mrchy.
veru vecernici je teraz super,uziva si leto,more,muza. inac aj moj nie je doma od piatku,ale ja som cez vikend robila,v stredu mam den volna 😀 uz sa tesim. pyzamové party? jéj,také by som chcela aj ja,urcite bolo super.

cizu
27. jún 2010

babe: ja budu testovat stejne jak v minulych cyklech, od 12 dne kazdy druhy den, tak spotrebu tipuju na tak max na 6-8 testu, takze zadna hruza...akorat merit budu jenom tech 14 dni🙂)
Jj, pyzamova party byla super, byly jsme tri a skoncily jsme ve 4 rano a pak jsme spaly vsechny spolu v nasi nove postylce.....no proste babinec 🙂
no nic, jdu spat, pacek a dobrou noc 😉

petap1
28. jún 2010

Dobré ranko,

babe: to je mi líto, ale jak říká babe...půjdeš na vyšetření a uvidíte, však ono se to jednou povede 🙂

cizu: My jsem byli na chalupě a teď už balíme na dovču..ve středu odjíždíme do Alp 🙂

Jinak já čekám na MS...bůhví jestli vůbec dotazí....nebudu to teď řešit ( i když je těžké na to nemyslet) a po dovolené když tak zajdu na pigáro. Tím se mi ale vše zase posune...chjo..vždy když si něco naplánuji, tak to nevyjde..už opravdu nic plánovat nebudu 😠

cizu
28. jún 2010

teda kocky, tady bude mrtvo☹ vsichni budou dovolenkovat.......
ale tak to ma byt, poradne si to uzijte a od MK odpocinte......ja tady nebudu od 2-11.7., na net pristup mit asi vubec nebudu, ale i kdyby, budeme s muzickem chaluparit a vegetit 😉
No ja jdu ve stredu k Dr na vysetreni na chlamydie a ja nevim co jeste, tak uvidim, co a jak🙂

babe19
autor
28. jún 2010

ahojte
juj ako vam zavidím babenky moje,idete na dovcu. bohuzial my sa teraz nechystáme nikam,ale velmi by mi to prislo vhod. troska si odpocinut,od vsetkeho od roboty,od nudnych dni,od teplomeru,od vsetkeho. a dnes este som choršia ako vcera,boze nenávidím ked mam nadchu ☹ nič sa mi teraz nedarí ☹
cizu potom nam napis co ti robil doky,co nového ti povedal 🙂
petap1 ak tu nie je este mrcha to je dobréé,no nie??? šanca je 😉 a ako píšeš,už ani ja nič nebudem planovat,aj tak sa mi to nikdy nepodari 😒

cizu
28. jún 2010

babe: no Dr. me asi nic moc noveho nerekne....protoze jsem teste po MS a nic tam neuvidi...jdu tam hlavne na ty stery na ty chlamidie kvuli tomu imunu...ale naplanuju si s nim navstevu za 14 dni, to budu bud pred ovu a nebo po...radsi bych byla po, aby videl, jak vysoka je sliznice a jestli opravdu uz bylo po 😉
Letos nevyrazite nikam nebo jenom ted na zacatku cervence? My planujeme dovcu na zacatek srpna (augusta),a le zatim nejsme schopni ji objednat, tak snad aspon an last minute neco zbyde 😀
A ta tvoje ryma, to nastve, co? pri takovemto pocasi, chudatko ☹

petap1
28. jún 2010

Holčinky já už se na dovču těším...potřebuji se od něčeho odpíchnout a změna prostředí bude to pravé 🙂

babe: u mě, že není MS není nic pozitivního..já jsem po té revizi a MS bych docela potřebovala...bude to nový začátek a konec toho smolného období. Kdyby to bylo v jiné situaci, tak bych nad nepřítomností MS jásala..to mi věř 🙂

cizu: radši jdi před Ovulkou, ať vidíte jaký je folík...po ovulce už toho moc nevidí..někdy ani neví jestli byla OVU. Ale ty se určitě s Dr. poradíš a uděláte to nejlépe jak to půjde 🙂

babe19
autor
28. jún 2010

cizu aj ja som ti chcela poradit ako petap1 ze tiez si myslim,ze chod k dokymu pred ovulkou,aby videl aky je velky folikul 😀 joj kazdych pat minut si fúkam nos,a takto iste este do roboty,no hrrruuuuza 😀
petap1 ja ti poziciam svoju mrchu 😀 posielam ti ju ak chces ,hihi.

babe19
autor
28. jún 2010

poobzeram sa na nete,ci nahodou nenájdem nejaku tu dovču. musim niekam vypadnut 😀

cizu
28. jún 2010

holky, diky za rady...ja ale primarne potrebuju vedet, jak vysoka je sliznice...evidentne foliky jsou a praskaji a ovu je, ted jeste vysperkovat, jestli je sliznice na uhnizdeni v poradku...ale on me rekne co a jak🙂)) ale ja nemam v tydnu o svatcich stejne cas a nedostanu se k nemu🙂

petap1
28. jún 2010

babe: díky..beru ..kdy ji mám čekat ? 🙂 Tu rýmu nezávidím..v tomhle parnu ještě rýmu...blee 😝 Jen hledej..však nějakou hezkou dovču najdeš 🙂

cizu: Aha..tak když víš, že ovu je, nepotřebuješ jí vidět na UZ...to je důležitější ta sliznice 😀

cizu
28. jún 2010

jj a hlavne me rikal, ze po ovu, ktera skutecne probehla jde videt krasne zlute telisko, takze v podstate to ovu potvrdi sice ex post, ale aspon prece 😀

petap1
29. jún 2010

Dobré ranko,

tak hlásím, že MS je tu..huráááá 😀 Sice ji potáhnu sebou na dovču, ale neva..hlavně že přišla 🙂 Tak a teď ještě jednu a hurá do nového snažení 🙂 🙂

cizu
29. jún 2010

petap1: tak parada...a po kolika dnech prisla? to mas prvni porevizni nebo uz druhou?
Ja jsem se te prvni porevizni nemohla dockat - a dockala jsem se az 82dni a to po vyvolavacce, takze ty mas aspon jasno, ze je vse ok 😉

cizu
29. jún 2010

Tak a nase grafiky...v pondeli jsme zapomeli, posilam v utery (i kdyz asi vetsina tento mesic asi merit nebude a kdyz jo, tak jenom sem tam...ale aspon at vime, jak je kdo na tom s delkou cyklu)🙂

cizu:
http://www.fertilityfriend.com/home/cizu
vecernice:
http://www.fertilityfriend.com/home/vecernice
babe:
http://www.fertilityfriend.com/home/2d6a26

A ze je mame krasne podobne a startujeme vsechny spolu🙂))

petap1
29. jún 2010

cizu: ani nevím po kolika..já jsem 10 dní brala pilule, co mi pomohly zatáhnout dělohu a pak měla přijít MS a po dobrání za 4 dny dorazila 🙂 Bála jsem se, že nedorazí..měla jsem s ní dost problémy, ale holka hodná přišla na čas 🙂 Je to první porevizní 🙂 Já teplotu neměřím, tak se do grafů nepřidám...jen tento měsíc otestnu ovulku testama a pak už nic měřit nebudu a nechám to na přírodě 🙂 Teď jsem to spočetla, tak i s dnem revize je to 33 dní..takže vcelku v normě 🙂

babe19
autor
29. jún 2010

čauky babenky!!
petap1 no preto ti došla ms lebo som ti ju poslala,ja ju už nemám chvála bohu.mne 3dni stačili 😀
cizu díky za grafy,ja som na to uplne zabudla,ale asi mas pravdu,tento mesiac mozno si ani nebudeme merat BT. ja nie,dam si pauzicku. v piatok idem ku gyndovi,som velmi zvedava,kedy mi spravi to HSG. mozno ze uz buducu stredu! joj,som ale po....á 😀

petap1
29. jún 2010

babe: tak to moc moc díky 😀 U mě asi vydrží déle jak tři dny, ale neva..hlavně že je 🙂
Neboj..znám spoustu holek co na tom byly...nebolí to a to je hlavní..to ostatní člověk nějak vydrží 🙂
Já jsem zvědavá jestli na testech OVU chytnu..zatím se mi to nikdy nepodařilo....je pravda, že jsem OVU neměla. Při první ovu jsem otěhotněla 🙂 Tak snad to zvládnu otestit 🙂

cizu
29. jún 2010

petap: tak to jsme na tom stejne.....pri moji prvni a jedine ovu jsem i otehotnela, pak uz zadna nebyla...ale ted s tim sarapisem jsem ji mela uz dvakrat po sobe - i podle testu i podle teplot.................
babe: ja uz mam taky po MS, tak uvidim, co bude tento mesic.....testiku mam hodne, tak snad neco prijde🙂

petap1
29. jún 2010

cizu, babe: tak to vypadá, že jsme na tom opravdu asi všechny stejně což...prakticky máme cyklus ve stejnou dobu 🙂
Jsem zvědavá jak tento měsíc dopadneme s ovulkou 🙂

petap1
29. jún 2010

holky já vím, že jsem říkala, že už nic plánovat nebudu...ale...teď jsem to na hrubo spočítala a v srpnu bych mohla mít ovulku když máme dovču....to by jsme si mohli přivést nějaký zahraniční dáreček 🙂 🙂 🙂

cizu
29. jún 2010

je, peti, tak to vychazi i nam...jedeme na 14 dni v srpnu na kanary a pokud by ovu byla tak jak ted, jak ji na dovci urcite zastihneme..a. tam opravdu nebudu ani merit, ani testovat 😀

petap1
29. jún 2010

cizu: však říkám, že to máme na stejno 😀 😀 Nu, jsou to smělé plány, ale co by byl život bez plánů, že 🙂 🙂

cizu
29. jún 2010

no dyt jo, ja mam dlouhe vedeni nebo ctu mezi radky...ted jenom aby to vyslo, aby tento cyklus byl stejny jako minuly, aby to nevyslo tesne po a nebo pred dovcou...ale zase si rikam, neni mozne, aby se to do tech 14 dni nestrefilo 😀

petap1
29. jún 2010

cizu: Hlavně, že ovulky jsou a jestli by to vyšlo o dovče, nebo po ní je fukec..braly by jsme to i tak, viď 🙂 🙂

babe19
autor
29. jún 2010

a viete čo baby,otehotnieme vsetky naraz a basta 😀

petap1
29. jún 2010

babe: máš recht a pak si založíme nové téma..."Ty co otěhotněly v jednom týdnu " 🙂 ...to by byla prča 😀

cizu
29. jún 2010

peta: no to urcite, je me celkem jedno, kdy, ale jestli vubec...muj sen je porodit do 30tky, tak mam jeste do unora cas otehotnet, to by bylo to nejlepsi, ale jsme realisti! Ale urcite, hlavne ze je ovu, pak to prijit nekdy proste musi 😉
Ale holky, kdyby nam to vyslo, to by byla fakt prca 😀

babe19
autor
29. jún 2010

ani nehovorte,smiala by som sa ale od stastia,hehe. a naozaj by tu bola téma ktoru navrhla peta! ozaj,ty si petra peta???? neviem ci aj u vas ,ale u nas maju petry dnes meniny,keby nahodou,tak vela stastia,zdravia prajem 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre